Jump to content
fuck

Perm ban uz fake cheatus

Recommended Posts

As isejau is wc servo ir atejau su kitu accountu ir mane Tomas uzbanino perm. Atejau su pradiniu ir paklausiau kodel uzbaninot. Tomas ir Sparta sake kad as aimlockinau per sieanas nors as nenaudoju jokiu cheatu. As specialiai aimlockinau be jokiu programu. Beerusas, Druska, Jeebis ir sparta gali patvirtint, nes losiau su jais comp ir taip pat fake aimlockinau. Noreciau unban nors ant main acc. Aciu is anksto

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, fuck said:

As specialiai aimlockinau be jokiu programu.

Sounds like a smart thing to do. Su Sparta abu pastebejom tavo alt acc. Per siena tiesiai i kito žmogelio galvą drebini juokais ne juokais nežinau, bet iš niekur atėjas 0 lvl acc su vardu aim lock ar aimware ir drebina per sienas į galvas, tikėjaisi kažko kito?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, Tomas said:

Sounds like a smart thing to do. Su Sparta abu pastebejom tavo alt acc. Per siena tiesiai i kito žmogelio galvą drebini juokais ne juokais nežinau, bet iš niekur atėjas 0 lvl acc su vardu aim lock ar aimware ir drebina per sienas į galvas, tikėjaisi kažko kito?

Galetum demo numest? ir nurodyk vietas kuriuose aimlockinu

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

32 minutes ago, fuck said:

Galetum demo numest? ir nurodyk vietas kuriuose aimlockinu

Jau keli mėnesiai kai cs nebeleidžia recordinti demo, numesti man būtų nesunku jeigu būtų įmanoma. Kam dar klausi ar galėčiau parodyti kur aimlockini kai pats prisipažini, kad tai darai tik žinoma "be programų".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Yra pilna programu kurios recordina. Aimlockinimas be programu tai kai tu pats drebini pelyte. Jeigu neturi irodimu tai nebanink.

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 Žmonės tave stebėjo ir abu matėm kai per sieną į kito žmogaus galvą nusitaikei, sugalvojai pacheatinti ant alto ir aiškini su kitu acc atėjas ne, ne nieko nebuvo čia tik taip. Koks tikslas drebinti į sienas apskritai, dar ne tik į random vietą, bet į kitą žmogu ir kaip be programų tau žinoti kur tas kitas žmogus?

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Žinau nuskambes durnai bet ar tau niekada nesiseke? Tai vienintelis kartas kai buvau uzsilokines daugiau nematet?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes prieš, fuck said:

Žinau nuskambes durnai bet ar tau niekada nesiseke? Tai vienintelis kartas kai buvau uzsilokines daugiau nematet?

Man keista tai, kad tu susikūrėi nauja acc, ir atejai pacheatint (kaip tu sakai durnių pavoliot) 

Patikėk, matosi kur žmogus tycia tai daro, o kur ne. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tas acc buvo seniau ten dar mano neimai seni yra. Jeigu tycia as daryciau mane uzbanintu anti cheatas. Ir be to tu pats matei kaip as tipo aimlockinau kai losem mm Beerusas net pasake kad atrodo kaip su cheatu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

33 minutes ago, fuck said:

Žinau nuskambes durnai bet ar tau niekada nesiseke? Tai vienintelis kartas kai buvau uzsilokines daugiau nematet? 

 

24 minutes ago, fuck said:

Beerusas net pasake kad atrodo kaip su cheatu. 

Prie ko čia nesisekimas nesuprantu, bet lockinimas buvo ne vieną kartą, aš stebėjau ilgiau, iš pradžių sparta atėjo stebėti kitą žmogų, bet prisijungė prie tavo stebėjimo, būtent dėl to nes man neužtenka vieno ar dviejų kartų. Cheaterius stebiu atkakliai ir kiek reikia paklausk pačio beeruso kitus ir po 5 mapus iš eilės stebėjau ir bano negavo nes man neužteko įrodymų. O, kad "atrodo kaip su cheatu" taip pat nieko nepasako kelis kartus jau klausiau kam išviso taip reikia daryti, bet taip ir neatsakei, gal dėl to nes nėra  normalaus atsakymo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Tomas said:

 

Prie ko čia nesisekimas nesuprantu, bet lockinimas buvo ne vieną kartą, aš stebėjau ilgiau, iš pradžių sparta atėjo stebėti kitą žmogų, bet prisijungė prie tavo stebėjimo, būtent dėl to nes man neužtenka vieno ar dviejų kartų. Cheaterius stebiu atkakliai ir kiek reikia paklausk pačio beeruso kitus ir po 5 mapus iš eilės stebėjau ir bano negavo nes man neužteko įrodymų. O, kad "atrodo kaip su cheatu" taip pat nieko nepasako kelis kartus jau klausiau kam išviso taip reikia daryti, bet taip ir neatsakei, gal dėl to nes nėra  normalaus atsakymo.

