Jump to content
Bullzai

Atsiliepimai/skundai apie Admin ir Prižiūrėtojus

Recommended Posts

Tai va, TIGRĖ mane užmutino laikui 696969 , nes man ale nėra 15 Kai jau pradėjau sakyti kur siūsti dokumentą tada situacija iš kart pasikeitė, pradėjo pezėti appie kažkokį mute sąrašą forume.... Man atrodo kad šovė dėl to, nes levi užmutinau už įžeidimus. iš pradžių primygtinai prašė nuimti mute, sakiau duok bent vieną priežastį kodėl turėčiau nuimti jei aš jam daviau 3 įspėjimus.

Įrodymai: http://prntscr.com/nlou9w

                http://prntscr.com/nlous5

               http://prntscr.com/nlov4t

              Daugiau nebeįrašiau, nes serveris pacrachino. Aj jo unmute neblogai būtų, jei reikia amžiaus įrodymo parrašykit :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš tau aiškiau pasakiau, kad mute dėl asmeninės info paviešinimo. (Sakiau eiti į forumą, kad perskaitytum mute sąraše pats.)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Prappo said:

Be to iš pradžių rašei kad neturiu 15m 🙂

pateik įrodymus kur rašiau.

 

1 minute prieš, Prappo said:

Igoris viešino. Nė žodelio nesakiau 🙂 Nežinojau kad be ispėjimo mutai tiek laiko dedami

sakei ir tu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Prappo said:

Igoris viešino. Nė žodelio nesakiau 🙂 Nežinojau kad be ispėjimo mutai tiek laiko dedami

Už asmeninės informacijos viešinimą baudžiama griežtai be jokių įspėjimų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1) Igoris viešino jam nedavei muto o man davei nors neviešinau.

2) Sakai pateik įrodymus. Ką man pateikt ? 24h kompo visą veiklą ? Nes aš nieko nesakiau. Čia tau reik pateikinėt nes tu be prižiūrėtojo liksi,o ne aš 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Prappo said:

1) Igoris viešino jam nedavei muto o man davei nors neviešinau.

2) Sakai pateik įrodymus. Ką man pateikt ? 24h kompo visą veiklą ? Nes aš nieko nesakiau. Čia tau reik pateikinėt nes tu be prižiūrėtojo liksi,o ne aš 🙂

KADA SAKIAU PATEIKT ĮRODYMUS?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai galbut nepastebejo kito zmogaus darant pazeidimo, galbut ji valgyt daresi to metu ar ruke tad afk buvo, butu maciusi kazkoki debiliuka Igori, patikek, bausme butu visiskai tokia pati.

Koks gali buti ispejimas kai tu viesini zmogaus info ir jau zala yra padaryta??? Kokia tu teisi turi zmogaus asmenini gyvenima kisti i virtualia erdve - interneta, be jo sutikimo? Manau mute labai trumpa uzdejo, tad tu tikrai maziausiai turetum cia komentuot ar zyst. Jei levis patvirtins kad ir kazkoks igoris ta dare, bus galima ir jam pliucha suveikt :).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Visi grieztai buvo uzmutinti del rimtu priezasciu igoris taip pat  buvo nubaustas o prappo pats zino uz ka mute gavo ir nereikia cia kelt skandalu atimkit is jo ta admina ramybe bus serve. Btw Igoris suzinojo mano varda pavarde prappo deka ir keleta kartu tai kartojo t.y. mano Varda Pavarde

Redaguota Levis #AntiBelov

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nenenene. Nieko neviešinau aš ir prašau nuimti muta man. Btw ku sakė kažkas kad gal tigre nematė kai kažkas kitas viešino. Ji visalaik buvo serveryje, tiesiog dkirtumas tarp manes ir igorio toks kad tigrė manes nemėgsta ir aš užmutinau levį. Ir tigre toks klausimas man pasistojo va. Kodėl prašinėjai manęs kad nuimčiau leviui mutą ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tu man esi lygiai toks pats kaip levis ar kitas žaidėjas, nei aš tave pažįstu, nei ką. Tu dabar logiškai pagalvok, kam man prašyti tavęs, kad nuimtum mute, jei aš esu aukštesnėse pareigose ir tai galėčiau padaryti pati? Aš apie levio mute nei žodeliu neužsiminiau, tad nesuprantu tavo melo tikslo. Tuo labiau, kai pats žaidėjas, kurio duomenis paviešinai tai paliudija. Neneik savo kaltės, geriau atsėdėk tą mute.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kai be konteksto paimi žodžius, taip gal ir atrodo. "Nuimi" buvo apie tavo "god mode" apie kurį kalbėjo žaidėjai, nes nedarė tau damage.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , DCRE said:

Kai be konteksto paimi žodžius, taip gal ir atrodo. "Nuimi" buvo apie tavo "god mode" apie kurį kalbėjo žaidėjai, nes nedarė tau damage.

