Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -LIETUVAITIS,16,https://steamcommunity.com/profiles/76561198241824312/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Na tai esu draugiškas,bendraujantis,siekiantis visą laiką tik geriausio,esu žmogus kuris gerbia visus,nesvarbu koks tai bebūtu,esu atsakingas,mėgstu padėti kuo tik galima,esu šaltų nervų žmogus.Tapti norėčiau todėl,nes noriu prižiūrėti serverį nuo kenkėjų,kurie stabdo žaidimą,ar jį padaro nuobodu,ar kažkaip kitaip trukdo žaisti.Dar noriu padėti serverio žaidėjams,kuriems iškyla kažkokie klausimai kurie yra susiije su serveriu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip,esu buvęs CSGO serverio Administratorius,maždaug prieš metus laiko,bet jis ilgai negyvavo,todėl teko atsisveikinti su Administratoriaus pareigomis.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Jailbreak'o.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Pasiūlymai pakeisti kažką,ar kažką pridėti.Skatinimas žaisti serverį draugams,ar kitiems žaidžiantiems CSGO žaidimą žmonėms. 
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@LIETUVAITIS turiu 19 metų, bet išvaizda labiau 20, tai galiu alkoholį pirkt? Ne, taip kad nerašyk nesąmonių. Kai sulauksi 17-ikos ir pateiksi įrodančius dokomentus, apsvarstysim tavo kandidatūrą.

  • Kek 1
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, DCRE said:

@LIETUVAITIS turiu 19 metų, bet išvaizda labiau 20, tai galiu alkoholį pirkt? Ne, taip kad nerašyk nesąmonių. Kai sulauksi 17-ikos ir pateiksi įrodančius dokomentus, apsvarstysim tavo kandidatūrą.

Išvaizda kaip 16-ikos

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , TikrasDotas said:

Išvaizda kaip 16-ikos

O tu tokius post'us dar rašydamas. Bandai laimę patekti į prižiūrėtojus, bet vis uždarai tuos vartus parodydamas savo taipogi vaikišką elgseną, bet dar pabloginą situacija visa ta vaidybą serveryje... 🙂 Toks tokį vadina 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Echo said:

O tu tokius post'us dar rašydamas. Bandai laimę patekti į prižiūrėtojus, bet vis uždarai tuos vartus parodydamas savo taipogi vaikišką elgseną, bet dar pabloginą situacija visa ta vaidybą serveryje... 🙂 Toks tokį vadina 🙂 

yikes, tigrės įžeist nenorėjau ir manau ji ta pati suprato, o dėl kokios tu vaidybos kalbi? Visą laiką kiek būnu serverį, tai tyliu ir nekalbu, nes nenoriu įsivelt į konfliktus, nebent retkarčiais pasakau porą žodeliú jeigu kažkas kažką blogai padaro arba būnu ct ir reikia vesti dienas, bet kai būnu t, tai tu iš manęs realiai nė žodžio neišgirsi. Pats gali demo pažiurėt kada aš žaisdavau serverį ir įsitikinsi tuom. Ir yeah, norėčiau, kad paaiškintum ta mano "vaidybą".

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Saba, 18 http://steamcommunity.com/id/Saba654/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Jailbreak'u mėgaujuosi jau gal 5 metus, esu komunikabilus, tikrai draugiškas, į konfliktus nelinkęs žaidėjas, visas taisykles išmanau labai gerai.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Adminu būti neteko, visad atrodė, kad kituose serveriuose jų yra užtektinai, o juos pakeisti nesinorėjo.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - CS:GO Jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Be tvarkos prižiūrėjimo sieksiu draugiškumo, žinau kaip naujiems žaidėjams gali būti sunku pritapti, galimi užgauliojimai, o tai atbaido naujokus, kas turi didelės įtakos serverio populiarumui bei gyvavimui. Prie projekto galiu prisidėti, taisant taisykles bei jas papildant, naujų užsiėmimų kūrimu, jailbreak'o skilties forumo prižiūrėjimu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? - Apie šio Jailbreak'o atsiradimą sužinojau labai nesenai, susibendrauti su Adminais dar neteko, todėl nemanau, kad mane rekomenduos.

