Jump to content
RegiuHD

Dėl unbano Poseidon

Recommended Posts

Aš gavau perm bana už reklamą vimo mg ir norėčiau už tai atsiprašyti man tsg neleido žmogui į PM parašyti nes labai lagino. Tad atsiprašau už tai. Tai buvo pirmas ir paskutinis kartas. 

D

Pagarbiai Poseidon

Screenshot_2019-07-18-20-32-34-0439231222.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dėl tos paties priežasties 2 temas parašei?   Ir "atmazas", kad lagino tikrai nepadės. 

Tuo labiau, kai apsimetinėjai Vimo prižiūrėtoju. Tokių šiukšlių kaip tu reikia mažiausiai.

Linkiu tau eit velniop 😘

Redaguota DCRE

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš netyčia antrą postinau btw jeebis ar jo draugeliai kūrėsi naujus ACC ir apsimetinėjo kitais

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , RegiuHD said:

jeebis ar jo draugeliai kūrėsi naujus ACC ir apsimetinėjo kitais

 

gal taip ir buvo, bet tu pats apsimetei jeebiu (pirkis ta vipa, ne vien tik busi atbanintas, dar gausi porai metu vip 😄)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bebriuk suprask kad visi kuriems buvo grasinama žinojo kad juos bandys pakišinėti bet tai neesmė. Tsg noriu būti atbanintas kad galėčiau žaisti su drauge vimo 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ir kuo gi tau buvo grasinama? Gal pabandyk sugalvoti kažką geriau, nes nepavyks tokiu melu gaut unbaną. 

Ir pats minėjai, kad vimo žaidi tik dėl draugo. Tai be tavo hate bus tik geriau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš ne hatinu ir sakiau dėl draugės kingspawas visa info žino tu ne tai prašau nehatinti postų 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Kingspaw Kazka zinai apie sio veikejo sapaliones? Ar patikimas?
Pagal mane kad nejo parasyt i pm, vistiek neduoda leidimo rasyt chate... Bet sprendima ka su jo daryt palieku tau kingai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Manau reikia atsižvelgti tik į patį nepaneigiamą faktą, jog rašei tą IP ir galbūt net per voice chat kvietei kažką prisijungti. Daug ko nežinome ir nesužinosime, tad nebeverta diskutuoti. 

Aš manau VIP nusipirkti 4 mėn. yra puikus būdas ištaisyti šią situaciją plius turėsi privilegijas. Ta proga ir draugei nupirk.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Kingspaw said:

Manau reikia atsižvelgti tik į patį nepaneigiamą faktą, jog rašei tą IP ir galbūt net per voice chat kvietei kažką prisijungti. Daug ko nežinome ir nesužinosime, tad nebeverta diskutuoti. 

Aš manau VIP nusipirkti 4 mėn. yra puikus būdas ištaisyti šią situaciją plius turėsi privilegijas. Ta proga ir draugei nupirk.

Visiškai sutinku. 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

regiuhd.thumb.png.5d3ee86bb0ca3758eea0330cdefdec31.png

Stai postas is Deivius1/DaTroller pries 5 menesius, atrodo lyg tiktu siai temai. (Jei kas nori pasiskaityti pilna tema, tai stai link)

 

 

Redaguota BebriukaS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tikrai nemanau kad reikėjo perma ban'inti jo. Tik dėl to kad, keleta kartų numetė I.P. adresa. Be to metu tikrai lag'ino server'į. Kad ir nuejo ten žaidėjai žaisti jie galų gale grižo 🙂 

P.S. Turite konkrečiu įrodymu kad, buvo numetės ta I.P. adresą?

 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 minutes prieš, v3ndis said:

Tikrai nemanau kad reikėjo perma ban'inti jo. Tik dėl to kad, keleta kartų numetė I.P. adresa. Be to metu tikrai lag'ino server'į. Kad ir nuejo ten žaidėjai žaisti jie galų gale grižo 🙂 

P.S. Turite konkrečiu įrodymu kad, buvo numetės ta I.P. adresą?

 

Sutinku del perm ban, einu pasiziuret jo chatus per https://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=116394 (pirmus 10 page), jei rasiu I.P. metima, atsiusiu screenshotus (cia). image.thumb.png.9fcb51677b302a82d7c938f8f457871d.png

 

 

Ziuredamas jo chats, radau truputi spam'o, stai screenshots

image.thumb.png.1c2d23848f10539e8824e5d73e93a697.png

image.thumb.png.84c5e2484479cb7450e8c30f61cab9f8.png

image.thumb.png.92824acbfc0d4acb6caaa000d8f41120.png

image.thumb.png.8c8b3d15459e1493b70fb11c6f154329.png

Redaguota BebriukaS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bebrai kad tu iskerpi tik kada aš rašiau nors pilna žmonių rasė

Redaguota RegiuHD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, RegiuHD said:

Bebrai už spama gaggas buvo 

Bet mano manymu, tu tą I.P adresą numetei netyčia...? Nes man pačiam yra buve, norėjau į consolę numečiau į chat'ą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nierka davęs buvo bet ne prie tu kur tu keliai nes ten buvo prie kitų žmonių rašymo o ne ištisai

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...