Jump to content
Bullzai

Atsiliepimai/skundai apie Admin ir Prižiūrėtojus

Recommended Posts

Ši tema yra skirta žaidėjam, kurie turi įrodymų ar nusiskundimų apie mūsų projekto Admin, SpecAdmin ar net Prižiūrėtojus, kurie piktnaudžiauja privilegijomis, kenkia serveriui, jo įvaizdžiui, bei svarbiausia - jo žaidėjam.
 

Pabrėžiu faktą, kad žmogus su Admin ar SpecAdmin privilegijom, nėra atsakingas už serverio tvarkos palaikymą, kadangi privilegijas jis pirko ir tokiu būdu parėmė mūsų projektą. Tačiau tai nereiškia, kad jam negalioja serverio taisyklės ir jis gali sau leisti kenkti serveriui, jo įvaizdžiui, bei vėlgi, svarbiausia - jo žaidėjam.

Mėginsime iš mūsų bendruomenės panaikinti kuo daugiau "toxi'škumo".

SpecAdminas užbanino žaidėją, nes jis jį pasiuntė ant kelių raidžių? - įkelk įrodymus čia arba bent pranešk kada tiksliai tai įvyko, kad per log'us galėtume patikrinti viską. Pamokysime pirmą kartą SpecAdminą, paprašysime atkreipti dėmesį į taisykles ir jei tai pasikartos - praras privilegijas arba net gaus ban'ą.

Kažkas užbanino puse serverio, nes nebuvo nuotaikos jam? Padarysim taip, kad nuotaika net per kelis projektus negrįžtu jam.

Tikiuosi iš trumpų pavyzdukų supratote, ko reikės, jeigu norėsite šioje temoje kažką parašyti ir taip padėti mum išvalyti bendruomenę nuo toxic žaidėjų.

  • Lovin' it 3
  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Turiu skunda adminas cat mane free gagino ir kai Kasharas atejo issigando ir pabego dar naudoja jis wh ne man vienam jau free gaga dave prasau pasalinti jam admina

unknown.png?width=1002&height=677

Redaguota Wolf

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Wolf said:

Turiu skunda adminas cat mane free gagino ir kai Kasharas atejo issigando ir pabego dar naudoja jis wh ne man vienam jau free gaga dave prasau pasalinti jam admina

unknown.png?width=1002&height=677

pasidomėjus, matau kad ir gagino ir mutino dėl nežinia ko, ir spamino Place komandą. Jam duodamas pirmas ir paskutinis įspėjimas, nebent paaiškins situaciją iš savo pusės. Pasikartojus sitaucijai neteks privilegijų. P.S. tas žmogus kuris reklamavo (kur į pm atsiuntei) jau banned. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na čia matosi, kad administratorius spamina komandą, žaidėjas minėjo, kad po pastovaus spam jam buvo uždetas gag, tačiau administratorius (cat) jį nusiėmė. Comm loguose turėtų būti nesunku surast. O administratorių reikėtų jau bausti: ban 1d + privilegijų panaikinimas.

Redaguota HotIce*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 minutes prieš, HotIce* said:

Na čia matosi, kad administratorius spamina komandą, žaidėjas minėjo, kad po pastovaus spam jam buvo uždetas gag, tačiau administratorius (cat) jį nusiėmė. Comm loguose turėtų būti nesunku surast. O administratorių reikėtų jau bausti: ban 1d + privilegijų panaikinimas.

+

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

pasirodo čia buvo Levis pasikeitęs nick, ir jau be privilegijų yra, spėju tai darė, nes kelios dienos buvo likusios jam. Kitą kartą jeigu kažkas panašaus pasikartos, gaus ban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu va pirma kart atejau i mini games serveri ir pamaciau kadten gan smagi kompanija susirinkus padariau vote del muzikos o Spec adminas Wolf ji pradejo tiek abusinti iki kol dejo man bana for free nors pats esu spec adminas 😄  Gaila bet dabar negaliu prisijunkti nei viena servery... Pasirodo ne mane viena uzbanino 😉 20190426221939_1.thumb.jpg.459a4c08b55bcc12df2b029cf895cc21.jpg20190426221904_1.thumb.jpg.5429e60fc2cad4832cd873e84406e4a7.jpg20190426221605_1.thumb.jpg.f98175d9c8bc24e2780b0d9d06043708.jpg20190426221502_1.thumb.jpg.54fda74fb6730e8f9cf62c9f17fd7c96.jpg20190426221549_1.thumb.jpg.fdc3db8699b19ed765e48f5e1ff39113.jpg

Redaguota ForgotteN

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

Gerai meluojat matau siandien net nezaidziau minigame serveryje ir + jau 1h as off o jum banas pries kokiu 20min parejo as nieko nedariau

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jei suzinojot kad gavau ir seip del nieko norit nuimti tai sekmes bet su tokiais bairiais nepraeisit siandien tik Classic zaidziau jokiu kitu

 

Redaguota Wolf

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Wolf said:

Cheatus pasijunge servas banus dejo ir kaltina kitus nezinodami kas ...

