Jump to content
nigriV

FreeBan

Recommended Posts

Guest ATsakymas

Tai va, aprašyk normaliai situaciją čia nemalęs šūdo.

1. Nebuvo jokio "free ban".  Tu gavai "CTBAN" už free killinimą. Buvo aiškiai duota komanda "susišaldyti" po to buvo aiškiai duota komanda "galite laisvai judinti pelytę", nežinau kas tau yra, manau reikėtų prasiplauti ausis atsiprašant, nes visi žmonės judino pelytes ir kažkodėl tik mane vieną nušovei. Hmm... Visa situacija buvau peržiūrėta DEMO, tada ir galėsi mane antrą kartą kelti į forumą, ir dėti 'ban". Tavęs buvo paklausta, už ką nukillinai, bet kadangi aš laukiau 5sec. ir tu per tą laiką metei " :Dddddd" tai jau čia tavo problema, galėjai laisvai pasiaiškinti.

2. Nemeluok dėl "CTBAN" laiko.  Tau buvo uždėtas "BAN" laikas 60 minučių, o ne 9h. Visą informaciją prižiūrėtojai ras BAN sistemoje.


3. Nebuvo jokio grasinimo Leftu. Aš tau parašiau, kad Leftas peržiūrės DEMO ir tu tai užskaitai grasinimu? Hmm, keista kažkaip....

4. Pats bandei mane free baninti. Kadangi tu dar nemoki naudotis admin'o komandomis, tu mane bandei baninti iš serverio už "free CT baninimą, taisyklių nemokėjimą", bet užbaninai ant CT. Tad, dar gerai, kad pats aš susilaikiau ir tavęs neužbaninau ant serverio, čia jau tavo laimė, visi įrodymai "DEMO" ir "BAN" sistemoje.

5. Įžeidinėjimas viešasis, spam. Pagal admin'o reikalavimus ir serverio taisykles, dar turėjai gauti "GAG" už spamminimą chat'e ir manęs įžeidinėjimą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Leftu grasinai prieštai kai sakei man pis bana nuo CT aš pasakiau laika kada įvyko ir koks mapas btw ir pats rašiai chate kad 5s davei man kaip anoma per 5s atrašyti kai esu už CT ir kažką dariau?😘

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest ATsakymas

Tu, kad parašytum nors kažką tai tu žvengus į chatą metei o nesiaiškinai 😉 " :Dddddd " ir pnš, o dabar serve esi ir atmazini, kad užsiėmęs buvai ir neturėjai laiko, bet kažkodėl tai žvengus metei į chatą. xdddd

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest ATsakymas

O kadangi tu mane bandei uzbaninti ant servo nezinau kike laiko tai ir sakau kad tau gali Leftas dar pratesti abna ir admina nuimti

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Guest ATsakymas

Kadangi tu mane bandei užbaninti ant serverio už nieką, tai aš ir parašiau, kad Leftas peržiūrės DEMO ir išsiaiškins visą situaciją, bei gali nuimti tau spec adminą arba duoti rimtą įspėjimą už bandymą free baninti. Ir dar tu per tas 5sec vien spamminai " ;Dddddddddd ", tai sakau gai dabar pats nevergt, kad neįmanoma per tiek laiko parašyti, ir dabar pats serveryje sėdi ir atmazini, kad buvai užsiėmęs ir neturėjai nors žvengus mėtei į chat'ą. xdd

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
45 minutes prieš, Guest ATsakymas said:

O kadangi tu mane bandei uzbaninti ant servo nezinau kike laiko tai ir sakau kad tau gali Leftas dar pratesti abna ir admina nuimti

Aš paklauses serve dėl taves visi turi nusiskundimų niekam tu nepatinki aš nesuprantu koks turi būti kad 30min,mastyti atrašyti forume🙃

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

50 minutes prieš, Guest ATsakymas said:

O kadangi tu mane bandei uzbaninti ant servo nezinau kike laiko tai ir sakau kad tau gali Leftas dar pratesti abna ir admina nuimti

Parašiau serveryje kam patinka aha? Taip = + ne = - kaip manai kiek buvo +? O nei vieno vien - daryk išvadas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest ATsakymas

Su kuo bandai cia mane lyginti??? :DDD Man nesvarbu kam as patinku, o kam ne, man svarbu kad man gerai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Peržiūrėjau tą demo. Išvados tokios iš duotų prielaidų:

1. @nigriV Tavo banas buvo pelnytas. Nužudei kalinį "aha" be priežasties, jis buvo nekaltas. Jis Tavęs po nužudymo klausė, kodėl Tu jį nužudei - neatsakei(buvo kažkas juokingo) tai ir gavai.

2. Aha žaidėjo prašyčiau nesakyti tokių dalykų, kokių aš pats neminejau(t.y. apie davimą „pizdį“, kai ateisiu).

3. Jeigu jaučiasi, kad CT Ban buvo duotas be priežasties nuo kito admin, prašyčiau kreiptis į kitą asmenį, o ne savo valia nusiimti. Tai bus sutvarkyta, tačiau pamatysiu, iki kol nebus, ir patys banus nusiimsit, tai uždėsiu dvigubai.

4. @nigriV  4.1 įžeidinėjimų/patyčių netoleruosiu, pamatysiu dar kartą, gausi ilgą tylą/blokada IR BEJE kaip adminas nešiesi atsakomybę prieš serverį!  
                    4.2 Prie to pačio, back-seat moderation/keršto naudojantis adminu, nereikia iš Tavęs. T.y. šiuo atveju, pačiam dėti baną ir dar perm. Kita kartą taip darydamas, prarasi privilegijas ir dar baną gausi.
                    4.3 Galiausiai, iš Tavęs pradėsiu ignoruoti pagalbos šauksmus(apie freekill arba banus arba kažką panašaus), jeigu dar kartą nepagrįsti/neteisingi kaltinimai bus. Nes kol kas, Tavo žinutės forumuose yra Tavo pačio pasekmė(t.y. pats savo veiksmai iššauki tokias sitaucijas). 

5. Adminu žmogus negrąsino, tiesiog perdavė žinutė, jog kai grįšiu ir galėsiu peržiūrėti - peržiūrėsiu.

Tai tiek,
Pagarbiai
Leftas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...