Jump to content
ANDRYTO

Skūndas dėl Toresito

Recommended Posts

Noriu paskustisti prižiūrėtoja Toresita

Kuris už nieka uždėjo 3 mutus, 1 kartą 1min , 2 karta 5min , 3karta 600min. Kur taisyklėsę yra nurodyta kad negalima šnekėt 16metu? Ir jisai teigia kad man mažiau negu 15metų, dar teigė kad aš išsidirbinėju . Jeigu šveplavimas yra išsidirbinėjimas tai pateikite kur yra taip parašyta, ir jeigu aš negaliu nešvepluodamas kalbėt dėl asmeninių problemų, tai ar galima uždėti free mute? Ir yra pateikti įrodymai. Manau kad neatsakingai vykdo pareigas.

20191015213212_1.jpg

20191015213217_1.jpg

20191015214103_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

gavai du kartus po 1min mute, tada gavai viena karta 5min, ir sekanti karta gavai 600min muta, uz tai jog esi nesubrendes ir nezinai ka reiskia zodis "patyleti" ir "nekalbeti", jei ir tiesa kad tau klasiokas ismuse danti, tai geriau patyleti ir neerzinti kitu serverio zaideju. 22h lietuvos laiku gavai mute, is ryto galesi dziaugtis ir kalbeti toliau, su salyga jei neissipisinesi ir nevaidinsi jog kazkas tau danti ismuse.

Gero vakaro.

  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O čia didelis skirtumas kiek kartų tu ji uždėjai? Manau kad ne, nes vistiek už nieka. Tame ir yra esmė ką erzinu tas gali tiesiog užsimutint ir neklausyt ką aš šneku. Ir plius nuo kada tu gali aiškint kada man tylėt, o kada man kalbėt. Tu čia gal issivaizduoji dievas, kad kitiems gali nurodynėti ką jjiems daryti? Tu biški atsigauk 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@ANDRYTO Manau, čia tau reiktų atsigaut. Darei nesąmones ir pasekmės buvo mute. Ir beje, brangusis, tyčia švepluodamas tu įžeidi tuos žmones, kurie iš tikrųjų švepluoja, o taisyklė, kad įžeidinėti negalima egzistuoja 😉

Tad tai gera pamoka ateičiai neišsidirbinėt. 

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, ANDRYTO said:

O čia didelis skirtumas kiek kartų tu ji uždėjai? Manau kad ne, nes vistiek už nieka. Tame ir yra esmė ką erzinu tas gali tiesiog užsimutint ir neklausyt ką aš šneku. Ir plius nuo kada tu gali aiškint kada man tylėt, o kada man kalbėt. Tu čia gal issivaizduoji dievas, kad kitiems gali nurodynėti ką jjiems daryti? Tu biški atsigauk 😉

Žinoma, kad nemačiau situacijos, bet pirmi du mutai skamba kaip malonus įspėjimas nustoti. Sakydamas, kad ką erzini galį užsimutinti irgi ne koks argumentas nes jei daug žmonių erzini tai ir užmutina tave, jei toks argumentas tiktu nereiktu net mute komandos, nes tiesiog visi galėtų užsimutinti. Ir taip iš visų tavo postų atrodo, kad tiesiog mėgini įkasti (žinoma metaforiškai) prižiūrėtojams.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Issidirbinejimas per voice chat yra tas pats kas:
1. izeidineti zaidejus  Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.
2. skleisti keistus, trugdancius garsus (sveplavimai, cypimai megdziojimai...) Bausmė: Pirma karta: 30 min mute, Antra karta: 1 diena mute, Trečia karta: 1 savaitė mute.
3. naudoti zargona/keiksmazodzius/necenzurine leksika  Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.
4. spaminti voice chat.  Bausmė: Pirma karta: 30 min mute/gag, Antra karta: 1 diena mute/gag, Trečia karta: 1 savaitė mute/gag.

Tu pazeidei 4 taisykles vienu metu, turejai gaut 20x didesne bausme nei gavai, tad jei pageidauji, mielai prailginsiu mute ir uzrakinsiu tema?
Kitu atveju, gerbk zaidejus, gerbk draugus, gerbk save. Jausk ribas, stebek priziuretoju/adminu/paprastu zaideju reakcijas jei ruosiesi issidirbineti. Tikslas kad juokinga butu visiems, ne tik tau ir tavo draugams.

  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...