Buvo serveryje apie 10 zmoniu ir tu visiems davei banu uz nieka nereikia ce meluoti wc3 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Gytis said:

Buvo serveryje apie 10 zmoniu ir tu visiems davei banu uz nieka nereikia ce meluoti wc3 

Gaila kad nespejau padaryti ekrano nuotraukos nes nenorejau bano serveryja tai greit disconektinaus 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Wolf said:

Sveiki,

Gerai meluojat matau siandien net nezaidziau minigame serveryje ir + jau 1h as off o jum banas pries kokiu 20min parejo as nieko nedariau

 

Gerai moki meluot nusprendei pasismaginti ir manai išvengsi bausmės 😄 prisidirbai tai srėbk o ne meluok žmonėm ble

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 minutes ago, Wolf said:

Gerai matau jau kad kazkas prisijunge prie mano acc image.png.c7566b907dafa96e668ccf7f8fa1544a.pngrandom kazkas  man neleidzia prisijungti

 

 

image.png

Tu pats atsakingas už savo duomenis, paskyras ir t.t. Tad šiuo atveju, esi kaltas tik tu pats, nesvarbu, kad su tavo acc dėliojo ban. Bus gera pamoka saugoti savo paskyrų duomenis ateityje. O dabar gerų atostogų nuo šio projekto.. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-04-26 at 19:07, HotIce* said:

Na čia matosi, kad administratorius spamina komandą, žaidėjas minėjo, kad po pastovaus spam jam buvo uždetas gag, tačiau administratorius (cat) jį nusiėmė. Comm loguose turėtų būti nesunku surast. O administratorių reikėtų jau bausti: ban 1d + privilegijų panaikinimas.

Turėtu cat (dabar pasikeitė vardą į ye) gauti permanent silence kadangi 

  • Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar svetainių adresus. 

Ir jis tai šiandien darė - tikrai bachurų servą reklamavo ir dar reklamavo serverį kurio as negirdėjau pavadinimo, dar jis man dejo silence (nes aš jį užknifinau).

Dėja, aš neturiu jokių įrodymų šitiems dalykams.

Edit : aš šiandien žaidžiau surfe, atėjo labai geras žaidėjas vardu "Medicininis _________ (antro žodžio jo varde neprisimenu)"

Jis nužudė ye, ir ye pavadino medicininį aimboteriu, aš jį kelis roundus paspectatinau ir sakiau, kad jis nehackina, ye netikėjo, ir po kelių minučių ye man padovanojo šią dovaną ( atsiprašau dėl low resolution, paint'as neleidžia keisti dydžio )

 

irodymai.png

Redaguota BebriukaS
nebuvo vertą rašyti dar kartą apie ta patį admin'ą

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, BebriukaS said:

Turėtu cat (dabar pasikeitė vardą į shameless) gauti permanent silence kadangi 

  • Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar svetainių adresus. 

Ir jis tai šiandien darė - tikrai bachurų servą reklamavo ir dar reklamavo serverį kurio as negirdėjau pavadinimo, dar jis man dejo silence (nes aš jį užknifinau).

Dėja, aš neturiu jokių įrodymų šitiems dalykams.

Sveikas. O zinojai kad Bachuru ir vimo projektai yra partneriai/draugai? Leidziama bachuru serve uzsiminti apie vimo.lt ar net tagus vimo nesioti. Svarbiausia piktybiskai nevaryt ant kazkurio projekto ir nesiulyt nesamoniu kaip: "Nezaiskit vimo, zaiskit bachuruose!".  Gali drasiai pasiulyt nueit i bachuru serva, ir esant bachuruose drasiai pasiulyt nueit i vimo. 

