Jump to content
v3ndis

SpecAdmin Nikitux

Recommended Posts

Kai matote nuotraukose SpecAdmin'as Nikitux ganetinai (mano nuomone admin abuse'na)

Nejaučiu jokios neapykantos, Nikitux'ui. Bet nemanau kad, serveri turėtu dėtis tokie dalykai.

20190630221351_1.jpg

20190630221353_1.jpg

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne man į tai kištis, bet kokio velnio del tokio "š" skųsti kitą žaidėją?
Prirenki daugiau įrodymų pvz kelių dienų laikotarpį ir tada jau galima parodyti aukštesniajai valdžiai.
Žinoma tai tik mano nuomonė.
Bet patariu ateičiai. Taip ir mažiau kitus trukdysi ir mažiau pats laiką gaiši riedamasis su savo skundžiama auka.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , v3ndis said:

Kai matote nuotraukose SpecAdmin'as Nikitux ganetinai (mano nuomone admin abuse'na)

Nejaučiu jokios neapykantos, Nikitux'ui. Bet nemanau kad, serveri turėtu dėtis tokie dalykai.

20190630221351_1.jpg

20190630221353_1.jpg

sakyciau bausme butu tik jei zaidejas kuris yra slapintas to nenori. bet jei praso to tai manyciau kad neturetu gauti bausmes.

Redaguota BebriukaS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, BebriukaS said:

sakyciau bausme butu tik jei zaidejas kuris yra slapintas to nenori. bet jei praso to tai manyciau kad neturetu gauti bausmes.

Būtent buvo dar vienas zaidejas. Kuris,buvo slap'intas, tačiau to žaidėjo noro,bet dėl O-L-I-M-P-A-S negirdejau nei vieno žodžio,kad jis to prašytų 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, v3ndis said:

Būtent buvo dar vienas zaidejas. Kuris,buvo slap'intas, tačiau to žaidėjo noro,bet dėl O-L-I-M-P-A-S negirdejau nei vieno žodžio,kad jis to prašytų 

@v3ndis tai tada turetu buti bausme. bet cia tik mano nuomone. ar bausme ar ne priklauso nuo priziuretoju nuomones 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...