Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

13 valandas prieš , ☂︎ℍ𝕖𝕝𝕖𝕞 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Helem, 16 (Žinau jog min 17+ bet manau, kad galima padaryti išimtį, ir tie 1 metai nedaug ką reiškia). https://steamcommunity.com/profiles/76561198571675496/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na visu pirma pradėsiu tuom kad mano vardas Martynas man 16 metų kaip jau minėjau, mėgstu sportuoti, pramogauti, leisti laiką su draugais truputį apie savo charakteri tai esu draugiškas, komunikabilus, padedantis, linksmas manau apie save užteks tiek. Noriu tapti prižiūrėtoju, nes dar nesu buvęs  neturiu patirties tokiose srityse (na aišku kai buvau šiek tiek mažesnis per cs 1.6 projektus esu buvęs bet nesiskaito manau) noriu prižiūrėti serveri nuo taisyklių pažeidėjų, bei noriu išbandyti tą savo pirmąjį kartą rimtose pareigose.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nesu, bet būtų gera proga pabūti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf arba FUN Multigames.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Pasistengsiu padėti kitiems serverio prižiūrėtojams, nors manau tai taip pat tvarkos prižiūrėjimas, tai dar savininkui idėjų pasiūlysiu jei kas į galvą šaus kokia gera mintis.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? -

Tikrai būtų įdomu sužinoti kiek laiko esi pražaidęs vimo serveriuose? Nes pagal matoma statistika tu čia tik apie mėnesį. Negalvoji, kad šiek tiek naivu tikėtis prižiūrėtojo statuso? 

Čia tik mano nuomonė.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-06-28 at 22:35, ☂︎ℍ𝕖𝕝𝕖𝕞 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Helem, 16 (Žinau jog min 17+ bet manau, kad galima padaryti išimtį, ir tie 1 metai nedaug ką reiškia). https://steamcommunity.com/profiles/76561198571675496/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na visu pirma pradėsiu tuom kad mano vardas Martynas man 16 metų kaip jau minėjau, mėgstu sportuoti, pramogauti, leisti laiką su draugais truputį apie savo charakteri tai esu draugiškas, komunikabilus, padedantis, linksmas manau apie save užteks tiek. Noriu tapti prižiūrėtoju, nes dar nesu buvęs  neturiu patirties tokiose srityse (na aišku kai buvau šiek tiek mažesnis per cs 1.6 projektus esu buvęs bet nesiskaito manau) noriu prižiūrėti serveri nuo taisyklių pažeidėjų, bei noriu išbandyti tą savo pirmąjį kartą rimtose pareigose.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nesu, bet būtų gera proga pabūti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf arba FUN Multigames.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Pasistengsiu padėti kitiems serverio prižiūrėtojams, nors manau tai taip pat tvarkos prižiūrėjimas, tai dar savininkui idėjų pasiūlysiu jei kas į galvą šaus kokia gera mintis.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? -

+rep daznai matau serveryje.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 6/8/2019 at 6:57 PM, Jeebis said:

1. Sveiki, mano nick Jeebis, man yra 17 metų, https://steamcommunity.com/id/MSDPR26/ 
 2. Esu draugiškas ir bendraujantis su serverio žaidėjais, neįžeidinėju ir laikausi taisyklių. Noriu, kad fun serveryje būtų tvarka ir teisingumas, nes prižiūrėtojų retai ateina.
 3. Nebuvau niekad prižiūrėtoju. 
 4. Norėčiau tapti Fun serverio prižiūrėtoju.
 5. Esu gan aktyvus ir tikrai su manimi problemų nebus. 

 6. Mane rekomenduoja: ✘ EchO' #☂  https://steamcommunity.com/profiles/76561198290964596/

Priimtas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Sveiki mano nick Monstralia997,  man 17 metų, Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198885423859/
 2. Esu iš Kauno, man nepatinka išsišokeliai, bet aš sugebu juos toleruoti, laisvalaikiu žaidžiu žaidimus, noriu tapti prižiurėtoju nes jų mano manymu nepakankamai ir reikia, kad būtų tvarka, o ne chaosas, mėgstu pabendrauti, Vimo serveriuose žaidžiu daugiau negu 1 metus.
 3. Administratoriumi aš dar nebuves.
 4. Norėčiau tapti "Fun" serverio prižiūrėtoju, nes jame praleidžiu didžiaja laiko dalį.
 5. Stengsiusi padeti su eventais, atsakyti i užduotus klausimus.