Redaguota qTs

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, KoGeL* said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - KoGeL* 24 metai. https://steamcommunity.com/id/AsKogelis
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Matau kad iš dabartiniu aktyviausiu prižiųrėtoju tik mellow prižiūri serverį, tada vienam žmogui per daug darbo. Esu draugiškas labai, bendraujantis padedantis kuom tik sugebu. Tikras vardas Tautvaldas, esu iš Kauno, kaip minejau esu 24 metų.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves rez.lt bei šiuo metu dabartinis administratorius ( 1,6 cs) nwk.lt savininkas (pardaviau projekta) trolis.eu prižiurėtojas ( kol kirilas neperejo į koridoriu) ewar.lt kažkada buvau (čia yra visi 1.6 cs serveriai, csgo nesu buves manau būtų išbandyti smagu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Speedrun serverį.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padeti komandai su įdejomis tiek serverį tiek forume. Aktyviai padėti žaidejams arba projekto valdžiai. Galbut ateitį, jei viskas tvarkoje prisijungti prie jūsų projekto komandos ir padeti su viskuo kuom tik galesiu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Mellow

Alio pamirsai mane... 😞

  • Kek 2
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - cocobongo ; 18 m. ; https://steamcommunity.com/id/cocooobongooo/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Vardu - Dominykas, gyvenu Klaipėdoje, dažnai laiką leidžiu ne tik savam mieste, bet ir Kaune. Neišsižadu kompiuterio, todėl labai didelė dalis tenka jam bei vimo jb serveriui. Turiu nemažai patirties administruojant, prižiūrint serverius, daugiausia jailbreak. Serveryje praleidžiu gan daug laiko pastarosiomis dienomis bei žinau, kad dar jų bus ne viena. Atsakingas, galbūt per daug skubiai padarantis išvadas ir po to truputį jas koreguojantis. Ir paskutinė priežastis tapti prižiūrėtoju, tai noras padėti įsisavinti patį žaidimą dar nežinantiems, nemokantiems ir panašiai...
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Buvau, pirktinis - laikiux ; Išrinktas - rampage.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? cs:go jailbreak
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nežinau, elementari pagalba žaidėjams, žaidėjų traukimas į serverį, giveaway, event, įdomiai leidžiamas laikas serveryje.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Galbūt Deficitas tartų žodį, jeigu prisimintų kas aš toks, bet guldau galvą, kad neprisimins.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-11-23 at 15:09, KoGeL* said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - KoGeL* 24 metai. https://steamcommunity.com/id/AsKogelis
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Matau kad iš dabartiniu aktyviausiu prižiųrėtoju tik mellow prižiūri serverį, tada vienam žmogui per daug darbo. Esu draugiškas labai, bendraujantis padedantis kuom tik sugebu. Tikras vardas Tautvaldas, esu iš Kauno, kaip minejau esu 24 metų.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves rez.lt bei šiuo metu dabartinis administratorius ( 1,6 cs) nwk.lt savininkas (pardaviau projekta) trolis.eu prižiurėtojas ( kol kirilas neperejo į koridoriu) ewar.lt kažkada buvau (čia yra visi 1.6 cs serveriai, csgo nesu buves manau būtų išbandyti smagu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Speedrun serverį.

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padeti komandai su įdejomis tiek serverį tiek forume. Aktyviai padėti žaidejams arba projekto valdžiai. Galbut ateitį, jei viskas tvarkoje prisijungti prie jūsų projekto komandos ir padeti su viskuo kuom tik galesiu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Mellow

Su tokiu akių padrąskymu tai nelabai žiūriesi kaip vertas dėmesio, nes, kai nueisi ir jei pradėsi akis visiems taip drąskyt, tai ojojoj... 🙂 Charakteris matau tavojo iš sunkesniūjų 🙂

P.S. Mellow nėra prižiūrėtojas, jis tik spec adminas 🙂😄 Nemaišyk dviejų atskirų dalykų 🙂😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Supykes Draugas 21  https://steamcommunity.com/profiles/76561198068135195/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - As esu draugiskas, megstu tvarka mane visi gerai labai pazysta, 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne tik adminu
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Minigame

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Kandidatuoju į ForFun pagr. administraciją norėdamas praturtinti savo žinias, panaudoti savo teorines žinias bei sužinoti dar nežinomų praktinių subtilybiu, esu žaidęs Prop Hunt, Chicken fight, Zombie escape, PaintBall per gmod ir tai man tikrai nėra naujas dalykas tai suprantu žaidėjus, kurie pažeidžia įvairias taisykles tam tikro modo gameplay. Pagalvojau, kad turiu labai daug laisvo laiko, todėl nusprendžiau, kad reikia būtent tokios veiklos kaip ši, o visgi patirties aš turiu ne mažai tai manau sunkumų neturėsiu. Didelis pliusas dar yra tas, kad darbas serveryje yra žymiai lengvesnis dėl serveryje esančių patyrusių administratorių, kurie pasidalins savo patirtimi ir geranoriškai padės ištikus bėdai. Taisykles visada persiskaitau, nes žinau, kad kiekvienas projektas/serveris/modas turi skirtingų reikalavimų, nepaisant to, kad labai gerai žinau, kaip žaisti.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Echo sake parekomenduos 

Redaguota Supykes draugas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Supykes draugas said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Supykes Draugas 21  https://steamcommunity.com/profiles/76561198068135195/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - As esu draugiskas, megstu tvarka mane visi gerai labai pazysta, 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne tik adminu
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Speedrun
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Zadu daugiau zaisti ir padeti gaudyti blogus zmones kurie daro netvarka ir blogai elgesi
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Echo sake parekomenduos 

