Jump to content
Matias_

Baniuhas

Recommended Posts

 

Sveiki žmonės. Po savo bano aš vėl jums apgailėstauju kad cheatinau. Nerašysiu čia nieko tokio didelio. Taigi tikėkit - ar ne aš pasikeičiau dabar esu Master Guardian 2 and wingman. turiu naują steam profilį kuriame esu CORPORAL 7 rank (steamas:  http://steamcommunity.com/id/vierchasbl/

Prašau atleidmo ir tikiuosi supratimo. šį laiką vis galvojau apie serverį. Prašau palaikykite... Ir @Dzyga bei @HyPerZ_xd jeigu turite hate apie manę netgi jo nerašykite.

 

@Bullzai

Redaguota Matias_

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Priklausomai kada buvo gautas ban. Jeigu jau praejo 364dienos, manau sutiktu bullzai suteikt unban, su salyga kad isigytum vip 6men (taip turetu garantija kad tikrai necheatinsi nes betkuria sekunde gali viska prarast) 

@Bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On ‎2019‎-‎04‎-‎04 at 16:56, Deivius1 said:

Priklausomai kada buvo gautas ban. Jeigu jau praejo 364dienos, manau sutiktu bullzai suteikt unban, su salyga kad isigytum vip 6men (taip turetu garantija kad tikrai necheatinsi nes betkuria sekunde gali viska prarast) 

@Bullzai

Nu nėra nėra,bet del to gi čia ir ateinu ;D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na, po vac tik 2.5 menesio praejo. Manau bullzai suteiks sansa jei kaip ir minejau vip isigysi 6 men (12eur). Bet kas be ko, busi stebimas ir atmink kad gavus kita vac/game ban, tavo ban bus perkeltas ip ir perduodamas bachuru projektui bei kitiems, tad pagalvok ar tave tenkina toks kompromisas ir parasyk.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taigi pats atsakei :D. Nesutinki tai nesutinki, ką aš tau :D. Už rankutės nevedziau ir neverčiau naudoti neleistinas programas kad palengvintų žaidimą 😁

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ne bėdų turgus, ir ne išsipildymo akcija čia 😉 Visi darom klaidas, už kurias kartais tenka kentėt (Šiuo atvėju kenčia tavo piniginė) Taip, kad ateityje susimąstytum ar verta taip elgtis 😉 ir mes ir tu apsidraudę būtumėm 😉 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Matau nesupranti esmės. Kiti išvis tokio šanso kaip unban negauna.

Manai verta tiek man tiek kitiems rizikuot cheateriu? Stebėt pastoviai ar lempų nesaudai, spektatint karts nuo karto nes žinomas būsi kaip cheateris. Manai pakaks gražiai paprašyti ir toliau lakstyt taip lengvai galėsi :D?

deja ne, galvos skausmai ir galimi rūpesčiai ateity neverti to. Sąlygos buvo pasakytos, prisidirbai pats, tai tik pats save ir kaltint gali.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip, daviau kompromisa ir pasiulyma ko dazniausiai pats Bullzai nedaro nes skeptiskai ziuri i cheaterius. Nejaugi tikesi kad sugaises adminu laika, zaideju nervus ir serverio varda suterses galesi "be pinigu" sugryzti? Uz tavo pinigus bus daromi eventai bei turnyrai istikimem zaidejam kad atgaut ju pasitikejima del tavo padarytos zalos. :). 

Taupykis, nevalgyk pietu savaite ir net nepajusi kaip 12 euru tavo kiseneje atsiras. Volia. O jei pasiulymas netenkina, tesiog judam savais keliais ir galbut sekme kitur rasi 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...