Jump to content
ErkizLT

Gavau free ban už nieką rašo fakelag nors man 10 fps ping 500 tai nesuprantu.

Recommended Posts

Susitvarkyk lagus nes as nemanu kad kas nors su tokiais lagais galetu zaisti 10 fps ir 500 ping biski negerai 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Spėju gavai nuo anti-cheat. Banas tik 2h turėtų būt, tai tuoj praeis. Aš pati asmeniškai esu gavus tokį patį baną nors nieko nenaudojau 🙂

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būtų malonu, kad duotum savo name,steam id. Nuo to mums pasakyt nuo ko gavai ir kiek laiko gavai ban'ą lengviau 😉

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gavai ban'ą nuo Beerus, wc3 serveryje - amžiną 😉 

image.png.475496d9c5555cf9430c6494c804e5a5.png

 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai kad legit jis yra. Ne kartą serve (wc3) mačiau, tiesiog žmogus baiisiai lagina, bet užsispyręs, vis tiek žaidžia, karts nuo karto killą pasiema.. Free ban manau čia buvo.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na, zmones kaip jus nesuprantat kad sits ciuva jum pisa prota in gane jam buna 10-30 ping visa laika jokiu 500 jokiu 100 nera visada tik 10-30. 

O jei ir zaistu ant low fps kaip sako 5-10fps jam steamas net neleistu ijungti cs go mano kompas yra grabas as losiu ant 25-30 fps bet ar as taip laginu? Kol as nepasiboostinau savo pc tol man cs go net nepaleido. 

Man tikrai nera suprantama kaip jus gali tiketi tokiom nesamonem

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

csgo paleidžia kad ir koks grabas tavo pc nebent čia ne tame problema aš žaidžiu su 10fps nukrenta karts iki 5 o pakyla max 15 aš net nežinau kas tavo tie fakelagai pingas sakai mano žemas tai kodėl kai aš einu atsirandu toj pačioj vietoj autodissconectus mėto karts tikrai nukrenta pingas bet kam banint kur net nežinai kad taip yra be įspėjimų be įrodymų.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ErkizLT said:

sakai fakelaginu susikūriau kitą acc ir prisijungiau į serverį tai matai kiek man fps ir ping 

20190921103033_1.jpg

O dabar parodyk Kurioi vietoi 500Ping. 

Nekabink tu čia makaronų. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nėra tokio dalyko, kad steamas neleistų pasijungt csgo, kai 5-10 fps. Ir gali būt, kad jam tie 500 pingas buvo, gi nesakė, kad 500 pastovus pingas.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

žinokis pingas keičias bet tai ne 30 kaip beerus sakė man pingas keičias pakyla iki 500 nusileidžia iki 100 autodissconectus mėto.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, ErkizLT said:

žinokis pingas keičias bet tai ne 30 kaip beerus sakė man pingas keičias pakyla iki 500 nusileidžia iki 100 autodissconectus mėto.

 

Tegul įmeta ss kas pas jį per pc. Šitą noreciau suzinot 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad ir kiek cia mazintumeis esi non prime su katik susikuriu acc +apeidineji bana su kitu acc tj dar blogiau Paskutinis verdiktas jusu @Bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DDDDDDDDDDD mano kompas lygiai toks pat kaip tavo tik windows 10 nera suinstalinti :DDDDDD ir koki dabar atmaza sausi?

 

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Oh gosh... Kokie jūs žiaurus, nu c'mon, nemanau, kad čia negalima padaryti, kad abi pusės laimingos būtų... Nes mano akim, čia papraščiausiai gerai neapgavota, ir tiesiog free banint'ą... (Nesakau, kad reik bausti nubaudusį adminą, bet tiesiog...) Nes nemanau, kad ši situacija tokia tragiška (Čytas, čytas, čytas, ir t.t.) tiesiog pas žmogų mano akim yra daug valios žaisti žaidimą, ar jis lagina ar ne 😄 Dar naujas kompas perkamas... Ahh nežinau, čia tik mano nuomonė.. 😄🙂

  • Lovin' it 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu tai man ir lagina dėl to, kad windows 10 o su kitu acc prisijungiau, kad parodyti, kad ne fakelaginu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš matau, kad su Beerus beviltiška ginčytis, nes vistiek jis paliks teisus, kad ir kas bebūtų, nes jis su specadmin ilgiau pražaidęs...

Aš tiesiog palieku temą nepirksiu jokių unbanų, nes Beerus vistiek užmes perma baną už nieką iš lempos kaip užplauks buvo smagu žaisti serveryje kol neprisijungia tokie žmonės ir sugadina visą hypeą net ir su 10fps niekam nerūpi, kad tave banins už nieką sėkmės.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

47 minutes prieš, ErkizLT said:

Aš matau, kad su Beerus beviltiška ginčytis, nes vistiek jis paliks teisus, kad ir kas bebūtų, nes jis su specadmin ilgiau pražaidęs...

Aš tiesiog palieku temą nepirksiu jokių unbanų, nes Beerus vistiek užmes perma baną už nieką iš lempos kaip užplauks buvo smagu žaisti serveryje kol neprisijungia tokie žmonės ir sugadina visą hypeą net ir su 10fps niekam nerūpi, kad tave banins už nieką sėkmės.

 

As manau kad jį reiketu unbaninti ir nereikia pirkti jam jokio unbano mano atzvigiu jis yra legit zaidejas stengiasi zaisti kad ir fps yra mazas.

@Beerus jeigu jis zaistu su fake lagai tikrai nesedetu 1.0.20

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

54 minutes ago, ErkizLT said:

Aš matau, kad su Beerus beviltiška ginčytis, nes vistiek jis paliks teisus, kad ir kas bebūtų, nes jis su specadmin ilgiau pražaidęs...

Aš tiesiog palieku temą nepirksiu jokių unbanų, nes Beerus vistiek užmes perma baną už nieką iš lempos kaip užplauks buvo smagu žaisti serveryje kol neprisijungia tokie žmonės ir sugadina visą hypeą net ir su 10fps niekam nerūpi, kad tave banins už nieką sėkmės.

 

Beerusas persistengė tikrai šįkart. Mano nuomone taip pat žaidėją atbanint reikėtų, jokių fake lag jis nenaudoja, kaip ir kažkas sakė, 2 0 20 sėdi, bet laimingas toliau stengiasi ir bando žaist. Tuo labiau kad jį nušaut tikrai nėra sunkiau (kalbu dėl lag kaip būna, kad teleportuojasi) nei paprastą žaidėją.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...