Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 01/13/2020 in all areas

 1. 8 points
  Sveiki. Vis dėlto su visais serverio žaidėjais pasitaręs nusprendžiau, kad konkursėli darysiu, fun serve lauksiu visų penktadienį nuo 7 vakaro. Bus vip admin ir specadminu. Šį penktadienį biudžetas sieks net 100 eurų! Konkurso tikslas yra paremti vimo projekteli. Deje šį kartą specadmin galės laimėti turintis nemažiau kaip 15 metu. Ačiū už supratingumą!
 2. 3 points
  Ačiū visiems už dalyvavima šendien buvo išdalinta: 10 VIP 8 ADMIN 11 SPECADMIN ateityje bus daugiau panašiu konkursu
 3. 3 points
  Orcish horde klasė šiuo metu be galo stipri. Galima sakyti beveik garantuotai turi prisikėlima po mirties, invicibility po jos geros 2 sekundės. HE granata visada daro critical damage, tai jeigu žaidi be health net pramissinta granata dažnai gali reiškti mirtį. Ultimate keliems žmonėms gali nuimti po +-50 hp. Tai trys iš keturių šios klasės ability yra LABAI geri, kas kitoms klasėms yra labai reta. Jeigu orką klasę pasiima koks geresnis žaidėjas, bus pareikalauta labai daug pastangų ir nervų, kad išsitemptum į pergalę.
 4. 2 points
  Sveiki, kad forumas būtų mažiau apkrautas free kill'ų temomis, sugalvojome sukurti vieną bendrą temą, kurioje rašytumėte nusiskundimus apie free killus. Forma, kuria turėtumėte parašyti skundą:
 5. 2 points
  Peržiūrėjau demo. All good, nuėmiau baną. @Hitman jau įspėjau, kad buvo duota neteisinga bausmė. Suprantama, kad ignorantia juris non excusat(Taisyklių nežinojimas nuo bausmės neatleidžia), tačiau suprantama, jog naujas žaidėjas nebūtinai supranta viso šito žaidimo esmę ir kodėl viskas vienaip ar kitaip veikia. Todėl šį kartą tik perspėtas, jog prieš duodamas bausmę, tikrai gerai įsitikintų ar nepažeidžia taisyklių. O tam laikui žaidžiant, tikriausiai reikėtų paprašyti, jog kas paaiškintų/pamokytų kaip viskas veikia/kaip žaisti. Gero žaidimo! P.S. Šiaip gerai, kad tokia situacija nutiko. Reiškias, reikia žmones daugiau pamokyti apie komandų visą esmę ir lietuvių gramatika iš esmės. Pagarbiai Leftas
 6. 2 points
  Sveiki, norėčiau išgirsti atsiliepimus ir pasiūlymus iš žaidėjų apie rases Wc3 serverio. Ar dabartinės neturi bug'u? Kas buvo blogai su chronos ar dar kokia rase (bug'ai ar per daug OP rasė)? Kokių rasių norėtumėte dar pamatyti? (Aprašymai skillu, linkai kurie detaliau aprašytų jūsų norimą rasę, viskas kas manot jog galėtų padėt)
 7. 2 points
 8. 2 points
  Būkit geri, paklauskit prižiūrėtojų ar jie jus rekomenduoja, o ne patys nuspręskit, kad jus rekomenduoja. @Moi'zy ar tikrai tave jeebis rekomenduoja?
 9. 1 point
  Jūsų nickname žaidime: kys Žaidėjo, kuris jus nufreekillino, nickname: fluidz Laikas bei map'as: jb_carceris apie 15;00 Apibūdinkite situaciją: 4 roundas. rezultatas buvo 1 - 2 teroristų naudai, wardenas buvo Moi'zy, mes žaidėme spalvų žaidimą, ir wardenas pasakė kad 9:50 nebegalima bus šokinėti, aš po to laiko nešokinėjau, kitas teroristas pašoko ir aš buvau nušautas. Free day negavau visą mapą.
 10. 1 point
  Neoxalas.mp4 https://steamcommunity.com/id/neoxas buvo diena kai prisijungiau i serveri jeebis manes paklause kas numazino mute.As atsakiau kad bullzajus nes as jo paprasiau.Jeebis sugalvojo man deti mute permanent vel uz nieka as jam nieko nepadariau.Kai as jam atsakinejau as rasiau tekstu nes vis dar buvau 2sav mute veliau as jo paklausiau kodel ir jis atsake kad tiesiog istaise klaida Map=morebre_course ir two_towers
 11. 1 point
  Bring back chronos.
