Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 12/24/2019 in all areas

 1. 6 points
  Priimtas bandomajam laikotarpiui. Kadangi jaunas jaunuolis, bus stebimas po padidinamuoju stiklu. Sekmes.
 2. 5 points
  Sveiki Vimo žaidėjai, noriu pranešti, kad atidarėme Anarchy pasaulį, ir su džiugesiu laukiam jūsų Mc.Vimo.LT serveryje. Primenu, kad Anarchy serveryje nėra jokių taisyklių, kitaip tarian jūs kovojat pats už save Na ir noriu priminti, kad ir kaip visur gali iškilti kažkokia klaida (Na, žmogiška klysti), ir būtinai praneškit ją ! Ačiū, kad žaidžiate! ir gero žaidimo jums mc.vimo.lt serveryje
 3. 4 points
  Laba diena free banas ir tiek 3:40 fun serve. Viso gero. (TIGRE pagarbos is manes niekad nesirasi net pati nerodai kitiems)
 4. 3 points
  Ačiū visiems už dalyvavima šendien buvo išdalinta: 10 VIP 8 ADMIN 11 SPECADMIN ateityje bus daugiau panašiu konkursu
 5. 3 points
  Orcish horde klasė šiuo metu be galo stipri. Galima sakyti beveik garantuotai turi prisikėlima po mirties, invicibility po jos geros 2 sekundės. HE granata visada daro critical damage, tai jeigu žaidi be health net pramissinta granata dažnai gali reiškti mirtį. Ultimate keliems žmonėms gali nuimti po +-50 hp. Tai trys iš keturių šios klasės ability yra LABAI geri, kas kitoms klasėms yra labai reta. Jeigu orką klasę pasiima koks geresnis žaidėjas, bus pareikalauta labai daug pastangų ir nervų, kad išsitemptum į pergalę.
 6. 3 points
  Mute nuo manęs už pasikartojančius įžeidimus. Savaitei, nes jau 3 kartus gavai dienai mute už įžeidimus ir kaip taisyklėse parašyta "Draudžiama bet kaip įžeidinėti kitus žaidėjus. Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag." Yra bent 3 demo, kuriuose yra girdimi įžeidimai iš tavo lūpų Kadangi bausmė pasikartojanti, tikrai nėra tikslo diskutuoti, tad temą rakinu.
 7. 3 points
  Hey, nereikia antagonizuoti serverio administracijos, kai ponas esate toli gražu nuo angeliuko. Kaip pats sakei žaidi dvi dienas ir jau spėjai pasireikšti iš blogosios pusės. Pusdieni liejai nervus ant mandarino su grupele žmonių, vakare vyko tas pats su kita grupele dėl ko buvote drausminami. Kitą kartą patarčiau perskaityti taisykles ir atsižvelgti į savo ir aplinkinių elgesį.
 8. 2 points
  Peržiūrėjau demo. All good, nuėmiau baną. @Hitman jau įspėjau, kad buvo duota neteisinga bausmė. Suprantama, kad ignorantia juris non excusat(Taisyklių nežinojimas nuo bausmės neatleidžia), tačiau suprantama, jog naujas žaidėjas nebūtinai supranta viso šito žaidimo esmę ir kodėl viskas vienaip ar kitaip veikia. Todėl šį kartą tik perspėtas, jog prieš duodamas bausmę, tikrai gerai įsitikintų ar nepažeidžia taisyklių. O tam laikui žaidžiant, tikriausiai reikėtų paprašyti, jog kas paaiškintų/pamokytų kaip viskas veikia/kaip žaisti. Gero žaidimo! P.S. Šiaip gerai, kad tokia situacija nutiko. Reiškias, reikia žmones daugiau pamokyti apie komandų visą esmę ir lietuvių gramatika iš esmės. Pagarbiai Leftas
 9. 2 points
  Būkit geri, paklauskit prižiūrėtojų ar jie jus rekomenduoja, o ne patys nuspręskit, kad jus rekomenduoja. @Moi'zy ar tikrai tave jeebis rekomenduoja?
 10. 2 points
  Su naujais visus! Tik dabar pabudau tai ir rasau.
 11. 2 points
  Perma tam, kad pasibaigus nekiltų pagundų toliau kalbėt. Tai, kai sukanka 15, tegul atsiunčia įrodymus ir mute nuimsim
 12. 1 point
 13. 1 point
  Jūsų nickname žaidime: kys Žaidėjo, kuris jus nufreekillino, nickname: fluidz Laikas bei map'as: jb_carceris apie 15;00 Apibūdinkite situaciją: 4 roundas. rezultatas buvo 1 - 2 teroristų naudai, wardenas buvo Moi'zy, mes žaidėme spalvų žaidimą, ir wardenas pasakė kad 9:50 nebegalima bus šokinėti, aš po to laiko nešokinėjau, kitas teroristas pašoko ir aš buvau nušautas. Free day negavau visą mapą.
