Jump to content
IGNN1S 弐

[diskusija] elektroninės cigaretės

Recommended Posts

sveiki, norėčiau su jumis padiskutuoti apie elektronines cigaretes, jų pliusus, minusus, koks jūsų požiuris į tai, ir visa kita, kas susiję su elektroninėmis cigaretėmis. taip pat, čia galite kelti ir daily hand-check'us.

 

mano dabartinis modukas:

× ijust ecm

× nusipirkau prieš kelias savaites, nes vasarai norėjau pasiimti tokią modifikaciją, kuri būtų maža ir kompaktiška, bei skleistų kiek šaltesnį garą. mano lūkeščiai pasitvirtino, tačiau yra ir vienas minusas - mygtukas, jis yra kiek iššokęs, todėl kišenėje dažnai pasispaudžia.

Snapchat-1180205735.jpg

 

būtų puiku išvysti ir jūsiškius.

Redaguota IGNN1S 弐
x)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu manau kad jos nėra toks blogas dalykas kaip daugelis mano, tačiau gali sukelti daug problemu su nepilnamečiais kurie garina.... O šiaip jos nėra tokios kenksmingos kaip paprastos cigaretės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-26 at 20:16, Dreever said:

Nu manau kad jos nėra toks blogas dalykas kaip daugelis mano, tačiau gali sukelti daug problemu su nepilnamečiais kurie garina.... O šiaip jos nėra tokios kenksmingos kaip paprastos cigaretės.

 

realiai, mes negalime nei vienas teikti ar tai labiau kenksminga nei įprastos cigaretės ar ne, nes net mokslininkai iki šiol nėra ištyrę normaliai skysčių sudėties.

 

13 valandas prieš , Prappo said:

DRAG NANO. Laukiu nesulaukiu kol išeis. Belekas atrodo Tipo drago textura bet podas

 

laukiau ir aš, bet iš garoguru.lt parduotuvės savininko sužinojau, kad labai nepatvarus ir negalingas pod'as bus, tai nebelaukiu ir šiaip jau išėjo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Poziuris konservatoriskas : jei rukai, rukyk normaliai, o ne issidarbinek ir vadink tai 'garinimu', tarsi tai butu ne ta pati blogybe 🙂 Ye, nepilnameciai nerukykit , darot zala sveikatai 😄 Peace boiz & girlz    ☮️

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes prieš, Ka$haras said:

 Ye, nepilnameciai nerukykit , darot zala sveikatai 😄

o pilnamečiai rūkantys tai jau nebedaro žalos sveikatai 👌

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

o pilnamečiai rūkantys tai jau nebedaro žalos sveikatai 👌

Taip nesakiau, visiem daro zala, taciau nepilnameciai ruko 'nelegaliai' kas neretai sukelia problemu su teisesauga 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/28/2019 at 12:12 PM, IGNN1S 弐 said:

 

realiai, mes negalime nei vienas teikti ar tai labiau kenksminga nei įprastos cigaretės ar ne, nes net mokslininkai iki šiol nėra ištyrę normaliai skysčių sudėties.

 

 

laukiau ir aš, bet iš garoguru.lt parduotuvės savininko sužinojau, kad labai nepatvarus ir negalingas pod'as bus, tai nebelaukiu ir šiaip jau išėjo.

čia tokį dalyką senai ištyrė ir įrodyta, kad bet koks cheminis pakaitalas kenkia žmogui. Bet aš išvis nesu prieš ir linkiu jums geriau cigaretes rukyt nei elektronines, jei negalit nusipirkt paprašykit nupirksiu ;D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 hours ago, Kazba said:

čia tokį dalyką senai ištyrė ir įrodyta, kad bet koks cheminis pakaitalas kenkia žmogui. Bet aš išvis nesu prieš ir linkiu jums geriau cigaretes rukyt nei elektronines, jei negalit nusipirkt paprašykit nupirksiu ;D

Jei dumelio pastatai parasyk i pm 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/28/2019 at 5:22 PM, Ka$haras said:

Poziuris konservatoriskas : jei rukai, rukyk normaliai, o ne issidarbinek ir vadink tai 'garinimu', tarsi tai butu ne ta pati blogybe 🙂 Ye, nepilnameciai nerukykit , darot zala sveikatai 😄 Peace boiz & girlz    ☮️

Iš kur pas tave tiek smegenų atsiradę buvo 😄 ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 hours ago, Prappo said:

Iš kur pas tave tiek smegenų atsiradę buvo 😄 ?

Kartais atsiranda, kartais pranyksta, cia nuo oro priklauso 🤪

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-07-18 at 22:08, Deivius1 said:

vietoj skyscio veipam, nusipirkite VIP vimo serveriose, naudos daugiau ir isgelbesim jusu sveikata.

uz skyscio kaina iseitu ir adminas ir specas, tad su vipais neapsimoka prasidet;p

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 hours ago, IGNN1S 弐 said:

uz skyscio kaina iseitu ir adminas ir specas, tad su vipais neapsimoka prasidet;p

dar geriau tada. Visi kurie veipina perka spec admin arba 100 atsispaudimu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 valandas prieš , Beerus said:

Na tai praejo biski liko prajo ir pira vaikuciu tai pasipilde mano podu kolekcija 😄

 

1566497413511.jpg

turiu ir as novo poda rainbow, geras aparaciukaas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, IGNN1S 弐 said:

turiu ir as novo poda rainbow, geras aparaciukaas

Jop man irgi novo toks neblogas pasirode db viena is mekstamiausiu pod sistemu

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 minutes prieš, Beerus said:

Jop man irgi novo toks neblogas pasirode db viena is mekstamiausiu pod sistemu

 

va cia mano aparatai (iqosas @Dora):

• rx gen3 dual /w falcon

• novo pod

 

 

69116948_1277719705735480_5931337638068879360_n.jpg

69309564_2316399398624047_8622397067219697664_n.jpg

Redaguota IGNN1S 弐

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...