Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

7 valandas prieš , HyPerZ_xd said:

Kas toks busi? Pirma kart matau kappa 😂 

Ajk iš čia :D.  Bloga įtaka darai 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki,

šiame projekte lankausi keletą mėnesių, šiuo metu turiu SpecAdmin privilegijas, tačiau norėčiau kandidatuoti į Surf Training  serverio prižiūrėtojus. Kandidatuoju todėl, jog noriu prisidėti prie projekto ir jo palaikymo (ne tik prižiūrint serverį, bet ir kitokia pagalba, jei tokios prireiks).

Detaliau apie mane:

Amžius: 24 metai

Steam: https://steamcommunity.com/id/fluxino

Mail: hotice.4games@gmail.com

Skype: fluxas2

Ačiū. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

17 valandas prieš , ValcoNN said:

Heyyo! Vardu: Edgaras 20 metų, serveryje žinomas kaip nickname: -ValcoNN. Lankausi projekte jau kelis nepilnus metus ( tarp metų buvo daryta nemaža pertrauka ). Dažniausiai praleidžiamas laikas yra Wc3 serveryje, kartais lankausi ir MiniGame serveryje. Pildau šią anketa norėdamas pretenduoti į Wc3 serverio Prižiūrėtojus Ir padėti atlikti šias pareigas. Wc3 tipo serverius  žaidžiu gana ne mažą laiką, nuo css laikų tad apie patį serverio tipą nusimanau ne mažai. Prižiūrėtojo pareigose esu buves kitame CSS populiariame serveryje ( Projekto pavadinimo nemynėsim dėl reklamos , nebent šio projekto Administratorius paklaus.) Priežastis kodėl nebesu  ten Prižiūrėtojas yra tokia jog po CS:GO išleidimo wc3 serveris tapo nebepopuliarus ir tiesiog buvo uždarytas.  Mano Vimo Wc3 Serverio reputacija nemanau, kad yra prasta, kadangi serverio žaidėjų kolektyvas nėra blogas. Wc3 serveryje esu ne kartą pretendavęs į TOP 3 bei laimėjas privilegijas kaip VIP bei ADMIN. Mano tikslas tampant Wc3 Prižiūrėtoju yra palaikyti serverio tvarka, bei padėti jam plėstis, kad šiam serveriui  neatsitiktu taip, kaip atsitiko to projekto  CSS Wc3 serveriui.

Skype: edgaras8421  ( Labai retai naudojamas )

Discord: RampaGe ( 1682# )

El.Paštas: edgaras842@gmail.com

Steam profile  link: https://steamcommunity.com/id/ValcoNNz

Dedu +rep! 

Pazystu ji daug metu, ir tikrai vertas pareigu, plius jis gali inesti nauju ideju serveriui. 

Draugiskumo lygis jo aukstas, tikrai neiskiria zaideju, nezaidzia su privilegijom, ir jomis nepiknaudziauja! Visom 4 rankom uz ji! 

@bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-03-04 at 16:53, Sparta said:

Dedu +rep! 

Pazystu ji daug metu, ir tikrai vertas pareigu, plius jis gali inesti nauju ideju serveriui. 

Draugiskumo lygis jo aukstas, tikrai neiskiria zaideju, nezaidzia su privilegijom, ir jomis nepiknaudziauja! Visom 4 rankom uz ji! 

@bullzai

😝

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 3/3/2019 at 9:42 PM, ValcoNN said:

Heyyo! Vardu: Edgaras 20 metų, serveryje žinomas kaip nickname: -ValcoNN. Lankausi projekte jau kelis nepilnus metus ( tarp metų buvo daryta nemaža pertrauka ). Dažniausiai praleidžiamas laikas yra Wc3 serveryje, kartais lankausi ir MiniGame serveryje. Pildau šią anketa norėdamas pretenduoti į Wc3 serverio Prižiūrėtojus Ir padėti atlikti šias pareigas. Wc3 tipo serverius  žaidžiu gana ne mažą laiką, nuo css laikų tad apie patį serverio tipą nusimanau ne mažai. Prižiūrėtojo pareigose esu buves kitame CSS populiariame serveryje ( Projekto pavadinimo nemynėsim dėl reklamos , nebent šio projekto Administratorius paklaus.) Priežastis kodėl nebesu  ten Prižiūrėtojas yra tokia jog po CS:GO išleidimo wc3 serveris tapo nebepopuliarus ir tiesiog buvo uždarytas.  Mano Vimo Wc3 Serverio reputacija nemanau, kad yra prasta, kadangi serverio žaidėjų kolektyvas nėra blogas. Wc3 serveryje esu ne kartą pretendavęs į TOP 3 bei laimėjas privilegijas kaip VIP bei ADMIN. Mano tikslas tampant Wc3 Prižiūrėtoju yra palaikyti serverio tvarka, bei padėti jam plėstis, kad šiam serveriui  neatsitiktu taip, kaip atsitiko to projekto  CSS Wc3 serveriui.

