Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Purple, 19, https://steamcommunity.com/profiles/76561198114350795/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Nesu žalias vimo serveriuose, kiekviena diena prisijungiu į classic surfa su noru tobulėti. Turiu gana gerą reputacija serveryje. Nemėgstu girtis, bet nesu blogas žaidėjas.  Noriu tapti dalis vimo projekto.  Kadangi dažnai esu prisijungęs surfe matau, jog serveryje trūksta tvarkos įpač kai nebūna prisijungusių prižiūrėtojų (o jų tikrai trūksta).
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, dabar 2men iš eilės vip. O prieš metus per kitą acc turėjau admin gautą iš top1.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  Classic surfe.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti arba pats suorganizuoti nedidelius turnyrus projekte. Gana nemažai kyla idėjų kaip patobulinti žaidimo kokybė.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? Liuxas

Nemėgstu tuščiažodžiavimo, tad litaniju neprirašiau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Purple said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Purple, 19, https://steamcommunity.com/profiles/76561198114350795/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Nesu žalias vimo serveriuose, kiekviena diena prisijungiu į classic surfa su noru tobulėti. Turiu gana gerą reputacija serveryje. Nemėgstu girtis, bet nesu blogas žaidėjas.  Noriu tapti dalis vimo projekto.  Kadangi dažnai esu prisijungęs surfe matau, jog serveryje trūksta tvarkos įpač kai nebūna prisijungusių prižiūrėtojų (o jų tikrai trūksta).
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, dabar 2men iš eilės vip. O prieš metus per kitą acc turėjau admin gautą iš top1.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  Classic surfe.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti arba pats suorganizuoti nedidelius turnyrus projekte. Gana nemažai kyla idėjų kaip patobulinti žaidimo kokybė.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? Liuxas

Nemėgstu tuščiažodžiavimo, tad litaniju neprirašiau.

Seniuk tik 30h praleides sitam serve E396A5B0-F2BE-4AF9-979E-7DF351D1AA19.thumb.png.d9ef964f11eb11f5565f3aa56c2fcfe1.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Toresitas said:

Seniuk tik 30h praleides sitam serve 

Visus profilio komentarus palikau vien neigiamus... Ir reiktu atsižvelgti y serverio žaidėjų komentarus, o ne randomu is competitive.

Buvau padaręs puse metų csgo pertrauka, prieš tai žaidžiau vimo su kitu acc kurio aš dabar nebeturiu ir ten valandu tikrai buvo ne 30.

O 30h ant popieriaus nemanau, kad yra labai didelis minusas, jeigu turi atsakomybės jausmą. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 valandas prieš , Purple said:

Visus profilio komentarus palikau vien neigiamus... Ir reiktu atsižvelgti y serverio žaidėjų komentarus, o ne randomu is competitive.

Buvau padaręs puse metų csgo pertrauka, prieš tai žaidžiau vimo su kitu acc kurio aš dabar nebeturiu ir ten valandu tikrai buvo ne 30.

O 30h ant popieriaus nemanau, kad yra labai didelis minusas, jeigu turi atsakomybės jausmą. 

Tai koks senas acc?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

SIXTH TIME A CHARM

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mandarinčikas , 20 , https://steamcommunity.com/id/mandarincikas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Megstu baust žmones už blogus nusižengimus, bet tuo pačiu ir geras, megstu juoktis kartu su žaidėjais. Bet šiaip pastebėjau, kad truksta speedrun serveryje geradario.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Minecraft projekte kurio nepamenu ir iš senesniu laikų kažkokiame cs:go serveryje, bet taipogi nepamenu. Skaitosi, kad nelabai, kai negaliu pasakyti kur? kas? kaip? kada?
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Speedrun T1-T3.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Bugu ieškojimas , žemėlapiu siųlimas ir daugeliu dalyku kurie padėtu augt ir tobulėt.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Yra pora žmoniu, norės patys parašys ir išsakys savo nuomonę. 🙂    

Redaguota Mandarinčikas
  • Lovin' it 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, m1sc said:

O dar reikia tų prižiūrėtojų? Visai aš norėčiau

Prižiūrėtojų kaip ir visada trūksta.😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 Taigi sveiki esu (Pablo) P0rnStar taigi man yra 17metų nei senas dedulė nei jaunas. 

