Jump to content
InvisioN TheRust.LT

Banas

Recommended Posts

  • Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus.
  • Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag. 

        Gavau 1 dienos bana uz tai kad pasiunciau nx admina tai cia taip galima ar ne? Laukiu bulzajaus atsakymo :D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na ir kas kad gavai? Pats bazarini, po to kazka pasakai ir pabegi, kad isvengt muto. Ne pirmas kartas, nusiskundimu irgi gaves. Na, kad nebebegtum tai ir uzdejau ;). Ir siaip, kulturingesnis tapk 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ta

6 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Na ir kas kad gavai? Pats bazarini, po to kazka pasakai ir pabegi, kad isvengt muto. Ne pirmas kartas, nusiskundimu irgi gaves. Na, kad nebebegtum tai ir uzdejau ;). Ir siaip, kulturingesnis tapk 

tai bana gavau uz tai kad nemandagus? xDDDDD Idomu idomu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Na ir kas kad gavai? Pats bazarini, po to kazka pasakai ir pabegi, kad isvengt muto. Ne pirmas kartas, nusiskundimu irgi gaves. Na, kad nebebegtum tai ir uzdejau ;). Ir siaip, kulturingesnis tapk 

Aj dar prasyciau irodymus parodyk kas skundesi manim

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu gal nespank? :) Visada, man ar tau atejus i serva is taves pirmi isgirsti zodziai buna "Dora duxas" ar kazkas tokio. Man nesvarbu, bus tokiu bajeriu is taves dar, gausi sedet ilgiau. Vsio tema baigiu su tavim.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, Ti ti ri Dora said:

Tu gal nespank? :) Visada, man ar tau atejus i serva is taves pirmi isgirsti zodziai buna "Dora duxas" ar kazkas tokio. Man nesvarbu, bus tokiu bajeriu is taves dar, gausi sedet ilgiau. Vsio tema baigiu su tavim.

Jeigu tu viska imi uz rimtai tai pats kaltas kai gavai priz pasidarei labai rimtas kazkodel :DD anksciau toks nebudavai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...