I bachuru foruma nuejus rasite toki teksta ant kurio paspaude busit nudirectinti i si foruma :),

image.thumb.png.788d14953d5bce53a50d3ded29fa0be4.png

 

O jeigu reklamavo piktybiskai arba siule kitu projektu servus ar ip adresus, tada duok jo duomenys (steam link), perduosiu bullzajui kad paziuretu chat istorija ir bus atitinkamai nubaustas, vistiek turejo kazkokius ip ar linkus palikineti kitu projektu.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

O noriu palikt gerą atsiliepimą apie prižiūrėtoją Kingspaw. Draugiškas dėdė, nei karto nėra pakenkęs, apie tik geriausi žodžiai. 👍

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 minutes prieš, DCRE said:

O noriu palikt gerą atsiliepimą apie prižiūrėtoją Kingspaw. Draugiškas dėdė, nei karto nėra pakenkęs, apie tik geriausi žodžiai. 👍

Ir tavo comm, ne i tema. 🙂

1 valandą prieš , Deivius1 said:

Sveikas. O zinojai kad Bachuru ir vimo projektai yra partneriai/draugai? Leidziama bachuru serve uzsiminti apie vimo.lt ar net tagus vimo nesioti. Svarbiausia piktybiskai nevaryt ant kazkurio projekto ir nesiulyt nesamoniu kaip: "Nezaiskit vimo, zaiskit bachuruose!".  Gali drasiai pasiulyt nueit i bachuru serva, ir esant bachuruose drasiai pasiulyt nueit i vimo. 

I bachuru foruma nuejus rasite toki teksta ant kurio paspaude busit nudirectinti i si foruma :),

image.thumb.png.788d14953d5bce53a50d3ded29fa0be4.png

 

O jeigu reklamavo piktybiskai arba siule kitu projektu servus ar ip adresus, tada duok jo duomenys (steam link), perduosiu bullzajui kad paziuretu chat istorija ir bus atitinkamai nubaustas, vistiek turejo kazkokius ip ar linkus palikineti kitu projektu.

Logus reikia ziuret,  "silence" bausme is oro. 🙂

Redaguota Sparta

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 4/27/2019 at 12:21 PM, BebriukaS said:

Turėtu cat (dabar pasikeitė vardą į ye) gauti permanent silence kadangi 

  • Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar svetainių adresus. 

Ir jis tai šiandien darė - tikrai bachurų servą reklamavo ir dar reklamavo serverį kurio as negirdėjau pavadinimo, dar jis man dejo silence (nes aš jį užknifinau).

Dėja, aš neturiu jokių įrodymų šitiems dalykams.

Edit : aš šiandien žaidžiau surfe, atėjo labai geras žaidėjas vardu "Medicininis _________ (antro žodžio jo varde neprisimenu)"

Jis nužudė ye, ir ye pavadino medicininį aimboteriu, aš jį kelis roundus paspectatinau ir sakiau, kad jis nehackina, ye netikėjo, ir po kelių minučių ye man padovanojo šią dovaną ( atsiprašau dėl low resolution, paint'as neleidžia keisti dydžio )

 

irodymai.png

cat profilis dabartinis http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=58135
Cat chatas http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=58135
Jeigu kazka rasi itartino, sakyk, neturiu laiko ieskoti. daug ir kitu skundesi bet praejus pirmus 10 page, nieko rimto neradau arba neuzmaciau uz ka butu galima smarkiai bausti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-01 at 03:27, Deivius1 said:

cat profilis dabartinis http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=58135
Cat chatas http://vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=chathistory&player=58135
Jeigu kazka rasi itartino, sakyk, neturiu laiko ieskoti. daug ir kitu skundesi bet praejus pirmus 10 page, nieko rimto neradau arba neuzmaciau uz ka butu galima smarkiai bausti.

On 2019-04-27 at 12:21, BebriukaS said:

Turėtu cat (dabar pasikeitė vardą į shameless) gauti permanent silence kadangi 

  • Draudžiama reklamuoti kitus serverius ar svetainių adresus. 

Ir jis tai šiandien darė - tikrai bachurų servą reklamavo ir dar reklamavo serverį kurio as negirdėjau pavadinimo, dar jis man dejo silence (nes aš jį užknifinau).

Dėja, aš neturiu jokių įrodymų šitiems dalykams.

Apžiurėjau jo chat messages nuo 10 iki 47 puslapio ir štai ką radau. Labai nieko įtartino nebuvo tiktais kad sakė hacks pajungė (gali būti juokelis) ir spamino, ir dar vienas dalykas : šiandien soulja (cat) rėkė i mic, aš jį užmutinau 30min ir soulja save atsimutino ir vel pradejo rekti i mic.irodymai2.thumb.png.e26fccc5a3523e17f1daa0e8ff7b66b4.pngirodymai3.thumb.png.9f6317dfe2e2076c5fb93a3c67ae13bc.pngirodymai4.thumb.png.1be647f6a56f5c48b681ef62ee08d0c6.png

Redaguota BebriukaS

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...