Jump to content
Bullzai

Atsiliepimai/skundai apie Admin ir Prižiūrėtojus

Recommended Posts

{GOD} Galingasis abusina admina turiu tik 1 ss bet dabar ne namuose jis pats save uzsimutina, deda free gagus ir jam nera 15 metu o klykia ir kalba  i ta micrafona, poto fasolke jam dejo muta jis atsimutino vel dejo ir vel atsimutino labai toxic izeidineja pasaliniu zaidejus, meluoja savo amziumi ir teige jog siunte man savo id.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , Beerus said:

{GOD} Galingasis abusina admina turiu tik 1 ss bet dabar ne namuose jis pats save uzsimutina, deda free gagus ir jam nera 15 metu o klykia ir kalba  i ta micrafona, poto fasolke jam dejo muta jis atsimutino vel dejo ir vel atsimutino labai toxic izeidineja pasaliniu zaidejus, meluoja savo amziumi ir teige jog siunte man savo id.

Tokiu atveju, reikejo banint, jei zmogus nesupranta kad taip negalima. Nes kiek zinau, Adminas turi immunity nuo GAG, uzdejus jam gag, jis gali toliau rasyt i chata.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Sparta said:

Tokiu atveju, reikejo banint, jei zmogus nesupranta kad taip negalima. Nes kiek zinau, Adminas turi immunity nuo GAG, uzdejus jam gag, jis gali toliau rasyt i chata.

Būtent bet kai dejom gag ungaginosi o kai mute unmutinosi

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Norėčiau paprašyti prem unbano ant 2 accaunto. Banas virš metų, gavau už tai, kad buvau užbanintas ant pirmo ir atėjau su antru. Ant pirmo buvo banas ant 7 dienų. Antro accaunto pavadinimas: FuckV2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, One tap said:

SpecAdminas Beerus Nuemineja gagus 20190515053306_1.thumb.jpg.79c74580133976ecebe73c86a92cb75b.jpg

pas tave tas gagas perm kurio negali buti 🙂 o reason taipat nera

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes ago, ogis said:

Mane free banino adminas beerus sumaises su kitu zaideju.
 

Name ogis
Steam ID STEAM_1:1:502142203 (View Steam Profile)
Invoked on 19-05-14 22:03
Length Permanent
Reason Aimbot
Server [EU/LT] »Wc3« Surf+Pub !ws !gloves Vimo.LT


noreciau irodymu

Tikrai gali buti kad sumaisiau, bet gal galit patikrinti jo ip ir ar nera gaves banu su kitais acc nes viena zmogus 12 kartu turejau baninti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

50 minutes ago, ogis said:

Labai patiko sitas servas. prisimenu kaip per 1.6 losdavau wc3 informatikoj. kai patikrinsite ip galeciau gauti unbana? 

Manau tikrai taip! Jei nebuvai gaves bano ant kitu acc 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, ogis said:

Labai patiko sitas servas. prisimenu kaip per 1.6 losdavau wc3 informatikoj. kai patikrinsite ip galeciau gauti unbana? 

nuimiau ban.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Bullzai said:

nuimiau ban.

@Bullzai man atrodo bereikalingai nuemiai ta bana nes tik atejau is servery ir iskarto gavau skundu kad su aim laksto...

Jis yra be prime ir va turiu demo awp lego atidziai isiziurekit kai po pauziu jis vis geriau pradeda saudyt, man atrodo turi soft aima ant kunu pvz score 5-9 paziurekit ant slow pirma fraga.

ogis.dem

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/16/2019 at 12:34 PM, Beerus said:

@Bullzai man atrodo bereikalingai nuemiai ta bana nes tik atejau is servery ir iskarto gavau skundu kad su aim laksto...

Jis yra be prime ir va turiu demo awp lego atidziai isiziurekit kai po pauziu jis vis geriau pradeda saudyt, man atrodo turi soft aima ant kunu pvz score 5-9 paziurekit ant slow pirma fraga.

ogis.dem

@Bullzai dont ignor me ples 😄 Look up ^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/16/2019 at 12:34 PM, Beerus said:

@Bullzai man atrodo bereikalingai nuemiai ta bana nes tik atejau is servery ir iskarto gavau skundu kad su aim laksto...

