Jump to content
nolaifer1s

banan

Recommended Posts

• Jūsų Nick ir jūsų nuorada Steam profilio.
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
- nolaifer1s
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
lygtais kad nepasimesk, tiksliai nepamenu
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Pergerai pašaudžiau su nauju accountu greičiausiai 🙂

- ĮRODYMAI -  Kokių įrodymų jum reikia. Senas accountas gavo ow bana xuj znajet kodėl. Jam numečiau faceito accountą ano accounto su 700 machų, netiko. Okey :). Išbanino tai išbanino, netikėjo, jo problemos. Dabar ir su šituo accountu faceite kapoju. 3 dienelės, 6 lygis. Kokių dar jum įrodymų gali reikėt 😄 Man realiai čia teisiog principo reikalas unbaną gaut, kad adminas galėtų eit paverkt į kamputį. Ačiū už dėmesį 🙂 https://www.faceit.com/en/players/nolaifer1s

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Už dyką niekas ban'ų iš steamo negauna. Įtartinas pasirodei nes labai idomiai šaudei, movementas gold novos, bet šaudai už visus daug geriau kas iškarta man sukėlė įtarimą patikrint tavo main, atsiuntei main paskyra, o ten buvo prieš vieną dieną banas. Tas tavo faceit su 6 lygiu nieko išvis nereiškia.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai gal faceite kodinu? Juokini tu mane vistiek toliau 😄 Man jau discorde tapatį parašei, prajuokinai, gal kažką naujo parašysi? Ateik kartu į faceit'ą su bachūrais pažaist, ar tau ten irgi visi pergerai šaudo? 😄 Ir dabar rašai kad šaudžiau ale geriau už visus, nor baninai už tipo wh 😄 Tai kaip čia suprasti tave berniuk? Pats pasimovei ant žodžių 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O tai kodėl tavo kita pateikta kaip "main" paskyra yra su ow ban'u. Paaiškink šitą punktą tada, draugui davei pažaist (Kaip ir visų atmazai tokie)?

Ir tokie pasakymai "Kad adminas galėtų eiti paverkt į kampą" Čia tikrai + neduoda prie unban'o 😉 Žinant, kad ow ban'ą tikrai iš lempos žmonės negauna... O Faceit mums nieko per daug nesuteikia galimybės spręst... 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Niekam aš nedaviau to acc 😄 Pas mane mm ten 20 machu tebuvo, nuejom palošt ir gavau ow 🙂 Nežaidžiu mm tai gal kažkam irgi pergerai pažaidžiau 🙂 Kaip ir čia 🙂 Kai novos sprendžia taip ir vyksta 🙂  Ir man visiškai neįdomu kas man duoda pliusą kas neduoda 😄 Jeigu adminas pats nova ir nematęs tokių kaip aš tai nežinau 😄 Tegul eina atgal 1.6 žaist 🙂  Pats ant žodžių prisigavo dar, tai net nebeatrašė pats, vergą pasiuntė 😄

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, nolaifer1s said:

Niekam aš nedaviau to acc 😄 Pas mane mm ten 20 machu tebuvo, nuejom palošt ir gavau ow 🙂 Nežaidžiu mm tai gal kažkam irgi pergerai pažaidžiau 🙂 Kaip ir čia 🙂 Kai novos sprendžia taip ir vyksta 🙂  Ir man visiškai neįdomu kas man duoda pliusą kas neduoda 😄 Jeigu adminas pats nova ir nematęs tokių kaip aš tai nežinau 😄 Tegul eina atgal 1.6 žaist 🙂  Pats ant žodžių prisigavo dar, tai net nebeatrašė pats, vergą pasiuntė 😄

Su tokiu pažiūriu, ir žodynu laisvas 🙂 Tikrai nesiterliosiu dabar nesiaiškinsiu kas, kaip 🙂 Sekmės Faceit lošt 🙂 Vergai čia matai mes jam, nusileisk ant žemės tada parašyk kažką 🙂 Kolkas temą rakinu, gero žaidimo!

images?q=tbn:ANd9GcTkV413Ly8lpKPX5h6GKsQ

  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...