Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

42 minutes prieš, Echo said:

Peržiūrėjus log'us susidaro nuomonė, kad reiktų padirbėti tau su bendravimu, ir pyčio sulaikymu... Visgi į prižiūrėtojus kandidatuoti nori 🙂
 

2020-02-17 21:28:42 krw haris saka ai prisiminiau neturiu fb poto duok dc ai neturiu dc ir poto duok skype nu krw vaikas. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:26:13 nu tai duok fb i pm. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:26:11 ai. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:55 i voice chata. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:51 hari ateik. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:14 nu tai pridek krw ka tu termozini. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:09 tai kaip ismokt be praktikos dede?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:44 pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:43 hari. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:18 tai pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:17 hari. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:21:56 nu tai pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:18:22 tai duok fb krw. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:16:40 Haris Ne Tavo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:16:36 Harik Ne Tavo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:16:29 rtv. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:15:15 imesk. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:13:57 blet is tava rasysenas tai tau dar maziau :DD. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:10:31 (Team) nx tu ten lankais. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:10:18 (Team) nunu tu krw 8meti pisk nx. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:09:43 (Team) haliunke vu ar vgtu. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:08:52 as tai jo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:50 ble kissai apsiciesines jau norejau uzdet. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:34 tai kad neduoda hitmanas... VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:26 bazaras duosi?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:59 kurio klausiu zertwa. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:43 kurio. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:37 kurio?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 20:52:46 tai kad atemi krw.


Aišku nesupyk, kad taip darau, tiesiog norisi apie tave kuo daugiau informacijos gauti, susidaryti koks esi žmogus iš tikrųjų 🙂 

Žinoma nepykstu, žinojau kad tokie dalykai turės įtakos kandidatavimui į prižiūrėtojus. Neneigsiu, būnu labai nervuotas, ypač kai tokie vaikai veda iš kantrybės. Nesuprantu kaip tokie išvis gali žaisti tokius žaidimus 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2/20/2020 at 9:40 PM, Makantoshas pvpro.com said:

Žinoma nepykstu, žinojau kad tokie dalykai turės įtakos kandidatavimui į prižiūrėtojus. Neneigsiu, būnu labai nervuotas, ypač kai tokie vaikai veda iš kantrybės. Nesuprantu kaip tokie išvis gali žaisti tokius žaidimus 🙂 

Is patirties sakau, jog bunant priziuretoju reikia labai stipriu nervu, butent todel ne kiekvienas juo gali buti. Na jei tave kiekvienas menkniekis ves is pusiausvyros ir pradesi banint/mutint, (sakau kaip pavyzdzius, labai neimk i sirdi jei truputuka perdedu 🙂 ) tai pats pagalvok, tikrai nebus gerai 🙂

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Hitman, 19, - 

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Tai pradėkime nuo to jog, šia žinutė rašau naktį, kai žmonės visi miega o aš tuo tarpu užsiemu pildymą i priž postą. Tai įrodo mano ištikimybę vimo projektui. Esu draugiškas, šmaikštus ir netik jeigu norite pažint labiau mane raštelkit i pm 😄
  •  
  •  

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Buvau ir busiu vimo projekte

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Fun? 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na kuo gi daugiau jeigu nepinigais 😛

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kažkada klausiau discord serveryje bet buvau nepastebėtas 😞
Redaguota Hitman
  • Lovin' it 1
  • Sniff Sniff 1
  • Patinka 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Kadangi ne visada yra kam prižiūrėti serverį. Norisi įnešti ir savo indėlio padedant laikytis taisyklių bei auginti serverį drauge.
  •  
  •  

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne, bet tai nėra labai sunkus išūkis.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • JailBreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Na esu gan aktyvus serveryje. Stengiuosi palaikyti tvarką tik dažniausiai reikia kviesti adminus kadangi pats negaliu pakeisti nieko

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

ąhą , kolonke , kovalskis (gal) , miki ir t.t.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

53 minutes ago, Skillzz_Hub said:

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

ąhą , kolonke , kovalskis (gal) , miki ir t.t.

