Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Sveiki, esu Albertas, bet dauguma mane žino kaip "toresitas" Man yra 25 metai https://steamcommunity.com/id/albertinotinotino/ 

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Csgo man yra kaip hobis, grįžus iš darbo malonu prisėsti ir pabendrauti su cs kolegomis, bei pasišaudyt. Sugalvojau jog reikia pretenduoti į "trainingo" prižiūrėtojus, nes su kiekviena diena tenka kviestis, ir trugdyt kitus prižiūrėtojus, kad palaikytu tvarką ir sužiūrėtu visus vaikus ir išsišokelius. Prieš juos nieko blogo neturiu, bet tvarka turi būti. Noriu paimti tvarką į savo rankas, nes atsibodo kaskart kviesti kažką į pagalbą. 

3. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - kaip ir minėjau "traininge"

4. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Administratorium esu buvęs kelis mėnesius vimo, bet neesu pirkęs o tiesiog baigdavau mėnesio gale 1 vietoj. 

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Į projektą galėčiau inešti naujų idėjų, padėti su eventais, konkursais, netgi pats juos rengti, manau galėčiau labiau išplėsti vimo serverių ratą.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -  Rekomendacija gaunu iš TIGRĖS, būtent ją ir kviesdavau palaikyt tvarką. 

  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

visiem vaikam iskart -rep, gi aiskiai parasyta kad reikalavimas sumazintas is n19 iki n17, vistiek jie raso net 17 neturedami, like calm the fuck down.

  • Lovin' it 1
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Sveiki, esu Lukas žaidime žinomas kaip Aztek. Metų turiu 19. https://steamcommunity.com/id/taipciatikraiaztekas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu visiškai paprastas bachūrėlis iš Kauno, taipogi draugiškas. Serveryje papraščiausiai noriu išlaikyti tvarką, būnu dažnai aktyvus. Pats žaidžiu tik training serveryje.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -
Esu vieną kartą buvęs vimo serveryje, bet tai buvo ganėtinai senai
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -
Galiu padėti rengti eventus, konkursus, bei pasidalinti savo idėjomis serverio labui.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Tokių rekomendacijų neturiu ^^

Redaguota Aztek.
Netyčia enter paspaudžiau ^^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Sveiki, esu Raimundas žaidime atpažinamas kaip Raimundas man metų yra 19. https://steamcommunity.com/id/raimundas1997/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu normalus vyrukas, kaip ir visi kiti. Gyvenu Šiauliuose, gyvenimas normalus. Esu draugiškas bei mandagus. Prižiūrėtoju noriu tapti dėl to, jog aš jums padėčiau rengti įvairius serverio turnyrus, tai pat prižiūrėti serveri.
  3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Neesu niekur tapęs administratorium. Nors ir svajoju tapti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Tai turbūt kad Training Surf No-Jail Respawn.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti rengti įvairius konkursus,eventus, ir visa kitą. Bei pasiūlyti kažką gero serveriui.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
 - Niekas manęs nerekomenduoja, nebent aš savę pats rekomenduoju 😄

Redaguota Raimundas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Raimundas said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Sveiki, esu Raimundas žaidime atpažinamas kaip TINDER LEVEL 10 _Raimundas_. man metų yra 19. https://steamcommunity.com/id/raimundas1997/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu normalus vyrukas, kaip ir visi kiti. Gyvenu Šiauliuose, gyvenimas normalus. Esu draugiškas bei mandagus.
  3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Neesu niekur tapęs administratorium. Nors ir svajoju tapti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Tai turbūt kad Training Surf No-Jail Respawn.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu padėti rengti įvairius konkursus,eventus, ir visa kitą. Bei pasiūlyti kažką gero serveriui.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
 - Niekas manęs nerekomenduoja, nebent aš savę pats rekomenduoju 😄

