Jump to content
PROFESSIONAL VAPER

Mute

Recommended Posts

Sveiki.

Gavau mute nuo ♕ pzda traihardas ♕. (Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198979828137 - not sure)

Priežastis Mute liste - įžeidinėjimai. 

Paprašius paaiškinti priežastį per chatą, atsakyta nieko nebuvo. Paprašiau, kad pridėtu į discordą, kad galėtume viską išsiaiškinti. Davęs savo discordą, atsakymo negavau, vietoje to, minėtas personažas išėjo iš serverio. Prašau paaiškinimo dabar su konkrečiais taisyklių pažeidimais. Priešingu atveju - unmute ir prašau pasirūpinti, kad kompetencijos tam neturintys žmonės neturėtų galimybės dėlioti laisva valia mute. 

Dėkoju 🙂

------------

EDIT: Po unmute, nepraėjus nė penkioms minutėms, Jebis vėl uždėjo mute atgal.

Redaguota PROFESSIONAL VAPER

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kiek mačiau unmuteino. Tema galima rakinti. 

P. S. Su nubaudusiuoju bus susisiekta ir pakalbėta

 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas, tu norejai diskutuoti apie pimpalus (ar ka ten) ir pasiulei : jeigu nenoriu taves klausytis tai uzsimutinti (as neuzsimutinau taves, kad girdeciau ka sakai) tu noredamas patikrinti mane pradejai stumti ant mano mamos ir putei i mikrofona, as paprasiau tryhardo, kad tave uzmutintu ir galvotum kad tave uzsimutines esu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Siuo metu demo neveikia ir neina irasineti, o niekas nesitikejo, kad is niekur nieko pradesi stumti ant manes. Beto pries kelias dienas reikalavai vaiku nuotrauku ir ju mamu.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėl nuotraukų - nė kiek nesiginčiju, tačiau tai viso labo buvo juokai, kuriais nieko neįžeidžiau arba nebandžiau įžeisti. Humoro prasmė ir turėtų būti tokia, kad viskas kas pasakyta jo formoje, neturėtų būti priimta tiesiogiai. 

+ Jei prikaišiojama tai, kas buvo prieš savaitę, kodėl tuomet negavau mute, jeigu taisyklės visgi buvo pažeistos?

+ Tai buvo ne vaikų nuotraukos, o vaikų mamų nuotraukos (huge difference man)

EDIT:
Jei nėra demo, siūlau surasti nors porą žmonių, kurie patvirtintų tavo faktų tikrumą, priešingu atveju tai ką sakai viso labo tėra pramanai.

Redaguota PROFESSIONAL VAPER

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bla Bla Bla, šnekėjai apie ten tuos ar nešnekėjai, čia jau ne mano reikalas, prižiūrėtojas padarė savo darbą, tad poemų nekuriam kitaip nebus.

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ta prasme? Kokį savo darbą? Jūs rimtai? Galbūt yra koks nors žmogus, kuriam šiek tiek daugiau nei 14 metų ir galėtų normaliai padiskutuoti, neišgalvojant faktų ir nesiremiant babos vangos pranašystėmis?

Bla Bla Bla, šnekėjai apie ten tuos ar nešnekėjai, čia jau ne mano reikalas, prižiūrėtojas padarė savo darbą, tad poemų nekuriam kitaip nebus.“ - tobula. Puikiai iliustruoja požiūrį, t.y. koks skirtumas kas teisus, adminas padarė, reiškias taip ir bus. Grįžtame į gražiuosius komunizmo anarchijos laikus. 🙂

EDIT: Prašau objektyviai pažvelkit į tai kas įvyko ir stipriai apmąstykit, nes kolkas nei vienas mano prašymas nebuvo patenkintas. 🙂

Redaguota PROFESSIONAL VAPER
  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir tu dėl vienos paros tokius vėjus keli?

Dar ir reportini kitų prižiūrėtojų parašytus pranešimus?  

Mano nuomone, atsėdėt tą mute reiktų, o ne verkt forume

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ta prasme? Kaip supratau, siūlai nieko nedaryti, leiskime nesąmonėms toliau sėkmingai vystytis? 

Ar gatvėje gavęs į nosį taip pat nieko nedarytum? Juk nosies tai nesulaužė, kam kelti vėjus? Toks tavo požiūris? (Nesuprask klaidingai, į nosį niekam nesiūlau, tai viso labo tik palyginimas).

Įdomi filosofija toleruoti tai, kas yra nepagrįsta, klaidinga. 

EDIT: „verkt forume“ - ačiū, sere. Prisiskaičiau užtektinai. Dar kartą nuoširdžiau prašau prisijungti ką nors, kam yra virš 14 metų.

EDIT 2: Be to, tai, kad žmogus turi „prižiūrėtojo“ statusą, nepadaro jo teisesniu. Ir tebunie, aš tą mute atsedėsiu, kaip kad tu sakai, bet esmė ne tame. Nesuprantu logikos toleruoti apgailėtinus sprendimus ir sėkmingai išlaikyti jų taikymą. 

