Jump to content
Swagger69

Skundas dėl spec admin Juse

Recommended Posts

• Jūsų Steam profilio linkas (nuoroda).
https://steamcommunity.com/profiles/76561198873471578/
• Kada, kuriam mape ir kuriame serveryje nubaudė?
Šiandiena,arba vakar,nežinau kaip jau palaikysite tai,map yra aztec16 bet viskas prasidėjo dusto gale,laikas yra apytiksliai kada gavau 00:15,bet praitame mape,pamatysite ant pačio galo kaip žmogus pradėjo ižeidinėti mane,aš gyniaus,o administratorius pritarė kitam žmogui rašydamas pliusukus chat'e,tai nėra normalu mano manymu.Žmogus kviečia kitus,prisijungti serve,ir panašiai o ateina tokie "tvarkadariai" ir išprovokavę mutina? nenormalu.
• Jeigu žinote, kuris Admin nubaudė?
Juse
• Kokia buvo situacija ir kas vyko prieš gaunant bausmę?
Na daugiausia išaiškinau,bet galiu vėl paaiškinti.Tai prasidėjo kaip "tvarkadarys" juse prisijunge i serva,neseniai turėja konflikta nieko jam nesakiau,bet pradėjo žaidėjas ižeidinėti mane,tik atėjas,o jis viskam pritarinėjo,mane duhu ir kitaip vadino,aišku aš gindamasis sakiau daugelis žodžių atgal,bet jeigu admin nieko nedaro jam kuris ižeidinėja mane be perstojo,tai aš apsiginsiu?

ĮRODYMAI:c27ae859dd7b50b53fe6b243c6309075735.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nebejuoking gavai muta už ižeidinėjimus, gali nemeluoti kad nieko man nesakei, nes tu tikrai sakei kekviena karta kalbant su savo draugais fera prikaišiodavo mane kaip bloga žaidieja (toxic ir t.t) nors aš jam nieko nesakydavau iki to pasakimo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Noriu Žopos said:

Nebejuoking gavai muta už ižeidinėjimus, gali nemeluoti kad nieko man nesakei, nes tu tikrai sakei kekviena karta kalbant su savo draugais fera prikaišiodavo mane kaip bloga žaidieja (toxic ir t.t) nors aš jam nieko nesakydavau iki to pasakimo.

o kodel dvigubus standartus skeli? dejavu izeidineja nieko nedarai mane mutini? Kas per admin? Jei mutini mutink abu:) Ir tu turi vengti konfliktu o paziurejus kur inco mus uzmutino,galite kiti paziureti per demo,kada mane ir juse uzmutino incognito kaip musu draugiskas spec admin kalbejo ir provokavu visus zaidejus,map man rodos dust gold buvo tiksliai neatsimenu 🙂 paziurekite juses paskutini mute,kada jis ji gavo ir kaip elgesi?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas, Peržiūrėsiu demo dabar. Maniau, kad jau senai šitas reikalas padarytas.
Gal gali tiksliai parašyti: serva/map'a/laika(data). Nes, dabar surast kuriame tu serveryje žaidei yra sunku.

P.S radau.

Redaguota --->>>[S]aVa[S]<<<---

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...