Manau tau dar reiktu ilgiau pazaisti musu projekte, nes kol kas matau, jog esi prazaides viso labo 16h. 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - .Tomas, 15 metu. https://steamcommunity.com/id/aliooonas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Sveiki, esu Tomas is Panevezio. Turbut kaip ir matet man yra 15 metu. Siuo metu gyvenu Norvegijoje. I Priziuretojus meginu pretenduot, kadangi siame serveryje praleidziu daug laiko, bei noriu prisideti ir padeti serverio komandai. Siame darbe turiu tikrai gan gera kieki patirties ir ne tik is CS:GO. Taipogi is kitu zaidimu kuriu tikriausiai net nevardintsiu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Is cs:go serveriu tiksliai dabar pavadinimu nepasakysiu, kadangi tai buvo keli angliski serveriai. Taipogi snekant apie cs 1.6 pagrindas buvo irgi angliski serveriai
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Minigames serveryje.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Su zmonem kurie nori bendrauti atnesciau geru ir nepamirstamu emociju. Padeciau priimti sunkesnius sprendimus ir panasius dalykus. Gal ir padaryciau pora event is savo pinigines su prizais serveryje.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - EchO' , Toresitas. R3LQ, Hala

Redaguota .Tomas
  • Patinka 2
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, .Tomas said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - .Tomas, 15 metu. https://steamcommunity.com/id/aliooonas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Sveiki, esu Tomas is Panevezio. Turbut kaip ir matet man yra 15 metu. Siuo metu gyvenu Norvegijoje. I Priziuretojus meginu pretenduot, kadangi siame serveryje praleidziu daug laiko, bei noriu prisideti ir padeti serverio komandai. Siame darbe turiu tikrai gan gera kieki patirties ir ne tik is CS:GO. Taipogi is kitu zaidimu kuriu tikriausiai net nevardintsiu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Is cs:go serveriu tiksliai dabar pavadinimu nepasakysiu, kadangi tai buvo keli angliski serveriai. Taipogi snekant apie cs 1.6 pagrindas buvo irgi angliski serveriai
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Minigames serveryje.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Su zmonem kurie nori bendrauti atnesciau geru ir nepamirstamu emociju. Padeciau priimti sunkesnius sprendimus ir panasius dalykus. Gal ir padaryciau pora event is savo pinigines su prizais serveryje.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - EchO' , Toresitas. R3LQ, Hala

Kandidatuotis gali asmenys tik nuo 17+ metų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

47 minutes ago, .Tomas said:

Sita puikiai zinau, pats pastebejau, bet priz EchO' sake galiu megint, ne metuose esme. 

Anksciau kandidatuotis galima buvo tik nuo 19+, dabar yra sumazinta. Daugeliu atveju metuose esme, taciau zinoma yra isimciu, taciau taves as nepazistu ir negaliu vertinti, lauksim kitu nuomones.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - xEon; 15; https://steamcommunity.com/id/Wicked0406;

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu nuolatinis serverio lankytojas, serveriuose žaidžiantis maždaug nuo 2017 metų (tada prisiregistravau į forumą). Didžią dalį savo laisvo laiko praleižiu prie ekrano ir tuo tarpu dažnai užsuku į vimo serverius. Prižiūrėtoju noriu tapti dėl to, nes noriu padėti augti šiai bendruomėnei ir išmesti ją griaunančius žmones.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Esu buvęs adminu/specadminu pora kartų šiuose serveriuose.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? -  1v1.

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Kadangi 1v1 serveris dar gan naujas, žadu ieškoti idėjų kaip jį pagerinti, Taip pat mielai padėsiu organizuoti/dalyvausiu įvariuose projektuose.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? - @Ka$haras; @DCRE

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, xEon said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - xEon; 15; https://steamcommunity.com/id/Wicked0406;

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu nuolatinis serverio lankytojas, serveriuose žaidžiantis maždaug nuo 2017 metų (tada prisiregistravau į forumą). Didžią dalį savo laisvo laiko praleižiu prie ekrano ir tuo tarpu dažnai užsuku į vimo serverius. Prižiūrėtoju noriu tapti dėl to, nes noriu padėti augti šiai bendruomėnei ir išmesti ją griaunančius žmones.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Esu buvęs adminu/specadminu pora kartų šiuose serveriuose.