EDIT 3: Bla Bla Bla, šnekėjai apie ten tuos ar nešnekėjai, čia jau ne mano reikalas, prižiūrėtojas padarė savo darbą, tad poemų nekuriam kitaip nebus.“ reportinau, nes šis pranešimas neneša jokios informacijos, t.y. jis visiškai beprasmis. Bandau apsaugoti brangųjį forumą nuo šiukšlių 🙂

EDIT 4: Kalbant apie prižiūrėtojų darbą kodėl per visą valandą, neįvyko joks progresas šioje temoje. Tie patys bereikšmiai komentarai iš adminų pusės ir nieko daugiau. Liūdnas reikalas, vaikinai.

Redaguota PROFESSIONAL VAPER

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pažiūrėjau log'us (Būtent tavo), leisk paklaust, kodėl iš karto puolei į įžeidinėjimus pats, o ne susisiekt su Vyr.Administratoriais (Kad ir manim) ir spręst problema iš karto? 

2019-09-30 19:15:07 kurva tam suskiuj realiai 14.

Man šita gan keista situacija, reikės kreiptis į patį Jeebį, tegul jis man paaiškina kas, kaip, buvo 😉 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Už šitą įžeidimą atsiprašau. 

Tiesiog kai žmogaus paprašai ateiti pasišnekėti į discordą, jis sutinka po 5 minučių, duodi jam savo accountą, o jis paima ir išeina (neatmeskime fakto, kad ką tik be priežasties buvo uždėtas mute). Nesakau, kad tai priežastis įžeidinėjimui ir savęs neteisinu, tiesiog žiūrėkite ne tik į vieną logo įrašą, bet ir į kontekstą. 

Dėl kreipimosi į Jeebi, prašau, kad tai vyktų viešai, būtent čia, kitu atveju tai praranda prasmę. 

Edit: dėl problemos sprendimo iš karto - tai buvo bandyta daryti naudojantis discord, bet kaip minėjau, adminas šios atsakomybės sėkmingai atsisakė išeidamas. Po šito buvo sukurta būtent dabartinė tema forume. 

Redaguota PROFESSIONAL VAPER

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, PROFESSIONAL VAPER said:

Už šitą įžeidimą atsiprašau. 

Tiesiog kai žmogaus paprašai ateiti pasišnekėti į discordą, jis sutinka po 5 minučių, duodi jam savo accountą, o jis paima ir išeina (neatmeskime fakto, kad ką tik be priežasties buvo uždėtas mute). Nesakau, kad tai priežastis įžeidinėjimui ir savęs neteisinu, tiesiog žiūrėkite ne tik į vieną logo įrašą, bet ir į kontekstą. 

Dėl kreipimosi į Jeebi, prašau, kad tai vyktų viešai, būtent čia, kitu atveju tai praranda prasmę. 

Edit: dėl problemos sprendimo iš karto - tai buvo bandyta daryti naudojantis discord, bet kaip minėjau, adminas šios atsakomybės sėkmingai atsisakė išeidamas. Po šito buvo sukurta būtent dabartinė tema forume. 

Sulaukiam rytdienos, nes kaip žinome diena už vakarą protingesnė. Rytoj bandysiu kuo aiškiau, ir tiksliau išdėstyt. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu virink is cia ubagele :D.

pashol naxui obuoly.

pisk na mazas pimpi.

penkes klases pabaiges jau ar dar neteko?.

sliuchanoide .

 

Čia pagreitukais ką pavyko rast. Pastebėjau kad mūsų serveriuose tik nuo 09-11 (Bush did it) pradėjai lankytis - ganėtinai jaunas narys esi. Tema labai graži, bandai eit prie reikalo, gerbtina.. Tačiau, kaip supratau megejas daugiau kalbėt, nei rašyt, ir jeigu pavyko tai rast pagreitukais, kyla klausimas - o gi ką per mic sakai (ypač kai nėra Admin online)? Sakai nesupranti logikos toleruoti apgailėtinus sprendimus, pamėginkime pritaikyti tai abiem atstovam (Kitep sakant padarykime dvipusį eismą). Pasižiūrėjus chat tavo, atsižvelgus kad daugiau kalbi nei rašai, prisiminant faktą, kad gavai mute, ne kartą o jau du, ar vis dar kyla dvejones dėl šito apgailėtino sprendimo - mute visai parai?

O dabar konkrečiau - apie P**pius, LGBT ar kitą š gali kalbėt santūriau biški, kai serveryje yra ganėtinai mažai žmonių. Šios temos nėra cenzūrinės, turim daug jaunų žaidėjų, kuriems net 16 nėra, ir taip baisus tas internetas, va Igniai visokie su savo gerom muzikom vilioja jaunuolius žiūrėt hentai (nice song btw @IGNN1S 弐) forume tam pačiam.. 

TL:DR žmogus mėgstantis papizdavot kitus, necenzūrinės temos - Mute lieka. Tema rakinama. @Jeebis kitą kartą pats įrašinėk video, ypač kai matai, jog rutuliojasi konfliktas/drama (arba kitų paprašyk kad įrašinėtų jeigu pačiam neišeina).

Smagaus žaidimo.

  • Lovin' it 2
  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...