 12. 1 point
  Prireiks bet man rodos jeebis man pades
 13. 1 point
  Pagalbos iš prižiūrėtojų nereikės? Beje smagu matyti tokio pobūdžio temas forume iš žaidėjų
 14. 1 point
  Dėl to gali kreiptis asmeniškai i bullzaju per discorda gal ir galės parduot.
 15. 1 point
  Pažiūrėjau demo, bus nubaustas už free kill.
 16. 1 point
  Mute buvo teisingi, įspėjimai buvo duoti, atidžiau skaitykit chat. O dėl free kill'ų, bus nubaustas
 17. 1 point
  Sveiki, kandagi dabar neturiu dqug laiko isaiskinsiu trumpai ir aiskiai jums. Snd nuo 7val vakaro darau is mqno budziato 30 euru giveaway fun serve dalinsiu vip admin ir spec admin
 18. 1 point
  Ačiū visiems už dalyvavima, konkurse buvo visai smagu!!! privilegijas turėjote gauti nuo 21:48 Buvo išdalynta : 8 vipai, 2 admin ir 2 specadminai ! Kitas penktadienis bus daug įdomesnis lauksiu jusu visu awp training serveryje prizai sieks net 100 eurų!!!
 19. 1 point
  Su naujais visus! Tik dabar pabudau tai ir rasau.
 20. 1 point
  Laba diena free banas ir tiek 3:40 fun serve. Viso gero. (TIGRE pagarbos is manes niekad nesirasi net pati nerodai kitiems)
 21. 0 points
  Nepamirskit siandien hitmanas eventa daro
 22. 0 points
  blio, jau nauji metai ?!
 23. -1 points
 24. -1 points
  Siandien apie 20:30val jb_spy_vs_spy mape Lee padare man free killa, sakiau ar duos free day , sake ne , paklausiau ar duos free day ar susitiksim forume, jis pasirinko foruma. tai prasau uzbaninkit ji .
 25. -1 points
  21:00 kazkur, mapas minecrafto, sake atsukti nugaras i grotas pas mane buvo secretas i portalo ir ten buvo grotas atsukau ir miki nusove mane
 26. -1 points
  "beEeEe mANeE nuSoOvE iR pO To NeEdAvE fleE diEnOs"
 27. -3 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Moi'zy, man yra 16 metų. https://steamcommunity.com/id/MoiizY 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Mano vardas Arminas, esu iš Kauno. Laisvalaikį mėgstu praleisti žaisdamas kompiuterinius žaidimus, mėgstu žaisti futbolą. Esu draugiškas, mėgstu bendrauti su žmonėm. Pareigingas, atviras, labai kūrybingas, nuoširdus, sąžiningas, kantrus, manimi galima drąsiai pasitikėti. Tiesiog po pertraukos sugryžęs, pamačiau, kad turit jailbreak serverį, o tai dalykas kurį gerai suprantu ir mėgstu žaisti. Pirmas įspūdis gal ir buvo keistas, tiesiog kaikurie warden'ai klysdavo, aš jiem padėdavau, su keliais prižiūrėtojais diskutavom dėl taisyklių, nesutapdavo nuomonės, bet svarbu diskutuoja ir bendrauja, jiem pasiūliau jau kelias idėjas.. Savo patirtį bandau perteikti naujiem žaidėjam ir jiem padedu kuo galiu. Taip pat matau trūksta žmonių, kas padėtų palaikyti tvarką serveryje. Dar yra įdomių idėjų kurie manau sudomintų žaidėjus. Na tai kodėl nepabandžius tapti prižiūrėtoju. ;d 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip. Esu buvęs "Fivem" 2 projektų Head Admin. Taip pat šiuo metu Vimo.lt serveryje esu SpecAdmin. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Norėčiau tapti Jailbreak serverio prižiūrėtoju. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Bandyti išmokinti warden'us vesti įdomias dienas. Daryti event'us kurie sudomintų žaidėjus. Išmokinti žaidėjus žaisti mafiją ;d Sutvarkyti pagaliau discord'ą ;d ? Kelti pozityvą, skatinti žaidėjų bendravimą. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -
×
×
 • Create New...