O nuo kada paprastas ADMIN gali uzsideti "god mode"? 

Biskeli i pievas vaziuojam. 😁 Nedaro dmg, kad ji padaryt, reikia pataikyt i zaideja 😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Supranti. Esmė ta kad tu parašei nuemi?! Kaip aš tau nuimsiu? Kai susibugino praėjusius 3 kartus tsg dlayinai. Čia ką? Dabar sakysi sutapimas?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nukreipineja zaidejas matau pagrindine tema ir bando i sona krypt kad issisukt. Pats zmogus paliudijo ne tik adminas kad serve jo informacija viesinai visiem zaidejam, bausme lieka, greit dar kelis zaidejus kurie to metu serve buvo apklausiu, jei patvirtins, bausme bus pakeista i permament uz bandima issisukt is bausmes

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar jau gynėją susirado...... Tai tu jos paprašyk įrodymų. Čia viską galėjo išspręst atsiuntus vieną video kaip aš skleidžiu. Nu bet to padaryt neįmanoma, nes aš nieko neskleidžiau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes prieš, Prappo said:

Dabar jau gynėją susirado...... Tai tu jos paprašyk įrodymų. Čia viską galėjo išspręst atsiuntus vieną video kaip aš skleidžiu. Nu bet to padaryt neįmanoma, nes aš nieko neskleidžiau

Prašyčiau nešokt į akis ir laukt verdikto.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Prappo said:

Man atrodo kad šovė dėl to, nes levi užmutinau už įžeidimus. iš pradžių primygtinai prašė nuimti mute, sakiau duok bent vieną priežastį kodėl turėčiau nuimti jei aš jam daviau 3 įspėjimus.

 

11 hours ago, Prappo said:

Ir tigre toks klausimas man pasistojo va. Kodėl prašinėjai manęs kad nuimčiau leviui mutą ?

 

7 hours ago, Prappo said:

Aj tj kur rašei nuemi ? Tai čia kas? Juokutis ?

Teigi vieną... Tada pasako, praktiškai, kad meluoji, tada rašai 

 

2 hours ago, Prappo said:

Supranti. Esmė ta kad tu parašei nuemi?! Kaip aš tau nuimsiu? Kai susibugino praėjusius 3 kartus tsg dlayinai. Čia ką? Dabar sakysi sutapimas?

 

Tai reiškias visą laiką žinojai apie ką kalba ėjo, kai sakė nuimti.. Reiškias šmeižt ir gimdyt kažką bandai, ko nebuvo. + Žmogus kurio vardas ir pavardė buvo paviešinti net sako, kad tik per tave tai sužinojo ir kad dar platinai. 
Bausmė lieka, dar bus bent cypt, bausme į metus ban paversim.  

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne pirma kartą matau, kaip žaidėjas @Prappo daro nesąmonės serveriuose ir dar dabar kažkokie išsisukinėjimai, išsikalbėjimai ir panašiai, jau manau reiktu baigti šitus žaidimus.🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Turiu vieną prašymą ir atsirašau nuo šito viso. Gali ji įrodymus numest kaip aš kažką viešinau? Nes jie 100% gali būti susitarę nes manęs nemėgsta. Nežinau dėl ko prašė manęs nuimt leviui mutą dar tas keistai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Man kaip normaliam žmogui, nedaeina, ką tu bandai įrodyt, negana to, kad manęs zyzei nuimti mute "Viskas liks tik tarp mūsų" 😄😄 Kaip pats sakei... Tai dabar bandai čia kažkam pakenkt... Aplamai, jei būtų neteisėtas mute - jis būtų nuimtas, o dabar priešingai, tik sau kenki labiau... 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-01 at 09:42, BebriukaS said:

Apžiurėjau jo chat messages nuo 10 iki 47 puslapio ir štai ką radau. Labai nieko įtartino nebuvo tiktais kad sakė hacks pajungė (gali būti juokelis) ir spamino, ir dar vienas dalykas : šiandien soulja (cat) rėkė i mic, aš jį užmutinau 30min ir soulja save atsimutino ir vel pradejo rekti i mic.irodymai2.thumb.png.e26fccc5a3523e17f1daa0e8ff7b66b4.pngirodymai3.thumb.png.9f6317dfe2e2076c5fb93a3c67ae13bc.pngirodymai4.thumb.png.1be647f6a56f5c48b681ef62ee08d0c6.png

free mute (soulja, cat, chepka, autist544, minecraft, aaa, bbb, ccc, shameless (kaip zinau visi jo vardai)irodymai5.ffsbaninkitjusji.thumb.png.db751c86cabdb2a2585626d9f1ba20f5.png)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...