Stream profilio linkas https://steamcommunity.com/profiles/76561198128564595

Jeigu bus tikrai reikalinga prime tapačia min pasiemu, kur senas acc kaip žinoma gal ne žaidžiu šita projekta Long time po visų pertraukų norėjau vel joininti i šita community kur main acc kaip kodėl taigi papraščiausias atsakymas Acountas parduotas taip serveri prasidede šnekos pisi prota main arba ban bet kolkas ban neturiu nes kiek spectino manes nieks nieko nepamate + turiu yt kanala kur keliu highlitus iš mm kiekviena serveri praleista minute irodymus ižeidinėjimu t.t/ Jeigu kažkas blogai bus dėl acc pateiksiu irodymus +rep fb grupei ir pavedima iš asmens kuris pirko. Tapti norėčiau Wc3 Prižiūrėtoju klausimas kodėl todėl nes ilga laiko dalį praleidžiu Vimo status galit pažiūrėti laiko neleidžciu veltui kolkas ateinu tiesiog pasireniruoti prieš mm ir t.t sulaukiu daug pranešimu iš žaidėju Cheateris ir t.t Taip nėra jei taip reiktu tik pajungiu csgo galiu filmuot dar to nieks neprašė nes aš ir taip savo noru filmuoju paskui clipus i yt keliu, well pastarosios dienos buvo sunkios dar tokiu prižiūrėtoju nemates kam reiks pažiūrės Postus iš Čigonas kodėl rašau ne iš jo nes forgetinau to passworda o ant steam visad buvo prijungta, taigi ar buves administratorius , pasakysiu paprastai Teko ir nemažai kartu kaip Matos iš Čigonas ir šitos paskyros prikelta postu nemažai buves spec ir admin, visada Wc3 žaisdavau iš senai gerai sutardavom su Sparta, Dora, Xaba,King ir kitais asmenims kurie buvo kažkada kartu paprasti žaidėjai. Kaip galėčiau padėti galėčiau serveri pareklamuot jeigu reikės ir paremt kada Visgi Kunigo Topdonatorius XD, gerai nukrypau nuo temos :D. Iš prižiūrėtoju rekomenduot nežinau ar kas galėtu va padėjau (Kingspaw) Šiandien su rasėmis pamokinau kas ka daro paaiškinau negaila juk žmonėms padėt ir iškart pasakau Jeebi man nereikia tavo komentarų, tiesiog gali atstot supykai kad i foruma imečiau tave visiškai nesuprantu jeebio veiksmu jis ižeidinėt gali mute niekada sau nesideda aš jam pasakau kažka iškart pradeda tiesiog. Manau bučiau neblogas prižiūrėtojas buna ir linksmybiu serveryje buna ir pykčiu bet vistiek be pykčiu nieko nebūtu juk visiem reik kažkaip išsireikšti 

