Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi man patinka žaisti csgo daugelį savo laisvo laiko dalį praleidžiu vimo serveriuose (Training,Minigames). Aš norėčiau tapti prižiūrėtojumi nes  vimo serveryje žaidžiu kaip 4metai ir norėčiau pamažinti čyterių ir taisyklių laužytojų skaičius nes labai dažnai  jų sutinku ir pastebėjau kad nėra tiek daug prižiūrėtojų taigi norėčiau išties  savo pagalbos ranka. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu buves Rez.lt bet neilgam nes serveris žlugo 😞

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Surf Training

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Norėčiau prisidėti prie konkursu kaip tik galėčiau nes kai buvau Adminas Rez.lt aš prisidėdavau prie piniginiu prizu arba sukurdavau konkursui užduočių, mįslių.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Sirxaba)

  • Taip 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, nived said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

solidarity nived, 17

https://steamcommunity.com/profiles/76561198378871009/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu Paulius. Man yra 17 metų, laisvalaikiu žaidžiu kompiuterinius žaidimus, viens iš jų Cs go. Noriu tapti prižiūrėtoju manau dėl to, kadangi man patinka bausti nusižengusius žaidėjus tam tikra bausme(palaikyti tvarka serveryje) , esu griežtas puikiai suprantu ir išmanau apie administravimą. Taipogi žinau, kad jaunimas prisiperka adminų, ir neskaite taisykliu pradeda prisikabinėti, pats bandžiau kažkaip padėt bet būdamas vipu nieko negalejau padaryti, bei tuo metu nebuvo jokių prižiūrėtojų, tad jeigu reikėtu sutramdyčiau asmens elgesi.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

+, pries kokius 5-6 metus buvau laikiux.** administratorius, o kitur jau net nebeprisimenu:D

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Classic.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Na prisidėčiau fondu prie ateityje rengiamų turnyrų, padėčiau padidinti plėtra (reklamuoti vimo projektą), siūlyčiau tam tikras idėjas serveriui gerinti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Na nesu tikras, bet GAL ir laimutis +-

 

 

Tai kai tau buvo 10-11 metu tu jau adminas buvai? Mano broliui 11 metu ir jis dar skaityt normaliai nemoka

  • Kek 2
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 Nick zaidime  : KeNTaSZAUR  , 18metu .  https://steamcommunity.com/profiles/76561198372003342/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu Aurimas, man 18 metu, daug laisvo laiko praleidziu prie kompiuterio. Priziuretoju noriu tapti , nes man patinka tvarka, patinka padet zmonems kai jiem to reikia, esu  blaiviai mastantis zmogus , kuris neisskirineja draugu nuo nepazistamu  (kadangi taisykles visiem tokios pacios) . Taipogi turiu daug laisvo laiko kaip anksciau minejau , tai kodel gi nepraleidus to laiko su nauda, priziurint serveri.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Taip, esu buves ir siuo metu esu bachuru servo administratorius.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Jailbreak serverio

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Na manau galeciau prisideti ieskodamas kokiu nors nauju zemelapiu jailbreak serveriui, rengti mini eventus serveryje kad zmonems butu linksmiau zaisti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Mane rekomenduoja : Jeebis 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

Nick: Vlad Putkin

Amžius: 19

Linkenas: https://steamcommunity.com/id/JammyGo/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu piktai linksmas žmogus, mėgstu pyzdavotis iš žmonių, bet taip, kad jiems patiktų.

Mėgstu žaisti šiame serveryje, daug laiko praleidžiu čia,

noriu tapti prižiūrėtoju, nes man patinka žmonėms teikti labai labai kokybišką žaidimą, todėl prižiūrėčiau serverį nuo kenkėjųųųų.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Vimo serveryje pirkau administratoriu spec netgi kalėdų proga, kai mama man davė 6 eur. juos net negalvodamas išleidau čia. Jeigu kyla klausimas kur padėjau eurą, tai pirkau ledų.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

WC3

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

Karts nuo karto duoti gerų idėjų, atlikti apklausas žaidėjų ko jiems trūksta iki labai komfortiško ir kokybiško žaidimo Vimo WC3 serveryje.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Neįsivaizduoju aš kas čia gali manę gali rekomenduot, manau pasakys jis pats.

