Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

3 minutes prieš, Sparta said:

Nebus taip 😁 Jei pats neisitikines kad cheatina, nebaninu 😁 Nieko gi nepadarysi jei zaidzia zmogus geriau uz mane 🙂

o siaip ant juoku daznai pasakau 😜 kitu atveju einu demo irashinet, ir stebet zaideja 🙂

Sjp kzn sparta mldc

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Danqis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ✪ TryHard Šėtonas 😈, Man 14, (bet nekalbu tikiuosi tai nebėda).https://steamcommunity.com/profiles/76561198930970780/.
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu jau kaip ir sakiau TryHardas aš mėgstu tvarką.Ir nenorėčiau, kad ją pažeidinėtu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne, bet manau kad sugebėčiau.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 serverio.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prižiurėti foruma,padėti kitiems jai reikės pagalbos.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Kolkas ne, bet tai nereiškia, kad esu labai blogas.

Kandidatuotis gali asmenys tik nuo 17+ metų. Manau ne kalbejime yra suo pakastas. 1 pagrindiniu dalyku kodel nera imami jaunesni zmones, nes nera pakankamai subrende 'blaiviai' mastyti, zinoma, yra isimciu.

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, Ka$haras said:

Kandidatuotis gali asmenys tik nuo 17+ metų. Manau ne kalbejime yra suo pakastas. 1 pagrindiniu dalyku kodel nera imami jaunesni zmones, nes nera pakankamai subrende 'blaiviai' mastyti, zinoma, yra isimciu.

Taip, bet jau supratau, kad negausiu isimties

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Danqis said:

Taip, bet jau supratau, kad negausiu isimties

Buvau išvykęs, tačiau deja taip, išimties nebus, per jaunas visgi. Dėl Sparta dar atsakymo kol kas neduosiu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

18 valandas prieš , Bullzai said:

Buvau išvykęs, tačiau deja taip, išimties nebus, per jaunas visgi. Dėl Sparta dar atsakymo kol kas neduosiu.

Sjp 3 metu trukumas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Unknown FR13NDS, 20, https://steamcommunity.com/id/Maziuss
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Megstantis padeti daznai serveri bunam su gera nuotaika pajuokaujam kiek pastebejas serveri buna tik vienas arba kitas adminas kuris nespeja i viska sureguoti 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Na nezinau kaip cia su reklamom :x bet okey Jailas.lt, CraftMc.lt kaip ir viskas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Multigames
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nelieciant Prz. pareigu tai gal ties map ideju siulymais, events. That's it. ;x
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

57 minutes ago, Unknown FR13NDS said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Unknown FR13NDS, 20, https://steamcommunity.com/id/Maziuss
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Megstantis padeti daznai serveri bunam su gera nuotaika pajuokaujam kiek pastebejas serveri buna tik vienas arba kitas adminas kuris nespeja i viska sureguoti 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Na nezinau kaip cia su reklamom :x bet okey Jailas.lt, CraftMc.lt kaip ir viskas
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Multigames
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Nelieciant Prz. pareigu tai gal ties map ideju siulymais, events. That's it. ;x
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 

55 hrs on record CS GO ir 0d 06:28:04h serve praleides. Ganėtinai naujas žaidėjas kaip matau

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

11 minutes ago, Bullzai said:

55 hrs on record CS GO ir 0d 06:28:04h serve praleides. Ganėtinai naujas žaidėjas kaip matau

Taip. esu naujas zaidejas bet bandau pritapti prie viso "community"

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -  Kajulis , 14, https://steamcommunity.com/profiles/76561198374267464/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu vardu Kajus, labai mėgstu serveryje palaikyti tvarka, ir labai mėgstu su visais bendrauti ir visiems padėti ir atsakyti į žaidėju iškylančius klausimus. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip buvau, Laikiux.lt serveryje, turėjau Admin'a.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Labai mėgstu žaidėjam organizuoti įvairiausias veiklas, ar konkursus. Turiu idėjų, kad reiktu gražint Vimo Dj, nes vis gi jau vasara ne už kalnu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nesidomėjau, bet jai taip, tai galės uždėti reputation point!

