Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Hii! Šiame serveryje žaidžiu gan senokai, serveryje esu tikrai gan žinomas, kadangi ne kartą esu buvęs aukštose pozicijose, laimėjęs konkursų ar net seniau buvęs prižiūrėtojas. Dauguma manęs nekenčia - dėl mano griežto charakterio. Esu griežtas, bet teisingas. Aš - labai diskretiška persona. Jeigu nežinote ką reiškia diskretiškas - tai yra žmogus saugantis paslaptis, niekada neatsukantis nugaros, taktiškas. Esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus, ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar kitas, abudu yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę. Imu pavyzdį iš savęs.

graphic.png

 

 

Redaguota IGNN1S
Pridėjau kontaktus.
  • Lovin' it 1
  • Kek 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

33 minutes prieš, IGNN1S said:

Hii! Šiame serveryje žaidžiu gan senokai, serveryje esu tikrai gan žinomas, kadangi ne kartą esu buvęs aukštose pozicijose, laimėjęs konkursų ar net seniau buvęs prižiūrėtojas. Dauguma manęs nekenčia - dėl mano griežto charakterio. Esu griežtas, bet teisingas. Aš - labai diskretiška persona. Jeigu nežinote ką reiškia diskretiškas - tai yra žmogus saugantis paslaptis, niekada neatsukantis nugaros, taktiškas. Esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus, ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar kitas, abudu yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę. Imu pavyzdį iš savęs.

graphic.png

 

 

Sveikinimai. Pažiūrėsim, kaip išimtys rutuliosis tolimesniame serverio gyvenime. Linkiu sėkmės ir kantrybės, atlaikyti visus blogus komentarus, nes nujaučiu, kad bus keli.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki Vimo.LT Administracija,

  Man yra 22 metai, patirties turiu apie 5-7 metai ant cs 1.6 bet su trumpom pauzem. In game zinomas kaip JavaScript. Pats nekarta esu buves priziuretojas 1.6 serveriu taip kad ismanau kaip turi tikras priziuretojas elgtis ir kokios yra ju taisykles. CSGO pradejau zaist neperseniausiai tai dar turiu tik apie 230 valandu. Noreciau tapti Vimo.LT surf serveriu priziuretojas nes tik juos ir tezaidziu dazniausiai. Manau kad priziuretoju tikrai truksta nes kiek bunu pasijunges serveriuose tai retai kada pamatysi priziuretojus. 

Su pagarba,

Lukas.

Skype: lukisxs12

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, man yra 20 metu, zaidziau cs 1.6 apie 7 metus pries metus pradejau zaist cs:go, zaidziu Vimo:Surf Serveri jau apie 4 menesius, jau esu spec adminas apie 2 menesius ir pokolkas neturejau jokiu nusiskundimu apie mano prieziura serverije esu gerai zinomas, bei  ismokes visas admin komandas ir taisykles. Esu draugiskas, bendraujantis ir norintis palaikyti serveri gyva. Pildau buti priziuretoju vimo:surf serveri nes noreciau palaikyti tvarka ir priziureti kad serve zmonem butu smagu zaisti. Praleidziu apie 3-4 valandas kartais net  daugiau cs:go surf serveri. Jeigu kyla klausimu apie mane ar reikia dar informacijos su malonumu ja galiu suteikti.

Su Pagarba Laurynas.

CS:GO nick: Chuliganazz

NR: 866864045

 

  • Lovin' it 2
  • Patinka 1
  • Nepatinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@⁄ ⁄ ⁄ Μ™ Chuliganazz, labai įvairių atsiliepimų apie tave susilaukiau. Tiek gerų, tiek blogų. Bet blogi biški viršų labiau ima. Teko girdėt, jog visiem grasini Slay dėt, jeigu round greičiau nepabaigs, jog agresyvus ir įžeidus esi. Kas nėra labai tinkama prižiūrėtojui - nemanai?

  • Lovin' it 1
  • Patinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

Galėjai girdėti tik iš poros žmonių ir tai net negaliu pasakyti kad tai yra 100% tiesa, niekada nesu nieko slayines, kickines, slap, nieko apsoliuciai nesu padaręs, kiek žmonių ne pagarba rodo tai gal nesnekeisiu, bet jei taip girdėjai kad aš taip darau ir tu manai kad tai tiesa tai reiskias aš ir spec administracijos nevertas. Tai reiškia turim šitą situacija išsiaiškinti 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kad to nesi daręs, tai viskas tvarkoj. Kad kiti rodo kažkam ne pagarbą, tai ir taip aišku, visada buvo tokių, visada ir bus. Bet.. jie kartu ir nepretenduoja į Prižiūrėtojus. Aš asmeniškai nieko prieš Tave neturiu, kaip sakiau, susilaukiau ir tikrai gerų atsiliepimų apie Tave. Bet prieš priimdamas į Mūsų gretas, tiesiog padarysiu truputį detalesnį 'background-check', kaip sakant. Plius komentuot ir iš savo paskyros gali, ar kažkas atsitiko?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sveiki. kaip ir zinote esu aggressive is mano nic jau galima spresti kad esu agresivus, kartais megstu pasmaigstauti. megstu tvarka ir drausme. serverio taisykles tai kaip dievo isakimai, nesilaikai ju esi nubaudziamas arba eini ispazinties pas priziuretojus {maldauji atleidimo} esu is Ukmerges turiu kate, suni ir dvirati. man 18 nezinau ar tai gali paveikti mano prasyma i priziuretojo posta. serveryje mane pazysta ir zino praktiskai visi. 
p,s srr uz klaidas 