Redaguota Vlad Putkin

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu ganėtinai linksmas, užjaučiantis, kantrus,ieškantis visur teisybes bei visose gyvenimo situacijose ieškantis išeities, plius dar gražus visai, hehe. noriu tapti prižiūrėtoju dėl kelių priežasčių, viena iš jų, kad kartais trūksta jų, o šiaip mėgstu labai tvarką bei būti aukštesnėse pareigose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, administratoriumi buvęs esu 1.6 laikais xtcs serveriuose bei pats savo serverį turėjau, tai patirties šiame dalyke turiu ganėtinai nemažai.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Norą turiu prižiūrėtoju būti Jailbreak serveryje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Labai mėgstu organizuoti bei kontroliuoti eventus, čia mano sritis, tai galėciau prisidėti prie eventų organizavimo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Echo, reese, kovalski. 
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 8

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, recco with anger issues said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu ganėtinai linksmas, užjaučiantis, kantrus,ieškantis visur teisybes bei visose gyvenimo situacijose ieškantis išeities, plius dar gražus visai, hehe. noriu tapti prižiūrėtoju dėl kelių priežasčių, viena iš jų, kad kartais trūksta jų, o šiaip mėgstu labai tvarką bei būti aukštesnėse pareigose.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip, administratoriumi buvęs esu 1.6 laikais xtcs serveriuose bei pats savo serverį turėjau, tai patirties šiame dalyke turiu ganėtinai nemažai.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Norą turiu prižiūrėtoju būti Jailbreak serveryje.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Labai mėgstu organizuoti bei kontroliuoti eventus, čia mano sritis, tai galėciau prisidėti prie eventų organizavimo.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Echo, reese, kovalski. 

Prašinėji kitu prižiūrėtojų, žaideju kad uždėtu tau like ant anketos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būkit geri, paklauskit prižiūrėtojų ar jie jus rekomenduoja, o ne patys nuspręskit, kad jus rekomenduoja.

@Moi'zy ar tikrai tave jeebis rekomenduoja?

  • Kek 3
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.
Visiem labuka mane daug kas žino su nicku zw3r1s/KODAs . man yra 20 m. https://steamcommunity.com/id/uogytea/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu Draugiskas , linksmas , megstu padet naujokam kurie neturi supratimo moduose. kaip warcraft /JB. Noriu prižūretį tvarka , gaudau neblogai cyteriugas atskiriu skilla nuo haxo, mutint tuos kurie sneka nesamones,bei neturi 15m. Padet klestėt Warcraft serveriui.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Buvau uzas . lt prižiuretojas kaskada labai senai . Daugiau niekur  nebuvau. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Norečiau tapti warcraft ir jailbrake serveriuose prižiuretoju. Nes juose tik ir žaidžiu

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

stebiu ar žmonem patinka mapai, siulau mapus , ir siaip galiu visada patarti isakyti savo nuomone ka apie tai galvoju.  apie naujinumus ir pns.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

-

Redaguota P0RTUGALAS
kol supratau krc :D
  • Lovin' it 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Atsakymas Esu Gerasirdis Geru Minciu Darbstingas Noriu tapti Priziuretojiu Nes Noriu Daugiau Patirty emociju Ir kitu Dalyku Ir buti Geriausiam Priziuretojui

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Atsakymas Priziuretoju neteko buti Bet turejau specadmina

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Atsakymas Priziuretoju JailBreake

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Atsakymas Visom jegom Padeti Galiu Betkuokiu Budu Nesusijusiu Su Pinigais

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Atsakymas Nera priziuretojas Hitmanas

