Jump to content
Baudėjjas

Kaip gauti nemokamų dešrainių, kavos ar mašinos plovimą iš Viados (Pamoka)

Recommended Posts

Yooo,taigi Viadoje vyksta konkursas, kuriame važinėdami aplink Lietuvą bei aplankydami visokias lankomas vietoves, galite gauti taškų, o vėliau tuos taškus įsikeist į įvarius prizus kaip dešrainiai, kava ar mašinos plovimas. Tačiau visą sistemą labai lengvą apgauti su Fake GPS programėle telefone. 

Visų pirma reiks naudoti telefoną, nueikit į Google Play ir atsisiųskit . jeigu turit iPhone pabandykit paieškot panašių programėlių kurios keičia jūsų location, gal veiks.

Tada atsidarykite  ir paspauskit ant Lankytinos vietos. Tenais pilną bus įvairių vietų, išsirinkit vieną vietą ir eikit į Fake GPS programėlę. Joje susiraskit tą vietą ir pažymėkit ją (250 m. spindulio tikslumu), tada grįžkit į  ir spauskit Registruotis. Jūsų prašys prisijungti per facebook, tai padarę turėtumėt gauti taškus. Tada vėl susiraskit kitą vietą, ją pažymėkit Fake GPS'e ir vėl spauskite registruotis.

Tačiau nerekomenduoju prisiregistravus prie vienos vietos, iškarto registruotis prie kitos, nes dažnai būna, kad neleidžia, rašo, kad tokios vietovės nėra. Pastebėjau, kad dažnai viskas veikia jei tarp registracijų padarau apie 15 min pertrauką. Jeigu vistiek neveikia bandykit keist vietą, nes man pačiam būna, kad kai kurios vietos, kad ir kiek kartų bandyčiau neveikia

Tam tinklapy paspaudę Mano taškai matysit kiek taškų reik atsiimti skirtingiems prizams.

Tai kam paeis šitas dalykas, linkiu skanių dešrainių, o čia va mano šiandienos atsiimti prizukai :DD

Tik nesustorėkit iki Rugsėjo pabaigos, kai baigsis konkursas xdd

Redaguota Baudėjjas
  • Lovin' it 2
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...