4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? -  1v1.

5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Kadangi 1v1 serveris dar gan naujas, žadu ieškoti idėjų kaip jį pagerinti, Taip pat mielai padėsiu organizuoti/dalyvausiu įvariuose projektuose.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? - @Ka$haras; @DCRE

 

be ilgo mastymo reik imt kol yra.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį

Nii` 25metai, https://steamcommunity.com/id/fedha/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Kad paprasčiausiai galėčiau palaikyti tvarką serveryje
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - snh.lt 1,6 surf serve, ongame.lt 1,6, cs.adminas.lt 1,6 serveriuose
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic surf ir training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Neplanuoju investuoti į serverius daugiau laiko, nei tai darau dabar, todėl niekaip
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, NiiSan said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį

Nii` 25metai, https://steamcommunity.com/id/fedha/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Kad paprasčiausiai galėčiau palaikyti tvarką serveryje
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - snh.lt 1,6 surf serve, ongame.lt 1,6, cs.adminas.lt 1,6 serveriuose
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic surf ir training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? Neplanuoju investuoti į serverius daugiau laiko, nei tai darau dabar, todėl niekaip
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -

Esi prazaides abiejuose serveriuose apie 24h, manau reiktu dar patirties pries imantis tokiu pareigu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  • 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - sweiki visi man  20 metu. esu vardu Edvardas mano žadimo nickas yra ..KODAs ,GODAS,zw3r1s, https://steamcommunity.com/id/Alphana/

    2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - jau pildziau anketa anksiau ten buvau nurodes jog , pilna nepilnameciu kurie sneka nesamones stumia ant jusu graziu teveliu, norisi drausmes serverije ,tikrai nezaidziu su privilegijom ,kaip sakant esu nemalalietka ,esu draugiskas ,linksmas pozytivus, gerai gaudantis cheteriugas. daug kasko nebursiu neasu magas .Noriu prisidet prie saunios komandos vimo.

    3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?  UZAS.LT 1.6 priziuretojas

    4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? warcraft ir 1x1 arena tesiog situose servuose esu aktyvuss manau tikrai praleidziu tenais nemazhai laiko.

     5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - moku dirbti su p.s vegas pro . kuriu textus. ir . t.t

    6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep) turbut xd

  •  

  •  

 

 
 
  •  
Redaguota zw3r1s

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , zw3r1s said:
  • 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - sweiki visi man  20 metu. esu vardu Edvardas mano žadimo nickas yra ..KODAs ,GODAS,zw3r1s, https://steamcommunity.com/id/Alphana/

    2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - jau pildziau anketa anksiau ten buvau nurodes jog , pilna nepilnameciu kurie sneka nesamones stumia ant jusu graziu teveliu, norisi drausmes serverije ,tikrai nezaidziu su privilegijom ,kaip sakant esu nemalalietka ,esu draugiskas ,linksmas pozytivus, gerai gaudantis cheteriugas. daug kasko nebursiu neasu magas .Noriu prisidet prie saunios komandos vimo.

    3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur?  UZAS.LT 1.6 priziuretojas

    4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? warcraft ir 1x1 arena tesiog situose servuose esu aktyvuss manau tikrai praleidziu tenais nemazhai laiko.