Skype: edgaras8421  ( Labai retai naudojamas )

Discord: RampaGe ( 1682# )

El.Paštas: edgaras842@gmail.com

Steam profile  link: https://steamcommunity.com/id/ValcoNNz

Sveikinimai.
Parašyk per Discord man.
Bandomajam laikotarpiui žinoma, žiūrėsim kaip seksis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

  • Atnaujinti reikalavimai naujiem prižiūrėtojams.
  • Atnaujintas prižiūrėtojų sąrašas (paspaudę ant nick atsidarys jų steam profilis, kad lengviau susisiekti galėtumėte prireikus jų pagalbos).
  • Pašalinti iš prižiūrėtojų pagrinde dėl neaktyvumo:
    • Ignnis
    • Arbūzas
    • Wolf Pack
    • Kipras

Norėčiau asmeniškai padėkoti šitiem 4iem žmonėm už rūpestį kurį kadaise skyrėte mūsų projektui, tačiau suprantama, kad laikui bėgant keičiasi tiek pobūdžiai tiek interesai, atėjo laikas užleisti vietą naujiem kandidatam.

  • Lovin' it 4
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

21 hours ago, DCRE said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - TIGRE, 19, https://steamcommunity.com/id/tigreismyidol/

 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Man patinka tvarka ir nemėgstu žmonių, kurie laužo taisykles. O ir serveryje trūksta moteriškos įtakos.

 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Esu, eWar.lt projekte

 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Classic

 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Galiu surasti informaciją apie pažeidėjus, atsekti jų žinutes, darbo vietą, nusižengimus, taip pat esu aktyvi forume tad mielai tvarką palaikyčiau ir čia. Turiu įvairių įdėjų kaip galėtume plėsti projektą. (Galiu padėti DaTroller su gramatika)  Free kisses jei mane priimsit.

 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - DaTroller, sirxaba, Ka$haras

Ką galiu pasakyti.. Sveikinu tapus pirma ir naujausia narė mūsų komandoje. Mėnesis laiko, žiūrėsim kaip seksis, bet manau viskas bus tvarkoj, atkreipus dėmesį kiek jau laiko kartu su mumis (projektu) esi praleidus. Į discord parašyk man savo kažkokį kontaktą.

  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Nerka man 17metu https://steamcommunity.com/id/Gal_Nerka

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu šy serverį pradėjas lost kai man dar buvo 14metu  . Norėčiau būti prižiurėtojumi nes turiu gan nemažai patirties esu buves prižiūrėtojumi kietuose servuose.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne

4. Kurio http://Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Training
5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -  Stengčiausi prisidėti kažkaip prie konkursu aš kai buvau kitam serverį prižiūrėtojas aš sugalvodavau užduotis gal tai jums praverstų.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nope

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, Nerka said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Nerka man 17metu https://steamcommunity.com/id/Gal_Nerka

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu šy serverį pradėjas lost kai man dar buvo 14metu  . Norėčiau būti prižiurėtojumi nes turiu gan nemažai patirties esu buves prižiūrėtojumi kietuose servuose.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne

4. Kurio http://Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Training
5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -  Stengčiausi prisidėti kažkaip prie konkursu aš kai buvau kitam serverį prižiūrėtojas aš sugalvodavau užduotis gal tai jums praverstų.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nope

Biški plačiau apie trečia punktą tu man papasakok dabar :D.. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

20 minutes ago, Nerka said:

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - Nerka man 17metu https://steamcommunity.com/id/Gal_Nerka

2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Aš esu šy serverį pradėjas lost kai man dar buvo 14metu  . Norėčiau būti prižiurėtojumi nes turiu gan nemažai patirties esu buves prižiūrėtojumi kietuose servuose.

3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Ne

4. Kurio http://Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? - Training
5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? -  Stengčiausi prisidėti kažkaip prie konkursu aš kai buvau kitam serverį prižiūrėtojas aš sugalvodavau užduotis gal tai jums praverstų.

