Jump to content

Recommended Posts

Parašė (redaguota)
4 valandas prieš , cStriX said:

uzauk truputuka, ismok bendraut nebus problemu.

1. Banas uz izeidinejimus 8h, neperdaug kaip pirktiniui? 

2. Yra tam gag/mute, bet tikriausiai nelabai gaudaisi privilegijose. 🙂

3. @bullzai - permesk aki, nemanau kad tai turi buti praleista pro akis. Zaidejas nusikalto, bet nematau tikslo banint, kaip galima tiesiog gag/mute, Administratorius mano manymu siuo metu yra neteisus. 🙂

4 valandas prieš , PacosaS said:

Tai va pernament bana jauciu nuo bullzai prasileisiu :DDDDD

 

Kas tau pasidare? Gal biski nusiramink, bendravau su tavim, atrodei normalus bicas esi, o cia sudus darai, nusivyliau tavim...

Redaguota Sparta

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

23 minutes ago, Sparta said:

1. Banas uz izeidinejimus 8h, neperdaug kaip pirktiniui? 

2. Yra tam gag/mute, bet tikriausiai nelabai gaudaisi privilegijose. 🙂

3. @bullzai - permesk aki, nemanau kad tai turi buti praleista pro akis. Zaidejas nusikalto, bet nematau tikslo banint, kaip galima tiesiog gag/mute, Administratorius mano manymu siuo metu yra neteisus. 🙂

Kas tau pasidare? Gal biski nusiramink, bendravau su tavim, atrodei normalus bicas esi, o cia sudus darai, nusivyliau tavim...

Nusiperka ta speca kad paaxuelinti pries kitus ir pasijausti dievu ... Visiem tos pacios taisykles 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ryteriai laido kurva gynejai, jis jau pries tai buvo perspetas daug kartu patys pagalvokit man geriau pist ilgam laikui mute ar tik bana 8 val nakti + jau atsikels netures to bano, tesiog reikejo vaikui pailset. Galejau ta muta uzdet ir butu sedejas pora savaiciu. Taip kad nevaidinkit cia kurva gynejais. Apsiramino ir viskas sendiena jau gali ramus zaisti.

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
Prieš 1 Valandą, cStriX said:

Ryteriai laido kurva gynejai, jis jau pries tai buvo perspetas daug kartu patys pagalvokit man geriau pist ilgam laikui mute ar tik bana 8 val nakti + jau atsikels netures to bano, tesiog reikejo vaikui pailset. Galejau ta muta uzdet ir butu sedejas pora savaiciu. Taip kad nevaidinkit cia kurva gynejais. Apsiramino ir viskas sendiena jau gali ramus zaisti.

Mačiau kažkam siūlei "Užaugti ir išmokti bendrauti", bet tau matau pačiam stoka yra bendravimo. Nes čia kuo puikiausiai matosi tavo agresijos proveržis... susiimk žmogau... 😕 

Redaguota Echo
Gramatikos pataisymas ;)
  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
3 hours ago, cStriX said:

Ryteriai laido kurva gynejai, jis jau pries tai buvo perspetas daug kartu patys pagalvokit man geriau pist ilgam laikui mute ar tik bana 8 val nakti + jau atsikels netures to bano, tesiog reikejo vaikui pailset. Galejau ta muta uzdet ir butu sedejas pora savaiciu. Taip kad nevaidinkit cia kurva gynejais. Apsiramino ir viskas sendiena jau gali ramus zaisti.

Tu gal pas daktara nueik ir bazara filtruok vps atsirado gi ponaitis , visi xujovi tik ne as

Redaguota HyPerZ_xd
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na isikisiu kadangi matau situacija nevaldoma darosi.

Uz nagluma, keiksmazodzius, izeidinejimus yra baudziama TIK balso atemimo bausmem (t.y mute/gag/Silence). Tik aukstesni administratoriai kaip Bullzai, Dora, Kingspaw pasitare ir prieme sprendima gali skirti kitokia bausme.