 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Lowy288 , 17, http://steamcommunity.com/id/lowy288
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Esu 17 metų studentas, mano vardas Paulius , Esu futbolo fanatikas, matematikos megėjas, ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir svajones. Gyvenime noriu eiti tik į priekį, tobulėti ir siekti savo tikslų. Tikiu, kad turiu savybių būdingų geram prižiūrėtojui, tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos sekti jų tikslų. Kiekvieną žmogų galiu išklausyti individualiai, spręsti jų problemas, bei padėti siekti jų tikslų. Turiu savotišką humoro jausmą. Kur gyvenu manau nelabai turi reikšmės. Galiu bendrauti per visiškai bet kokią programą skype, discord, žaidime, forume, ir kur tik prireiks. Prisistatymo nesu sukūręs, nes man atrodo, kad viešintis labai apie save tikrai nėra labai gerai. Šiam kartui apie save tiek, o kam bus įdomu visada sėdžiu discord programoje bendrauju su belenkuo kas parašo Yasleeper#9509, tiesiog pridėkit ir galėsim pašnekėti.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves prižiurėtojum senai, na Minecrafte ;'D, buvo labai linksma, esu padares labai daug linksmų eventų, giveaways ir t.t. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Norėčiau tapti Jailbreak server'io prižiūrėtoju.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - (forumo prižiūrėjimas, patirtis gaudant cheatus, prisidėjimas prie administratorių veiklos ir t.t.) Esu aktyvus ir esant laisvam galiu padėt visokiais dalykais. 
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Gali būti parekomenduotu Deficitas 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-01-27 at 13:00, P0RTUGALAS said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.
Visiem labuka mane daug kas žino su nicku zw3r1s/KODAs . man yra 20 m. https://steamcommunity.com/id/uogytea/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

Esu Draugiskas , linksmas , megstu padet naujokam kurie neturi supratimo moduose. kaip warcraft /JB. Noriu prižūretį tvarka , gaudau neblogai cyteriugas atskiriu skilla nuo haxo, mutint tuos kurie sneka nesamones,bei neturi 15m. Padet klestėt Warcraft serveriui.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

Buvau uzas . lt prižiuretojas kaskada labai senai . Daugiau niekur  nebuvau. 

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

Norečiau tapti warcraft ir jailbrake serveriuose prižiuretoju. Nes juose tik ir žaidžiu

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

stebiu ar žmonem patinka mapai, siulau mapus , ir siaip galiu visada patarti isakyti savo nuomone ka apie tai galvoju.  apie naujinumus ir pns.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

-

+rep Warcrafto serveryje reikia tokių prižiūrėtojų.

Redaguota Liuxas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/23/2017 at 9:17 PM, Bullzai said:

mas

 

Redaguota A.Y.E Csgoice.com

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį - S#R,19, https://steamcommunity.com/id/ovidukas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Užėjau į projektą,visai patiko vienas iš serverių (Arena 1x1). Kadangi esu pasižymintis aktyvumu,pamaniau jog reikėtų užpildyt anketą,nes serveryje trūksta drausmės. O su manim galit susipažint serveryje. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur - Teko būti 1.6 cs serveryje.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  - Arena 1x1.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Kadangi esu komunikabilus,galima sugalvoti veiklos ir be paprastos rutinos servyje. Tai pat puikiai mokėčiau vesti eventus,suteikti pagalbą žaidėjams,supažindinti su kitais serveriais. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

 

  • Patinka 2
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 hours ago, Ovidijus said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį - S#R,19, https://steamcommunity.com/id/ovidukas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Užėjau į projektą,visai patiko vienas iš serverių (Arena 1x1). Kadangi esu pasižymintis aktyvumu,pamaniau jog reikėtų užpildyt anketą,nes serveryje trūksta drausmės. O su manim galit susipažint serveryje. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur - Teko būti 1.6 cs serveryje.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?  - Arena 1x1.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Kadangi esu komunikabilus,galima sugalvoti veiklos ir be paprastos rutinos servyje. Tai pat puikiai mokėčiau vesti eventus,suteikti pagalbą žaidėjams,supažindinti su kitais serveriais. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