 14. 1 point
  Pagalbos iš prižiūrėtojų nereikės? Beje smagu matyti tokio pobūdžio temas forume iš žaidėjų
 15. 1 point
  Mute buvo teisingi, įspėjimai buvo duoti, atidžiau skaitykit chat. O dėl free kill'ų, bus nubaustas
 16. 1 point
  Taip pat noriu pridėti, kad map: jb_last_encounter_csgo laikas: 21:24 nusižengėjęs - nigriv
 17. 1 point
  Jeigu jis pats naudoja tą glow, tai ir bus matomas per smoke , gali išsijungt, jeigu nenori būt pastebėtas per smoke.
 18. 1 point
  su tokiu bazaru dar pagalvot reik
 19. 1 point
  Taip, už vac baną iki 182d. ant bet kokio tavo accounto, yra duodamas banas.
 20. 1 point
  Hitman jis bent pasveikino tu dusk ,nes tau tuoj neleis rasyt
 21. 1 point
  Reikia visada į ,,Suggestions" rašyti į laukelį su įdomia idėja, o ne paskui rašyti ,,Aš čia nesamonę parašiau" tiesiog rašyk su konkrečiu klausimu - idėja.
 22. 1 point
  Priimtas. Bandomajam laikotarpiui jailbreak serveryje. Sekmės, tikiuosi nenuvilsi
 23. 1 point
  Tai cia visalaik taip buna , visi per tokius eventus laimi specu , adminu . Pazaidzia, pazaidzia ir poto juos nuimineja
 24. 1 point
  Pridėk į steamą mane ir visada privažiuosiu nors ir 3 ryto, pagelbėsiu https://steamcommunity.com/id/licentiousnesss/
 25. 1 point
  Tikėkimės padidinsi savo dovanas šį vakarą.
 26. 1 point
  Pastarąjį mėnesį ruošiau daug atnaujinimų tiek žaidimų serveriams, tiek mūsų puslapiui ir visai sistemai. Atnaujintas Forumas (dizainas, serverių sąrašas, mobile-versija irgi). Atnaujintos mūsų Statistikos (teko resetint šio mėnesio statistikas, naujas dizainas, keli pakeitimai in-game). Atnaujintas SourceBan (Visos privilegijos buvo perkeltos) Tačiau dabar privilegijas bus galima įsigyti TIK ant SteamID. Visos privilegijos, kurios galiojo ant IP, buvo pakeistos į Jūsų SteamID, bus neatitikimų, tad drąsiai rašykit man į PM. Mute ir Gag sąrašas. (Jį taip pat galite rasti mūsų Navigacijos Meniu). 1v1 Arena serverio TOP3 žaidėjai gaus privilegijas, kad kaip yra ir kituose mūsų serveriuose. Atnaujintas privilegijų pirkimo puslapis. Forume galit naudoti visiems gerai žinoma /giphy (Paskutinė ikona text-editoriui). Sutvarkytos reklamos visuose serveriuose (tvarkingiau ir gražiau atrodo). SpeedRun serveryje pridėta 250+ naujų žemėlapių. Demo įrašai bus saugomi 2sav (vietoj 4d). V.I.P / Admin / SpecAdmin sistema buvo perrašyta nuo pagrindų. Dabar jeigu turite V.I.P (kaip pvz) privilegijas, kurios galios dar 3 dienas (kaip pvz) ir užsisakysite dar vieną V.I.P sms'u, dienos prisidės prie turimų (3 + 20 = 23 dienos). Jeigu turite Admin ir užsisakėte, laimėjote ar kažkas padovanojo jums V.I.P privilegijas, dabar jos konvertuosis į jūsų turimas privilegijas ir laikas prasitęs. Konkretus pavyzdys: Turite Admin, kuris dar galios 10d. Buvote Top1 serveryje mėnesio gale ir laimėjote Admin 30čiai dienų - Jūsų Admin privilegijos dabar galios 40 dienų. (Taip pat prasitęsia ir SpecAdmin). Turite Admin privilegijas, kurios dar galios 5d. Buvote Top3 serveryje ir laimėjot V.I.P 20čiai dienų - Jūsų Admin privilegijos dabar galios 12d. (Vietoje 15d V.I.P prasitęsėt Admin 7iom dienom (procentaliai viskas apskaičiuota)). Kalėdų progą, visiems (beveik ) banintiems žaidėjams yra suteiktas antras šanšas. Daugiau šansų deja nebebus, tad tikiuosi pasimokėt iš klaidų ir padarėt išvadas. Smagaus žaidimo. -Bullzai
 27. 1 point
  Gal visu pirmą užpildyk normaliai anketą su visa informacija, I mean jeigu dar nori kažką pešt čia
 28. 0 points
  Discorde būtum parašęs, tai nespėtum pm gaudyt spėju
 29. 0 points
  As testavau komandas ir kazkodel pagalvojau kad butu gera ydeja uzsibaninti save :DD vienu zodziu uzsibaninau save 10 min islaukiai reconectinau y serva ir raso kad duplicate accountas nors naudojiu ta paty dabar turiu 4 banus 3 uz duplicate accounta nezinau ka dary
 30. 0 points
  Jeigu naudoji glitch, kur visi kas turi švytejima matos kiaurai dumus ar gauni ban arba kažka panašaus?