Vaikas gaves keliu savaiciu mute/gag jausis isties blogiau nei gaves 8h ban nes zaidimas jam nebebus toks malonus kai jis prates bendrauti, sneketi, buti isgirstas. Cia sena, pratestuota taktika ir kitose projektuose, cia visgi tas pats. O tas 8h banas, nueis pailset arba i lauka galva prasivedint, sugrys i vel gales keikt ka panorejas, tik si kart bus atsargesnis daryti tai kol adminu nera.

Tad stumimus i sali, admino baust nereik, tik sudrausmint, o jaunam jaunuoliui silence savaitelei.

@Bullzai

  • Lovin' it 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Sparta said:

1. Banas uz izeidinejimus 8h, neperdaug kaip pirktiniui? 

2. Yra tam gag/mute, bet tikriausiai nelabai gaudaisi privilegijose. 🙂

3. @bullzai - permesk aki, nemanau kad tai turi buti praleista pro akis. Zaidejas nusikalto, bet nematau tikslo banint, kaip galima tiesiog gag/mute, Administratorius mano manymu siuo metu yra neteisus. 🙂

Kas tau pasidare? Gal biski nusiramink, bendravau su tavim, atrodei normalus bicas esi, o cia sudus darai, nusivyliau tavim...

Normalus ir likau tik atsiranda "debilu"kurie provokuoja irr nelaiko nervai 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Echo said:

Mačiau kažkam siūlei "Užaugti ir išmokti bendrauti", bet tau matau pačiam stoka yra bendravimo. Nes čia kuo puikiausiai matosi tavo agresijos proveržis... susiimk žmogau... 😕 

Nu va grynai teiybe sakai. Neįmanoma neprasiveržti na ka aš vėl liksiu kaltas jaučiu @Bullzai dės bana visam laikui nors nenorėčiau jo. norėčiau vėl toliau žaisti Vimo.lt serverį 🙂

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Deivius1 said:

Na isikisiu kadangi matau situacija nevaldoma darosi.

Uz nagluma, keiksmazodzius, izeidinejimus yra baudziama TIK balso atemimo bausmem (t.y mute/gag/Silence). Tik aukstesni administratoriai kaip Bullzai, Dora, Kingspaw pasitare ir prieme sprendima gali skirti kitokia bausme.

Vaikas gaves keliu savaiciu mute/gag jausis isties blogiau nei gaves 8h ban nes zaidimas jam nebebus toks malonus kai jis prates bendrauti, sneketi, buti isgirstas. Cia sena, pratestuota taktika ir kitose projektuose, cia visgi tas pats. O tas 8h banas, nueis pailset arba i lauka galva prasivedint, sugrys i vel gales keikt ka panorejas, tik si kart bus atsargesnis daryti tai kol adminu nera.

Tad stumimus i sali, admino baust nereik, tik sudrausmint, o jaunam jaunuoliui silence savaitelei.

@Bullzai

Tu biski situacijos nesupranti 😕 krc pacossas uzbanino ten slayino ir tt nuo to prasidejo uz jo bazara visu antra jis nevaikas , o tas adminas kuris banino bsk su nervais problemu turi ir nemoka filtruot bazaro ,jokios cenzuros pas ji nera. As manau jis Admino privilegijas turetu prarast .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, PacosaS said:

Normalus ir likau tik atsiranda "debilu"kurie provokuoja irr nelaiko nervai 🙂

,,Pochui man supranti? Aš vistiek leavinsiu šitą projektą, tai tu man čiulpk bybi nevykeli."

Nelabai kas tave ir provokavo, nušove tave ir nervai pakriko, nereikia kitu debilinti ir juos kaltinti del savo žodžių. Bano aišku irgi nereikėjo dėti sakyčiau čia labiau newbie mistake buvo . Pritariu trolio įdėjai dėl silence, tyloje niekas nieko neprovokuos ir nereikės nieko debilinti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Bet kuris admin pamatęs tą jaunuolį serveryje, savaitėj Silence uždėkit, turit palaiminima mano. Tema rakinu, nes matau nesąmones rašinėt jau pradėjot. Adminui pirmas ir paskutinis įspėjimas, kadangi neturėjo teisės baninti už tai, natkis ne naktis, buvo netinkamai panaudotos privilegijos. Tikiuosi apseis tik vieno įspėjimo. Smagaus žaidimo mielieji.

  • Lovin' it 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...