Jump to content
Lee

FREE SLAY - AHA

Recommended Posts

Guest Pasiaiškinimas dėl slay.

Kadangi, tu buvai Warden pasakiai, kad Krabų diena, viskas chill, bet praėjus keliom minutėm round'o, pumba pradėjo šaudyti ir Lee sako tai nušauk bailį ar kažkaip ten kitaip jį pavadino, Pumba jo nešovė, ir aš parašiau ant prikolo "šauk leidžiu :D", ir tada Lee mane išvadino visai "13 mečiu", "mažvaikiu", "vaiku" ir aš jį užmūtinau, kadangi žmogus kuris yra užmūtintas negali būt WARDENU aš jį nuslayinau ir paswapinau į T komandą,

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DD 1.13 metis - tai metai, neįžeidimas  2. Mažvaikis - tai mažas vaikas (neprilyksta įžeidimui :)) , Vaikas - neįžeidimas, mes esame visi tėvų vaikai ( Neįžeidimas) 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Guest Pasiaiškinimas dėl slay. said:

Kadangi, tu buvai Warden pasakiai, kad Krabų diena, viskas chill, bet praėjus keliom minutėm round'o, pumba pradėjo šaudyti ir Lee sako tai nušauk bailį ar kažkaip ten kitaip jį pavadino, Pumba jo nešovė, ir aš parašiau ant prikolo "šauk leidžiu :D", ir tada Lee mane išvadino visai "13 mečiu", "mažvaikiu", "vaiku" ir aš jį užmūtinau, kadangi žmogus kuris yra užmūtintas negali būt WARDENU aš jį nuslayinau ir paswapinau į T komandą,

:DD 1.13 metis - tai metai, neįžeidimas  2. Mažvaikis - tai mažas vaikas (neprilyksta įžeidimui :)) , Vaikas - neįžeidimas, mes esame visi tėvų vaikai ( Neįžeidimas) 🙂

 

Vaikas vystymosi psichologijoje – žmogus, esantis vaikystės fazėje. Teisiškai vaikas – pilnametystės nesulaukęs asmuo (Lietuvoje – iki 18 metų).

 

Redaguota Lee

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest Pasiaiškinimas dėl slay.

Man tai kaip įžeidimas, ir aš tau mute tikrai asmeniškai nenuimsiu, nebent koki Vimo prižiūrėtojai. Ir čia jau nepirmas kartas, kaip pastoviai vadini netik vaiku, o ir d****, d**** ir pnš. 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jus neskubėti pyktis, vakare bus peržiūrėtas demo ir įvertinta situacija.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Peržiūrėjus demo galiu pasakyti, kad slay buvo pagal taisykles, nes tu buvai užmutintas.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...