Su tokio skurdumo anketa, vargu ar galiu rekomenduot... 🙂
 

giphy.gif

Redaguota Echo
  • Kek 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Yasleeper, 17, http://steamcommunity.com/id/25864521
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Esu 17 metų studentas, mano vardas Paulius , Esu futbolo fanatikas, matematikos megėjas, ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir svajones. Gyvenime noriu eiti tik į priekį, tobulėti ir siekti savo tikslų. Tikiu, kad turiu savybių būdingų geram prižiūrėtojui, tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos sekti jų tikslų. Kiekvieną žmogų galiu išklausyti individualiai, spręsti jų problemas, bei padėti siekti jų tikslų. Turiu savotišką humoro jausmą. Kur gyvenu manau nelabai turi reikšmės. Galiu bendrauti per visiškai bet kokią programą skype, discord, žaidime, forume, ir kur tik prireiks. Prisistatymo nesu sukūręs, nes man atrodo, kad viešintis labai apie save tikrai nėra labai gerai. Šiam kartui apie save tiek, o kam bus įdomu visada sėdžiu discord programoje bendrauju su belenkuo kas parašo FaganLP#9509, tiesiog pridėkit ir galėsim pašnekėti.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves prižiurėtojum senai, na Minecrafte ;'D, buvo labai linksma, esu padares labai daug linksmų eventų, giveaways ir t.t. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Norėčiau tapti Jailbreak server'io prižiūrėtoju.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - (forumo prižiūrėjimas, patirtis gaudant cheatus, prisidėjimas prie administratorių veiklos ir t.t.) Esu aktyvus ir esant laisvam galiu padėt visokiais dalykais. 
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Gali būti parekomenduotu Deficitas jeigu pasakyčiau kas toks esu 😉

Redaguota RajonoZalupa

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , RajonoZalupa said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Yasleeper, 17, http://steamcommunity.com/id/25864521
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Esu 17 metų studentas, mano vardas Paulius , Esu futbolo fanatikas, matematikos megėjas, ryžtingas, tiksliai žinantis savo tikslus ir svajones. Gyvenime noriu eiti tik į priekį, tobulėti ir siekti savo tikslų. Tikiu, kad turiu savybių būdingų geram prižiūrėtojui, tikiu, kad galiu suburti žmones, suteikti jiems pasitikėjimo manimi, paskatinti juos sekti jų tikslų. Kiekvieną žmogų galiu išklausyti individualiai, spręsti jų problemas, bei padėti siekti jų tikslų. Turiu savotišką humoro jausmą. Kur gyvenu manau nelabai turi reikšmės. Galiu bendrauti per visiškai bet kokią programą skype, discord, žaidime, forume, ir kur tik prireiks. Prisistatymo nesu sukūręs, nes man atrodo, kad viešintis labai apie save tikrai nėra labai gerai. Šiam kartui apie save tiek, o kam bus įdomu visada sėdžiu discord programoje bendrauju su belenkuo kas parašo FaganLP#9509, tiesiog pridėkit ir galėsim pašnekėti.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves prižiurėtojum senai, na Minecrafte ;'D, buvo labai linksma, esu padares labai daug linksmų eventų, giveaways ir t.t. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Norėčiau tapti Jailbreak server'io prižiūrėtoju.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - (forumo prižiūrėjimas, patirtis gaudant cheatus, prisidėjimas prie administratorių veiklos ir t.t.) Esu aktyvus ir esant laisvam galiu padėt visokiais dalykais. 
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Gali būti parekomenduotu Deficitas jeigu pasakyčiau kas toks esu 😉

Nuuu iš forumo nickname'o ką žinau kas ką gali pagalvot koks žmogus galėtum būt

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , ValcoNN said:

Nuuu iš forumo nickname'o ką žinau kas ką gali pagalvot koks žmogus galėtum būt

Žinok jei galėčiau pasikeisti aš jį mielai pasikeisčiau.. Labai liūdžiu.

Redaguota RajonoZalupa

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 hours ago, RajonoZalupa said:

Žinok jei galėčiau pasikeisti aš jį mielai pasikeisčiau.. Labai liūdžiu.

o kam tokį pirmoj eilėj iš vis reikėjo užsidėt.. 😄 ?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, Bullzai said:

o kam tokį pirmoj eilėj iš vis reikėjo užsidėt.. 😄 ?

Aš norėjau šeip prie meno užsidėti, nes galvojau bus juokinga bet labai gailiuosi 😕

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 valandas prieš , RajonoZalupa said:

Aš norėjau šeip prie meno užsidėti, nes galvojau bus juokinga bet labai gailiuosi 😕

Sunku suprast tokias tavo "meninko" mintis... Čia greičiau pasiutimas, o ne meno išraiška 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...