Jump to content
Nerka

Free mute

Recommended Posts

Žaidėjas vardu Alexas deda visiem mute free  as buvau paliedes muzikos ir man jis davė mute net nepaklause ar buvo vote net nedave yspejimo

 

Redaguota Nerka
  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As tau sakiau kad kai daugiau negu 15 zmoniu muzikos leist negalima. Viskas pagal taisykles.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

galiu patvirtinti nerijaus nusiskundima

alexas uzmutino nerka ir drymas be ispejimo 

 

Redaguota MrBig252
  • Lovin' it 2
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Lukai tu pirma man dejai mute ir tada paskiai tai gali nesiginti matai sako viskas pagal taisykles tu ar visu pirma jas skaitiai bent viena syk

 

  • Lovin' it 1
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu bl vistiek nesupranti kad negali det iskart mute turi pirmiau yspet zmonem kad nedarytu to bl tai vaikas negaliu

tu pirma paklausk ir tada tik duok tuos savo mute ir sieptai yra toke taisykle man sake preziuretojas kad jaigu yra daugiau negu 15 zmoniu gali junkt muzika bet turi but 85% taip tai bisky raminkis teisinguolis bl atsirado negaliu bl tai mane nervuoje kai tu nusiperka speca ir nezino ka daro

 

  • Lovin' it 1
  • Kek 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jo tikrai taisyskles yra taisykles pirma tu duok įspėjimus o ne iškart mute dėk

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Nerka said:

Tu bl vistiek nesupranti kad negali det iskart mute turi pirmiau yspet zmonem kad nedarytu to bl tai vaikas negaliu

tu pirma paklausk ir tada tik duok tuos savo mute ir sieptai yra toke taisykle man sake preziuretojas kad jaigu yra daugiau negu 15 zmoniu gali junkt muzika bet turi but 85% taip tai bisky raminkis teisinguolis bl atsirado negaliu bl tai mane nervuoje kai tu nusiperka speca ir nezino ka daro

 

Jis nieko neturi ispejineti ar klausimeti , taisyklese neparasyta prie jokios taisykles zaidejams kad bus ispejimas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As suprantu apie ka tu bet buvo toks dalykas kad admin buvo ir jis padare muzikos vote ir buvo 80% ir dar nebuvo 15 tai as liedau ir nepastebejau jau kad buvo daugiau negu 15+ as apie tai jis galejo mane ispeti nes as pamirsau as neatkreipiau demesio y playeriu skaiciu

 

Redaguota Nerka

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Blmb tau dave 30 min mute , praejo jau 4 dienos nuo tai kai gavai mute , tsg uzmirsk sita tema ir vsioa

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...