Jump to content
rofl

Free perma banas

Recommended Posts

Zaidziu wc3 serveryje ir is niekur nieko gavau nuo beeruso bana for free. necytinau, nenaudojau jokiu neleistinu programu. Turiu vipa, turiu prime. o beerusas net  irodymu neturi, be ispejimu sove free bana.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Echo said:

Kaip pastebėjau Beerus "spindi" forume, taip Beerus... 😄😄

Gi reikia forumą palaikyti aktyvų.😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Free? Ir tik dabar sugebejai parasyt? kai banintas buvai jau gal pries 2 sav ir gali nepasakot visi wc3 adminai +xeon gali patvirtinti, kad labai jau per dideles lempas saudai + kazkaip visada kai koks adminas/priziuretojas eina i spec padarai 1 round pauzele o poto per 9 round 1 killa sugebi gaut? :DDDD nepasakok cia ne samoniu banas tikrai nebuvo free + priestai jau buvai gaves bana nuo spartos tik nesupratau kaip gavai unbana?

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Beerus buvai pries sita bana dar ir free muta man daves. tu mane isvadinai debilu lopu ir t.t. ir as pasakiau tu irgi ir tu man savaitei muta davei.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad ingame nebeina naudot record komandos consolei, tai nereiškia kad nebereikia pateikt įrodymų o ypač pirktiniui. Be jokių įrodymu ban'as bus greičiausiai nuimtas, nebent @xEon kažką pridurs. 

Daugiau nebėra apie ką diskutuot. P.S tam yra frap's/flv media ir t.t. Tad tik tiek.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na nusprendėm, kad šį kart paleisim, bet jei pagausim čytinant, tai jau be jokios išimties nubausim 😉  Gero žaidimo! 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...