Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

33 minutes prieš, Echo said:

Sunku suprast tokias tavo "meninko" mintis... Čia greičiau pasiutimas, o ne meno išraiška 🙂 

Nu žodžiu velniai man dėl to Nickname 😅

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Vd1 19metu https://steamcommunity.com/profiles/76561198347515103/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu gan aktyvus zaidejas ir manau galeciau padeti priziureti serveri nuo hackeriu ar kitu pazeidimu
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - tai Vimo serveryje spec-adminas ir buve 1,6 vimo serverio priziuretojas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?classic
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Raginsiu draugus prisijungti prie sio nuostabaus projekto bei siulyti savo idejes sarveriui, kad i serverius rinktusi kuo daugiau zaideju
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Tikrai taip musu gerbiamas priziuretojas "Laimutis <3"

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , vd1 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Vd1 19metu https://steamcommunity.com/profiles/76561198347515103/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu gan aktyvus zaidejas ir manau galeciau padeti priziureti serveri nuo hackeriu ar kitu pazeidimu
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - tai Vimo serveryje spec-adminas ir buve 1,6 vimo serverio priziuretojas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?classic
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Raginsiu draugus prisijungti prie sio nuostabaus projekto bei siulyti savo idejes sarveriui, kad i serverius rinktusi kuo daugiau zaideju
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Tikrai taip musu gerbiamas priziuretojas "Laimutis <3"

Na po pusvalanduką prisijunginėjimai nėra traktuojama kaip "Gan aktyvus žaidėjas" 🙂 

2019-12-05 17:26:27 laimutis duchas. VIMO.LT »|Classic|« Surf Combat !ws !gloves workshop/589501674/surf_ski_2
2019-12-06 19:40:14 zajabal jau\. VIMO.LT »|Classic|« Surf Combat !ws !gloves workshop/589501674/surf_ski_2
2019-12-06 19:47:35 nu nebeverk uzpisai . VIMO.LT »|Classic|« Surf Combat !ws !gloves workshop/589501674/surf_ski_2
2019-12-06 19:49:31 rekauji krw kaip mazas vaikas . VIMO.LT »|Classic|« Surf Combat !ws !gloves workshop/589501674/surf_ski_2


ir galėčiau tęsti, ir tęsti... Pažiūrėjus tavo chat log'us 🙂 akys verkia 😄🙂 Sorry, nu, bet pasidomėjus atidžiau pamatyt eina, kad ne toks "aukso" grynuolis esi kaip dediesi. 🙂 Ir tingėjimas parašyti daugiau, apibūdinti save daugiau, irgi kiša koja 😕 

  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-12-10 at 01:16, Tadžukas* said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Nickname pastoviai keičiamas, bet pagrinde - Tažmahalas*                                                                                                                                                                                                 19  https://steamcommunity.com/id/debilaskurwa/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Žaidžiu 3-8h per diena, turiu 2m patirtį Laikiuxo JB. Dauguma (pirktinių) adminų nelabai žino                                                                                                                                    taisyklių arba daro tvarką, todėl norėčiau tą darbą atlikti už juos.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Vimo serveryje spec-adminas ir Laikiuxe 1.6 / csgo JB adminas.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - JailBreak.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Palaikysiu gerą atmosferą ir vesdamas dienas skatinsiu kaliniam nedaryt revoliucijų 🙂
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Deficitas,Echo, nors ir ne prižiurėtojas, bet ir spiritas (ryt tikslų atsakymą gausiu).

Pasikeistum profilio link'ą ir pačius profilyje ęsančius keiksmus, visai kitaip žiūrėtūsi į tave... O dabar palaida bala... 

tenor.gif?itemid=14406768

Redaguota Echo

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - w8m. Man 17 metų. https://steamcommunity.com/profiles/76561198203853656/

2.Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -  Esu draugiškas, ramus, pozityvus . Noriu tapti prižiūrėtoju, nes būna taip, kad ateina keletas žmonių dažniausiai 13-15 metų ir pradeda rėkauti ir įžeidinėti kitus ir tai labai nemandagu, o jei jiem pasakai, kad apsiramintų, nekreipia dėmesio. Pagrindinė priežastis būtų dėl to, nes mėgstu, kad butu malonu žaisti ir bendrauti su kitais žaidėjais, praleidžiu daug laiko žaisdamas CS:GO

3.Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Ne.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Speedrun serveryje

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Mėgstu padėti surasti paslėptas vietas speedrun mapuose, galiu suteikti, bet kokia pagalba jei reikės.

