Jump to content
heyo

Free perma wh ban

Recommended Posts

Priežastis kodėl gavai bana : wh/wall hack

Koks jis?(perma, temp) : Perma

Aprašymas : žaidžiu sau ramiai , kol adminas nepaprašo ''Atsiūsk savo mainą'' , pasakiau "Kad tokio neturiu" ir dėjo perma wh ban.

Jūsu slapyvardis žaidime : heyo

Jūsu Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198971425214/

Redaguota heyo
Prašė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

31 minutes prieš, heyo said:

Priežastis kodėl gavai bana : wh/wall hack

Koks jis?(perma, temp) : Perma

Aprašymas : žaidžiu sau ramiai , kol adminas nepaprašo ''Atsiūsk savo mainą'' , pasakiau "Kad tokio neturiu" ir dėjo perma wh ban.

 

Trūksta tavo steam profilio, ir koks tavo nick žaidime.  🙂

O  Jei tu čia tas pats is wc3, tai iš pradžių as paprašiau tavo main acc, bet tu pasakei kad bane jis.

Priziuretojas taves to paties paklausė, bet tu jį ignoravai. 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nematau tikslo kodėl atėjai į forumą, žaisdamas 1v1 serve pastebėjau, kad šaudai, tikrai per gerai, kaip zmogui kurio accountas 4 private rank. pakviečiau prižiūrėtoją toresitą, kuris spectatino kaip tu šaudai, o žaidi, puikiai žinodamas kur yra priešas ir kur taikytis, toresito paprašius atsiūsti savo Main account, sakei jog šis acc yra tavo pagrindinis. Kad ir kaip būtu, naujai pradedantys žaidėjai taip gerai nešaudo, o pats dar naudojai žaidimą palengvinančias programas, kas yra draudžiama, manau pats puikiai supranti už ką gavai Bana.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 valandas prieš , ✪ZexS said:

Nematau tikslo kodėl atėjai į forumą, žaisdamas 1v1 serve pastebėjau, kad šaudai, tikrai per gerai, kaip zmogui kurio accountas 4 private rank. pakviečiau prižiūrėtoją toresitą, kuris spectatino kaip tu šaudai, o žaidi, puikiai žinodamas kur yra priešas ir kur taikytis, toresito paprašius atsiūsti savo Main account, sakei jog šis acc yra tavo pagrindinis. Kad ir kaip būtu, naujai pradedantys žaidėjai taip gerai nešaudo, o pats dar naudojai žaidimą palengvinančias programas, kas yra draudžiama, manau pats puikiai supranti už ką gavai Bana.

Deja, nenaudoju jokių programų palengvinančių žaidimą. Taip išeina kad Private 4 ir kiti mažo rango žaidėjai negali žaisti gerai? Aš nesakiau kad esu pradedantysis žaidėjas FPS žaidimuose.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , Toresitas said:

gaila demo negalima irasyti, visi dabar pasijuoktume ir taikiai issiskirtume 🙂

Žinoma gaila,bet tu be įrodymų banini žaidėjus , norėčiau pamatyti nufilmuota medžiaga mano ''WH''. Jeigu neturi prašyčiau unban'o nes banas tavo tikrai bereikšmis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , heyo said:

Žinoma gaila,bet tu be įrodymų banini žaidėjus , norėčiau pamatyti nufilmuota medžiaga mano ''WH''. Jeigu neturi prašyčiau unban'o nes banas tavo tikrai bereikšmis.

Banas ne bereiksmis, pažiūrėjus tavo steam profili nebereikia nei demo. Visiškai fresh accountas, keisčiausia tai, kad iš perm liko vienos savaitės banas. 

Dar norėčiau tavo main account pamatyt. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

31 minutes prieš, Sparta said:

Banas ne bereiksmis, pažiūrėjus tavo steam profili nebereikia nei demo. Visiškai fresh accountas, keisčiausia tai, kad iš perm liko vienos savaitės banas. 

Dar norėčiau tavo main account pamatyt. 

Kartoju aš jums šis account yra mano main.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man įdomiausia tai, kad jei jis tikrai naudojo visas tas programas, kodėl jam tik duotas vienos savaitės ban'as? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, heyo said:

Žinoma gaila,bet tu be įrodymų banini žaidėjus , norėčiau pamatyti nufilmuota medžiaga mano ''WH''. Jeigu neturi prašyčiau unban'o nes banas tavo tikrai bereikšmis.