     5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - moku dirbti su p.s vegas pro . kuriu textus. ir . t.t

    6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep) turbut xd

  •  

  •  

 

 
 
  •  

Jei tik tavo parašyti žodžiai būtų tokie įtikinami, kaip ir tavo gramatika... 😉 

Redaguota Echo
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Sparta* - 25 Metai - https://steamcommunity.com/id/Spartukas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Draugiskas, Bendraujantis, Padedantis, Karstakosis. Noriu tapti ne tik priziuretoju, bet ir jusu komandos (Seimos) narys.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip esu. Vimo.lt (Pirktinis) ir kitur.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Esu viska paminejas kitose savo anketose, bet atvirai, tai kuo galesiu, tuo padesiu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Jeebis , @Džionis poteto, @Ka$haras - Jei kazko nepaminejau, kuris noretu uzdeti man +rep, tai uzdekit man sirdele 🙂

Redaguota Sparta
Uzdejau tagus prižiūrėtojams.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Chuliganazz. 22 metai, https://steamcommunity.com/id/cStriX/home
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Siaip esu linksmas dazniausiai, turiu savo idomiu savybiu kaip daugelis serveryje zino, o noriu tapti priziuretoju nes jau zaidziu sitam serveryje virs 3 metu, pazistu vos ne visus kas apsilanko ir leidzia laika, su daugeliu tikrai gerai susibendraves esu ir noriu padeti palaikyti tvarka . ( gyvenu uzsieni tai bunu online kartais kitu metu negu kiti nes skirias valandu skirtumas tai cia toks kaip ir pliusas nes daznai nebuna priziuretoju)
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip sitam serveryje vos ne nuo pat pradziu pastoviai spec admin, samp serveryje esu buves kazkada senai, kaip ir viskas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Pagrindini laika praleidziu tai casual , training ir minigames , bet minigames yra labai populeru dabar ir ten buna daug priziuretoju, tai atsizvelgus i laisvas vietas tai classic arba training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Dalyvavimas labiau forume ko nedarau dabar, (cia joks ne papirkimas bet galiu dasimest ant hosto ar dar kazko prie islaikymo serverio) ir svarbiausia tai padaryt gera serverio aplinka kad kuo daugiau zmoniu zaistu , ir skirti laiko naujokam).
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Stickler, Tigre, Kovalskis , Halasight, R3LQ.

Aciu uz demesi ir lauksiu atsakymo.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 valandas prieš , cStriX said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Chuliganazz. 22 metai, https://steamcommunity.com/id/cStriX/home
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Siaip esu linksmas dazniausiai, turiu savo idomiu savybiu kaip daugelis serveryje zino, o noriu tapti priziuretoju nes jau zaidziu sitam serveryje virs 3 metu, pazistu vos ne visus kas apsilanko ir leidzia laika, su daugeliu tikrai gerai susibendraves esu ir noriu padeti palaikyti tvarka . ( gyvenu uzsieni tai bunu online kartais kitu metu negu kiti nes skirias valandu skirtumas tai cia toks kaip ir pliusas nes daznai nebuna priziuretoju)
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip sitam serveryje vos ne nuo pat pradziu pastoviai spec admin, samp serveryje esu buves kazkada senai, kaip ir viskas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Pagrindini laika praleidziu tai casual , training ir minigames , bet minigames yra labai populeru dabar ir ten buna daug priziuretoju, tai atsizvelgus i laisvas vietas tai classic arba training
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Dalyvavimas labiau forume ko nedarau dabar, (cia joks ne papirkimas bet galiu dasimest ant hosto ar dar kazko prie islaikymo serverio) ir svarbiausia tai padaryt gera serverio aplinka kad kuo daugiau zmoniu zaistu , ir skirti laiko naujokam).
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Stickler, Tigre, Kovalskis , Halasight, R3LQ.