Redaguota Edvinas(w8m)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -BMW E34,17,https://steamcommunity.com/id/19723562367/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Būnu aktyvus patinka prižiūrėti turiu geležinius nervus.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip ewar.lt ir digitals.lt
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?Training surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Patarimai , pagalba
 

  • Kek 3
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 12/30/2019 at 12:50 AM, BMW E34 said:

  

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -BMW E34,17,https://steamcommunity.com/id/19723562367/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Būnu aktyvus patinka prižiūrėti turiu geležinius nervus.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip ewar.lt ir digitals.lt
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?Training surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Patarimai , pagalba
 

Aprasymas kalba pats uz save, tad manau niekam nieko cia paaiskint nereikes.

Sekmes kita kart.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites


1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Supykes Draugas 21 metu https://steamcommunity.com/profiles/76561198068135195/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu labai aktyvus zaidziu sitam projekte jau puse metu, visalaika bandau daryti tvarka nors esu tik spec admin 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Minigame arbe speedrun
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Bandysiu palaikyti geras nuotaikas, daugiau nieko nesugalvoju 😄
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Echo

Redaguota Supykes draugas
  • Patinka 3
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Supykes draugas said:


1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -https://steamcommunity.com/profiles/76561198068135195/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu labai aktyvus zaidziu sitam projekte jau puse metu, visalaika bandau daryti tvarka nors esu tik spec admin 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Minigame arbe speedrun
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Bandysiu palaikyti geras nuotaikas, daugiau nieko nesugalvoju 😄
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Echo

Amžius tavo nepaminėtas ir šiaip galėtų būt daug išsamesnė anketa, jeigu jau pildai anketą į Prižiūrėtojus, įdėk biški laiko ir darbo, nes dabar nieko čia nėra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/id/Submarineog/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Nes manau esu grieztas, kompetetingas, ismanau jailbreak'a.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Taip esu laikiux serveryje.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padeti naujokams (pamokinti jei ko nors nesupranta), pareklamuoti serveri
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Nemanau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Supykes draugas said:

Zinai manau visas servas mane zino kiek man metu , bet matau tau blogai kad mazai prirasiau turiu klausima o kiek pats parasei, nes tave pirma karta matau, ir nezinau kokem sedi ir rasai

Iš matymo galiu pasakyti, kad tu šitam serveryje naujokas, tai iš tavo pusės labai nemandagu užsipulti kitą asmenį, šiuo atveju prižiūrėtoją, kuris būna serveryje, kuriame jaučiu net nebuvai įkėlęs kojos. Tuo labiau, kad jo nickname ingame yra kitoks.

Taip pat tavo parašymas, kad amžių daug kas žino, nėra priežastis jo nerašyti. Šitas net supykdė mane. 

Ir pritariu @ValcoNN, kad į anketą visai nedėjai laiko ir parašei atmestinai.

Būkit geri, neiškraipykit anketos formuluotės ir atsakykit į visus klausimus

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Submarine said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/id/Submarineog/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Nes manau esu grieztas, kompetetingas, ismanau jailbreak'a.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Taip esu laikiux serveryje.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padeti naujokams (pamokinti jei ko nors nesupranta), pareklamuoti serveri
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Nemanau

Koks nick žaidime? Amžius?

Labai atmestina anketa, tikrai galėjai skirt daugiau laiko ir prasiplėsti.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, DCRE said:

Koks nick žaidime? Amžius?

Labai atmestina anketa, tikrai galėjai skirt daugiau laiko ir prasiplėsti.

