Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mano vardas yra Donatas, nickas: Donce. Man yra 16 m. https://steamcommunity.com/id/6874352758483/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu paprastas žaidėjas, draugiškas, bendraujantis. Aš ir kaip visi, noriu daryti tvarka serveryje kai nėra jokiu kitu prižiurėtojų ar adminų online.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, aš esu buvęs ir dar esu SpecAdminas Vimo.lt serveriuose.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti su rengiamais Eventais, ar pasiūlyti kokių idėjų projektui.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Net ir nežinau. 😉





  • Lovin' it 1
  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - LotusRazer , 17

http://steamcommunity.com/id/vamzdis420/

 

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Man patinka tvarka ir nemėgstu žmonių, kurie laužo taisykles ypač čyteriai

  3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne nesu

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -eventuku padaryti serveryje, prisideti prie projektu

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)- Nemanau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - 斯托納 // SH4RK   amzius 20.///          https://steamcommunity.com/id/svylasankaba/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Jei trumpai tai trumpai - Energingas , Komunikabilus , Atsakomybės turintis asmuo , Ambicingas. Į prižiūrėtojus pretenduoju todėl nes esu pakankamai aktyvus žaidėjas  ir galintis puikiai susitvarkyti su prižiūrėtojo pareigomis bei galintis apsikrauti šia atsakomybe. Viena iš priežaščių kodėl noriu būti prižiūrėtojas tai yra mano aktyvumas kaip aš ir pabrėžiau, esu daug bendraujantis su žmonėmis , galintis sudrauminsti serverio nusidėjelius.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu buves laikiux knife priziuretojas.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic Surfo
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galėčiau prisidėti prie eventų. Ateityje manau atsirastu daugiau pasiulymų kur aš galėčiau sužibėti..
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) 

@Bullzai

@Echo

Redaguota 斯托納 // H4xy
AMZIUS 20
  • Patinka 5
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 minutes prieš, 斯托納 // H4xy said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - 斯托納 // SH4RK  ///          https://steamcommunity.com/id/svylasankaba/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Jei trumpai tai trumpai - Energingas , Komunikabilus , Atsakomybės turintis asmuo , Ambicingas.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu buves laikiux knife priziuretojas.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic Surfo
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galėčiau prisidėti prie eventų.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) 

@Bullzai

Pirmiausiai bandantis tapti prižiūrėtojas taip turi bendrauti? 

P.S. Nei amžiaus nenurodyta (žinoti ar pirmiausiai atitinki amžiaus cenzūra), paskui jau ir kiti dalykai laukia///
 

2019-10-14 12:22:58 (Team) lochas tu bled. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:22:55 (Team) tai kurwa daryk jail. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:18:27 !lvl. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:23 nu nahui. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:22 o dar koks klisas. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:04 xDD. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:02 nrml. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:00 nemoki. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:59 net surfint. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:47 nieko cia neirodei. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:46 kad tu botas esi. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Echo said:

Pirmiausiai bandantis tapti prižiūrėtojas taip turi bendrauti? 

 

2019-10-14 12:22:58 (Team) lochas tu bled. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:22:55 (Team) tai kurwa daryk jail. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:18:27 !lvl. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:23 nu nahui. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:22 o dar koks klisas. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:04 xDD. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:02 nrml. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:14:00 nemoki. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:59 net surfint. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:47 nieko cia neirodei. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2
2019-10-14 12:13:46 kad tu botas esi. [EU/LT] »Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT workshop/589501674/surf_ski_2

gi neissipisineju 😉 , su draugeliu chatinu, neuzimk ant rimto 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , Ti ti ri Dora said:

a galiu as?

Normaliai užpildyk anketą ir mes apsvarstysime tavo kandidatūrą

  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - FanQ, 22 metukai (https://steamcommunity.com/id/nepazystamas/)
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Trumpai apie save Mantas is UK, kodel noriu tapti wardenu? Nes dazniausiai kai ju labiausiai reikia ju nelabai buna arba buna uzsieme (Ir aisku nes surf timeri isvis wardenu nebuna tik isvis retai)
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip PGR CS:GO jailbreak serverija kodar gyvavo
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf Timer/Mini-Game
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prie renginiu organizavimo (Jei dar kazkada jis vyks) Savo idejomis kaip pagerint serveri ir aisku padeti jam plestis

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - WolfPack ir Tigre

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - FanQ, 22 metukai (https://steamcommunity.com/id/nepazystamas/)
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Trumpai apie save Mantas is UK, kodel noriu tapti wardenu? Nes dazniausiai kai ju labiausiai reikia ju nelabai buna arba buna uzsieme (Ir aisku nes surf timeri isvis wardenu nebuna nebent Bullzajus kartais nuo karto 😉 )
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip PGR CS:GO jailbreak serverija kodar gyvavo
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf Timer/Mini-Game
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prie renginiu organizavimo (Jei dar kazkada jis vyks) Savo idejomis kaip pagerint serveri ir aisku padeti jam plestis

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - WolfPack ir Tigre

Kazkaip isejo 2 postai to kito negaliu istrint :D!
"Pamirsau savo log in tai reikejo nauja acc pasikurt :D"

Redaguota FanQ

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Zhenka / 20m / Steam
2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Grieztas, teisingas, zinantis savo vieta, galiu but ir draugiskas, jei kiti draugiski. Noriu tapt del to, kad daznai tenka zaist su cheateriais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, 1.6 cs turejau net savo serveri. Csgo neteko but, bet problemu tikrai nebutu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Surf training, classic surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Surf traininge/classic nelabai kuom prisidesi, bet bandyciau paivairint zaideju gameplay.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? Gal mellow pritars ;D