 

bent anketa sugebetum uzpildyt taip kaip prasom. taves niekas neis ir neieskos, kad susipazint galetu. pirmas dalykas man atejus i serveri isgirdau kaip graziai bendrauji su zaidejais, juolab kaip bendrauji su priziuretojais, pagarbos 0. anketa atmesta.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  •  Apie save tai trumpai tariant "insecure shithead", studijuoju, 20 y.o. 24/7 negalėčiau prisidėt, bet kadangi online gan daug laiko būnu, tai pagalbos Surferiai tikrai sulauktų. Projekte žaidžiu jau gan ilgą laiką, tai senbuviam nebūsiu pirmą kartą girdimas.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Nope

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Surf Trainingas /// AWP Trainingas

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  •  To be honest, no idea. Be puškos šaudymo ir "design stuff" nelabai ką ir bemoku :D. 

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

Redaguota ZozeOrSwaf
Servų patikslinimas
  • Lovin' it 1
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Man 26m ir manau galėciau palaikyt tvarką servuose. Esu draugiškas linksmas su savais prikolais. Žmones manim nesiskundžia 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Trainingas /// 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  •  Parememčiau pinigais 

 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu draugiškas, linksmas ir gerai žinomas šio projekto žaidėjas. Man 14 metų. Žaidžiu dažnai, kai turiu laiko ar kai kyla noras. Norėčiau tapti šio projekto prižiūrėtoju, nes noriu palaikyti tvarką Jailbreak serveryje, kuriame kartais būna nemandagių žmonių arba labai įkyrių vaikų kurie vis kalba nesąmones. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne, nesu buvęs.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak'o

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kol kas dar negaliu pasakyti, žiūrėsim kaip reikalai eisis ateitį 😉

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kol kas niekas dar manęs nerekomendavo 🙂
  • Patinka 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 valandas prieš , 𝒯𝑜𝓍𝒾𝒸 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Esu draugiškas, linksmas ir gerai žinomas šio projekto žaidėjas. Man 14 metų. Žaidžiu dažnai, kai turiu laiko ar kai kyla noras. Norėčiau tapti šio projekto prižiūrėtoju, nes noriu palaikyti tvarką Jailbreak serveryje, kuriame kartais būna nemandagių žmonių arba labai įkyrių vaikų kurie vis kalba nesąmones. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Ne, nesu buvęs.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak'o

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kol kas dar negaliu pasakyti, žiūrėsim kaip reikalai eisis ateitį 😉

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Kol kas niekas dar manęs nerekomendavo 🙂

Ganėtinai jaunas dar sakyčiau, ar ne :D?teks biški lutkelti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2020-01-05 at 15:32, Nerka said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi man patinka žaisti csgo daugelį savo laisvo laiko dalį praleidžiu vimo serveriuose (Training,Minigames). Aš norėčiau tapti prižiūrėtojumi nes  vimo serveryje žaidžiu kaip 4metai ir norėčiau pamažinti čyterių ir taisyklių laužytojų skaičius nes labai dažnai  jų sutinku ir pastebėjau kad nėra tiek daug prižiūrėtojų taigi norėčiau išties  savo pagalbos ranka. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Taip esu buves Rez.lt bet neilgam nes serveris žlugo 😞

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Surf Training

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Norėčiau prisidėti prie konkursu kaip tik galėčiau nes kai buvau Adminas Rez.lt aš prisidėdavau prie piniginiu prizu arba sukurdavau konkursui užduočių, mįslių.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Sirxaba)