 

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/id/Submarineog/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Pakalbant apie save tai man yra 17m. Steam name Submarine. Mėgstu žaisti jailbreakus. Tapti prižiūrėtoju noriu, nes manau, kad atitinku visus reikalavimus. Draugiškas, nelengvabūdiškas, kaip sakant visados surasiu išeitį arba kompromisą, darbštus, šiek tiek arogantiškas, kartais mėgstu rizikuoti.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Taip esu laikiux serveryje. Dar buvau per 1.6 jei aktualu, bet čia buvo gan seniai, bet gaudavau pagirimus už gerą darbą
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Labai norėčiau tapti prižiūrėtoju Vimo Jailbreak serveryje.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padeti naujokams (pamokinti jei ko nors nesupranta), pareklamuoti serverį (tikrai sukviesiu savo visus draugus pažaisti), stengsiuos buti serveryje ilgas valandas.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Nemanau, nes kolkas nepažįstu neivieno prižiūrėtojo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 10/13/2019 at 12:25 AM, Donce said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mano vardas yra Donatas, nickas: Donce. Man yra 16 m. https://steamcommunity.com/id/6874352758483/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu paprastas žaidėjas, draugiškas, bendraujantis. Aš ir kaip visi, noriu daryti tvarka serveryje kai nėra jokiu kitu prižiurėtojų ar adminų online.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, aš esu buvęs ir dar esu SpecAdminas Vimo.lt serveriuose.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti su rengiamais Eventais, ar pasiūlyti kokių idėjų projektui.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Net ir nežinau. 😉





Priimtas bandomajam laikotarpiui. Kadangi jaunas jaunuolis, bus stebimas po padidinamuoju stiklu. Sekmes.

  • Lovin' it 2
  • Patinka 5
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-12-10 at 01:16, Tadžukas* said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Nickname pastoviai keičiamas, bet pagrinde - Tažmahalas*                                                                                                                                                                                                 19  https://steamcommunity.com/id/licentiousnesss/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Žaidžiu 3-8h per diena, turiu 2m patirtį Laikiuxo JB. Dauguma (pirktinių) adminų nelabai žino                                                                                                                                    taisyklių arba daro tvarką, todėl norėčiau tą darbą atlikti už juos.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Vimo serveryje spec-adminas ir Laikiuxe 1.6 / csgo JB adminas.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - JailBreak.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Palaikysiu gerą atmosferą ir vesdamas dienas skatinsiu kaliniam nedaryt revoliucijų 🙂
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Deficitas, nors ir ne prižiurėtojas, bet ir spiritas (ryt tikslų atsakymą gausiu).

Priimtas. Bandomajam laikotarpiui jailbreak serveryje. Sekmės, tikiuosi nenuvilsi 😉

  • Lovin' it 1
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes prieš, Floppy said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Floppy, 48 metai. https://steamcommunity.com/profiles/76561198025913626
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Pradesiu nuo to, kad esu geriausias vimo projekte esantis siuo metu zaidejas. Ismanau adminu darba, esu itin grieztas, aktyvus, sugaudau 80% cyteriu jailbreak serveryje. Kadangi esu geriausias, ismintingas pilietis, pastebiu kiekviena nusizengima, o mano itin greita reakcija leidzia man sureguoti zaibisku greiciu. Ne tai, kad noriu tapti adminu, JUMS REIKIA MANES.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Beabejo, kad esu. 1.6 hns.lt adminstratorius, laikiuxo serveriu pagrindinis adminstratorius (isrinktas geriausias metu adminas).
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak, zaidziu jau 2metus ismanau visas taisykles. O kam idomu cs zaidziu jau 10metu, tai irodo mano 10metu badge.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Suvilioti zaidejus repo, bazaro kovomis is pinigu. galimybe 1v1 realybeje. (Ringas pas mane namuose)
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Rekomenduoja daug, nesurasysiu visu. (melionhaipas,fanq,deficitas,kovalski,jebis,toresitas,bullzai,tigre,tadzmahalas,prefixas,echo,Laikiux(laikunas))

priziuretoja galesite uzdeti kita savaite, sia savaite tikrai nepriziuresiu serverio, nes tyngesiu po svenciu.

