Jump to content
Beerus

Naujieji priziuretojai...

Recommended Posts

Kas cia per hujne prasidejusi vimo serveriuose kazkokie randomai zaidejai gauna priziuretojus o senieji negauna (Dziga,Sparta ir t.t) ateina i servery pradeda visiems aiskinti ka daryti ir ko ne nors patys dar nezino taisykliu pvz jeebis bis ateina i servery mane apsoliuciai izeidineja poto jau nutrukus kantrybei pasakiau dusk naxui ir po keliu sekundziu gavau muta Kovalsis zaide vimo serveriuose 1 menesi o dziga minimum 3 metus ir ji isrinko vietoj jo??? Jeebis gaves priziuretoja Labai jau pasikeles jaucias LABAI PASIKELES is pradziu net banint ir mutint nemokejo turejau paaiskinti... suprantu kad ir mazai laiko praleide serveryje vistiek supranta taisykliu,bet priziuretojai turetu rodyti pavyzdi o ne kaip naujieji apie Ech0 vps nekalbu gyvena kazkokioi kitoj dimencijoi.... Dar pastebejau kad priziuretojai LABAI jauciasi nelieciami man rodos jus priziuretojus renkat tip pagal metus neatsizvelgiait pilnai i pastaipas pvz montraliai uzsirase i wc3 o as zaidamas jusu projekte 2-3 metus jo nei karto nemates... manau jus is naujo reiketu perrinkti priziuretojus...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pirmas dalykas, ką tu sakai nebūtinai yra tiesa, nes tiesiog nėra įrodymų. Jei jau jie taip elgiasi įkelk įrodymus ir jie nebeteks prižiūrėtojo.

Antras dalykas, monstralia yra fun serverio prižiūrėtojas, o ne wc.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Beerus said:

pvz jeebis bis ateina i servery mane apsoliuciai izeidineja

Nežinau ar čia tu darai taip tik man, bet kiekvieną kartą atenu į serverį, iškart pasiunti atgal į 1v1, visiškai nusispjaut ar ten yra žmonių ne. Dar ir būna dažnų įžeidimų. Dėl šitos situacijos negaliu nieko pasakyt, nes į servery atėjau tik tada kada tau "nutrūko kantrybė", bet galiu lažintis, kad viską užvirei tu su savo "friendly banter", kurio kiekviną dieną darosi vis per daug.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Beerus said:

Kas cia per hujne prasidejusi vimo serveriuose kazkokie randomai zaidejai gauna priziuretojus o senieji negauna (Dziga,Sparta ir t.t) ateina i servery pradeda visiems aiskinti ka daryti ir ko ne nors patys dar nezino taisykliu pvz jeebis bis ateina i servery mane apsoliuciai izeidineja poto jau nutrukus kantrybei pasakiau dusk naxui ir po keliu sekundziu gavau muta Kovalsis zaide vimo serveriuose 1 menesi o dziga minimum 3 metus ir ji isrinko vietoj jo??? Jeebis gaves priziuretoja Labai jau pasikeles jaucias LABAI PASIKELES is pradziu net banint ir mutint nemokejo turejau paaiskinti... suprantu kad ir mazai laiko praleide serveryje vistiek supranta taisykliu,bet priziuretojai turetu rodyti pavyzdi o ne kaip naujieji apie Ech0 vps nekalbu gyvena kazkokioi kitoj dimencijoi.... Dar pastebejau kad priziuretojai LABAI jauciasi nelieciami man rodos jus priziuretojus renkat tip pagal metus neatsizvelgiait pilnai i pastaipas pvz montraliai uzsirase i wc3 o as zaidamas jusu projekte 2-3 metus jo nei karto nemates... manau jus is naujo reiketu perrinkti priziuretojus...

Viską sumaliai kaip miltus, reikėjo skirti daugiau laiko, ir parašyti viska suprantamiau. 