  • Taip 🙂

Man per discorda į pm parašyk.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Blaivas Realistas, 16 metų, nuoroda į Steam Profilį https://steamcommunity.com/profiles/76561198983711602/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Visų pirmą, esu Realistas, mėgstantis žinoma kaip daugelis prie kompo praleisti laiką, išeiti su draugais kažkur ar šiaip ramiai su šeima pachilinti. Esu nenustygstantis vietoje, konkurencingas, bendraujantis, nemėgstantis melo, turintis gerą humoro jausmą. Taipogi JB serveryje gan žinomas tarp senesnių žaidėjų, nesu canceris. 
  • Prižiūrėtoju noriu tapti, nes JB serveryje mažai tvarkos. Žinoma, tai nereiškia, kad jos nėra, bet tikrai reiktu daugeliui išaiškinti, kaip viskas vyksta, nes yra daug kas, kam yra neįdomu ta tvarka ir daro viską pagal savę.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Neatsimenu, ar kituose serveriuose buvau, bet Vimo.lt esu buvęs Spec. adminas, aišku, tai daug nereiškia, bet pažiūrėjau servery kiek tik įmanoma, kol nebuvo priž.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti JB serverio prižiūrėtoju, nes gan retai matau kokį priž. JB serve, ir šiaip tenais daugiausiai laiko praleidžiu. Taipogi Prižiūrėtoju noriu tapti, nes JB serveryje mažai tvarkos. Žinoma, tai nereiškia, kad jos nėra, bet tikrai reiktu daugeliui išaiškinti, kaip viskas vyksta, nes yra daug kas, kam yra neįdomu ta tvarka ir daro viską pagal savę.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Dar žinoma, kadangi esu rich bitch, prisidėsiu prie eventų finansavimo, Discord management, turiu daug įdėju, ką galima padaryti, aišku tos įdėjos gali būti total š. arba gud enough.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • +rep gaunu iš Šventojo Tėvo Lefto.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi, esu studentas, turiu nemažai laisvo laiko ir didžiają dalį jo pražaidžiu JailBreak serveryje. Pastaruoju metu pastebiu, jog trūksta serveryje tvarkos. Dažniausiai prisijungus nėra nei vieno prižiūrėtojo arba rimto admino. Pvz.: ne kartą yra buvusi pasalūno arba krabų diena ir tam tikru metu per jas negalima žudyti pareigūnų su ginklais arba per pasalūno dieną net ir peiliu, kol nepajungtas boksas, bet jei kaliniai pažeidžia taisykles, adminai bijo imtis priemonių. Dažnai serveryje pasitaiko nekompetetingų pareigūnų, kurie nekalba, nemoka taisyklių, nesiekia minimalaus amžiaus leidžiančio būti pareigūnų ir pnš.. Na, o apie save, tai esu linksmas, draugiškas, šiek tiek griežtas. Nei nežinau ką galėčiau čia ir bepridurti.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Senais, CS 1.6, laikais yra tekę būti administratoriumi, bet tikrai nepamenu kur, nes tai buvo ganėtinai senai. Paskutiniu metu žaidžiau tik League Of Legends, bet grįžau į CS:GO ir norėčiau išbandyti save šiame serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Ateityje galėčiau prisijungti prie programuotojų komandos. Kilus bet kokioms idėjoms, kurios pagerintų serverio kokybę, tikrai jomis pasidalinčiau. Taip pat galėčiau apmokyti naujokus serveryje, kurie nesupranta kas vyksta. Kol kas tiek.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , Makantoshas pvpro.com said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Taigi, esu studentas, turiu nemažai laisvo laiko ir didžiają dalį jo pražaidžiu JailBreak serveryje. Pastaruoju metu pastebiu, jog trūksta serveryje tvarkos. Dažniausiai prisijungus nėra nei vieno prižiūrėtojo arba rimto admino. Pvz.: ne kartą yra buvusi pasalūno arba krabų diena ir tam tikru metu per jas negalima žudyti pareigūnų su ginklais arba per pasalūno dieną net ir peiliu, kol nepajungtas boksas, bet jei kaliniai pažeidžia taisykles, adminai bijo imtis priemonių. Dažnai serveryje pasitaiko nekompetetingų pareigūnų, kurie nekalba, nemoka taisyklių, nesiekia minimalaus amžiaus leidžiančio būti pareigūnų ir pnš.. Na, o apie save, tai esu linksmas, draugiškas, šiek tiek griežtas. Nei nežinau ką galėčiau čia ir bepridurti.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Senais, CS 1.6, laikais yra tekę būti administratoriumi, bet tikrai nepamenu kur, nes tai buvo ganėtinai senai. Paskutiniu metu žaidžiau tik League Of Legends, bet grįžau į CS:GO ir norėčiau išbandyti save šiame serveryje.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Jailbreak