Redaguota Monstralia997

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-06-28 at 22:35, ☂︎ℍ𝕖𝕝𝕖𝕞 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Helem, 16 (Žinau jog min 17+ bet manau, kad galima padaryti išimtį, ir tie 1 metai nedaug ką reiškia). https://steamcommunity.com/profiles/76561198571675496/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na visu pirma pradėsiu tuom kad mano vardas Martynas man 16 metų kaip jau minėjau, mėgstu sportuoti, pramogauti, leisti laiką su draugais truputį apie savo charakteri tai esu draugiškas, komunikabilus, padedantis, linksmas manau apie save užteks tiek. Noriu tapti prižiūrėtoju, nes dar nesu buvęs  neturiu patirties tokiose srityse (na aišku kai buvau šiek tiek mažesnis per cs 1.6 projektus esu buvęs bet nesiskaito manau) noriu prižiūrėti serveri nuo taisyklių pažeidėjų, bei noriu išbandyti tą savo pirmąjį kartą rimtose pareigose.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne nesu, bet būtų gera proga pabūti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf arba FUN Multigames.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Pasistengsiu padėti kitiems serverio prižiūrėtojams, nors manau tai taip pat tvarkos prižiūrėjimas, tai dar savininkui idėjų pasiūlysiu jei kas į galvą šaus kokia gera mintis.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? -

+Rep tikrai tiktu į prižiūrėtojus. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mr.Hardex , 21m , https://steamcommunity.com/id/hardex350/ 
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu Edvinas iš Elektrėnų. 21 metų dirbantis pilietis. Pagrindiniai Hobiai yra Tinklinis ir Cs:Go. Domiuosi nauja techniką ir mašinomis. Kodėl noriu tapti prižiūrėtoju tai labai paprasti. Tiesiog noriu. Neturiu svario priežąsties, bet manau, kad noriu padėti serveriui išlikti švariam ir tvarkingam, nuo visu neigiamų ar tiesiog piktų žaidėjų. Tuo pačiu jaučiu "servui" simpatiją nes pamenu laikus, kai žaisdavau source "laikiux" for fun, tai šis serveris man sukelia nostalgiją. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Pamenu kažkadaise buvau, bet tai buvo gan senai, tad negaliu pasakyti kur. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - ForFun serverio.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Na manau, kad galėčiau finansiškai paremti serverį kaip jam to reikėtu. Dar tikiu, kad galėčiau padėti spręsti iškilusias problemas dėl serverio ir pnš.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Esu ganėtinai naujas žmogus, tad +rep neturiu iš prižiūrėtojų. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

13 minutes ago, hardex350 said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Mr.Hardex , 21m , https://steamcommunity.com/id/hardex350/ 
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu Edvinas iš Elektrėnų. 21 metų dirbantis pilietis. Pagrindiniai Hobiai yra Tinklinis ir Cs:Go. Domiuosi nauja techniką ir mašinomis. Kodėl noriu tapti prižiūrėtoju tai labai paprasti. Tiesiog noriu. Neturiu svario priežąsties, bet manau, kad noriu padėti serveriui išlikti švariam ir tvarkingam, nuo visu neigiamų ar tiesiog piktų žaidėjų. Tuo pačiu jaučiu "servui" simpatiją nes pamenu laikus, kai žaisdavau source "laikiux" for fun, tai šis serveris man sukelia nostalgiją. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Pamenu kažkadaise buvau, bet tai buvo gan senai, tad negaliu pasakyti kur. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - ForFun serverio.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Na manau, kad galėčiau finansiškai paremti serverį kaip jam to reikėtu. Dar tikiu, kad galėčiau padėti spręsti iškilusias problemas dėl serverio ir pnš.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Esu ganėtinai naujas žmogus, tad +rep neturiu iš prižiūrėtojų. 🙂

Yra žaidėju kurie dvi valandikes per dieną sužaidžia tai sakyčiau, kad dar apsiprasti reiktų visų pirmą. 😁

ayyyyyyy.PNG

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, Tomas said:

 