Ps. Nepulkit rašyt, kad galima pildyt tik nuo 17m. Ne metuose esme, o su kuo žmogus galvoją ir masto. Ačiū už jūsų supratingumą. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/17/2019 at 4:03 PM, KYS said:


1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -KYS 17 https://steamcommunity.com/profiles/76561198383834669/.
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Serveryje zaidziu daugiau nei 3 metus tai esu daug kam zinomas. Esu visada pasiruoses padeti ar atsakyti zaidejam i kilusius klausimus.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu buves vimo ververyje pirktinis adminas kad palaikyciau tvarka kol nera priziuretojiu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classico nes ten praleidziu daugiausiai laiko.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Siek tiek paremti turnyrus ar eventus.

 

Priimtas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 5/9/2019 at 3:12 PM, Kajulis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -  Kajulis , 14, https://steamcommunity.com/profiles/76561198374267464/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu vardu Kajus, labai mėgstu serveryje palaikyti tvarka, ir labai mėgstu su visais bendrauti ir visiems padėti ir atsakyti į žaidėju iškylančius klausimus. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip buvau, Laikiux.lt serveryje, turėjau Admin'a.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Labai mėgstu žaidėjam organizuoti įvairiausias veiklas, ar konkursus. Turiu idėjų, kad reiktu gražint Vimo Dj, nes vis gi jau vasara ne už kalnu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nesidomėjau, bet jai taip, tai galės uždėti reputation point!

 

Ps. Nepulkit rašyt, kad galima pildyt tik nuo 17m. Ne metuose esme, o su kuo žmogus galvoją ir masto. Ačiū už jūsų supratingumą. 

 

Po keliu neigiamu reakciju i tavo posta, pradėjai pats kitiems tuo paciu atsilygint ir tai parodo, kad nesi dar subrendes pakankamai but serverio priziuretoju...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-09 at 15:12, Kajulis said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -  Kajulis , 14, https://steamcommunity.com/profiles/76561198374267464/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu vardu Kajus, labai mėgstu serveryje palaikyti tvarka, ir labai mėgstu su visais bendrauti ir visiems padėti ir atsakyti į žaidėju iškylančius klausimus. 
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip buvau, Laikiux.lt serveryje, turėjau Admin'a.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training Surf
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Labai mėgstu žaidėjam organizuoti įvairiausias veiklas, ar konkursus. Turiu idėjų, kad reiktu gražint Vimo Dj, nes vis gi jau vasara ne už kalnu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nesidomėjau, bet jai taip, tai galės uždėti reputation point!

 

Ps. Nepulkit rašyt, kad galima pildyt tik nuo 17m. Ne metuose esme, o su kuo žmogus galvoją ir masto. Ačiū už jūsų supratingumą. 

 

Tame ir esmė, kad pasikeitė prižiūrėtojų anketa, tad amžius tikrai yra esmė

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki.

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Beerus, 16, https://steamcommunity.com/profiles/76561198806457680/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na, jau zaidziu siam projekte gal 2-3 metus, baisiai nepatinka netvarka, yra kol kas tik 1 priziuretojus serveryje, esu labai aktyvus prisijungiu vos ne kiekviena diena ir praleidziu serveryje apie 3-4 h, gaila bet senas steam nuchakino...
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip wc3 serveryje esu pastovus spec admin, seniau mc servuose buves 😄
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galeciau padeti rengti visokius turnyrus, konkursus.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Danqis @Dziga @Džionis poteto ir t.t

Redaguota Beerus
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, Beerus said:

Sveiki.