 31. 0 points
  Lol, zmogus nesupranta logikos mat . Cheatina , sugadina zaidima DAUGELIUI zmoniu, yra toxic, isvaro zaidejus is serveriu ir zaidimo, gauna ban. Susikuria nauja acc, tikisi kad zais lyg niekur nieko are u serious?
 32. 0 points
  Pats sau katik pasiaiškinai... Dėl ko gavai...
 33. 0 points
  Jeigu jau ir "cheatinau" dėl ko gavau ban ant kito acc,gmail vienodi,ip,pc taspats
 34. 0 points
  Jo, pritariu @Bhop pusei.
 35. 0 points
  Pakeite nicka is lempos, buvau normalu nicka uzsidejas - Dzebis jie pakeite i Flegmis [21:05-21:08] tuo tarpu
 36. 0 points
  Laba diena,neseniai aš apsilankiau vimo.lt surf projekte pagal IP adresą 91.211.247.234:27025, ir nusprendžiau panaudoti ginklą AWP kuris yra leidžiamas pagal serverio taisykles,bet serverio adminas pasivadinęs MCARD (https://steamcommunity.com/profiles/76561198287488322/) mano žaidimo stiliui pareiškė pretenzijas slapindamas mano šikną. Manau tai nėra leidžiamas elgesys vimo.lt surf projekte,taigi prašyčiau duoti man imuniteta nuo mute gag ir slap,iškarto dėkoju už privilegijas ir linkiu jūms gerų 2020 metų. video:
 37. 0 points
  gavau mute uz nieka tigre zaidejas kniso man muta uz nieko net nedave priezasties priziuretojai darykit kazka
 38. 0 points
  Peržiūrėjus demo galiu pasakyti tiek: [O]G.N.O.M gauna mėnesio mute už rėkimą į mic, bei 15 metų neturėjimą ir kalbėjimą. ✞HyPeRz✞ gauna savaitės mute vien už keiksmažodžius ir įžeidimus ナイフ taip pat savaitės mute už keiksmažodžius bei rėkimą. DRAGIUKAS gauna perma mute už rėkimą, keiksmažodžius bei 15 metų neturėjimą ir kalbėjimą (perma bus nuimtas, kai pateiksi įrodymus, kad sukako 15 metų) Dzeris gauni įspėjimą už admin abuse, sekantį kartą prarasi privilegijas bei gausi baną 1 dienai. Hitmanui 30 min bausmė lieka (ta pati, kurią uždėjo Mandarinčikas) Mandarinčikas mute/gag dėjo pagal taisykles, tačiau galėtų rašyti tikslias priežastis.
 39. -1 points
  Žiūrėk dabar, taisyklėse aiškiai parašyta, kad kalbėti galima tik nuo 15 metų. Apie pakeitimus JailBreak serveryje man niekas nebuvo pranešę, taip, kad mute buvo už taisykles, kurios aiškiai parašytos https://vimo.lt/rules/.
