Jump to content
Prazdnoviksas

Pirma kart atėjus į vimo serverį

Recommended Posts

Žaidėjas BOGA - Šis adminas/žaidėjas tiksliai nežinau neseniai pradėjau žaisti, šis žaidėjas trugdė tiesiog vesti dienas, ižeidinėjo, nepatiko mano žaidimai, ir neleido šnekėt ir grasino mutais ir gagais jog nepatinka mano dienos. Mapas jb_renegade ir pns nes tikrai dabar nesinori zaisti tokiam serve kuriam atejus nori draugiskai pazaisti, o prasidejo tipo kazkokie prikolai su gagais ir mutais jog esu bumeris nepatinka mano dainos. Sakant jo klaidas jis tiesiog neigia jog jis kazka blogo padare nors tipo esu naujokas ir nieko nezinau. Nors ir naujokas esu tureciau bent gaut kažkokio pagarbumo tiek iš žaidėju ir ypač iš administracijos. Tai tiesiog pranešt noriu jog nelabai jūsų administracija draugiška yra, nes naujokams atėjus atsiranda bajerių ir tie bajeriai yra trugdymas vesti diena, tipo nepatinka mano dienos ir vos ne kiekviena rounda pradėjo zyzti, gerai už bumeri nieko nesakau, bet grasinimai kaip mutas ir gagas bajeriai. Toks jausmas jog visi supranta jo bairius ir žvengia iš jų. Žaidėjai per jį tiesiog negirdi jokiu mano duotų komandų ir paskui skundžiasi visi jog negirdėjom ir pnš. Suprantu viska realiai čia yra tipo bajeriais, bet rimtai nelabai jaukiai bendravau su juo, ižulus bendravimas ir tiesiog žaidėjus tas išbaido.

  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš moku taisyklės ct bet aš darau dienas ne dėl to jog kiti nori ir aš ne pagal jų norus tedariau dienos. Beto žaidėjams netgi patiko mano dienos o kad vieninteliam adminui nepatiko ir išsireikšmino

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Lol, pasakiau savo nuomonę, kodėl tik tu vienas rašai į tą forumą skundą? Juokai juk čia, ką dabar tuom pasiekti nori? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...