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Beerus, 16, https://steamcommunity.com/profiles/76561198806457680/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na, jau zaidziu siam projekte gal 2-3 metus, baisiai nepatinka netvarka, yra kol kas tik 1 priziuretojus serveryje, esu labai aktyvus prisijungiu vos ne kiekviena diena ir praleidziu serveryje apie 3-4 h, gaila bet senas steam nuchakino...
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip wc3 serveryje esu pastovus spec admin, seniau mc servuose buves 😄
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galeciau padeti rengti visokius turnyrus, konkursus.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Danqis @Dziga @Džionis poteto ir t.t

Kukliai, bet vistiek esu uz. Vieno "Priziuretojo" dėl vaizdo neuztenka, reikia kuris uzsiimtu su zaidejais. 🙂

Mano manymu jis tinka, draugiskas, visada padeda kaip tik reikia. 

  • Lovin' it 2
  • Kek 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/profiles/76561198930970780/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu Žinomas kaip Tryhardas. Man jau 15. Norėčiau, kad serveryje butu tvarka ir ramybė. Dar kuo galėčiau Tuo padėčiau.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne, Nesu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Kuo tik galėsiu. Padesiu kitiem su klausymais,nepatogumais.Padesiu ir forume. Kaip ir sakiau kuo galesiu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Dziga @Džionis poteto

Tikiuosi, kad atsirastu man išimtis. Dekoju už dėmesį. 🙂 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

ir niekas negali perskaityt šito punkto:

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) -

  • Kek 2
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Danqis said:

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - https://steamcommunity.com/profiles/76561198930970780/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu Žinomas kaip Tryhardas. Man jau 15. Norėčiau, kad serveryje butu tvarka ir ramybė. Dar kuo galėčiau Tuo padėčiau.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne, Nesu.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -Kuo tik galėsiu. Padesiu kitiem su klausymais,nepatogumais.Padesiu ir forume. Kaip ir sakiau kuo galesiu.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Dziga @Džionis poteto

Tikiuosi, kad atsirastu man išimtis. Dekoju už dėmesį. 🙂 

Taigi buvo tau aiskiai parasyta. kad nebus... Beja neimetei nick o metu tau 14

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Beerus said:

Sveiki.

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Beerus, 16, https://steamcommunity.com/profiles/76561198806457680/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na, jau zaidziu siam projekte gal 2-3 metus, baisiai nepatinka netvarka, yra kol kas tik 1 priziuretojus serveryje, esu labai aktyvus prisijungiu vos ne kiekviena diena ir praleidziu serveryje apie 3-4 h, gaila bet senas steam nuchakino...
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip wc3 serveryje esu pastovus spec admin, seniau mc servuose buves 😄
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galeciau padeti rengti visokius turnyrus, konkursus.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Danqis @Dziga @Džionis poteto ir t.t

Kiek teko stebeti tave, sudarei nebloga ispudi, esi draugiskas na ir praleidi servery nemazai laiko, taciau 1 didziulis minusas - dar vis esi be galo 'vaikiskas', pastebejau vaikiska elgsena ( tiek bendravime tiek ivarios reakcijos). Bent jau kol kas isivaizduoju tave kaip 'cute boy' , bet ne priziuretoja, mano manymu, tau dar reikia truputeli palaukti, suvyrisketi 😉

  • Kek 2
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - wokeN amžius 18 https://steamcommunity.com/id/officialwoken/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Man yra 18 metų Counter-Strike žaidime esu jau maždaug 9metus (įskaitant 1.6) CS:GO žaidime esu beveik 2 metus. Prižiūrėtoju čia noriu tapt kadangi noriu įvairovės, noriu padaryti tvarką šiame serveryje kurios labai trūksta.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip, esu administratorius dar ir dabar. Bachuruserve jau metus.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Training SURF
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prisidėsiu donationais, padėsiu žiūrėti demo, kadangi per metus laiko įgavau daug patirties gaudant bei atpažystant cheatus.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)?
(Čia galite parašyti jo Nick) - @Deivius1

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-05-24 at 11:08, Beerus said:

Taigi buvo tau aiskiai parasyta. kad nebus... Beja neimetei nick o metu tau 14

Man 14 bv ir gimse geg 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...