Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti pagalba?

• Esu draugiškas, aktyvus vimo serveriuose, smagiai praleidžiantis  laika su žaidėjais būdamas serveryje.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

• SpecAdmin'u vimo serveryje.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju/Pagalba norėtumėte tapti?

• Public.

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

• Padėti žmonėms/naujokams su taisyklėmės, žiūrėti demo, aktyviai dalyvauti discord/steam diskusijose.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

• @JeffKiller
Edited by No1k4
  • Dislike 2

Meškėnas, 16.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198799002862/

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju arba pagalba?

Esu gan draugiškas, bet ir drausimingas, būna pasinervinu, bet greitai ir apsiraminu, mėgstantis padėti bei aktyvokas vimo servuose (ypač fune). Kadangi karantinas tai aš turiu gan daug laisvo laiko ir norėčiau jį praleisti gaudydamas cheaterius.  Bei padėčiau naujiems žaidėjams.

Vimo serveryje. SpecAdmin, support pagalba.

Funo.

Galėčiau prisidėti prie eventų, giveaway ir taip toliau, žiurėti demo.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Jeffkiller

Edited by Meškėnas
  • Kek 4
  • Like 6

-tajkas, 15, https://steamcommunity.com/profiles/76561199043959686

Šiame serveryje jau žaidžiu apie 2 metus. Į šį projektą esu išleidęs tikrai nemažai pinigų, taip paremdamas serverį. Visą laiką kai tik turiu spec. adminą prižiūriu tvarką serveriuose, kai būnu paprastas žaidėjas pranešu apie čyterius, taisyklių nesilaikančius žmogelius prižiūrėtojams. Reaguoju kai tik galiu į kitų žmonių reportus. Tikrai turiu neblogą reputaciją serveriuose. Nemažai esu bendravęs su prižiūrėtojais, visai linksma pažaisti, pabendrauti. Esu draugiškas, visai nemėgstu pyktis su kitais, visą dieną beveik praleidžiu Vimo serveriuose ypač šiuo metu. Žaidžiu public serveriuose daugiausiai, ankščiau labai žaisdavau Jailbreak'ą, bet aišku užsuku pasižaisti ir į kitus vimo serveriukus.  Visai norėčiau būti support'u ir prisidėti prie Vimo tvarkos. Turiu gan daug support-pagalbos, prižiūrėtojų atstovų draugų šiame serveryje tai manau jie mane palaikys ir viskas bus puiku. Vis daugiau stengiuosi prisidėti prie vimo veiklos, siūlau įvairias įdėjas, ieškau bugų serveriuose.

Ne, esu buvęs daug kartų spec adminu šiame projekte.

Norėčiau tapti support-pagalba (Public'o)

Galėčiau žiūrėti demo, galbūt jei reikėtų eventus, turnyrus prižiūrėti, padėti su jais tvarkytis. Jei kiltų kokių klausimų naujiems, ar nebūtinai naujiems žaidėjams tikrai pasistengčiau į juos tinkamai atsakyti. Moku labai gerai atskirti papildomas programas naudojančius žaidėjus. Stengsiuosi palaikyti linskmą, bei gerą nuotaiką serveriuose.

Iš support-pagalbos manau parekomenduotų Meškėnas ir D0wis, gal Savas. Iš prižiūrėtojų Kačiukas su Leftu, gal dar Kipras.

Bandau dar kartelį po kelių mėnesių 🙂 , nes mūsų skeletonų karalius davė galimybę :c

• Like 4

Mano vardas zaidime yra: LAqUiZ , Amžius yra : 17 . Štai steam profiliukas: 

https://steamcommunity.com/id/LAqUiZhOme/

Esu žmogus iš Kauno. Esu 10-okas , lankau muzikos mokyklą. Man patinka groti mušamaisiais instrumentais ir savo pučiamuoju instrumentu. Esu komunikabilus žmogus , stengiantis užmegsti  ryšį su žmonėm ir su jais bendrauti .  Manau kad Prižiurėtojo pareiga yra ne tik bausti prasižengusius žmones , bet ir aiškintis , žiurėti , bet svarbiausia yra kalbėti , nes žodžiais viską galima išspręsti tai tokia yra mano nuomonė. 

Galiu pasakyt esu pirkęs labai daug kartų paslaugu ant  CS 1.6 kadangi neperseniausiai gavau galimybę žaisti CSGO tai ir perėjau ant CSGO į jūsų projektą. Pries kelias dienas nusipirkau [Spec Admin] galiu pasakyt pagrinde ismokau naudotis komandomis kurias suteikia [Spec admin] bet praktikos prireiktu su visomis /sm_menu komandomis

• JailBreak. Tai yra vienas daugiausiai pražaistas gamemode kuri esu pražaides per savo visą gyvenima todėl su taisyklėmis nebus problemų.

• Pastebėjau kad būna kliučių per visokius Eventus taigi galečiau padėti ar kaškaip susitvarkyti ba yra dalykų kuriuos nevisi pastebi , kadangi as megstu klaidžioti po map'us tyrinėti ir randu keliata bugų kas gi irgi prisideda prie tvarkos. 

• Kolkas tokių nėra.