Jump to content
spiritas

spirit[as]^ - Unban anketa.

Recommended Posts

Rašau dėl prašymo unbaninti.
Unban skilties neradau forume, tai tiesiog parašysiu čia.
Užbanintas buvau už reklamą (Nenusiėmiau kito serverio "clan tag") banu visiškai sutinku, nusikaltėlius reikia bausti. 
Ar gailiuosi? - Tiesiai šviesiai čia galima ir poemą kurti kodėl taip buvo kaip buvo, labiau principai neleido nusiimti clan tag, bet supratau, kad už reklamą reikalai serveryje yra rimti (kas yra puiku)
Turbūt prieš 5+ metų paskutinį kartą rašiau unban anketą, na bet yra kaip yra, visko pasitaiko.
Ar toliau dėsiuosi tą patį "clan tag"? - Atsakymas: Ne, nesidėsiu.
Unban labiausiai reik, dėl kelių pažystamų kurie žaidžia serveryje o kitos vietos kur su jais pabendraut neradau.

Būsiu geras ir išliksiu toks koks ir buvau, tik "Clan Tag" kurį buvau užsidėjęs nesidėsiu. 
image.png.052d7ce1e62339af8fddb187e2dde681.png
 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, spiritas said:

Rašau dėl prašymo unbaninti.
Unban skilties neradau forume, tai tiesiog parašysiu čia.
Užbanintas buvau už reklamą (Nenusiėmiau kito serverio "clan tag") banu visiškai sutinku, nusikaltėlius reikia bausti. 
Ar gailiuosi? - Tiesiai šviesiai čia galima ir poemą kurti kodėl taip buvo kaip buvo, labiau principai neleido nusiimti clan tag, bet supratau, kad už reklamą reikalai serveryje yra rimti (kas yra puiku)
Turbūt prieš 5+ metų paskutinį kartą rašiau unban anketą, na bet yra kaip yra, visko pasitaiko.
Ar toliau dėsiuosi tą patį "clan tag"? - Atsakymas: Ne, nesidėsiu.
Unban labiausiai reik, dėl kelių pažystamų kurie žaidžia serveryje o kitos vietos kur su jais pabendraut neradau.

Būsiu geras ir išliksiu toks koks ir buvau, tik "Clan Tag" kurį buvau užsidėjęs nesidėsiu. 
image.png.052d7ce1e62339af8fddb187e2dde681.png
 

Manau verta, suteikti antra šansa.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar jau geras, o prieš man suteikiant "atostogas' visai kitaip kalbėjai (Nors ir ne tu galbūt,o tavo brolis (Išmokit su kitais account'ais žaist)) ir visai ignoravai mano įspėjimus (O jų buvo ne vienas) Apmaudu, kai paskui eini ir į forumą "verkt" jeez... Negavus atsakymo iš manęs per steam'ą tai čia... *facepalm* (Nes buvau atstogose) 😉 anyway, dar vertėtų apsvarstyti tavo unban pasiūlymą... 😉 Taika! 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

51 minutes prieš, Echo said:

Dabar jau geras, o prieš man suteikiant "atostogas' visai kitaip kalbėjai (Nors ir ne tu galbūt,o tavo brolis (Išmokit su kitais account'ais žaist)) ir visai ignoravai mano įspėjimus (O jų buvo ne vienas) Apmaudu, kai paskui eini ir į forumą "verkt" jeez... Negavus atsakymo iš manęs per steam'ą tai čia... *facepalm* (Nes buvau atstogose) 😉 anyway, dar vertėtų apsvarstyti tavo unban pasiūlymą... 😉 Taika! 

Niekas čia neverkia ir viską kažkaip visai kitaip sudėlioji nei iš tiesų yra, čia yra paprasčiausias unban prašymas, negausiu tebūnie, gausiu, karts nuo karto užeisiu.
"jeez"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Yeah sitos anketos net nereiktu kurt jei pries menesiuka kada viskas vyko butum tesiog atsiprases, pasakes kad nepasikartos, butum gaves ten 1-4 week ban ir butu pasibaige.

Gryzes is darbo su bullzium pasitarsiu, jei aktyviai zaisi, galesiu suorganizuot unban.

Ah, pesasi abu dribsniai is laikiuxo ateja :D. Galvojau bus vieningi, visgi abu turi dundukus broliukus 😄 (no offence).

 

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes prieš, Deivius1 said:

Yeah sitos anketos net nereiktu kurt jei pries menesiuka kada viskas vyko butum tesiog atsiprases, pasakes kad nepasikartos, butum gaves ten 1-4 week ban ir butu pasibaige.

Gryzes is darbo su bullzium pasitarsiu, jei aktyviai zaisi, galesiu suorganizuot unban.

Ah, pesasi abu dribsniai is laikiuxo ateja :D. Galvojau bus vieningi, visgi abu turi dundukus broliukus 😄 (no offence).

