Jump to content
NotDuh

Free Banas

Recommended Posts

Skundžiu:Vikutė 

Banas Del Ko: Užbanino už nieką be reasono ir taip toliau uždėjo man mutą 7k min tada 9k min ir 10k min tai buvo kas minute ir be prižiurėtojaus darė viską savo vale todėl jei dėjau 1k gaga.

 

Įrodymai:67826687_478063349435860_3956722579737149440_n.jpg.0ac04a2128426b52dda25db22817c3db.jpg

Redaguota NotDuh

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

:DD.... Supranti del ko banas? Visu 1 Banas su reason (nepisk proto) ir Turiu irodymus uz mutus as tau didinau laika nes per mazai uzdejau.. Ir Uz melagystes tavo kurios yra demo... 🙂
 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu tai uždėjai 7k min tada 9k min ir tada 10k min aš paprašysiu kad bullzai pažiurėtu logus jei turės laiko rašo į chatą, kad nusikaltau nors nieko jei nepadariau didino mute ir viskas reikėjo nors priž pakviesti ir būtume viską išsiaiškine o ne tai, kad taip daryt pačiai viską geriau būtum pakvietus jeebi , jeebis butu uždėjas man muta ir viskas, o ne tai, kad darai šitaip didina mutus ir banina paskui...

By Škiperis

"_"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būtų gerai sužinoti tavo nick'ą ant kurio dėtas ban'as/mute'as.. mes ne ozo šalies burtininkai, ir iš gestų nemokam skaityt... 😉 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-08-08 at 12:47, ✪ Vikutė said:

:DD.... Supranti del ko banas? Visu 1 Banas su reason (nepisk proto) ir Turiu irodymus uz mutus as tau didinau laika nes per mazai uzdejau.. Ir Uz melagystes tavo kurios yra demo... 🙂
 

 

O tai koks jo nick? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...