Yra žaidėju kurie dvi valandikes per dieną sužaidžia tai sakyčiau, kad dar apsiprasti reiktų visų pirmą. 😁

ayyyyyyy.PNG

Visiškai su tavimi sutinku, kad mažai prabuvęs serveri. stengsiuos su tokia didele šeima praleisti daugiau laiko ^^

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ♛ Kovalski ♛ , 20. https://steamcommunity.com/profiles/76561198308756928/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - man yra 20 metų. Šiuo metu esu uzsienije, kuriame dirbu. Kadangi mano darbo dienų vakarai ir savaitgaliai būna laisvi daug laiko praleidžio vimo serveryje. Nusprendžiau užpildyti į prižiūrėtojo pareigas, kad mano praleistas laikas serveryje nebūtų tik smagiam laiko praleidimui, o tuo pačiu galėčiau ir prižiūrėti serverio tvarka ir padėti žaidėjams
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, prižiūrėtoju teko būti nekartą, kai 1.6 buvo dar ant "bangos". CSGO prižiūrėtoju dar neteko būti.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? fun multigames
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Padėsiu naujiems žaidėjams, skirsiu laiko žaidėjams pereiti nepereinamas kliūtis. Suorganizuoti eventų.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - nėra

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

19 valandas prieš , ♛ Kovalski ♛ said:

 

Na pakartosiu tai, ką jau sakiau kitam žaidėjui. 

Šiame serveryje tu esi pralaidęs 3 savaites.  Galvoji taip paprastai gausi prižiūrėtojo statusą?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Pučiat burbulą jau... Kai bus laikas, bus paimtas į prižiūrėtojų gretas, laiko ir kantrybės tik... 😉 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - RUSTED BORA, 21 metai, https://steamcommunity.com/id/boomboom_headshot0/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu trečio kurso studentas studijuojantis IT technologijų mokslus, šiuo metu uždarbiauju, kad galėčiau užsidėti mersiukui amg bamperius, čipą, žinoma 2.7 litražas didokas, bet kaip jaunam  žmogučiui niekada nebus per daug :D. Didžiausi pomėgiai: mašinos, technologijos, filmai. Žinoma pomėgių galėčiau vardinti ir daugiau, bet per daug nesiplėsiu. Didžiausias šiuo metu prioritetas yra karjera bei mokslų užbaigimas visgi tik mokslo dėka galėsiu įgyvendinti savo visas gyvenimo svajones ir tikslus. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Žiūrint būtent iš counter-strike perspektyvos tai taip esu buvęs senais laikais prieš 8-9 metus "REZ" counter-strike 1.6 superadminu. Būtent šiame žaidime dar neteko būti administratoriumi kadangi be competitive šio žaidimo net nesijungdavau, VIMO serverius atradau ganėtinai nesenai prieš kelias savaitęs ir užsiciklinau tad noriu išbandyti administratoriaus pareigas ir čia. O jeigu paėmus plačiai administratoriaus klausimą tai įvairių žaidimų projektuose daug kartų teko administruoti žaidėjus (SAMP, MINECRAFT projektuose). Žinoma žinau, kad jus į žalius žaidėjus žiūrite labai naiviai tačiau mano manymu reikia suteikti kiekvienam šansą, kad ir koks jis beviltiškas bebūtu visgi nevisos gėlės išsiskleidžia net ir tada kai nėra laistomos, tad kiekvienas vertas tapti tuo kuo jis nori tereikia tik šiek tiek pastangų :). 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Multigames.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galėčiau prie projekto prisidėti iš IT pusės (SEO optimizacija, dizaininė pusė, funkcionalumas). Taipogi į šį serverį galbūt įneščiau ir naujų įdėjos, kurios pagerintu jo lankomumą taipogi ir paslaugų pirkimą, kuris galėtu dar būti perkamesnis nei šiuo metu esantis. Esu gan lankstus žmogus, tad galiu prisidėti ir įnešti į projektą visko, nes tikrai žinau ganėtinai daug.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Galbūt pats atsiras ir užtars.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - StaK1T, 17, https://steamcommunity.com/id/Stak1T/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu draugiskas, mandagus, kantrus, pastabus. priziuretojumi noriu buti nes serveriuose pastebiu daug cyteriu ir siaip zmoniu kurie labai trugdo zaidima, ir nera aktyviu priziuretoju kurie reaguotu i tai.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne, nesu 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? training surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -  dar nesu sugalvojes
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@RUSTED BORA pražaidęs 8 dienas. Tikrai per mažai.