Atmestas. 🙂

  • Sniff Sniff 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  •  Man patinka tvarka, esu bendraujantis dažnai žaidžiu prie kompiuterio. Patinka būti tam kurio klauso ir gerbia, bet šiaip esu paprastas, neišsiaukštinu. Noriu tapti prižiūrėtoju, nes realiai žaidžiu classic serveryje nuo jo atsiradimo cs:go, tai esu matęs daug įvairių situacijų, bet netūrėjau tinkamų privilegijų jas neutralizuoti, bei noriu būti šio projekto dalimi ir kartu tobulėti.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Šiuo metu esu classic serveryje Spec. Adminas.

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Norėčiau tapti classic surf serverio prižiūrėtojas.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Kaip tik reikės. Siūlysiu idėjas, galėsiu prisidėti prie event organizavimo, taip pat palaikysiu serveryje pozityvia atmosfera, nes mėgstu daug kalbėti, bei juokauti.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Rekomenduoja: Ka$haras, Vycka Norris, Wolf Pack.
Redaguota Saironas
  • Patinka 5
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

  • Splashh^^, 18 https://steamcommunity.com/id/draxtrydas/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Na tai sveiki, esu Silverijus, paprastas, supratingas, draugiškas žmogus mėgstu išukius net nežinau ką daugiau pridurt reiktu klaust serverio žaidėju turbūt nusiskundimų kaip ir nėra. Prižiūrėtojų noriu tapti nes esu gan aktyvus ir matau ką žaidėjai daro ko nederėtu daryti ir bandau žodiškai tai išspresti bet dažniausiai tai būna vaikai ir jie tiesiog išsityčioja ir baigęs mano aiškinimas žinoma atėjus adminam viskas baigias na bet kadangi turiu begalia laisvo laiko norėčiau ji išnaudoti prižiūrėdamas serverį nuo piktadarių ir priešiškai nusiteikusių žmoniu.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • Deja bet neteko nei karto užimti didesniu pareigų nei vip bet manau praėjo daug laiko nuo to kai buvau pacukas ir pats bandžiau kažką įrodyti

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Classic kadangi jame praleidžiu visa laiką kada būnu on

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Amm galėsiu prisidėt prie projekto tobulinimo, naujokams galėsiu parodyti surfo pradmenys bet manau dabar jau visi tai moka ir dar pasityčiot gali :D o sjp ką tik reikės :)

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Nežinau gal ir turi keletą žodelių kažkas bet taip konkrečiai nesu girdėjas
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Cute2k, 15 Metų,  https://steamcommunity.com/id/cute2k

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Suprantu admino pareigas, tvarkingas žmogus, noriu, kad viskas būtų gerai (t.y. palaikyti tvarką), padedantis kitiems žaidėjams ir nekeliantis konfliktų serveryje tarp žaidėjų, ir svarbiausia esu aktyvus serveriuose, ir visada kai nėra aktyvių adminų serveryje (kai jie būna kituose geimuose ar pnš.), aš jiems visada perspėju apie hackinančius žmones, žaidžiu apie 3-5h. 

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu buvęs VIMO serveryje adminu ir HnS serveryje (jis dabar yra išnykes 😞

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? WarCrafto, nes jame daug ką išmanau, daugiausia laiko jame praleidžiu ir žaidžiu jau 2 metus WarCrafte. 

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėdamas kurti, prisidėti į turnyrus fondu, gal ir pasiūlyti savo kelias įdėjas ir bandysiu kuo labiau palaikyti geresnę atmosferą 🙂

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo (Nick) - ne, manęs niekas nerekomendavo, pats savo noru. 

Redaguota Cute2k
  • Patinka 2
  • Nepatinka 9

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį.

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?

  • Aš esu paprastas žaidėjas, draugiškas, bendraujantis, noretusi daryti tvarka serveryje ir nubausi serverio taisykliu pazeidejus ir kad nebetrugdyti naktimis gerbiamo "Bullzajaus" ^^

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?

  • tai Vimo.lt serveryje spec adminas, bei 1.6serveryje buves priziuretojas

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti?

  • Training

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo?

  • Padeti su eventais, ar pasiulyti kokiu ideju Vimo projektui

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick)

  • Laimutis<3 ^^
  •  
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...