Kaip jau sakė anksčiau, daryti demo nebeišeina, prižiūrėtojas kuris tave užbanino, stebejo ilgą laika, tad klaidų negalėjo būti, nes banino žmones, kurie akivaizdžiai cheatina, del vieno ar dviejų lucky shot'ų niekas nebanina.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, Echo said:

Man įdomiausia tai, kad jei jis tikrai naudojo visas tas programas, kodėl jam tik duotas vienos savaitės ban'as? 

Prikolas tame kad nenaudoju aš nieko, aš švarus, ko jūs nesuprantat.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ✪ZexS said:

Kaip jau sakė anksčiau, daryti demo nebeišeina, prižiūrėtojas kuris tave užbanino, stebejo ilgą laika, tad klaidų negalėjo būti, nes banino žmones, kurie akivaizdžiai cheatina, del vieno ar dviejų lucky shot'ų niekas nebanina.

Tegul nufilmuoja ir atsiunčia nufilmuota medžiaga nes lempiniai perma banai čia.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes ago, heyo said:

Tegul nufilmuoja ir atsiunčia nufilmuota medžiaga nes lempiniai perma banai čia.

Ka jam šiuo metu filmuot, pagalvok kita karta prieš rašydamas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

30 minutes prieš, ✪ZexS said:

Ka jam šiuo metu filmuot, pagalvok kita karta prieš rašydamas.

Gi patys sakėt, negalima filmuoti demo nes kažkas blogai yra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, heyo said:

Kartoju aš jums šis account yra mano main.

Tu nebejuokink kad tavo cia main accountas, tai parodyk kiek esi valandų prazaides ant jo.

Nemanau kad tau bus suteiktas unbanas  🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes prieš, Bullzai said:

savo nick žaidime ir steam link numesk bent, prieš prašydamas unban.

Redagavau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Sparta said:

Tu nebejuokink kad tavo cia main accountas, tai parodyk kiek esi valandų prazaides ant jo.

Nemanau kad tau bus suteiktas unbanas  🙂

Nejuokinu, nebent nesijuokiu aš. 

Parodyk man filmuota medžiaga kur ''Naudojau WH'' .

Redaguota heyo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jūs, čyteriai, turėtumėt džiaugtis kad negaunat ipban, kadangi csgo yra nemokas jūs turite šansa grįžti su naujais accountais gaudami antra progą, kam išvis šitą postą sukūrei?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, heyo said:

 

Parodyk man filmuota medžiaga kur ''Naudojau WH'' .

 

6 hours ago, heyo said:

Gi patys sakėt, negalima filmuoti demo nes kažkas blogai yra.

 

7 hours ago, heyo said:

Tegul nufilmuoja ir atsiunčia nufilmuota medžiaga nes lempiniai perma banai čia.

Irodymu recordint neišeina, todel prižiūrėtojai, duoda momentinius banus, jei toki gavai, kaip jau sakiau, nusipelniai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, Toresitas said:

Jūs, čyteriai, turėtumėt džiaugtis kad negaunat ipban, kadangi csgo yra nemokas jūs turite šansa grįžti su naujais accountais gaudami antra progą, kam išvis šitą postą sukūrei?

Sukūriau tam ,kad pripažintum kad free perm ban'ą daviai. Šis acc yra mano main ir nieko negaliu pasakyt,susikursiu kitą acc ir ką vėl pradėsit skūstis kad nušauna 3 Rango žaidėjas "Sukčiautojas" nu deja ,ne nenaudoju aš jokių palengvinančių žaidimą programų.

Nufilmuota medžiaga kartoju atsiūsk kaip "wh naudojau" jeigu nesiūsi tai unbanink 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, ✪ZexS said:

 

 

Irodymu recordint neišeina, todel prižiūrėtojai, duoda momentinius banus, jei toki gavai, kaip jau sakiau, nusipelniai.

Nusipelniau nes gerai žaidžiu , seems fair ką daryti jeigu nepaslenku eiti xp rinkti, gi vėl nauja acc susikursiu vėl skūsities ir vėl ban ir ratuku suksimės nors jūs totaliai nusišnekat sakydami kad aš "naudoju WH"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Gerai, gana čia cackintis. Papuolei netinkamu metu, kol dar nesutvarkyti demo, akivaizdžiai tai žinai ir bandai, na pasinaudoti padėtimi.

ACC 0 LVL, ne Prime, uzprivatintas, net nesigilinsiu kol kas į tokius ACC.

2 variantai yra, perki arba Prime arba unban už 5 eur.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...