Jis yra be prime ir va turiu demo awp lego atidziai isiziurekit kai po pauziu jis vis geriau pradeda saudyt, man atrodo turi soft aima ant kunu pvz score 5-9 paziurekit ant slow pirma fraga.

ogis.dem

Ai tai ner ka ziuret, gi siukslius pries 3d gaves bana nuo Steam. Jokiu kalbu but nebegali. Atsizvelgiant i naujas taisykles kad VAC ar kita BAN gave zaidejai uz cheatus gali buti drasiai baudziami ir baninami. Uzdedu bana 12 menesiu ant id ir ip.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

surf_ski_20001.tgaWOlfas izeidineja ir pamirsau kad galiu fotkint  jis taip achuelino liudininkai minde raha ir basic jam 13metu  o bazarino kaip tipo 18metu

Beto serveri buvo 20 zmoniu o mes surengem koncerta dainavo apie 7 zmones visiem patiko buvo virs 20 zmoniiu gal ir net 30  buvo fun wolfas atejo ir uzdraude viska dare vote buvo 73% ir vienas zmogus paprase pernaujo vota padaryt o jis sake ne ir + tas zmogus dainavo tai negalejo votinti  kai viska uzdraude liko tik 7zmones bum reitingai serverio mazeja  o kai koncertai vyksta tai dideja 

 

Redaguota UnderTaker

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-24 at 18:52, UnderTaker said:

surf_ski_20001.tgaWOlfas izeidineja ir pamirsau kad galiu fotkint  jis taip achuelino liudininkai minde raha ir basic jam 13metu  o bazarino kaip tipo 18metu

Beto serveri buvo 20 zmoniu o mes surengem koncerta dainavo apie 7 zmones visiem patiko buvo virs 20 zmoniiu gal ir net 30  buvo fun wolfas atejo ir uzdraude viska dare vote buvo 73% ir vienas zmogus paprase pernaujo vota padaryt o jis sake ne ir + tas zmogus dainavo tai negalejo votinti  kai viska uzdraude liko tik 7zmones bum reitingai serverio mazeja  o kai koncertai vyksta tai dideja 

 

  • Draudžiama leisti muziką kai serveryje yra daugiau nei 15 žmonių

Va prašau taisyklė. Dainavimą galima traktuoti kaip muzikos leidimą, tai dėl to, kad kai buvo 20-30 žmonių ir jis dėjo vote, manau nebuvo jokio nusižengimo.

Redaguota DCRE

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/24/2019 at 6:52 PM, UnderTaker said:

surf_ski_20001.tgaWOlfas izeidineja ir pamirsau kad galiu fotkint  jis taip achuelino liudininkai minde raha ir basic jam 13metu  o bazarino kaip tipo 18metu

Beto serveri buvo 20 zmoniu o mes surengem koncerta dainavo apie 7 zmones visiem patiko buvo virs 20 zmoniiu gal ir net 30  buvo fun wolfas atejo ir uzdraude viska dare vote buvo 73% ir vienas zmogus paprase pernaujo vota padaryt o jis sake ne ir + tas zmogus dainavo tai negalejo votinti  kai viska uzdraude liko tik 7zmones bum reitingai serverio mazeja  o kai koncertai vyksta tai dideja 

 

DaTroller pats buvo serve tada kas buvo ir jums po 120000 min gaga dave. Jus leidziat muzika ir ant virsaus dainuojat kai nebuvo vote + virs 15 zmnoiu serve buvo. O 2 karta vote muzikos tam paciam mape negalima daryt. Buvo vote ir surinkot 73% procentus ir tada ant manes pirmi pradejot varyt. Koncertus daryk mieste o ne serve. Ir 2 zmones dainavo o ne 7 . Naujokas kazkoks atejo dainuot sugalvojo po to as ateinu jie dainuoja sako as tik pirma diena atejes i serva. Nu gerai Wolfai neleidi dainuot nebeateisiu daugiau i sita serva TAISYKLES YRA. O kaip jus ten issidirbinejot. Achuelino mhm DaTrolleris visa laika buvo ir mate kas is ko saipes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vasarine Mergaite free slayino CT jailbreak'e cloudsu mape 21:21, paskutinis raundas buvo, tad jokiu screenshotu nera. Galite perzvelgti demo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 minutes ago, Misha said:

Vasarine Mergaite free slayino CT jailbreak'e cloudsu mape 21:21, paskutinis raundas buvo, tad jokiu screenshotu nera. Galite perzvelgti demo.

Peržiūrėsim demo 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, turiu šiek tiek skundų dėl Kungfucijaus. Pastarasis prižiūrėtojas labai nervinasi kai jį nušauna tas pats žmogus kelis kartus iš eilės 🙂 Kai taip nutinka, pradeda naudoti prižiūrėtojo privilegijas prieš žaidėjus. Šiuo atveju tas žaidėjas buvau aš. Gero žiūrėjimo 🙂

1) https://www.youtube.com/watch?v=0_d57i1amH0
2) https://www.youtube.com/watch?v=ul9kx6WAgZA
3) https://www.youtube.com/watch?v=2XE4AfrQ2TY
4) https://www.youtube.com/watch?v=_KPK1dTLBhU
5) https://www.youtube.com/watch?v=aVOlM3UGu4U

 

Redaguota Cipsas
  • Kek 6
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...