Jump to content
Matias_

Ban

Ar unban'int gej Heada?  

11 balsai

  1. 1. Ar unban'int gej Heada?

    • Taip
      1
    • Ne
      10


Recommended Posts

Sveiki,norėčiau pakalbėti apie mano "IP" baną,jau seniai kaškaip turiu jį ir dar neapsiprantu nes vis nori pasurfinti o lietuvoje nebeliko nei lašelio surf serverių. Ir taip pripažystu čytinau serveryje,ta slėpiau iki šio laiko. Norėčiau gražiai visų žaidėjų atsiprašyti kurių dieną sujaukiau ir padariau nemalioną čytindamas.  Ir paprašyti serverio savininko atleidimo,del to ką viską esu padaręs. Bei unban'o. Pripažįstu bandžiau jungtis su vpn į serverį kad bent kaškiek pasurfinti,bet administracija manę užblokavo kai pabandžiau. Todėl rašau šią žinutę čia. Tikiuosi suprasit kaip noriu vėl patekti į serverį būti su jūsų linksma kompanija bei t.t,todėl supraskit ir duokit man ip unban.

 

PAGARBIAI gej Head'as  

@Bullzai

  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jis čytino ir čytins.. Gauna bana ,keičias ip ,kurias nauja acc ir vel čytina.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tą dariau iki šiol. Nuo dabar turiu pasikeisti nes draugų netenku irgi per savo "čytinima".

  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Leisiu nuspręst tiems žaidėjams, kuriems gadinai žaidimą cheatindamas. Balsuokite mielieji.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Labai graži istorija parašyta, bet pats prisidirbo. Ilga laika gavęs ban? sori bet mėnesis net nepraėjo. Po savo IP ban'o toliau prisijunginėdavo į serverį apeidamas savo ban ir vistiek toliau cheatindavo ir gaudavo ban'ą , net ne nuo admino, bet nuo pačios sistemos. Serveryje reputacija buvo tavo prasta, daug kas aiškiai matydavo kad cheatina bet pastoviai tai neigdavo su pykčiais ir melagystėm  kad ir kas ką besakytų. Po savo visų šių žygdarbių, kad ir kokia ta istorija gražiai buvo susukta nemanau kad nusipelnė gaut unban. Tiek iš mano pusės

  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As tau sakau , gedos nesidaryk uzdaryk posta ir mink n..... is cia 🙂 adminas budamas cheatinti ... 

  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

36 minutes prieš, HyPerZ_xd said:

As tau sakau , gedos nesidaryk uzdaryk posta ir mink n..... is cia 🙂 adminas budamas cheatinti ... 

Tu man galėtum neaiškinti. Ir žinok galima balsuoti tai tu pirmas mink n* iš čia 🙂

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Matias_ said:

Tu man galėtum neaiškinti. Ir žinok galima balsuoti tai tu pirmas mink n* iš čia 🙂

Realiai nereikėjo čytint, o dabar neverk.

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Dziga said:

Realiai nereikėjo čytint, o dabar neverk.

Neverkiu at all,taigi tesiog negalima pasitaisyt?

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, Matias_ said:

Neverkiu at all,taigi tesiog negalima pasitaisyt?

Nereikėjo prisidirbti. Beto netik kad ir čytini ,bet ir vierchini prieš visa serva 😉

  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

As pries kad butu nuimtas ban'as. 🙂

cyteriu vis dar yra serveri, vienas nespeju visu isgaudyt, nes ilga laika reikia spectint, ir demo daryt, ir ne duok dieve isjunks kaip nueisi i spectate 😂 

vienas cyteris irgi isbanintas, bet vis jungiasi i serveri, ir apdeidineja bana, yra dar vienas, kurio nespejau isbanint, nes greit pabego. 

Nereikia sakyt kad zmones nesikeicia, keiciasi, pavizdys esu as. 🙂 aisku communyti serveriuose nesu cytines nei kart, nebent ten 1.6 laikais. 

bet jei jis sugebejo tai padaryti Vimo.lt, tai jis parode nepagarba ne tik administracijiai, bet ir visai zaideju bendruomenei. 🙂

peace! 

  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

nu bet dar suprantamai pacheatino viena karta tai eitu nxj ,o ne grizinetu per kitus acc kad tokiu axuenu pavaidinti neuzbaninamu , mazos to 11-ka metu vaiko smegenys .

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On ‎2019‎-‎02‎-‎19 at 22:13, HyPerZ_xd said:

nu bet dar suprantamai pacheatino viena karta tai eitu nxj ,o ne grizinetu per kitus acc kad tokiu axuenu pavaidinti neuzbaninamu , mazos to 11-ka metu vaiko smegenys .

Gal ir mažos,bet už tave masto geriau 🙂

  • Kek 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...