No hate, just patarimas 😀

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, xEon said:

Nežinau ar čia tu darai taip tik man, bet kiekvieną kartą atenu į serverį, iškart pasiunti atgal į 1v1, visiškai nusispjaut ar ten yra žmonių ne. Dar ir būna dažnų įžeidimų. Dėl šitos situacijos negaliu nieko pasakyt, nes į servery atėjau tik tada kada tau "nutrūko kantrybė", bet galiu lažintis, kad viską užvirei tu su savo "friendly banter", kurio kiekviną dieną darosi vis per daug.

as tau sakau eit i 1v1 serva priziureti, nes pastoviai tik as ten nueinu po 3 cheaterius minimum isbaninu viena kart abu su sparta ir sajanu nuejom pum 15 ciuvu bane sedejo o xeon sedejo wc3 🙂 O tema kuriau del to nes i priziuretojus pridedas kazkokius randomus ...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

41 minutes ago, Beerus said:

as tau sakau eit i 1v1 serva priziureti, nes pastoviai tik as ten nueinu po 3 cheaterius minimum isbaninu viena kart abu su sparta ir sajanu nuejom pum 15 ciuvu bane sedejo o xeon sedejo wc3 🙂 O tema kuriau del to nes i priziuretojus pridedas kazkokius randomus ...

Prisijungęs aš išvis tada nebuvau, o dėl banų skaičiaus nesigirk nes tada ir forumą pafloodino dėl neteisingų banų. Vis dėl to čia nėra tema dėl to rašinėti. Aną dėl 1v1 siuntimo prirašiau pabrėžti tavo "agresyvų" liežuvį.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu tikrai neturi ką veikt @Beerus, ta prasme, kur parašyta, kad būdamas konkretaus serverio prižiūrėtojas būtinai tik jam ir žaist turi? Nėra tokios prievolės. Yra begalės kitų prižiūrėtojų, kuriem tereikia parašyti ir jie ateis ir išbanins.  

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, xEon said:

Prisijungęs aš išvis tada nebuvau, o dėl banų skaičiaus nesigirk nes tada ir forumą pafloodino dėl neteisingų banų. Vis dėl to čia nėra tema dėl to rašinėti. Aną dėl 1v1 siuntimo prirašiau pabrėžti tavo "agresyvų" liežuvį.

niekas nepafloudino savo nick name nemaciau forume gal visa menesi :0

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Beerus said:

i priziuretojus pridedas kazkokius randomus ...

nemanau kad jie yra randomai tiesiog tu praleidi daug laiko wc3 serveryje ir neapsilankai nei classike nei fun servery kur jie dazniausiai lankosi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Gytis said:

nemanau kad jie yra randomai tiesiog tu praleidi daug laiko wc3 serveryje ir neapsilankai nei classike nei fun servery kur jie dazniausiai lankosi

kame prikolas, kad Jeebis daugiau laiko praleidzia wc3 nei fun 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Beerus visiškai nesutinku, jeebis 80% savo pražaisto laiko praleidžia fune, nežinau iš kur tu trauki tokią info.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Apie valandas praleistas serveriuose patarčiau net nesiginčyti su Tigre. Prieš priimant bet kurį prižiūrėtoja, visad yra atsižvelgiama tiek į jo amžių, tiek jo mąstymą ir tiek į jo praleistas valandas mūsų serveriuose, kas ir taip turėtų būti savaime aišku, nes nuo 1,6 laikų, jau praktiškai 9-ti metai eina kaip tokia tvarka buvo. Plius ne vienas prižiūrėtojas jau buvo pašalintas iš pareigų, dėl tų pasikėlimų ar piktnaudžiavimų. Nepaliečiamų nėra, net mane patį kickina anti-cheatine kartais 😄. Jei turi nusiskundimų, pradėk temą su įrodymais. Jei nori diskutuoti tam tikromis temomis, rašyk konkrečiau ir su pasiūlymais, nes flamindamas niekas dar nieko nėra pasiekęs gero.