6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nope

Sako esu buves kituose serveriuse priziuretojas o i trecia punkta raso ne :DDDDD

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes prieš, ForgotteN said:

Sako esu buves kituose serveriuse priziuretojas o i trecia punkta raso ne :DDDDD

as nesuptatau kalausimo 😄 aš pagalvojua kad čia ar as esu prisidejas prie  serverio  projektų 😄

 

 

Redaguota Nerka

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Bullzai said:

Biškį mąstymas ne toks pas tave Nerka, koks turėtų būti pas prižiūrėtoją. Anketa atmetu.

nu jo 😄 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sveikas

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Fresco,24 metai https://steamcommunity.com/profiles/76561198354522192/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Esu draugiskas daug laiko praleidziu prie pc,noreciau tapti priziuretoju vien todel kad serve atsirastu daugiau tvarkos,nes pvz kaip buna rytaspriziuretoju nebuna serve o as galeciau butu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -Kazkada buvau mc servo priziuretojas,viskas buvo gerai. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? 
»Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - galeciau padaryti kaip ir reklama vimo servems uzsidejas lipduka ant telefono ir dar aisku galeciau platinti draugams bei padaryti lipdukus ir klijuoti mieste.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(galetu buves priziuretojas tai hala) -

  • Kek 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

22 hours ago, Fresco said:

sveikas

 1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. -Fresco,24 metai https://steamcommunity.com/profiles/76561198354522192/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? -Esu draugiskas daug laiko praleidziu prie pc,noreciau tapti priziuretoju vien todel kad serve atsirastu daugiau tvarkos,nes pvz kaip buna rytaspriziuretoju nebuna serve o as galeciau butu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? -Kazkada buvau mc servo priziuretojas,viskas buvo gerai. 
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? 
»Classic« Surf !ws !gloves Vimo.LT
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - galeciau padaryti kaip ir reklama vimo servems uzsidejas lipduka ant telefono ir dar aisku galeciau platinti draugams bei padaryti lipdukus ir klijuoti mieste.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(galetu buves priziuretojas tai hala) -

Atmetam jusu anketa kolkas. Labai atmestinai uzpildita, klaidu daugiau nei mano postose, bet matosi kad net nebandai ju nuslepti. Ir tavo atmestini komentarai nelabai prideda uztikrinumo kad tu siu pareigu nori labai :). Tai kolkas sakom ne, galbut ateityje kai uzpildisi anketa su tikslia, aiskia informacija bus persvarstyta. Sekmes projekte!

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Heyio, im Back! 😁 

Žaidime esu žinomas kaip - Sparta* ir FeNiX,  Steam profilį. - https://steamcommunity.com/id/Spartukas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na tvarka yra tvarka, visi tai suprantame ir žinome, pagrinde noreciau padėti su serveriu, paieškoti kažko naujo, kažka pakeisti, žinoma su žaidėju apklausom, ar jie to norėtu, ar bent ju nuomonė sužinoti. 

O ką čia apie save papasakosi, nėra labai daug ką, tiek kad gyvenu Vokietijoi jau beveik pus antrų metu, čia mokinuosi ir dirbu, aktyvumas dažniausiai vakarais, Lietuvos laiku 16:00 iki 21:00. Gegužį suėis 25 metai. Jau baigiu išaugti iš toxic žaidėjo, stengiuosi nesinervuot, tiesiog norisi praleist smagiai laika jūsų Projekte. 

Aišku dauguma galvoja kad esu Toxic, nors dažniau juokais tai parodau, bet nevisi ta supranta. 


 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip esu nemažai kartu buvęs Prižiurėtoju, žinoma, koks projektas, toks ir prižiurėtojas, šiuo metu esu gan pastovus. 

Laikiux - CSGO (CSS), Net kelis kartus, dabar siuo metu esu ten CSGO Administratorius, bet ta projekta leavinau del nekompetetingu S.Administratorių, taigi ten esu užsibaninęs visam laikui. - Vėliau buvau vienam projekte, bet ten buvo Swarm high xp, ilgai nebuvau, nes projektas ilgai neisilaike, pavadinima jau pamirsau, negaliu pasakyti jo. 


 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Warcraft3 surf


 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Atsakiau į antrą klausima. 


 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nerekomenduoja, tiesiog sugalvojau parašyti. 