 Oho kiek nematytu priž ir dar nežinai ar pats Kovalskis rekomenduoja..😆

  • Kek 9
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Ainz , 18 metų , https://steamcommunity.com/id/Exstra1234/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Neseniai prisijungiau  prie šio projekto, esu aktyvus jame  ir visada padedu tam kam reikia pagalbos , norečiau tapti prižiūrėtoju ,kad palaikyčiau tvarka serveryje 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Esu buves kitose projektuose turiu patirties CSS/MC

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Hns-prophunt

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Būti aktyvus discorde/forume reaguot I žaidejų žinutes, padeti prop hunte su propsais ir idejom

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

deivius1

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , Skillzz_Hub said:

 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

ąhą , kolonke , kovalskis (gal) , miki ir t.t.

Ne priziuretojas, bet +rep duodu 😄 svarbu kad ne jaunas o visa kita ismoks su laiku.

Redaguota Kolonke

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Gana senei lošiu vimo.lt servuose todel norečiau tapti vienas iš šiu serveriu prižiūrėtoju. Mėgstu bendrauti su žmonėmis bei padėti naujiems vimo.lt žaidėjams. Didžiąją dienos dalį praleidžiu vimo.lt servuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Nesu, bet visa šita galima išmokti😉

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Wc3

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Tikiuos su laiku kils nauju idėju kaip toliau plėsti vimo.lt serverį 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Džionis Poteto

 

 

Redaguota INCOGNITO

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

24 minutes prieš, INCOGNITO said:

Labas 🖐️esu INCOGNITO man yra 17 metu . norėčiau tapti wc3 serverio prižiūrėtojas. Neturiu jokios patirties bet visa šita galima išmokti😉. Esu malonus mėgstu bendrauti su žmonėmis bei padėti naujiems vimo.lt žaidėjams. Kai reikia galiu būti griežtas. Tikiuosi tapti naujuoju wc3 serverio prižiūrėtojas. Ačiū😉 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198910244446/

Dabar paimk pats ir redaguot savo postą pagal duotą šabloną, bent išvis skaitei Bullzai postą?

 

Edit: @INCOGNITO paeditinai postą, bet nematau pasikeitimų, nueik į pirmą puslapį ir pakeisk arba bus automatiškai atmesta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-02-25 at 16:33, INCOGNITO said:

 

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Gana senei lošiu vimo.lt servuose todel norečiau tapti vienas iš šiu serveriu prižiūrėtoju. Mėgstu bendrauti su žmonėmis bei padėti naujiems vimo.lt žaidėjams. Didžiąją dienos dalį praleidžiu vimo.lt servuose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Nesu, bet visa šita galima išmokti😉

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Wc3

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Tikiuos su laiku kils nauju idėju kaip toliau plėsti vimo.lt serverį 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Džionis Poteto

 

 

per discorda man i PM

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Gana ilgokai jau būnų vimo.lt serveriuose ypač fun multigames aš norėčiau į prižiurėtojus kadangi noriu išbandyti save, dažnai turiu laisvo laiko, esu aktyvus tikrai pasiruošes padėti tiems kurie turi kokių nors problemų, klausimų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip čia labai seniai esu buves cs 1.6 serveryje zombyne tikslaus pavadinimo neprisimenu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Fun Multigames

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Nu kaip žinoma siulysiu įdomias naujas įdėjas, būsiu aktyvus, padėsiu vimo.lt serverio žaidėjams.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Ne, nerekomenduoja pats noriu išbandyti save, bet nežinau ar bus toks šansas.

 

image.png.303de92d8b5fba2d2b956a561217f811.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

 

8 minutes prieš, Miau #HITMANO METAI said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Gana ilgokai jau būnų vimo.lt serveriuose ypač fun multigames aš norėčiau į prižiurėtojus kadangi noriu išbandyti save, dažnai turiu laisvo laiko, esu aktyvus tikrai pasiruošes padėti tiems kurie turi kokių nors problemų, klausimų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip čia labai seniai esu buves cs 1.6 serveryje zombyne tikslaus pavadinimo neprisimenu.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Fun Multigames

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Nu kaip žinoma siulysiu įdomias naujas įdėjas, būsiu aktyvus, padėsiu vimo.lt serverio žaidėjams.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Ne, nerekomenduoja pats noriu išbandyti save, bet nežinau ar bus toks šansas.