Atsakymas yra kaip sparta sake ant durniaus nes man pasidare nuobodu ir norejau pakelti lvl ant kito acc. Ir dar Sparta pats cheatina ir sako zinno kaip atpazint kur cheatas ir kur normalus aimas. Ir jeigu as istikruju cheatinciau galvoji as rasyciau i foruma?

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, fuck said:

Ir jeigu as istikruju cheatinciau galvoji as rasyciau i foruma? 

Būtų ne pirmas ir ne paskutinis kartas realiai😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu nepasporinsi. Zdz cheatinau necheatinau galvokit ka norit bet prasau unbano ant maino galit palikt antra uzbaninta.

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na du administratoriai tikina, kad tu cheatinai, hmm... Tikrai, kad įtartina...

banhammer_1494543633.gif

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Echo said:

Na du administratoriai tikina, kad tu cheatinai, hmm... Tikrai, kad įtartina...

banhammer_1494543633.gif

 

Jo vienas administratorius kuris pats cheatina ir sako kad moka atpazint cheatus, o kitas banina be irodimu. Be to kai gavau bana gavau ne ip o tik ant antro acc ir siandien atejas tik gavau ip. Nebuciau rases jeigu ne ip banas.61a7a8a.thumb.jpg.6f4d49a37be6f715eb507a6d491a30e5.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , fuck said:

Jo vienas administratorius kuris pats cheatina ir sako kad moka atpazint cheatus, o kitas banina be irodimu. Be to kai gavau bana gavau ne ip o tik ant antro acc ir siandien atejas tik gavau ip. Nebuciau rases jeigu ne ip banas.61a7a8a.thumb.jpg.6f4d49a37be6f715eb507a6d491a30e5.jpg

Viską pasistengsiu kuo greičiau išsiaiškinti. Savo steam profilius parašyk man į privačią žinutę < 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

image.png.78ea8883d2d4fe417dc6d63d8c06bbfc.pngimage.png.40aefb1c58a875557a5636cac28ce24d.pngimage.png.b26fbe21479bdb8c37cc41a76950b82b.pngimage.png.364df2022de1f3d88c022861cf6dd6d8.png

Naujas acc, nick pats už save kalba, main acc komentarai irgi ne į tavo naudą. Tikslo nematau atsijunginėt iš main, kad ateit su alt pažaist ir dar tokiu nick. Tomas jau ne vieną cheat pagavęs yra, tad šiuo atveju pasitikėsiu jo sprendimų, ypač panagrinėjus tavo main acc. Vienintelis pliusas ką tavo main acc man parodė - nėra VAC, ir čia kol kas vienintelis pliusas kurį sugebėjau įžvelgt. Banas lieka.

 

Yra dar DaTrollio variantas pirkti 6mėn V.I.P., gausi tik 1mėn ir tai tik su sąlyga, jog jeigu kažkas paprašys atsiųsto video kaip žaidi, jog tu ją visad turėsi ir atiųsi, arba gavus ban įkelsi į forumą. Kaip supratau žinai apie daugelį programų kurios tai gali padaryt, bet dėl visa ko rekomenduosiu Nvidia shadowplay play naudot, windows 10 irgi tai turi - nereikės nieko pastoviai įrašinėt, bet kilus reikalui paspausi vieną knopkę ir paskutines 10 min bent automatiškai išsisaugos.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 minutes ago, Bullzai said:

image.png.78ea8883d2d4fe417dc6d63d8c06bbfc.pngimage.png.40aefb1c58a875557a5636cac28ce24d.pngimage.png.b26fbe21479bdb8c37cc41a76950b82b.pngimage.png.364df2022de1f3d88c022861cf6dd6d8.png

Naujas acc, nick pats už save kalba, main acc komentarai irgi ne į tavo naudą. Tikslo nematau atsijunginėt iš main, kad ateit su alt pažaist ir dar tokiu nick. Tomas jau ne vieną cheat pagavęs yra, tad šiuo atveju pasitikėsiu jo sprendimų, ypač panagrinėjus tavo main acc. Vienintelis pliusas ką tavo main acc man parodė - nėra VAC, ir čia kol kas vienintelis pliusas kurį sugebėjau įžvelgt. Banas lieka.