O Jei kas turi +rep būtu malonu kad tai išreikštu! 🙂

Bėja, nuo  birželio 11 iki 30 nebusiu visai, gryžtu namo atostogu. 🙂

Redaguota Sparta
Parašiau kur buvau Prižiurėtojas, kuriuose projektuose.
  • Lovin' it 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 hour ago, Sparta said:

1. Heyio, im Back! 😁 

Žaidime esu žinomas kaip - Sparta* ir FeNiX,  Steam profilį. - https://steamcommunity.com/id/Spartukas/
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Na tvarka yra tvarka, visi tai suprantame ir žinome, pagrinde noreciau padėti su serveriu, paieškoti kažko naujo, kažka pakeisti, žinoma su žaidėju apklausom, ar jie to norėtu, ar bent ju nuomonė sužinoti. 

O ką čia apie save papasakosi, nėra labai daug ką, tiek kad gyvenu Vokietijoi jau beveik pus antrų metu, čia mokinuosi ir dirbu, aktyvumas dažniausiai vakarais, Lietuvos laiku 16:00 iki 21:00. Gegužį suėis 25 metai. Jau baigiu išaugti iš toxic žaidėjo, stengiuosi nesinervuot, tiesiog norisi praleist smagiai laika jūsų Projekte. 

Aišku dauguma galvoja kad esu Toxic, nors dažniau juokais tai parodau, bet nevisi ta supranta. 


 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - Taip esu nemažai kartu buvęs Prižiurėtoju, žinoma, koks projektas, toks ir prižiurėtojas, šiuo metu esu gan pastovus. 

Laikiux - CSGO (CSS), Net kelis kartus, dabar siuo metu esu ten CSGO Administratorius, bet ta projekta leavinau del nekompetetingu S.Administratorių, taigi ten esu užsibaninęs visam laikui. - Vėliau buvau vienam projekte, bet ten buvo Swarm high xp, ilgai nebuvau, nes projektas ilgai neisilaike, pavadinima jau pamirsau, negaliu pasakyti jo. 


 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Warcraft3 surf


 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Atsakiau į antrą klausima. 


 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? (Čia galite parašyti jo Nick) - Nerekomenduoja, tiesiog sugalvojau parašyti. 

O Jei kas turi +rep būtu malonu kad tai išreikštu! 🙂

Bėja, nuo  birželio 11 iki 30 nebusiu visai, gryžtu namo atostogu. 🙂

2. Labai nekonkretus. Ka butent noretum pakeisti? Ar jau turi kokiu ideju?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1. Jūsų Nick žaidime, amžius, bei nuoroda į jūsų Steam profilį. - ✪ TryHard Šėtonas 😈, Man 14, (bet nekalbu tikiuosi tai nebėda).https://steamcommunity.com/profiles/76561198930970780/.
 2. Trumpai aprašykite save. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? - Esu jau kaip ir sakiau TryHardas aš mėgstu tvarką.Ir nenorėčiau, kad ją pažeidinėtu.
 3. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Jei taip, kur? - ne, bet manau kad sugebėčiau.
 4. Kurio Vimo.lt serverio prižiūrėtoju norėtumėte tapti? Wc3 serverio.
 5. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? - Prižiurėti foruma,padėti kitiems jai reikės pagalbos.
 6. Galbūt jus rekomenduoja kažkuris iš esamų prižiūrėtojų? (+rep)? 
(Čia galite parašyti jo Nick) - Kolkas ne, bet tai nereiškia, kad esu labai blogas.

Redaguota Danqis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

15 valandas prieš , Ka$haras said:

2. Labai nekonkretus. Ka butent noretum pakeisti? Ar jau turi kokiu ideju?

Taip turiu, buvau kalbejas su Bullzai, noretusi pamatyti nauju race. Apklausas daryciau del mapu, ar pageidautu nauju. Cia dabar tokios idejos, o veliau ju ir atsiras daugiau.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, Tomas said:

@Sparta Kaip žmogus gal ir neblogas, tik baisu, kad išbaninsi pusę serverio, nes tavo manymu kas antras cheatina .😁

Nebus taip 😁 Jei pats neisitikines kad cheatina, nebaninu 😁 Nieko gi nepadarysi jei zaidzia zmogus geriau uz mane 🙂

o siaip ant juoku daznai pasakau 😜 kitu atveju einu demo irashinet, ir stebet zaideja 🙂

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...