Redaguota Zhenkinis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Kazba, 19, https://steamcommunity.com/id/Kazbarian/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Su metais surimtejas ir į viska žiurintis kitokiomis akimis, nors kartais mėgstantis vis dar papokštauti. Turiu begales hobiu nuo futbolo iki knygų skaitymo. Noriu tapti, nes truksta tvarkos, retkarčiais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Turėjas savo projektų ir ne vien cs
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Kai šiuo metu esu dirbantis - studijuojantis galiu leisti skirti lėšu eventams( tik tuo atveju jeigu jie patiks man) taip yra įdėju kaip būtų galima patobulinti serverius. ir pirmas pasiulimas JB serveryje, kad prižiurėtojai galėtu mėtyt iš ct į t

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) 

Redaguota Kazba
  • Kek 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

36 minutes ago, Kazba said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Kazba, 19, https://steamcommunity.com/id/Kazbarian/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Su metais surimtejas ir į viska žiurintis kitokiomis akimis, nors kartais mėgstantis vis dar papokštauti. Turiu begales hobiu nuo futbolo iki knygų skaitymo. Noriu tapti, nes truksta tvarkos, retkarčiais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Turėjas savo projektų ir ne vien cs
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Kai šiuo metu esu dirbantis - studijuojantis galiu leisti skirti lėšu eventams( tik tuo atveju jeigu jie patiks man) taip yra įdėju kaip būtų galima patobulinti serverius. ir pirmas pasiulimas JB serveryje, kad prižiurėtojai galėtu mėtyt iš ct į t

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) 

Kiekviena karta vis ant kazko tai stumi tai tikrai tokio kaip tu nereikia

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 minutes ago, FanQ said:

Kiekviena karta vis ant kazko tai stumi tai tikrai tokio kaip tu nereikia

Visu pirmą Jailbreak yra Role-Play, taigi būdamas kaliniu atlieku jo vaidmeni, antra siuliciau paciam ismokti tinkamai elgtis su admin komandomis ir mutinti pagal taisykles, taipogi kaip 22 metų vyras neturėtum susidaryti tokios nuomonės tik per mažiau nei valandą. O dėl užgauliojimu, kartais išprūsta iš mano lūpu kokia replika, bet nemanau, kad reiktu ją priimti už rimtą vis dėlto tai vyksta virtualioje erdvėje, o ypač counter-strike serveriuose. Ir pats manau, kad didžioji dalis turi susidarę apie mane tokia nuomone, bet užpildžiau anketa čia tik dėl to, nes JB serveryje tikrai trūksta tvarkos. ir vien iš geros valios noriu paeikvoti savo laisva laiką prižiurint serveryje balansa tarp CT ir T 🙂

Redaguota Kazba

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

52 minutes ago, Kazba said:

Visu pirmą Jailbreak yra Role-Play, taigi būdamas kaliniu atlieku jo vaidmeni, antra siuliciau paciam ismokti tinkamai elgtis su admin komandomis ir mutinti pagal taisykles, taipogi kaip 22 metų vyras neturėtum susidaryti tokios nuomonės tik per mažiau nei valandą. O dėl užgauliojimu, kartais išprūsta iš mano lūpu kokia replika, bet nemanau, kad reiktu ją priimti už rimtą vis dėlto tai vyksta virtualioje erdvėje, o ypač counter-strike serveriuose. Ir pats manau, kad didžioji dalis turi susidarę apie mane tokia nuomone, bet užpildžiau anketa čia tik dėl to, nes JB serveryje tikrai trūksta tvarkos. ir vien iš geros valios noriu paeikvoti savo laisva laiką prižiurint serveryje balansa tarp CT ir T 🙂

:DDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Dora, +17 bus, https://steamcommunity.com/profiles/76561198312352595/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - tvarkos trukumas, norisi grizti i senas gretas.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  buves, vimo classice, jei neklystu +-pora metu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - laikui begant, pamatysim, kuom galiu buti pravartus
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? rekomendaciju neprasau, kiekvienas turi savo nuomone.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Heroglifas - 20m.  https://steamcommunity.com/id/GotSnowTV/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -  Esu labai paprastas žaidėjas, mėgstantis padėt  kitiem, ir norintis padėt palaikyt tvarka.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Buvęs, bet tik Samp serveryje.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic Surf Arba Surf Training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėti su renginiais, ir plėstis projektui toliau
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Revoliucija Asmeniškai tavęs nei karto nemačiau nei classic'e nei training'e, o ir pažiūrėjus į tavo laiką praleistą serveryje, matosi, kad mažai laiko praleidi serveriuose. Manau, išvadas gali daryti pats.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. Dotas, 17,  https://steamcommunity.com/id/NeDotas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Esu labai ramus ir geras žaidėjas, galiu pravest nusiraminimo kursus, o prižiūrėtoju noriu tapt, nes trűksta prižiūrėtojų jailbreak serverį ir dažniausiai ten bùna didžiulė netvarka. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Daug mc projektų administratorius buvau. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Versiu žaidėjus pirkti privilegijas ir donaitint šaibas serverio labui.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) Tigre

 

Čia aš viską sąžiningai pasakiau, niekur nemelavau. 

  • Patinka 2
  • Nepatinka 8

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...