Jump to content
War_Cat

Del admin Scream.

Recommended Posts

20190830120848_1.thumb.jpg.3993f6a58b45568d60cd2b51d85146c6.jpgMan jau atsibodo kekviena diena girdėt kaip Admin Scream kalba be 15m. Screamas dažnai gauna mutus. Todėl šiandien prisijunges, pirmas dalykas ką padarė tai save atsimutino ir pradėjo kalbėt.  Turiu įrodimu bei keleta liudininku.

  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes prieš, War_Cat said:

20190830120848_1.thumb.jpg.3993f6a58b45568d60cd2b51d85146c6.jpgMan jau atsibodo kekviena diena girdėt kaip Admin Scream kalba be 15m. Screamas dažnai gauna mutus. Todėl šiandien prisijunges, pirmas dalykas ką padarė tai save atsimutino ir pradėjo kalbėt.  Turiu įrodimu bei keleta liudininku.

Visiskai pritariu, gaves mute nuo Dzionis Poteto, ir vistiek abussina savo Adminu, nebijo jo prarasti, nes visada sako kad jei praras jis pirks spec.

Siūlyčiau ji isleist atostogu savaitei. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Teko su juo man asmeniškai susidurt, ir galiu paliūdyt, kad su juo problema... Anyway, duodu 2 savaites neapmokamų atostogų 😉 Tikiuosi susiprotės ir susivoks per tas pora savaičių, kad taip daryti negalima.. 😉

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bausmė bus pagal taisykles, ne veltui jos sukurtos buvo. 1d. ban + privilegijų atėmimas. O prižiūrėtojo mute/gag negali spec admin nusiimt, nebent pražioplinau kažkurį serverį ir palikau spragą jame.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

40 minutes prieš, Bullzai said:

Bausmė bus pagal taisykles, ne veltui jos sukurtos buvo. 1d. ban + privilegijų atėmimas. O prižiūrėtojo mute/gag negali spec admin nusiimt, nebent pražioplinau kažkurį serverį ir palikau spragą jame.

Prazioplinai, pats maciau kaip nusiėmė budamas paprastas ADMIN. 

O apie Spec nezinau, gal ir negali.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Bullzai said:

norečiau įsitikint, kad tikrai prižiūrėtojo buvo duotas mute, o ne kito admin.

Taip tikrai buvo duotas, dar per !Admin  pasižiūrėjau, ir buvo parašyta Dzionis Poteto, būčiau žinojas kad tokios diskusijos iseis, būčiau ss padaręs.  Po bano irgi bus mute, padarysiu ss.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 8/30/2019 at 6:13 PM, Bullzai said:

norečiau įsitikint, kad tikrai prižiūrėtojo buvo duotas mute, o ne kito admin.

Nežinau, vėlu ar dar ne, bet aš jam mute ne vieną ir ne du kartus buvau davęs. Paskutinį daviau savaitei, tai jis greičiausiai pasibaigęs buvo. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Džionis poteto said:

Nežinau, vėlu ar dar ne, bet aš jam mute ne vieną ir ne du kartus buvau davęs. Paskutinį daviau savaitei, tai jis greičiausiai pasibaigęs buvo. 

Jau nuime jam privilegijas, bet tuo metu dar buvo mute, nes paziurejau per Admin mute/gag list'a, ir pamaciau kad nuo taves mute gaves. 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...