             Gero vakaro 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@TopSport 

1. Buvo duota forma, kodėl rašei pagal save?

2. Kur kableliai, taškai? Neina suprasti kada pasibaigia sakinys, kur baigiasi mintis.

3. Jei pamiršai slaptažodį, tai yra funkcija jį susigrąžinti.

4. Vien dėl fakto, kad vakar padėjai Kingspaw su komandom, nereiškia, kad jis tave rekomenduoja į prižiūrėtojus.

5. Tai kur tavo main? Nes dabar tavo account'as yra 0 lvl.

6. Pala, pala kam tau 2 account'ai forume? Topsport jau nuo 2017 čia priregistruotas

Čia mano nuomone

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - m1sc arba justelis, 19 metų, https://steamcommunity.com/id/01101101001100010111001101100011
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - apie mane daugiau gali pasakyt kiti žaidėjai, pats šūdų galiu prikalbėt, o prižiūrėtoju noriu būt, nes jaučiu pareigą gint vaikus serve, o be privilegijų aš to padaryt pilnai negaliu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Buvęs. Bet čia mano darbas buvęs, o ne serverio privilegijos.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Classice žaidžiu, tai classice ir būčiau. Šiaip, nežinau ar toks dalykas egzistuoja kaip 1v1 servo prižiūrėtojas, bet ten jaučiu labiau tikčiau. 
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Neįsivaizduoju, jeigu kažkur pagalbos reiks tai padėčiau. Jei sugalvočiau, tai kokias idėjas pasiūlyčiau.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? - Nežinau ar jie mane rekomenduoja, bet įnėręs į subinę šitiem esu - TIGRE, Kasharas, Kingspawnas, Stickeleris, Toresitas, Wolfpackas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -InvisioN https://steamcommunity.com/id/Invisionv2/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Vimo projekte zaidziu gana ilgai kokius 2 metus drasiai daznai zaidziu surf classic serve ir pastebiu kad adminu dazani nera on o vyksta netvarka tai noriu pabandyt sekme ir istot i priziuretoju gretas 😄
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Surf classic buvau adminas pora menesiu
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf clasic
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Manau prisidesiu prie zaisdamas ir darydamas tvarka be to galiu paremt ir pinigais
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -Daug kas gal pritars bet bus ir nepritaranciu 😄

  • Patinka 3
  • Nepatinka 6

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 9/21/2019 at 1:47 PM, InvisioN TheRust.LT said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -InvisioN https://steamcommunity.com/id/Invisionv2/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Vimo projekte zaidziu gana ilgai kokius 2 metus drasiai daznai zaidziu surf classic serve ir pastebiu kad adminu dazani nera on o vyksta netvarka tai noriu pabandyt sekme ir istot i priziuretoju gretas 😄
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Surf classic buvau adminas pora menesiu
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf clasic
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Manau prisidesiu prie zaisdamas ir darydamas tvarka be to galiu paremt ir pinigais
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -Daug kas gal pritars bet bus ir nepritaranciu 😄

Visiskai nevaldai nervu ir pykcio.

  • Patinka 3
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 16 https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

25 minutes prieš, Gytis said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Laimutis<3 16 https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/ 

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu pozityvus žmogus. Man patinka tvarka. Mėgstu padėti žmonėms. Prižiuretoju noriu tapti dėl to, nes wc3 serveryje visados trūksta tvarkos ir kaip žinote pastaruoju metu yra padidėjas cheteriu skaičius. Atsiranda daug žmonių kurie abiuzina nusipirktas privilegijas ir daug kam tai nepatinka.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -ne 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Stenksiuos prisidėti kiek galėsiu, siūlyti naujų idėjų dėl serverių. Padėti vimo serveriams klestėti.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 

Sorry, bet... 
 

On 2017-05-23 at 21:17, Bullzai said:

Kandidatuotis gali asmenys tik nuo 17+ metų.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, InvisioN TheRust.LT said:

Galiu pasakyt del ko kekvienas taip sureagavo 😉

kadangi jau pradejai, tai issakyk 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 9/21/2019 at 3:47 AM, InvisioN TheRust.LT said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -InvisioN https://steamcommunity.com/id/Invisionv2/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Vimo projekte zaidziu gana ilgai kokius 2 metus drasiai daznai zaidziu surf classic serve ir pastebiu kad adminu dazani nera on o vyksta netvarka tai noriu pabandyt sekme ir istot i priziuretoju gretas 😄
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Surf classic buvau adminas pora menesiu
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf clasic
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Manau prisidesiu prie zaisdamas ir darydamas tvarka be to galiu paremt ir pinigais
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -Daug kas gal pritars bet bus ir nepritaranciu 😄

Visiškai nesutinku, kad tave priimtu į prižiuretojus, atejas i wc3 servery pradejai bazarint... paklausiau tavęs ar gausi priz tu atsakei ne del tokiu lopu kaip tu pradejai ižeidineti kitus žaidejus...

Kai buvo mapas surf bk (nelabai jis man patinka) pasakiau "draugiškai surašom rtv" tu atsakei draugiškai gali eit na*ui, tau net Torestas dave ispejimus, o poto sakei, kad i prižiuretojus atėjai paprikol užsirašyti.

20190929091039_1.jpg

Redaguota Beerus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes prieš, 斯托納 // H4xy said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - 斯托納 // SH4RK  ///          https://steamcommunity.com/id/svylasankaba/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Jei trumpai tai trumpai - Energingas , Komunikabilus , Atsakomybės turintis asmuo , Ambicingas.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu buves laikiux knife priziuretojas.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic Surfo
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galėčiau prisidėti prie eventų.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) 

Amžius?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...