 

 

Prižiūrėtojaus anketos pildymas nuo 17 metų.

Redaguota Low(y)288

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Mano vardas Edvinas, esu moksleivis, draugiškas, fainas, suprantantis juokus, pats pajuokaujantis, bei turiu daug patirties CS:GO žaidime. Turiu nemažai laisvo laiko, tad tikrai visada turiu kada prisėst prie kompiuterio, aišku turiu ir savo veiklų, tad visą dieną neužsibūnų. Užsuku tikrai į jūsų serverį, konkrečiau į 1v1 serverį, ten praleidžiu irgi šiokią tokią laisvo laiko dalį, apšilimui arba šiaip pasišaudymui. Tikrai smagus ir fainas serveris, nieko blogo nesakau. Tik mano manymu trūksta tvarkos ir prižiūrėjimo. Norėčiau pats prisidėti prie tvarkos, bei geresnio ir aktyvesnio serverio prižiūrėjimo.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • 1v1 serverį.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Tikrai pastebėjau jūsų serverio augima. Labai norėčiau prie to prisidėti kartu, paremti gal finansiškai, patarimais, savo įžvalgom ar panašiai, bei aišku prisidėti prie jūsų serverio tvarkymo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
On 2020-03-01 at 20:55, EdvijNN- said:

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Mano vardas Edvinas, esu moksleivis, draugiškas, fainas, suprantantis juokus, pats pajuokaujantis, bei turiu daug patirties CS:GO žaidime. Turiu nemažai laisvo laiko, tad tikrai visada turiu kada prisėst prie kompiuterio, aišku turiu ir savo veiklų, tad visą dieną neužsibūnų. Užsuku tikrai į jūsų serverį, konkrečiau į 1v1 serverį, ten praleidžiu irgi šiokią tokią laisvo laiko dalį, apšilimui arba šiaip pasišaudymui. Tikrai smagus ir fainas serveris, nieko blogo nesakau. Tik mano manymu trūksta tvarkos ir prižiūrėjimo. Norėčiau pats prisidėti prie tvarkos, bei geresnio ir aktyvesnio serverio prižiūrėjimo.

Tavo vietoje pradėčiau žiūrėti ne nuo anketos kūrimo... Nors ir čia skurdu, bet skurdžiausiai - Tavo bendravimas... Ar taip pretenduojančiam žmogui pridera kalbėt serveryje, žinoma neįsižeisk... Tiesiog noriu žinoti, susidaryti žmogaus 'paveikslą" iš to ką jis parodo bendraudamas. 🙂

2020-02-26 20:09:53 ta supista vista. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_chicken
2020-02-26 20:08:59 ?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_chicken
2020-02-26 20:01:33 kurwa gaidynas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 20:01:24 nxj uzpiso. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 19:59:37 nxj taip nesizaidzia. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 19:57:14 uzpiso jau sitas mapas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage

Ir visam šitam turiu tik pastebėjimą... Ką rašei anketoje, ir ką rašai žaidime... Neatitinka realybės 😄


Ir čia tik maža dalelytė tavo pokalbio... 😉 Tai, ką ir be pridursi... 🙂
 

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , Echo said:

Tavo vietoje pradėčiau žiūrėti ne nuo anketos kūrimo... Nors ir čia skurdu, bet skurdžiausiai - Tavo bendravimas... Ar taip pretenduojančiam žmogui pridera kalbėt serveryje, žinoma neįsižeisk... Tiesiog noriu žinoti, susidaryti žmogaus 'paveikslą" iš to ką jis parodo bendraudamas. 🙂