@StaK1T 6h praleistos serveryje. Irgi mažai.

Esami prižiūrėtojai turi minimaliai praleisti 15h serveryje, kitaip gauna įspėjimus. Tai pradžiai gal bent tiek pražaiskit ir pildykit anketas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - tabak, 18, https://steamcommunity.com/id/tabakos/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu paprasta, ramaus būdo ir nekompleksuota asmenybė. Nemėgstu veltis į konfliktus, su manimi lengva atrasti kompromisą, dėlto yra retas atvejis, kad per mane bus įžiebtas ginčas.  Vienas iš mano pomėgių yra kompiuteriniai žaidimai, žinoma vienas iš jų yra CS:GO, kurį žaidžiu jau nuo 2012 m. ir šiame žaidime esu praleidęs didžiausią dalį savo laiko prie kompiuterio. Į prižiurėtojo pareigas pagalvojau pabandyti pretenduoti, nes dažnai lankausi šiame serveryje ir noriu palaikyti tvarką, kad tai neblogintų kitiems žaidėjams žaidimo kokybės. Taip pat gerai sutariu su serverio žaidėjais ir visada matau pozityvumą šiame serveryje taigi manau, kad problemų sprendimas čia bus labai lengvas ir smagus.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, , LaIKIuX MG projekte 2014-2015 ,Otaku.LT MG ir TTT buvusiame projekte 2017 m. pavasarį.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? MultiGames
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nuolankiai kviesti į serverį žmones, kurie galėtų ateiti ir pažaisti. Skatinti serverio rėmimą.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
(Čia galite parašyti jo Nick) - Klausiau echo ar leidžia man užpildyt tai sakė, kad leido.

Redaguota tabak

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 valandas prieš , tabak said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - tabak, 18, https://steamcommunity.com/id/tabakos/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu paprasta, ramaus būdo ir nekompleksuota asmenybė. Nemėgstu veltis į konfliktus, su manimi lengva atrasti kompromisą, dėlto yra retas atvejis, kad per mane bus įžiebtas ginčas.  Vienas iš mano pomėgių yra kompiuteriniai žaidimai, žinoma vienas iš jų yra CS:GO, kurį žaidžiu jau nuo 2012 m. ir šiame žaidime esu praleidęs didžiausią dalį savo laiko prie kompiuterio. Į prižiurėtojo pareigas pagalvojau pabandyti pretenduoti, nes dažnai lankausi šiame serveryje ir noriu palaikyti tvarką, kad tai neblogintų kitiems žaidėjams žaidimo kokybės. Taip pat gerai sutariu su serverio žaidėjais ir visada matau pozityvumą šiame serveryje taigi manau, kad problemų sprendimas čia bus labai lengvas ir smagus.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, , LaIKIuX MG projekte 2014-2015 ,Otaku.LT MG ir TTT buvusiame projekte 2017 m. pavasarį.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Multimod
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nuolankiai kviesti į serverį žmones, kurie galėtų ateiti ir pažaisti. Skatinti serverio rėmimą.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
(Čia galite parašyti jo Nick) - Klausiau echo ar leidžia man užpildyt tai sakė, kad leido.

Pirmas dalykas kuris užkibo už akių, tai nuo kada mes turim multimod serverį? Kažką praleidau gal? 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Echo said:

Pirmas dalykas kuris užkibo už akių, tai nuo kada mes turim multimod serverį? Kažką praleidau gal? 😄

uoj..... sumaisiau MG (Multigames) su Multimod 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Laimutis<3, 16m, https://steamcommunity.com/id/Laimutis6969/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Mano vardas yra Gytis as esu 16 metu greitai bus 17 esu draugiskas, padedantis, megstu bendrauti, noreciau tapti vimo dalimi delto nes serveriuose daznai buna zmoniu kurie nesilaiko tvarkos, netinkamai naudoja nusipirkstas paslaugas. servery esu praleides labai daug laiko ir neketinu jo apleisti.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Padeti organizuoti eventus pats daryti mini events serveryje. noreciau padeti sugrazinti wc3 serveri kuris yra jau gerokai apleistas.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
Džionis poteto

