Jump to content
Random

Team Keitinejimas

Recommended Posts

Labai daznai pastebejau kad kai buna lygus zmoniu skaicius komandose (pvz 5vs5) ir viena komanda nuolatos laimineja is pralaimincios komandos daznai atsiranda zmogus kuris pereina. Po team balance vel tas pats buna ir taip didziaja laiko dali zaidziama nelygiu zmoniu skaiciumi. Negi del tokiu zmoniu kurie nemoka pralaimeti nieko negalima padaryti?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sakyčiau, kad tai nėra taip svarbu jeigu esi geras žaidėjas tas vienas žmogus ne daug ką pakeis.^_^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , Tomas said:

Sakyčiau, kad tai nėra taip svarbu jeigu esi geras žaidėjas tas vienas žmogus ne daug ką pakeis.^_^

Na taip, bet kai buna kad pvz su keliais artimais draugais nori tiesiog lengvai palost ir pabut vienoj komandoj ir per kita nemokanti pralaimet nebegali to padaryt nes viena is draugu permeta, tai kazkaip neber to tokio idomumo...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, Random said:

Na taip, bet kai buna kad pvz su keliais artimais draugais nori tiesiog lengvai palost ir pabut vienoj komandoj ir per kita nemokanti pralaimet nebegali to padaryt nes viena is draugu permeta, tai kazkaip neber to tokio idomumo...

Na jeigu su draugais žaidi tai jau kitas reikalas žinoma. Aš pavyzdžiui su visu classic serveriu gerai sutariu visi galima sakyti pažystami kažkiek, tai kaip ir tų draugų yra ir prieš ką pažaisti taip pat nesvarbu priešai ar ne.:)

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 27/11/2017 at 5:32 PM, Tomas said:

Na jeigu su draugais žaidi tai jau kitas reikalas žinoma. Aš pavyzdžiui su visu classic serveriu gerai sutariu visi galima sakyti pažystami kažkiek, tai kaip ir tų draugų yra ir prieš ką pažaisti taip pat nesvarbu priešai ar ne.:)

Teisingai pasakyta ;)

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 11/27/2017 at 5:32 PM, Tomas said:

Na jeigu su draugais žaidi tai jau kitas reikalas žinoma. Aš pavyzdžiui su visu classic serveriu gerai sutariu visi galima sakyti pažystami kažkiek, tai kaip ir tų draugų yra ir prieš ką pažaisti taip pat nesvarbu priešai ar ne.:)

Pilnai pritariu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...