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Ateityje galėčiau prisijungti prie programuotojų komandos. Kilus bet kokioms idėjoms, kurios pagerintų serverio kokybę, tikrai jomis pasidalinčiau. Taip pat galėčiau apmokyti naujokus serveryje, kurie nesupranta kas vyksta. Kol kas tiek.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • -

Manai po 5d. Žaidimo esi vertas mum parodyt, kad būsi geras prižiūrėtojas? 🙂 Argumentuok man šitą teiginį, jei gali 😉 Screenshot_1.thumb.png.53e5a46f117214b86e83c8b26c80a7cc.png

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Peržiūrėjus log'us susidaro nuomonė, kad reiktų padirbėti tau su bendravimu, ir pyčio sulaikymu... Visgi į prižiūrėtojus kandidatuoti nori 🙂
 

2020-02-17 21:28:42 krw haris saka ai prisiminiau neturiu fb poto duok dc ai neturiu dc ir poto duok skype nu krw vaikas. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:26:13 nu tai duok fb i pm. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:26:11 ai. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:55 i voice chata. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:51 hari ateik. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:14 nu tai pridek krw ka tu termozini. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:25:09 tai kaip ismokt be praktikos dede?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:44 pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:43 hari. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:18 tai pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:24:17 hari. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:21:56 nu tai pridek. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:18:22 tai duok fb krw. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_obama_v5_beta
2020-02-17 21:16:40 Haris Ne Tavo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:16:36 Harik Ne Tavo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:16:29 rtv. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:15:15 imesk. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:13:57 blet is tava rasysenas tai tau dar maziau :DD. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:10:31 (Team) nx tu ten lankais. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:10:18 (Team) nunu tu krw 8meti pisk nx. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:09:43 (Team) haliunke vu ar vgtu. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:08:52 as tai jo. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:50 ble kissai apsiciesines jau norejau uzdet. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:34 tai kad neduoda hitmanas... VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:03:26 bazaras duosi?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:59 kurio klausiu zertwa. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:43 kurio. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 21:02:37 kurio?. VIMO.LT »|JailBreak|« !ws !gloves jb_clouds_final5
2020-02-17 20:52:46 tai kad atemi krw.


Aišku nesupyk, kad taip darau, tiesiog norisi apie tave kuo daugiau informacijos gauti, susidaryti koks esi žmogus iš tikrųjų 🙂 

  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

45 minutes prieš, Echo said:

Manai po 5d. Žaidimo esi vertas mum parodyt, kad būsi geras prižiūrėtojas? 🙂 Argumentuok man šitą teiginį, jei gali 😉 Screenshot_1.thumb.png.53e5a46f117214b86e83c8b26c80a7cc.png

Tiesa pasakius, stiprių argumentų neturiu, bet pirmą dieną serveryje jau įžvelgiau, jog trūksta prižiūrėtojų serveryje. Per tokį trumpą laiko tarpą serveryje, pažinau nemažai žaidėjų, pastebėjau ne vieną serverio trūkumą bei pagrindinę bėdą, jog serveryje trūksta tvarkos. Prieš kandidatuojant numačiau, jog į tai atsižvelgsite ir tikrai abejojau dėl to, bet surizikavau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...