Aciu uz demesi ir lauksiu atsakymo.

susiterses savo varda esi, vien su cytinimu ir slapstymusi, as asmeniskai nesuteikciau jokiu sansu, sorry not sorry 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, IGNN1S 弐 said:

susiterses savo varda esi, vien su cytinimu ir slapstymusi, as asmeniskai nesuteikciau jokiu sansu, sorry not sorry 🙂

Nu taip , visi šita faktą žino , ir aš jau tikėjausi gauti šita komentarą iš tavęs bet IGni tiesa yra tokia kad visi padaro klaidų , ir aš buvau nubaustas už tai ir sąžiningai priėmiau ta bausme ir be to tu jau nelabai lankaisi serveryje, nežinai kokia atmosphera dabar yra ir kaip viskas šuo metu yra , tu kaip vaiduoklis forume sėdi ir vis išlendi forume. Nu bet ačiū už tavo nuomone 

Redaguota cStriX

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , cStriX said:

Nu taip , visi šita faktą žino , ir aš jau tikėjausi gauti šita komentarą iš tavęs bet IGni tiesa yra tokia kad visi padaro klaidų , ir aš buvau nubaustas už tai ir sąžiningai priėmiau ta bausme ir be to tu jau nelabai lankaisi serveryje, nežinai kokia atmosphera dabar yra ir kaip viskas šuo metu yra , tu kaip vaiduoklis forume sėdi ir vis išlendi forume. Nu bet ačiū už tavo nuomone 

zmones nesikeicia, bent jau dazniausiai. nors ir nezaidziu daznokai, taciau reiksti nuomone gali kiekvienas, ka as dabsr ir darau.

 

 neseniai forume ejo tema apie tave, kad kazkokius konfliktus kelei, so, tai ir irodo, kad nepasikeitei. ir aplamai, tu esi is tu zmoniu, kurie pastoviai ateina issiliet i serveri, bent jau toki as tave prisimenu, o jeigu vis del to siek tiek atejai i prota ir to nebedarai, sekmes kandidatuojant, nusistates pries tave nesu 😉

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - IGNN1S 弐 / 17, ne už kalnų 18 / https://steamcommunity.com/id/lucyzasmadafaka
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Daugumai jau esu žinomas, tačiau kas manęs nežino - prisistatysiu. Reikalui atsiradus esu griežtas, diskriminacijos nemėgstantis asmuo. Visuomet stengiuosi įvesti lygybę, kur tik jos reikia. Šiame serveryje esu užsitarnavęs labai gerą reputaciją, tai galite matyti pasižiūrėję mano forumo statistikas, bei paklausus žaidėjų. Tačiau ne visada viskas būna kaip pasakoje, jeigu išgirsite blogų žodžių apie mane, tai tik dėl to, jog tas asmuo buvo nubaustas manęs ir jam sunku pripažinti, kad tai teisinga. Turiu ganėtinai tyrą širdį, nemėgstu patyčių, todėl vienas iš pagrindinių tikslų būnant prižiūrėtoju - mažinti jas, kuo mažiau patyčių, tuo draugiškesnė bendruomenė ir daugiau žaidėjų serveriuose. Šiaip esu linksmas, kas mane prisimena - gali tai paliudyti. Nemėgstu pyktis, tačiau gyvenime visko pasitaiko. Turiu ganėtinai didelius principus, kurie man trukdo gyventi, bet po truputėlį juos pradedu įveikti. Esu draugiškas, kas be abejo ir suartino mane su šio projekto žaidėjais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, šiame projekte du kartus, bei begale kitų projektų, kurių nevalia minėti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic, ten daugiausia laiko praleidžiu.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Renginių organizavimas, jeigu bus reikalinga mano pagalba, kadangi turiu patirties šioje srityje, visokeriopa pagalba serverio žaidėjams, išskaičius žaidėjų drausminimą. Taipogi, forumo tvarkymą, ką dariau ir be prižiūrėtojo pareigų. Gidų kūrimas naujokams, jau esu sukūręs vieną apie serverio paslaugas. Na, vienu sakiniu apibūdinant pasistengsiu būti visų sričių specialistas. Esu pasiryžęs daug kuom padėti, jeigu tai tik bus mano jėgoms.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Xaba, Dora.

 

  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...