Jump to content
☆FIRE TRUCK☆

Gavau Ban perma

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
FireTruck https://steamcommunity.com/profile/Trashas/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2020-10- 30 11:40:03 Fyp_Pool_Day ar kaip jis ten AWP SERVERIS
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
- Wolf(SPECADMIN)
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
- Tiesiog prisijungiau į serverį pašaudyt, viskas ok tokius random šuvius šaudžiau gal keleta ir buvo itartinu bet tikrai ne wh buvau ježaus bled tik gavau unbana iškarta banas perma galit man paaiškinti bled ar tikrai buvau wh ;DDDDDDD kai tas mepas nuo cs 1.6 laiko ir tsg lengva isiminti bled bled nejuokinkit nei aš hackinau nei ka be jokiu ispėjimu be nieko parašymo banino wh ale :DDD tik pasisšaudyt norėjau čia iškarta banina....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, ☆FIRE TRUCK☆ said:

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
FireTruck https://steamcommunity.com/profile/Trashas/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
2020-10- 30 11:40:03 Fyp_Pool_Day ar kaip jis ten AWP SERVERIS
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
- Wolf(SPECADMIN)
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
- Tiesiog prisijungiau į serverį pašaudyt, viskas ok tokius random šuvius šaudžiau gal keleta ir buvo itartinu bet tikrai ne wh buvau ježaus bled tik gavau unbana iškarta banas perma galit man paaiškinti bled ar tikrai buvau wh ;DDDDDDD kai tas mepas nuo cs 1.6 laiko ir tsg lengva isiminti bled bled nejuokinkit nei aš hackinau nei ka be jokiu ispėjimu be nieko parašymo banino wh ale :DDD tik pasisšaudyt norėjau čia iškarta banina....

Visu pirma naujas acc, peržiūrėjau demo dar karteli ir vos ne visur prefires, aklai aš nebaninu. Keista kad toks 315h acc šaudo kaip simple ir visur prefires 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Wolf said:

Visu pirma naujas acc, peržiūrėjau demo dar karteli ir vos ne visur prefires, aklai aš nebaninu. Keista kad toks 315h acc šaudo kaip simple ir visur prefires 

Koks dar prefire zmogau aš random šaudžiau man atsiusk ta demo dali kur aš prefire dariau ir pnš 🙂 ir kaip simple 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, ☆FIRE TRUCK☆ said:

Koks dar prefire zmogau aš random šaudžiau man atsiusk ta demo dali kur aš prefire dariau ir pnš 🙂 ir kaip simple 

Demo peržiūrėjau aš ir dar vienas prižiūrėtojas, pamatem užtektinai 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

24 minutes ago, ☆FIRE TRUCK☆ said:

Pizda nu jus lopai tikrai esat kur jus matot atsiusk man ta demo tai turi atsiust jei ne atsiunti kreipiuosi i bullzaju kad man asmeninskai atsiustu 🙂

 

 manau užtenka įrodymų. Manau tema jau galima rakinti 🙂 Rašyk Bullzai jei nori ir bandyk tartis dėl unbano kaip ir sakiau random/aklų/free banų neduodu 😉

Redaguota Wolf
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

53 minutes ago, ☆FIRE TRUCK☆ said:

Pizda nu jus lopai tikrai esat kur jus matot atsiusk man ta demo tai turi atsiust jei ne atsiunti kreipiuosi i bullzaju kad man asmeninskai atsiustu 🙂

 

Hmm ? Ir dar sakai necheatini, matai kaip viskas susiklsoto, kaip visada 🙂

  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sis "siuksle" (negaliu zmogum jo vadint) jau uzvakar gavo tokia pat bausme bachuruose matau

https://bachuruservas.lt/forums/topic/3069-gavau-ban-perma/

Kaip ir mes, taip ir jie nusprende kad cia cheatas, tai galutinai uzbaigia musu nuomones. Kai bus proga perduosiu ir i kitus projektus kda prabanintu su ip. Unban kaina 20 euru
Jis malonuma matyt jaucia prisicheatines ir gaisdamas dar laika priziuretoju, lyg jis vienintelis butu siuksle lietuvoje kuris nusprende cheatinti... chill ir jeigu jau negerbi zaidimo, projektu kurie palaiko Lietuvos community gyva, tai bent laika musu gerbk.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...