Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/14/2019 in all areas

 1. 4 points
  Issidirbinejimas per voice chat yra tas pats kas: 1. izeidineti zaidejus Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag. 2. skleisti keistus, trugdancius garsus (sveplavimai, cypimai megdziojimai...) Bausmė: Pirma karta: 30 min mute, Antra karta: 1 diena mute, Trečia karta: 1 savaitė mute. 3. naudoti zargona/keiksmazodzius/necenzurine leksika Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag. 4. spaminti voice chat. Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag. Tu pazeidei 4 taisykles vienu metu, turejai gaut 20x didesne bausme nei gavai, tad jei pageidauji, mielai prailginsiu mute ir uzrakinsiu tema? Kitu atveju, gerbk zaidejus, gerbk draugus, gerbk save. Jausk ribas, stebek priziuretoju/adminu/paprastu zaideju reakcijas jei ruosiesi issidirbineti. Tikslas kad juokinga butu visiems, ne tik tau ir tavo draugams.
 2. 4 points
  gavai du kartus po 1min mute, tada gavai viena karta 5min, ir sekanti karta gavai 600min muta, uz tai jog esi nesubrendes ir nezinai ka reiskia zodis "patyleti" ir "nekalbeti", jei ir tiesa kad tau klasiokas ismuse danti, tai geriau patyleti ir neerzinti kitu serverio zaideju. 22h lietuvos laiku gavai mute, is ryto galesi dziaugtis ir kalbeti toliau, su salyga jei neissipisinesi ir nevaidinsi jog kazkas tau danti ismuse. Gero vakaro.
 3. 3 points
  Laba diena, Mieli žaidėjai, jei matote, kad CSGO platformoje trūksta kokio nors modo LT serverio, kuris būtų paklausus - siūlykite. Kokius modus jums tenka žaisti su draugais offline serveriuose, nes tokio modo serverio tiesiog nėra? Išsakykite savo pastebėjimus ir norus, laikinkite patikusius kitų žaidėjų pasiūlymus! Su meile Kingspaw
 4. 2 points
  Sakyciau, jog tikrai labai truksta gero JB serverio.
 5. 2 points
  Visiškai pritariu ir dar manau, jog būtų smagu KZ serveris su timeriu.
 6. 2 points
  Žinoma, kad nemačiau situacijos, bet pirmi du mutai skamba kaip malonus įspėjimas nustoti. Sakydamas, kad ką erzini galį užsimutinti irgi ne koks argumentas nes jei daug žmonių erzini tai ir užmutina tave, jei toks argumentas tiktu nereiktu net mute komandos, nes tiesiog visi galėtų užsimutinti. Ir taip iš visų tavo postų atrodo, kad tiesiog mėgini įkasti (žinoma metaforiškai) prižiūrėtojams.
 7. 2 points
  @ANDRYTO Bandai kažkaip prisikabint prie prižiūrėtojų, bet nelabai paeina tau. Prižiūrėtojai yra skirti palaikyti tvarką serveriuose, tad jei būna tokių žaidėjų kaip tu, kurie kaip nors laužo taisykles, savaime aišku, kad imsis veiksmų. Jūs abu pažeidėt taisykles, tad buvot užmutinti.
 8. 2 points
  Situacijos nemaciau, taciau pasiskaicius forumo diskusijas, galiu pateigti savo nuomone: 1. Priziuretojai Toresitas bei KYS deramai atliko pareigas, deja, mano manymu, mute'ai buvo deti uz kvailiojimus, o is galimo 'sveplavimo' buvo ispustas didelis burbulas, pridengiant savo kaili ir naudojant kaip argumenta pries priziuretojus. 2. Jei tikrai buvo ismustas dantis, tikrai imanoma kalbeti normaliai t.y. nepabreziant galimos problemos. 3. Jusu galimai skleidziami garsai nepatiko esantiems serverio zaidejams, todel buvo imanomas mute panaudojimas pries Jus.
 9. 2 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - LotusRazer , 17 http://steamcommunity.com/id/vamzdis420/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Man patinka tvarka ir nemėgstu žmonių, kurie laužo taisykles ypač čyteriai 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne nesu 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -eventuku padaryti serveryje, prisideti prie projektu 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)- Nemanau
 10. 1 point
  Atrakinu temą, nori kažką sakyt ir dar tuos savo žaidimus žaist, daryk tai šioje temoje tuomet, spam ir kitų išsidirbinėjimų nei aš noriu, nei čia yra vietos jiems.
 11. 1 point
  Galetumeta prideti uz taskus pvz koki arrmora nusipirkti (kingspaw best priz <3)
 12. 1 point
 13. 1 point
  Jailbreak, Bhop serveris su timeriu, HNS normalus that's all we need my man.
 14. 1 point
  bachūras tas toresitas mažiau verk, eit miegot reikėjo ir mute būtu praėjus.
 15. 1 point
  @ANDRYTO Manau, čia tau reiktų atsigaut. Darei nesąmones ir pasekmės buvo mute. Ir beje, brangusis, tyčia švepluodamas tu įžeidi tuos žmones, kurie iš tikrųjų švepluoja, o taisyklė, kad įžeidinėti negalima egzistuoja Tad tai gera pamoka ateičiai neišsidirbinėt.
 16. 1 point
  Jo "mainas" https://steamcommunity.com/profiles/76561198995151269/ Acc su kuriuo jis lose: https://steamcommunity.com/profiles/76561198996627950/ Proof: 2019-10-13_20-39-20.mp4
 17. 1 point
  9:33 Vargšeliui ne ant to žmogučio užlockino. Ir acc šviežiai vaca gavęs tai net žiūrėti nereikia sakyčiau, bet jei tingit 10 min pražiūrėti tai 2:38 9:33 puikiai matosi. 2:50 dar galimybė, kad wh, nes kur ir kada šoks tiksliai nežinosi gi, bet gal tiesiog pasisekė vyrukui.
 18. 1 point
 19. 1 point
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mano vardas yra Donatas, nickas: Donce. Man yra 16 m. https://steamcommunity.com/id/6874352758483/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu paprastas žaidėjas, draugiškas, bendraujantis. Aš ir kaip visi, noriu daryti tvarka serveryje kai nėra jokiu kitu prižiurėtojų ar adminų online. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, aš esu buvęs ir dar esu SpecAdminas Vimo.lt serveriuose. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti su rengiamais Eventais, ar pasiūlyti kokių idėjų projektui. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Net ir nežinau. 
 20. 0 points
  Banas už tai, ką padarei. Tikrai ne free banas. Unban tikrai nebus
 21. 0 points
  Sadly, kad nemokėjau dar komandom naudotis tai užtrukau rašydamas ir nespėjau išbanint :DD
 22. 0 points
  Pasirodo dar 21 amžiuj cytu yra :DD
 23. 0 points
  @Donce Kandidatuotis gali asmenys tik nuo 17+ metų.
 24. 0 points
  Nematau nieko sudėtingo? Ar čia tik aš?
 25. -1 points
×