  • Lovin' it 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Beerus said:

kame prikolas, kad Jeebis daugiau laiko praleidzia wc3 nei fun 😄

Mielasis, palauk Rugsėjo 15, nes tada pilnatis ir burti burtus savo galėsi tada, na o dabar grįžk į realybė... 😉 Bent jau argumentuotai pateik visus tavo pateiktus dalykus, o ne vargiai aprašydamas (Nežinia iš kur traukdamas) visus tuos savo pasakojimus.. 😉 Gal kokią nuoskaudą padarė tie prižiūrėtojai tau, kad taip užsipuolei juos? Oh... nežinau...

aw6ug.jpg



 

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

isreiksti savo nuomone galima ir iterpus daugiau etiketo, taciau realiai sutinku, daug naglu priziuretoju cia egzistuoja. nieko nesakau apie tuos, kurie is saves nieko nekelia: xaba, tigre, drakoniukas t.t

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Šešti metai zaidziu vimo, bet realiai jokiam serve taves net neesu sutikes, man tu skaitaisi kaip randomas, Juolab su tokiom erezijom, kurias dabar skleidi 🙂 no offense

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , Toresitas said:

Šešti metai zaidziu vimo, bet realiai jokiam serve taves net neesu sutikes, man tu skaitaisi kaip randomas, Juolab su tokiom erezijom, kurias dabar skleidi 🙂 no offense

Na kam, kam, tau reikėtų visai patylėti, esi priziuretojas mano akimis tik del vaizdo, ir dėl TAGO 🙂

Nes kaip buvo prasyta taves pagalbos, gavau labai saldu ignora, prasiau kad i draugus priimtum, deja, ignoras, tai koks tu priziuretojas? Jei neketini padeti zaidejams? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Sparta said:

Na kam, kam, tau reikėtų visai patylėti, esi priziuretojas mano akimis tik del vaizdo, ir dėl TAGO 🙂

Nes kaip buvo prasyta taves pagalbos, gavau labai saldu ignora, prasiau kad i draugus priimtum, deja, ignoras, tai koks tu priziuretojas? Jei neketini padeti zaidejams? 

O kas tu toks? Nes nei friend requesto nera, nei zinutes parasytos, ar kazkokios pagalbos prasyta, jei ignorinau vadinas nemaciau arba negavau. Kas ko klause ar kas ko prase visiem atsakyta buvo. Realiai as taves net nemates turbut serve ir jei tu sedi wc tai manes tikrai ten nebuna. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Toresitas said:

O kas tu toks? Nes nei friend requesto nera, nei zinutes parasytos, ar kazkokios pagalbos prasyta, jei ignorinau vadinas nemaciau arba negavau. Kas ko klause ar kas ko prase visiem atsakyta buvo. Realiai as taves net nemates turbut serve ir jei tu sedi wc tai manes tikrai ten nebuna. 

Okey supratau. Tai ir aš randomas? Visi randomai kad zaidzia wc3 serve 😀

Redaguota Sparta

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Sparta said:

Okey supratau. Tai ir aš randomas? Visi randomai kad zaidzia wc3 serve 😀

nu taip, tu man randomas, nematau taves kituose servuose, neesi man nei draugelis nei kas, neesu su tavim bendraves ar kalbejes. visuose servus po mazdaug tiek pat laiko isskyrus traininga, jame praleidziu daugiausiai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

32 minutes prieš, Toresitas said:

nu taip, tu man randomas, nematau taves kituose servuose, neesi man nei draugelis nei kas, neesu su tavim bendraves ar kalbejes. visuose servus po mazdaug tiek pat laiko isskyrus traininga, jame praleidziu daugiausiai

Nu Supratau, kad nebūtum randomas turi but tavo draugelis. 

Taip nezaidziu kituose serveriuose, nes man labiau patinka wc3 servas, ir ten visus zaidejus pazystu, ir neinu i kitus serverius, bet nepamirsk to, kad tu priziuretojas, ir turi padet randomams  🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esat kažkas ragavę vėžlių sriubos?

Redaguota sonys
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , sonys said:

Esat kažkas ragavę vėžlių sriubos?

I like turtles

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...