 40. -1 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Splashh^^, 18 https://steamcommunity.com/id/draxtrydas/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Na tai sveiki, esu Silverijus, paprastas, supratingas, draugiškas žmogus mėgstu išukius net nežinau ką daugiau pridurt reiktu klaust serverio žaidėju turbūt nusiskundimų kaip ir nėra. Prižiūrėtojų noriu tapti nes esu gan aktyvus ir matau ką žaidėjai daro ko nederėtu daryti ir bandau žodiškai tai išspresti bet dažniausiai tai būna vaikai ir jie tiesiog išsityčioja ir baigęs mano aiškinimas žinoma atėjus adminam viskas baigias na bet kadangi turiu begalia laisvo laiko norėčiau ji išnaudoti prižiūrėdamas serverį nuo piktadarių ir priešiškai nusiteikusių žmoniu. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Deja bet neteko nei karto užimti didesniu pareigų nei vip bet manau praėjo daug laiko nuo to kai buvau pacukas ir pats bandžiau kažką įrodyti 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic kadangi jame praleidžiu visa laiką kada būnu on 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Amm galėsiu prisidėt prie projekto tobulinimo, naujokams galėsiu parodyti surfo pradmenys bet manau dabar jau visi tai moka ir dar pasityčiot gali :D o sjp ką tik reikės :) 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Nežinau gal ir turi keletą žodelių kažkas bet taip konkrečiai nesu girdėjas
 41. -1 points
  Buvai perspėtas keistis nick porą kartų, pats nesusipratai, tai teko pakeist
 42. -1 points
  Mane kazkuris adminas pavadino KovaIskis ir man nejo pasikeisti nicka nu paskui iskickino pasikeiciau i Dzebis ir tipo kazkokio randomo prz kurio nesu mates serveri su nicku - Dzebis uzbanino laikas kazkur 21:20 21:35
 43. -2 points
  Kas leido tau vps rašyt
 44. -2 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. ♤︎Black Moon♤ . 19m. https://steamcommunity.com/profiles/76561198347515103/ 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Aš esu paprastas žaidėjas, draugiškas, bendraujantis, noretusi daryti tvarka serveryje ir nubausi serverio taisykliu pazeidejus ir kad nebetrugdyti naktimis gerbiamo "Bullzajaus" ^^ 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? tai Vimo.lt serveryje spec adminas, bei 1.6serveryje buves priziuretojas 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Padeti su eventais, ar pasiulyti kokiu ideju Vimo projektui 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Laimutis<3 ^^
 45. -2 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Moi'zy, man yra 16 metų. https://steamcommunity.com/id/MoiizY 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Mano vardas Arminas, esu iš Kauno. Laisvalaikį mėgstu praleisti žaisdamas kompiuterinius žaidimus, mėgstu žaisti futbolą. Esu draugiškas, mėgstu bendrauti su žmonėm. Pareigingas, atviras, labai kūrybingas, nuoširdus, sąžiningas, kantrus, manimi galima drąsiai pasitikėti. Tiesiog po pertraukos sugryžęs, pamačiau, kad turit jailbreak serverį, o tai dalykas kurį gerai suprantu ir mėgstu žaisti. Pirmas įspūdis gal ir buvo keistas, tiesiog kaikurie warden'ai klysdavo, aš jiem padėdavau, su keliais prižiūrėtojais diskutavom dėl taisyklių, nesutapdavo nuomonės, bet svarbu diskutuoja ir bendrauja, jiem pasiūliau jau kelias idėjas.. Savo patirtį bandau perteikti naujiem žaidėjam ir jiem padedu kuo galiu. Taip pat matau trūksta žmonių, kas padėtų palaikyti tvarką serveryje. Dar yra įdomių idėjų kurie manau sudomintų žaidėjus. Na tai kodėl nepabandžius tapti prižiūrėtoju. ;d 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? Taip. Esu buvęs "Fivem" 2 projektų Head Admin. Taip pat šiuo metu Vimo.lt serveryje esu SpecAdmin. 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Norėčiau tapti Jailbreak serverio prižiūrėtoju. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Bandyti išmokinti warden'us vesti įdomias dienas. Daryti event'us kurie sudomintų žaidėjus. Išmokinti žaidėjus žaisti mafiją ;d Sutvarkyti pagaliau discord'ą ;d ? Kelti pozityvą, skatinti žaidėjų bendravimą. 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -
 46. -5 points
  1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Cute2k, 15 Metų, https://steamcommunity.com/id/cute2k 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Suprantu admino pareigas, tvarkingas žmogus, noriu, kad viskas būtų gerai (t.y. palaikyti tvarką), padedantis kitiems žaidėjams ir nekeliantis konfliktų serveryje tarp žaidėjų, ir svarbiausia esu aktyvus serveriuose, ir visada kai nėra aktyvių adminų serveryje (kai jie būna kituose geimuose ar pnš.), aš jiems visada perspėju apie hackinančius žmones, žaidžiu apie 3-5h. 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu buvęs VIMO serveryje adminu ir HnS serveryje (jis dabar yra išnykes ) 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? WarCrafto, nes jame daug ką išmanau, daugiausia laiko jame praleidžiu ir žaidžiu jau 2 metus WarCrafte. 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėdamas kurti, prisidėti į turnyrus fondu, gal ir pasiūlyti savo kelias įdėjas ir bandysiu kuo labiau palaikyti geresnę atmosferą 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo (Nick) - ne, manęs niekas nerekomendavo, pats savo noru.
×
×
 • Create New...