 

Nesu tikras, bet Echo neturi brolio 😀 

Kitas dalykas, jei jis visą laiką turejo Ban, tai taip iseina pažeidinėjo taisykles vistiek, nes yra žaidęs taip suprantu ten, jei duoda pasiūlymus for fun serveriui, tai reiškia apejo savo bausme 😀 beja, tegul tvarko laikiux'o serverius, o ne kituose zaidzia 😀

Na bet dzin, čia ne mano reikalas. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Deivius1 said:

Yeah sitos anketos net nereiktu kurt jei pries menesiuka kada viskas vyko butum tesiog atsiprases, pasakes kad nepasikartos, butum gaves ten 1-4 week ban ir butu pasibaige.

Gryzes is darbo su bullzium pasitarsiu, jei aktyviai zaisi, galesiu suorganizuot unban.

Ah, pesasi abu dribsniai is laikiuxo ateja :D. Galvojau bus vieningi, visgi abu turi dundukus broliukus 😄 (no offence).

 

Neišsiplėsiu, viskas pasakyta. 😉 Palaikau Trolio žodžius

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Deivius1 said:

Yeah sitos anketos net nereiktu kurt jei pries menesiuka kada viskas vyko butum tesiog atsiprases, pasakes kad nepasikartos, butum gaves ten 1-4 week ban ir butu pasibaige.

Gryzes is darbo su bullzium pasitarsiu, jei aktyviai zaisi, galesiu suorganizuot unban.

Ah, pesasi abu dribsniai is laikiuxo ateja :D. Galvojau bus vieningi, visgi abu turi dundukus broliukus 😄 (no offence).

 

Nėr kada aktyviai žaist, man labiausiai patinka, kad paprastas postas sukėlė tokias intrigas "come on" manau jau praėjo tie laikai ir visi užaugo, tai nesielkim kaip mažamečiai ;D 
Aktyviai tik pasiūlymus pasiūlyt galiu, o unban tik, kad galėčiau laiką prastūmt kai laisvo laiko atsiranda.
Mes su echo visą laiką taip, abu viens kito nekenčiam ir tuo pačiu negalim be kito gyvent 😄
Žodžiu tiek žinių. 
 

Redaguota spiritas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , spiritas said:

Nėr kada aktyviai žaist, man labiausiai patinka, kad paprastas postas sukėlė tokias intrigas "come on" manau jau praėjo tie laikai ir visi užaugo, tai nesielkim kaip mažamečiai ;D 
Aktyviai tik pasiūlymus pasiūlyt galiu, o unban tik, kad galėčiau laiką prastūmt kai laisvo laiko atsiranda.
Mes su echo visą laiką taip, abu viens kito nekenčiam ir tuo pačiu negalim be kito gyvent 😄
Žodžiu tiek žinių. 
 

Nelabai tau ir rupi tas projektas, jeigu unbanas tau reikalingas tik laikui prastumt, reikia elgtis kaip zmogui ir uz savo veiksmus atsakyti, tuo labiau, kad ta clantaga nusiimti trunka minute, o jis cia dar savo nepasitenkinimus reiskia. Pats logiskai turejai suvokti, kad uz savo principus tikrai turesi atsakyti.

 

Ir aplamai, siulai nesielgti visiems kaip mazameciams, nors pats is tokio mazo konfliktelio, puti dideli burbula. Suauges zmogus esi, dirbantis, ne tai, kad unbana nusipirktum, tai verki forume. Gal nepagailek keletos centuku? Tai ir paciam ant sirdies ramiau bus, ir dar projekta paremsi. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , IGNN1S 弐 said:

Nelabai tau ir rupi tas projektas, jeigu unbanas tau reikalingas tik laikui prastumt, reikia elgtis kaip zmogui ir uz savo veiksmus atsakyti, tuo labiau, kad ta clantaga nusiimti trunka minute, o jis cia dar savo nepasitenkinimus reiskia. Pats logiskai turejai suvokti, kad uz savo principus tikrai turesi atsakyti.

 

Ir aplamai, siulai nesielgti visiems kaip mazameciams, nors pats is tokio mazo konfliktelio, puti dideli burbula. Suauges zmogus esi, dirbantis, ne tai, kad unbana nusipirktum, tai verki forume. Gal nepagailek keletos centuku? Tai ir paciam ant sirdies ramiau bus, ir dar projekta paremsi. 

Vėl brendam į tą pačią upe, tebūnie kaip jūs visi sakot, nemažas vaikas, kad ginčinčiausi dėl saldainio. 
Peace.

Redaguota spiritas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Come on, jeez guys.. peace..
vien parašęs šiuos žodžius, kurie įstrigo paskaičius šitą temą, jaučiuos apsirūkęs 😄.

Esu žmogus, kuris 99% suteikia antrą šansą (priklauso nuo 'nuodėmės' dar žinoma). Atsižvelgus, jog prieš tai buvai sukūręs gražią temą su tikrai gerais pasiūlymais, prie tų 99% pridėsiu dar tą 1%.
Tačiau perspėsiu, jeigu žmogus gavęs unban vėl gauna ban dėl kažkokių priežasčių, jis taip ir lieka - jokios temos ar išpirkimai nepadės jau tada.
palinkėsiu kaip visuomet - smagaus žaidimo (visgi to čia susirenkam visi), na ir šiuo atveju.. don't fuck up.. Again 🤗

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...