Jump to content
Danqis

Del susiknisusio Anticheat.

Recommended Posts

Taigi, esu SpecAdminas TryHard šėtonas ir ateinu i serverį, o ten žaidžia sparta* jis taipogi SpecAdminas ir vyduri game jis leavino sakau gal nuejo jau nuo pc. O pasirodo čia problemos su anticheatu ir vienas iš adminų sako. ``xd jau 3 baną gavo`` As nesupratau ir paklausiau kaip tai trečias? Jis atsake ``Jau gavo bana Dziga Sparta* ir jigga del susiknisusio anticheato`` Tai vat tokios problemos su tuo anticheatu tai nežinau nes jie dabar yra bane ir negali žaisti tai. Tikiuosi bus sutvarkyta tai 🙂 .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes prieš, Danqis said:

Taigi, esu SpecAdminas TryHard šėtonas ir ateinu i serverį, o ten žaidžia sparta* jis taipogi SpecAdminas ir vyduri game jis leavino sakau gal nuejo jau nuo pc. O pasirodo čia problemos su anticheatu ir vienas iš adminų sako. ``xd jau 3 baną gavo`` As nesupratau ir paklausiau kaip tai trečias? Jis atsake ``Jau gavo bana Dziga Sparta* ir jigga del susiknisusio anticheato`` Tai vat tokios problemos su tuo anticheatu tai nežinau nes jie dabar yra bane ir negali žaisti tai. Tikiuosi bus sutvarkyta tai 🙂 .

as ir 3 bana gaunu nesuprantu

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , DrabberMaple765 said:

Suprantate Cia Daro Banus Sistema Ne Zmones Tai Turesite Pralaukti Bana jeigu Dar Kada Gausite

Viskas suprantu, bet sistema perdaug jautri, ja reiktu kazkaip pakoreguoti jei tai imanoma. 

Sake nufilmuot man kaip dirba anti-cheat, kaip testinau ja. 

@Bullzai ar tai imanoma? Pakoreguot sistema anti-cheato.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

imanoma koreaguot, bet priklauso kokio pobudzio ban gauni. Reikia konkretaus video ka darai kai ta bana gauni

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Niekas uz lockinimus ar judejima i sona ban neduoda 😄 nepjaukite. (Nebent isties kazka naudojate lol). Visi tada gautu, nepagalvojate? Reik ziuret del ko iseinate is remu butent jus sistemai, o ne kiti.
Geriau gavus ban iskarto rasykite, pasiziurekite priezasti ir nurodykite ja. Dar patartina demo irasineti, nes pasakymas "Anticheatas pjauna" tikrai nieko nesako 😄

Buna tas pats zmogus gauna vis skirtingus banus tad reik individualiai aiskintis. Pabandysiu to paciu atkapstyt bachuru forumo temas kuriose didzioji dalis ban priezasciu jau aptartos, isnagrinetos. Tad rasykite uz kokius reasonus gaunate ta bana. (Taip, bachuru projektas ta pati anticheat naudoja).

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , Deivius1 said:

Niekas uz lockinimus ar judejima i sona ban neduoda 😄 nepjaukite. (Nebent isties kazka naudojate lol). Visi tada gautu, nepagalvojate? Reik ziuret del ko iseinate is remu butent jus sistemai, o ne kiti.
Geriau gavus ban iskarto rasykite, pasiziurekite priezasti ir nurodykite ja. Dar patartina demo irasineti, nes pasakymas "Anticheatas pjauna" tikrai nieko nesako 😄

Buna tas pats zmogus gauna vis skirtingus banus tad reik individualiai aiskintis. Pabandysiu to paciu atkapstyt bachuru forumo temas kuriose didzioji dalis ban priezasciu jau aptartos, isnagrinetos. Tad rasykite uz kokius reasonus gaunate ta bana. (Taip, bachuru projektas ta pati anticheat naudoja).

Pats ateik, ir pamatysi 😂 pastatyk viena zmogu, ir lakstyk i sonus pjaustidamas peiliu nusitaikes i zmogaus galva 🙂

Ir gausi ta bana 😂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Sparta said:

Pats ateik, ir pamatysi 😂 pastatyk viena zmogu, ir lakstyk i sonus pjaustidamas peiliu nusitaikes i zmogaus galva 🙂

Ir gausi ta bana 😂

Alright, vakare jei spesiu pabandysiu pratestuot. Updatinsiu sioje temoje. Dar kazka norit kad pratestuociau uz ka dar gaunate?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu bandziau kelias h zaist ir bandyt ta anticheat priverst mane banint. Tiek surfindamas bandziau lockint i zmogaus galva, knifint nusitaikius i galva, tiek ant kokios platformos bandziau ir nejudant tiek jam, tiek man pjaustyt i galva, tiek judant, tiek judant tik zmogui bet ne man, tiek judant tik man, bet ne zmogui. Man bano gaut nepavyko.  Taipogi valandike prazaidziau ir saudant, bandant purtitis, sukinet pelyte ir staigiai bandyt taikytis i galva. Arba kazka ne to dariau arba nesueina cia galai jusu istorijos.

Tad geriausia kad zaisdami tesiog irasinetumete demo. 
Atsidarote console, rasote be kabuciu "record 20190423" (gali buti kitoks pavadinimas). Ir zaidziate. Jei nieko nenutiks, demo faila visada galite istrint kad sutaupyt vietos kompiuteryje, jei nutiks, cia ikelsite demo ir toliau jau perziureja bandysime sprest. Sekmes

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...