Jump to content

Recommended Posts

Atėjęs po ilgo laiko į serverį, po metų, žiūriu, kai kalbu niekas manes negirdi, tai jau aišku pasidarė, kad mutas visam laikui, bet priežasties iki šiol nežinau, būtu smalsu sužinoti, kodėl tokiam ilgam laiko tarpui buvau aš užmutintas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Matau, man čia naujas mute prieš mėnesiuką yra uždėtas, už kažkokį trolinimą beveik trim mėnesiams, pažiūrėjųs į kitų mute laiko tarpus kiti gauna po daugiausiai savaite. Ar būtų įmanoma pašalinti šį mutą?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Spoyled said:

Matau, man čia naujas mute prieš mėnesiuką yra uždėtas, už kažkokį trolinimą beveik trim mėnesiams, pažiūrėjųs į kitų mute laiko tarpus kiti gauna po daugiausiai savaite. Ar būtų įmanoma pašalinti šį mutą?

Žiūrint kas tą mute dėjo. Jeigu paprastas admin dėjo mute ir 3 mėn tai gal biški per daug, o jeigu kažkas iš Prižiūrėtojų tai nemanau kad bus sumažintas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tik vieną atvejį dėl trollinimo esu girdėjęs, kai kažkas datrolio Nick ar dar ką kopint bandė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu čia buvo atvejis, su draugais pabazarint norėjau, tai čia prieš tai buvo, kai neperseniausiai iš leavo buvau grįžes tai kažkurio pjrž paprašiau, kad unmutintu, tai jis unmutino, bet po pusvl kaip ir vėl užmete, bet tada jau 3 mėn. Kad trolinau negaliu pasakyt, su nikais nieko nežaidžiau, nebent kažkas įvyko prieš metus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...