Redaguota Gytis
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/2/2019 at 7:05 PM, Monstralia997 said:

1. Sveiki mano nick Monstralia997,  man 17 metų, Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198885423859/
 2. Esu iš Kauno, man nepatinka išsišokeliai, bet aš sugebu juos toleruoti, laisvalaikiu žaidžiu žaidimus, noriu tapti prižiurėtoju nes jų mano manymu nepakankamai ir reikia, kad būtų tvarka, o ne chaosas, mėgstu pabendrauti, Vimo serveriuose žaidžiu daugiau negu 1 metus.
 3. Administratoriumi aš dar nebuves.
 4. Norėčiau tapti "Fun" serverio prižiūrėtoju, nes jame praleidžiu didžiaja laiko dalį.
 5. Stengsiusi padeti su eventais, atsakyti i užduotus klausimus.

Sveikinimai tapus naujausiu mūsų komandos nariu 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ★ Ju𝓼taz  (mano ''nick''), man yra 16 metų žinau, kad tik nuo 17,tačiau galėtu būti ir išimtis      .https://steamcommunity.com/profiles/76561198827889134/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Na aš esu Justas. Esu draugiškas su serverio žmonėmis, mėgstu linksminti kitus, "CS:GO" serveriuose praleidziu maziausiai 12h, mėgstu bendrauti, esu griežtas kai nusižengiama taisyklėmis. Manau visas serveris mane gerai pažįsta. Norėčiau išbandyti save tokiose pareigose, bei  noriu prižiūrėti serverį kai nėra "Adminu" (nes tikrai būna kai jų tikrai trūksta, ir yra nusižengiama taisyklėms-PVZ... būna reklamuoja kitus serverius, tačiau nėra Admin-Prižiūrėtojo). Bėje norėciau tapti prižiūrėtoju, nes šitas serveris turi gera ateitį.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Na neesu buvęs, tad ir noriu save išbandyti!(esu buvęs tik paprastas Admin, bet turbūt tai nesiskaito)
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? "CS:GO MiniGames serveryje"
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Galėčiau padėti galvoti ko trūksta serveriui, bei būti naudingu šitam projekte. 
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
(Čia galite parašyti jo Nick) - Neesu pasiklausęs serverio prižiūrėtojų, tad nežinau dėl šito reikalo.

Jei reikės atsakysiu į jūsų kitus klausimus, nes manau visko tikrai neparašiau.

Bėje kaip sakiau serveryje galėciau praleisti 12h kažkur tai manau yra daug, bei manau esu pasirįžęs naujiems išbandymams

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Dziga, 16m,  https://steamcommunity.com/id/Vedarai/
 2. Trumpai aprašykite save. - Taigi, gyvenu Ukmergėje, esu paprastas, jaunas žmogelis. Laisvalaiki praleidžiu su draugais, artimaisiais, arba žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Vimo.lt projekte žaidžiu apie 3 metus, todėl norėčiau išmeginti save aukštesnėse pareigose. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, Vimo.lt projekte esu adminas daugiau, nei 1,5 metų. Esu buvęs cs 1.6 egp adminu. Buvau gaves pasiulyma prižiurėti bahurų serva, tačiau atsisakiau.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? WC3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galėčiau į serverį atnešti naujų idėjų, dalyvauti eventuose 😜.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) -

Redaguota Dziga

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -R3LQ,  https://steamcommunity.com/id/DomsReese                                                                                                                                     2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu draugiskas , sutariu su daugeliu zmoniu serve , nesu labai harsh su visais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Taip esu , esu buves Vimo.lt priziuretoju (Classico)
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic surfo
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nauju ideju , dalyvauti eventuose , padeti betkokiame bedu sprendime t.t
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
 - Stickler

  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 7/29/2019 at 8:03 PM, R3LQ†*:・゚ said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -R3LQ,  https://steamcommunity.com/id/DomsReese                                                                                                                                     2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu draugiskas , sutariu su daugeliu zmoniu serve , nesu labai harsh su visais.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -  Taip esu , esu buves Vimo.lt priziuretoju (Classico)
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic surfo
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nauju ideju , dalyvauti eventuose , padeti betkokiame bedu sprendime t.t
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
 - Stickler

+Rep, mldc žmogus, pagelbėjo su serverio klausimais

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...