Jump to content
Ciuvass

Free banas

Recommended Posts

Zaidziau wc.vimo.lt isvadino wallhack,kai butent nosoviau vimo jeebis nors jis ne toks ir geras playeris,bet vistiek mane isvadino wh ir po to isbanino . 

Name    ČiűvassSteam ID    STEAM_1:1:427472326 (View Steam Profile)Invoked on    19-08-26 20:48Length    PermanentReason    WallhackServer    [EU/LT] »Wc3« Surf+Pub !ws !gloves http://Vimo.LT
 

Redaguota Ciuvass

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas, aš tave stebėjau 3 mapus, žiūrėjau kaip tu žiūri į žaidėjus per sienas ir bandai slėpti wallhackus, visą laiką žinai iš kurios pusės jie ateina.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Iš demo gal nelabai ką gali pasakyt, bet pats buvau tada awp_leggo map'e ir tikrai biški jau per gerai daužei.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-08-29 at 09:16, Jeebis said:

Sveikas, aš tave stebėjau 3 mapus, žiūrėjau kaip tu žiūri į žaidėjus per sienas ir bandai slėpti wallhackus, visą laiką žinai iš kurios pusės jie ateina.

Tai gal stepsai girdisi???

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, ValcoNN said:

Iš demo gal nelabai ką gali pasakyt, bet pats buvau tada awp_leggo map'e ir tikrai biški jau per gerai daužei.

 

1 minute prieš, ValcoNN said:

Iš demo gal nelabai ką gali pasakyt, bet pats buvau tada awp_leggo map'e ir tikrai biški jau per gerai daužei.

"Per gerai" jei žmogus treniruojasi ir bando siekti aukštumu ant cs .Jau cheateris ....

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jau tik nereikia pasakų sekt visi jūs "Treniruojames, žaidžiam ESEA, stengiames pasiekt aukštumas" Čia yra pasakos. Pamiršk. Vien už tokias tavo eiles daug ką pasakai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, ValcoNN said:

Jau tik nereikia pasakų sekt visi jūs "Treniruojames, žaidžiam ESEA, stengiames pasiekt aukštumas" Čia yra pasakos. Pamiršk. Vien už tokias tavo eiles daug ką pasakai.

Jei moku šaudyt,tai jau cheateris taip išeina?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jau 3 tema dėl naujo acc, kurie, jei nehackindami, "labai gerai" žaidžia. Klausimas, kodėl su mainas neateina kur sukauptos valandos ant CS. Rašiau bendram chat, parašysiu ir čia. Manau reikia šituos "godus" versti ateit su mainas, kurie bent prime tūrėtų. Siūlau pasinaudoti šita komandą sv_prime_accounts_only.

  • Lovin' it 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , xEon said:

Jau 3 tema dėl naujo acc, kurie, jei nehackindami, "labai gerai" žaidžia. Klausimas, kodėl su mainas neateina kur sukauptos valandos ant CS. Rašiau bendram chat, parašysiu ir čia. Manau reikia šituos "godus" versti ateit su mainas, kurie bent prime tūrėtų. Siūlau pasinaudoti šita komandą sv_prime_accounts_only.

Cia mano main acc ir yra dar mano acc pirktas cs .Ir jis turi prime

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , Jeebis said:

~150 h turi ant csgo ir sakai "profas".

Aš nesakau ,kad aš profas ,bet kai žinai tave nušauni pradedi rage ir ant galo išbanini.Tai atrodo ,kad tu neliečiamybė.

P.S Beerus tave patį hackeriu buvo išvadines .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , ValcoNN said:

Dar dabar pasakyk, kad tuo metu serveryje buvo vien kaip visi sako "botai" ir buvo tau per lengva.

Ne botai,buvo nei perlengva nei persunku .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

27 minutes ago, Ciuvass said:

Aš nesakau ,kad aš profas ,bet kai žinai tave nušauni pradedi rage ir ant galo išbanini.Tai atrodo ,kad tu neliečiamybė.

P.S Beerus tave patį hackeriu buvo išvadines .

:DDDDDDDDDD jei as pavadinu Jeebiu cheateriu tai tik ant prikolo, nepasaudo jau tiek ispudingai o tu tj vps ciaupk snuki kas ant bk mapo bv per toki laga flick hs ipist?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

vienoj temoj jau rašiau, dėl tokių acc nebeapsiimsiu jau, arba perki Prime arba Unban už 5e. Plius pagal pateiktus video, matau aiškiai pačiam pirmam, kaip užlokini tika atsiradusį priešą, kaip sakant prigautas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Bullzai said:

vienoj temoj jau rašiau, dėl tokių acc nebeapsiimsiu jau, arba perki Prime arba Unban už 5e. Plius pagal pateiktus video, matau aiškiai pačiam pirmam, kaip užlokini tika atsiradusį priešą, kaip sakant prigautas. 

Bullzajau aš ir esu prime .Pirkau cs kai mokamas dar buvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Beerus said:

:DDDDDDDDDD jei as pavadinu Jeebiu cheateriu tai tik ant prikolo, nepasaudo jau tiek ispudingai o tu tj vps ciaupk snuki kas ant bk mapo bv per toki laga flick hs ipist?

Ipisau lucky buvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, Ciuvass said:

Bullzajau aš ir esu prime .Pirkau cs kai mokamas dar buvo.

ok, tada paaiškink 1mo video lock nuo 0:05 sec

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes prieš, Bullzai said:

ok, tada paaiškink 1mo video lock nuo 0:05 sec

Mačiau aš jį kad jis mane puls todel kai soviau i tą kita zmogu pramissindamas iškarto su nightelfu jį sustabdžiau ir bandžiau nušaut

Redaguota Ciuvass

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu tas 0.05 snap'as per daug gerai pasuktas ryškiai be jokio sudrebėjimo, nelabai žaidėjas paprastas tai galėtu padaryt 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 minutes prieš, ValcoNN said:

nu tas 0.05 snap'as per daug gerai pasuktas ryškiai be jokio sudrebėjimo, nelabai žaidėjas paprastas tai galėtu padaryt 😄

Jei ten ant fukso???

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

eik tu major lošt su tokiais flickais. End of story. No point daugiau apie kažką diskutuot. outcome vistiek nepasikeis.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...