2020-02-26 20:09:53 ta supista vista. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_chicken
2020-02-26 20:08:59 ?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_chicken
2020-02-26 20:01:33 kurwa gaidynas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 20:01:24 nxj uzpiso. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 19:59:37 nxj taip nesizaidzia. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage
2020-02-26 19:57:14 uzpiso jau sitas mapas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_sewage

Ir visam šitam turiu tik pastebėjimą... Ką rašei anketoje, ir ką rašai žaidime... Neatitinka realybės 😄


Ir čia tik maža dalelytė tavo pokalbio... 😉 Tai, ką ir be pridursi... 🙂
 

Visu pirma, čia yra ne bendravimas ir ne pokalbis:). Tai yra išsireiškimas ant mapų, kuriuos žaidžiau, nors gal to ir nereikėjo, bet tai niekam netrukdė ir nieko neįžeidė. Per žinutes aš rašiau, kas mano akiai nepatiko man pačiam, bet tikrai neįžeidinėjau ir neįžeidinėju žmonių ar kitų asmenų. Su žmonėmis bendrauju per mikrofoną, kaip ir pridera bendrauti :). Jūsų nuomonės susidarymas yra labai klaidingas, jei jūs bandote susidaryti žmogaus "paveikslą" spręsdamas iš žinučių :).

Esu gavęs admin už top1 vietą ant šito serverio, stengiuosi daryti geriausia serverio labui, nors ir privilegijų nedaug :). 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)
Prieš 1 Valandą, Deivius1 said:

Vien uz "Gaidynas" Automatiskai atmetu anketa ^^ sito asmens

Šitas žodis buvo parašytas dėl mapo kurį žaidžiau (visgi pavadinimas mapo am_chicken), o ne žmogui ar serveriui :). Galite patys atsisukti demo ir pamatysite, kad šitam atvejį žaidžiau su draugais, dar gan vėlai ir visai linksmai :).

Bet aišku, žmogų vertinat pagal tai, ką parašė žinute, prieš savaite žaidžiant su draugais :). Todėl mano manymu ir sunku rasti prižiūrėtojų, kai vadovaujamasi jų žinutėmis, kurios net nieko nereiškia :). Šiuo atveju reiktu susipažinti, ar sužaisti kartu CS:GO su jumis, kad bent kokia nors tikra nuomonę susidarytumėt apie mane, o ne tiesiog pamačius chat žinute :). Bet aišku čia ne man spręst, Jokio pykčio nelaikau, nematau dėl ko. 😉 

Norėčiau, kad pats Administratorius į tai sureguotu ir pasakytu savo nuomone ar sprendima,

Pagarbiai Edvinas.

Redaguota EdvijNN-

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

30 minutes prieš, EdvijNN- said:

Norėčiau, kad pats Administratorius į tai sureguotu ir pasakytu savo nuomone ar sprendima

ahh, brangusis, ar skaitei administracijos sąrašą? Pažiūrėk, kas trečias ir tada prašyk administracijos nuomonės 🙂 image.thumb.png.b6a3eb7f15f930acf594a180e9ecb0fe.png

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, EdvijNN- said:

Norėčiau, kad pats Administratorius į tai sureguotu ir pasakytu savo nuomone ar sprendima,

Bet, kad abu jie kaip ir vieni iš pagrindinių "administratorių" tho🥺

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, EdvijNN- said:

Visu pirma, čia yra ne bendravimas ir ne pokalbis:). Tai yra išsireiškimas ant mapų, kuriuos žaidžiau, nors gal to ir nereikėjo, bet tai niekam netrukdė ir nieko neįžeidė. Per žinutes aš rašiau, kas mano akiai nepatiko man pačiam, bet tikrai neįžeidinėjau ir neįžeidinėju žmonių ar kitų asmenų. Su žmonėmis bendrauju per mikrofoną, kaip ir pridera bendrauti :). Jūsų nuomonės susidarymas yra labai klaidingas, jei jūs bandote susidaryti žmogaus "paveikslą" spręsdamas iš žinučių :).

Esu gavęs admin už top1 vietą ant šito serverio, stengiuosi daryti geriausia serverio labui, nors ir privilegijų nedaug :). 