 

Yra dar DaTrollio variantas pirkti 6mėn V.I.P., gausi tik 1mėn ir tai tik su sąlyga, jog jeigu kažkas paprašys atsiųsto video kaip žaidi, jog tu ją visad turėsi ir atiųsi, arba gavus ban įkelsi į forumą. Kaip supratau žinai apie daugelį programų kurios tai gali padaryt, bet dėl visa ko rekomenduosiu Nvidia shadowplay play naudot, windows 10 irgi tai turi - nereikės nieko pastoviai įrašinėt, bet kilus reikalui paspausi vieną knopkę ir paskutines 10 min bent automatiškai išsisaugos.

 

Vieninteliai argumentai tai kad turejau vac bet pamoka ismokau daugiau nebecheatinau bet taip nemanot. Sparta naudojantis cheatus sako kad moka atpazinti kur yra cheatai kur ne bet pagal mane neatpazista. Ir tai kad tie komentarai buvo pries ateidamas i vimo. Viska supratau aciu kad atsiliepiai noreciau atsisveikinti su vimo nebent pirksiu vip arba kazkaip apeisiu bana (ne). Tai mano klaida ir ta klaida dave didziule pamoka. Sekmes jums ir projektui.

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

komentarų esmė, kad jie apibūdina žmogų, bent jau koks jis buvo to komentaro metu. Jų pagalba gali matyt, ar žmogus bent būtų palalvojes apie cheatus. Pasirodo turėjai VAC. ko nežinojau, plius kaip ir prispažinai, jog cheatinai?

35 minutes prieš, fuck said:

Vieninteliai argumentai tai kad turejau vac bet pamoka ismokau daugiau nebecheatinau bet taip nemanot. 

Ir taip, sunku manyt, kad necheatinai, kai keli žmonės stebėjo kaip žaidei ir ne vieną roundą dar, plius peržvelgus profilį ir atsižvelgus į visą situaciją/kontekstą (alt acc su įdomiais nick kaip pvz).

 

36 minutes prieš, fuck said:

noreciau atsisveikinti su vimo nebent pirksiu vip

Vienintelis būdas, kuris bent kažkiek palengvins mano ir prižiūrėtojų darbą, kadangi po to tikrai susimąstysi ar visgi verta cheatint, gal geriau pasimokyt iš praeities klaidų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Screenshot_2019-08-27-03-02-12-336_com.valvesoftware.android.steam.community.thumb.png.d9d50f3fe7a58ecd00a76f7b4104d8b2.png

18 minutes ago, Bullzai said:

komentarų esmė, kad jie apibūdina žmogų, bent jau koks jis buvo to komentaro metu. Jų pagalba gali matyt, ar žmogus bent būtų palalvojes apie cheatus. Pasirodo turėjai VAC. ko nežinojau, plius kaip ir prispažinai, jog cheatinai?

Ir taip, sunku manyt, kad necheatinai, kai keli žmonės stebėjo kaip žaidei ir ne vieną roundą dar, plius peržvelgus profilį ir atsižvelgus į visą situaciją/kontekstą (alt acc su įdomiais nick kaip pvz).

 

Vienintelis būdas, kuris bent kažkiek palengvins mano ir prižiūrėtojų darbą, kadangi po to tikrai susimąstysi ar visgi verta cheatint, gal geriau pasimokyt iš praeities klaidų.

Po vac bano virs 1000 dienu cheatinau tik ant to acc kur yra vac. Zmones kurie komentavo as toumet buvau silveriuose ir mazi vaikai galvojo kad as chratinau. Dar taisyklese parasyta kad po vac i serva gali ateit po kazkiektais dienu.

Redaguota fuck

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Matkė said:

o kas gi cia baniuka gavo 😄 aleksiukas

Uz inf paviesinima banas eina.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nežinau, kodėl tu eikvoji kitų žmonių laika, viskas labai susije, Naujas acc, VAC banas praeityje ir tampymas per sieną. Nemanau kad verdiktas bus pakeistas, jei yra netgi du liudininkai, kurių pareigos aukštos kurie visą tai matė. Siūlyčiau daugiau šioje skiltyje neberašyti ir pailsėti nuo Vimo.lt serverio.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 8/29/2019 at 7:53 PM, ✪ZexS said:

Nežinau, kodėl tu eikvoji kitų žmonių laika, viskas labai susije, Naujas acc, VAC banas praeityje ir tampymas per sieną. Nemanau kad verdiktas bus pakeistas, jei yra netgi du liudininkai, kurių pareigos aukštos kurie visą tai matė. Siūlyčiau daugiau šioje skiltyje neberašyti ir pailsėti nuo Vimo.lt serverio.

As irgi nemanau kad gausiu unbana. Taciau vimo taisyklese yra punktas kad galima jame zaist su VAC banu. Gali uzeit i abu mano accir juose nebus nei vieno VAC bano (isskyrus kuris jau bane). Ir man labai idomu kiek tesis mano poilsis (tikiuosi trumpai).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...