2020-02-25 16:09:06 cia man blt vienam pingas?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:05:56 .... VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:05:16 supratau. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:04:57 kokios tavo privilegijos xeonai?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:02:43 ns. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:02:41 supratau. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 15:57:03 debiliukai xd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a

 

2020-02-24 14:13:50 cheats. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:49 off. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:45 bbd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:21 jybani cheateriai nx. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:06 latvis tas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:12:55 bot. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64

 

2020-02-18 13:53:30 pzda seni ka jis cia pisa xd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_inferno_banana_dolnma
2020-02-18 13:14:02 ka tu ble saudai. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_poolparty


Ir taip toliau... Toks vaizdas, kad pas tave kaip pas Maybach'ą - Kas antras žodis - keiksmas... Neturit kitokių žodžių išreikšt nuostabą, ar ką nors kitką? Dar sakai, kad klystu susidarydamas "paveikslą' tavo iš chat'o tik... Bet va pripažinkim, kad matosi koks žmogus yra... 🙂 Kodėl čia rašydamas anketą tada nerodei savo tikrojo veido, o prirašyt visi mes mokam.. :d Reikės tave žaidime pastebėt kartas nuo karto kaip tu bendrauji 😉 Taika!

giphy.gif

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Parašė (redaguota)

Hello there, šimtas metų:D

 

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Pagrinde užsiimu programavimu ir geiminimą apskritai buvau metęs prieš maždaug 2 metus, tačiau paskutiniu metu labai norėjau pa'ksgo'int, and so here we are. In general, esu pozityvus (at least tryin' my best), nesureikšminu neesminių dalykų ir esu gana chill. Manau, jog dėl šių savybių galėčiau būti reasonably cool prižiūrėtojas, not to mention, jog juo jau esu buvęs gana ilgą laiką, tad ir kandidatuoju:D

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip - buvau prižiūrėtoju ~1-2 metus b4 quitting gaming ~2 years ago. Pagrinde, kaip ir dabar, laiką leisdavau classic surf'e, bet pretty sure, kad turėjau prižiūrėtojo id visuose serveriuose; doesn't really matter though.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Pagrinde laiką, kaip ir seniau, leidžiu classic surf'e:)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Programuoju (pagrinde web apps), tai jei turėčiau daugiau laisvo laiko, o jūs - task'ų - galbūt būtų galima kažką pasibandyt:D No promises though!

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • ¯\_(ツ)_/¯
Redaguota Kipras
fix typo
  • Lovin' it 5
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 minutes ago, Kipras said:

Hello there, šimtas metų:D

 

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Pagrinde užsiimu programavimu ir geiminimą apskritai buvau metęs prieš maždaug 2 metus, tačiau paskutiniu metu labai norėjau pa'ksgo'int, and so here we are. In general, esu pozityvus (at least tryin' my best), nesureikšminu neesminių dalykų ir esu gana chill. Manau, jog dėl šių savybių galėčiau būti reasonably cool prižiūrėtojas, not to mention, jog juo jau esu buvęs gana ilgą laiką, tad ir kandidatuoju:D

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip - buvau prižiūrėtoju ~1-2 metus b4 quitting gaming ~2 years ago. Pagrinde, kaip ir dabar, laiką leisdavau classic surf'e, bet pretty sure, kad turėjau prižiūrėtojo id visuose serveriuose; doesn't really matter though.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Pagrinde laiką, kaip ir seniau, leidžiu classic surf'e:)

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Programuoju (pagrinde web apps), tai jei turėčiau daugiau laisvo laiko, o jūs - task'ų - galbūt būtų galima kažką pasibandyt:D No promises though!

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • ¯\_(ツ)_/¯

Kiek prisimenu, iš tiesų buvai fainas vaikinukas, labai gaila, kad buvai pamiršęs apie mus, bet džiugu, jog vėl prisiminei! Tikiuosi situacija nesikartos 🙂 Linkiu sėkmės kandidatuojant! 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Echo said:
2020-02-25 16:09:06 cia man blt vienam pingas?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:05:56 .... VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:05:16 supratau. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:04:57 kokios tavo privilegijos xeonai?. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:02:43 ns. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 16:02:41 supratau. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a
2020-02-25 15:57:03 debiliukai xd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_rob_a

 

2020-02-24 14:13:50 cheats. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:49 off. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:45 bbd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:21 jybani cheateriai nx. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:13:06 latvis tas. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64
2020-02-24 14:12:55 bot. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_fg_walterv2_64

 

2020-02-18 13:53:30 pzda seni ka jis cia pisa xd. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_inferno_banana_dolnma
2020-02-18 13:14:02 ka tu ble saudai. VIMO.LT »|1v1 Arena|« 128tick !ws !gloves am_poolparty


Ir taip toliau... Toks vaizdas, kad pas tave kaip pas Maybach'ą - Kas antras žodis - keiksmas... Neturit kitokių žodžių išreikšt nuostabą, ar ką nors kitką? Dar sakai, kad klystu susidarydamas "paveikslą' tavo iš chat'o tik... Bet va pripažinkim, kad matosi koks žmogus yra... 🙂 Kodėl čia rašydamas anketą tada nerodei savo tikrojo veido, o prirašyt visi mes mokam.. :d Reikės tave žaidime pastebėt kartas nuo karto kaip tu bendrauji 😉 Taika!

giphy.gif

 

Nematau, kaip aš galiu slėpti savo tikrąjį veida jeigu jūs manęs net nepažįstate🙂. Nuomone susidarėte iš žinučių, tai sunku ką jums toliau pakomentuoti. Vėl rodote žinutes, kurios yra vienos dienos trumpas rašinėjimasis, kas savaite :). Mano nuomone turėtumėt skirti žinutes nuo tikro bendravimo. Bet aišku negaliu jūsų kaltinti, nes jūsų akimis aš naujokas, kurį turbūt pirma karta matote ir bandote greitai susidaryti nuomone apie mane. Jūsų sprendimas yra jūsų sprendimas, nieko aš nepakeisiu, tik dar karta bandau apginti savo tiesa šia žinute. Gerai, daugiau nebeaušinu burnos ir negaištu jūsų laiko. Tikiuosi surasit tobula žmogų, kad tiktu į prižiūrėtojus :).

Ai beje, @Deivius1 atleisk, nežinojau, kad tu administratorius dabar žinosiu 😁 😉.

Peace, im out! 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, EdvijNN- said:

Nematau, kaip aš galiu slėpti savo tikrąjį veida jeigu jūs manęs net nepažįstate🙂. Nuomone susidarėte iš žinučių, tai sunku ką jums toliau pakomentuoti. Vėl rodote žinutes, kurios yra vienos dienos trumpas rašinėjimasis, kas savaite :). Mano nuomone turėtumėt skirti žinutes nuo tikro bendravimo. Bet aišku negaliu jūsų kaltinti, nes jūsų akimis aš naujokas, kurį turbūt pirma karta matote ir bandote greitai susidaryti nuomone apie mane. Jūsų sprendimas yra jūsų sprendimas, nieko aš nepakeisiu, tik dar karta bandau apginti savo tiesa šia žinute. Gerai, daugiau nebeaušinu burnos ir negaištu jūsų laiko. Tikiuosi surasit tobula žmogų, kad tiktu į prižiūrėtojus :).

Ai beje, @Deivius1 atleisk, nežinojau, kad tu administratorius dabar žinosiu 😁 😉.

Peace, im out! 

 

Ijunk friend lista kad rodytu, paziuresiu kokius bendrus draugus turim, paklausinesiu apie tave ka mano.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Kipras malonu matyt senus veidus, tep ir maniau kad ten tu serve vaidenies jau kelinta diena. Parašyk į PM per discordą, pakalbėsma.
@EdvijNN- dar reikės laiko, kad gilesnę nuomonę apie eitų susidaryt. Bet paskaičius paskutnius 5psl tavo chat, na vis tiek matai kaip žmogus bendrauja ir BENT jau kažkokia nuomone apie jo charakterį susidarai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...