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, Paskaitęs anketas supratau, kad niekas nenori tapti cs:go surf/public war3craft serverio prižiūrėtoju, taigi nuspręndžiau pabandyti tokiu tapti :). Apie save - Nemėgstu kai kas nors šaiposi iš kito, ar kaip gali pasitaikyti iš manęs. Mėgstu tvarka serveriuose, kad nebūtu visokių išsišokimų ar panašiai. Kadangi yra tik 1 war3craft serverio prižiūrėtojas, kurio jau gan senokai nemačiau, manau jam reikėtų dar bent vieno ar kelių prižiūrėtojų. Aš esu aktyvus. Esu pirkęs ne vieną kartą spec. Admin, kad prižiūrėčiau serverį, tai gi žinau kaip elgtis su aukštesnėmis pareigomis. Man yra 16 metų, bet manau metai nekliudo priimti rimtų ir gerų sprendimų, tai gi su šia anketa tikiuosi patekti į war3craft serverio prižiūrėtojo postą, nors man ir yra tik 16 metų. 
Steam - http://steamcommunity.com/id/neomatas/

Skype - domantukas_m

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@ NeoMate, dėja, kad ir kokia bjauri tiesa, wc3 kol kas miręs serveris yra. Tad ir prižiūrėtojų nelabai ten reikia. + tas faktas, kad tau 16 irgi nepadeda. Ir jeigu atmintis neapgauna, berods jau ir anksčiau pildei anketą.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Taip, Bullzai, taip jis miręs, bet jis ir neatsigaus kol kas nors jo nesutvarkys. Ten kartais, tik kartais susirenka bent kažkiek žmonių. Tada ateina kas nors kuris be leidimo leidžia muziką visiems įgrysta. Žmonėms, kartu ir man. Ir tu nieko negali padaryti, atsibosta kiekvieną kartą juos mutinti pačiam. Ateina tokie žmonės kurie nusipirkę vip`us, admin`us, spec. admin`us ir mėginą vaidinti "kietus", bet kai juos nušauni ar šiaip jiems atsibosti, pradeda daryti nesąmones, pvz. slayinti, blindint ar slap`int. Kol neatsiras koks aktyvus prižiūrėtojas kuris šių "gaidželių" nesutvarkys, tol war3craft serveris bus miręs. Ir taip, ankščiau pildžiau, kai dar buvo aktyvesnis serveris, nepatekau, bet dabar pagalvojau, kad reikia nors kiek pamėginti suaktyvinti war3craft serverį ir nuspręndžiau vėl užpildyti, iš tikrųjų nesitikėjau, kad priimsi, bet visada pasitaiko stebuklų. Tai gi linkiu sekmės jį suaktyvinti. Be to aš jame žaidžiau, žaidžiu ir dar ilgai žaisiu, nebent užsidarys projektas :). Sekmės

Redaguota *NeoMate*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Tai sveiki, esu L3m0n, tikriausiai visi mane zinote kaip dievu zudika, naikintoja arba rank'o museja, bet mes cia susirinkome ne apie tai kalbeti :). Tai va kadangi nesenai aptikau  si serveri ir pradejau cia praleisti nemazai laiko, pastebejau, kad truksta drausmes. Adminai labai atlaidziai reaguoja i zmoniu nusizengimus arba visai nieko nedaro, zinoma taip yra ne su visais adminais, bet dauguma. HMMM... Kalbant apie mane tai esu tas serverio hebrantas su kuriuo nebus liudna, esu buves keliuose csgo projektuose pagr.adminu todel turiu patirties. http://steamcommunity.com/profiles/76561198159941891/           Ps. Metu turiu pakankamai. Ps.s. Noreciau buti classic surfo priziuretoju. P.s.s.s Dirbu radijuje

Redaguota Lemon
  • Patinka 2
  • Nepatinka 10

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

6 valandas prieš , Lemon said:

Tai sveiki, esu L3m0n, tikriausiai visi mane zinote kaip dievu zudika, naikintoja arba rank'o museja, bet mes cia susirinkome ne apie tai kalbeti :). Tai va kadangi nesenai aptikau  si serveri ir pradejau cia praleisti nemazai laiko, pastebejau, kad truksta drausmes. Adminai labai atlaidziai reaguoja i zmoniu nusizengimus arba visai nieko nedaro, zinoma taip yra ne su visais adminais, bet dauguma. HMMM... Kalbant apie mane tai esu tas serverio hebrantas su kuriuo nebus liudna, esu buves keliuose csgo projektuose pagr.adminu todel turiu patirties. http://steamcommunity.com/profiles/76561198159941891/           Ps. Metu turiu pakankamai. Ps.s. Noreciau buti classic surfo priziuretoju. P.s.s.s Dirbu radijuje

 

5 valandas prieš , FloppyDievas said:

Sveiki, esu Floppy, serverio žaidėjų vadinamas, kaip "Dievas", "globalas" ar šiaip įdomus, fainas žaidėjas. Neseniai pradėjau žaisti Vimo classic surf serveryje ir iškart pastebėjau, kad šiam serveriui reikia rimto, bet ne per daug rimto prižiūrėtojo, kuris supranta humora ir gali pasijuokti iš savęs. Šiuo metu prie vimo serverių praleidžiu gan nemažai laiko. Buvęs CSGO Globalas, bei atstovaves komandai LaFamilia. Laisvo laiko turiu pakankamai. Ačiū už dėmesį, tikiuosi patiko. :) P.S metų turiu pakankamai.
http://steamcommunity.com/id/FLOPPYGOD/

Prieš abu nusiteikęs - negatyviai, kadangi ateinate pagrindę į serverį arba pastumti dūros arba pasipizdavoti iš kitų, na ir iš reputacijos taškų matosi, jog personos esate - ne kokios.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 4

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki. Įdomios jūs personos man, jei atvirai. Knieti pamatyt, kaip servas laikytųsi jei taptumėte prižiūrėtojais.. Bet kartu ir baisu, kad sugriausit jį :D. Neneigsiu, pasipazdavot linksma, kai moki iš savęs pažvengt ir neimti į galvą. Bet deja ne visi tokie.. Ignni, čia biški akmenų į tavo daržą.. 

Aš dar palauksiu, kol pats labiau atsilaisvinsiu labiau, tuomet bandomajam gal ir pamėginsim kažką. 

P. S. Kokioj stoty? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš esu Karolis man yra 19 metų. Ištikrūjų labiausiai mėgstu tvarką,esu geranoriškas žmogus(kurio šiais laikais serveryje nelabai rasi) Išsiskiriu tuo,kad moku ir sugebu nusivylusiame žmoguje įžiebti kibirkštėlę, kad vėl pradėtų pasitikėti savimi,tiesą sakant esu gan pastovus žmogus, nekėtinu viską išbandyti kaip tik gaunu pasiūlymą, pirma baigiu pradėtą darbą tada kažką siekiu, o nemetu dėl to, kad pradėčiau kitą. Esu labai kūribingas, kas yra mano nuomone labai gerai,Visda esu aptekęs vaizduotės,mėgstu viską išradinėti, kaip sako išardyti, bet neusirinkti.. Esu visada optimistiškai nusiteikęs, mėgstu siekti sau patogaus ir linksmo gyvenimo,Esu linkęs pafantazuoti,visada būnu rimtas ir atsakingas,pasitikiu savo jėgomis, nepasiduodu, nenuleidžiu rankų per anksti,gyvenime nesu labai patiklus, visada. Mėgstu pasidžiaugti gyvenimu,kartais perdaug išaukštinu save, kartais neatkreipdamas dėmesio į kitus. Gyvenime gyvenu ta diena, nežiūriu kas praėjo už savęs(manau tas ir prideda žmogui gyvybiškumo) Esu manau per daug atviras su kitais(patys manau tai pastebėjote).Mėgstu bendrauti, ištikrūjų man būdingą dažnoka nuotaikų kaita. Esu labai santūrus,neišsišoku aukščiau "bambos".Turiu puikią intuiciją, ištikrūjų esu azartiškas, manau tai bloga savybė, tad stengiuosi ją kuo greičiau išstumti iš savo gyvenimo, mėgstu pasiginčyti ir tuo įrodyti, kad aš teisus. Esu užsispyręs ir gan atkaklus kažką siekti, save išbandinėti. Nesu egoistiškas, visada remiuosi tik savo jėgomis, neprašau kitų, kad atliktų darbus, viską siekiu daryti pats, ištikrūjų esu saugus žmogus,visada nesigėdiju kažką patikrinti 2 kartus,bet kad vėliau nebijočiau to daryti ir ramiai jausčiausi, esu manau per didelis darboholikas, visada ieškau veiklos, darbo, nelaukiu kol mane pakvies padaryti tą ir tą. Esu labai įpratęs kaip manimi žmonės pasikliauna, esu ištikimas ir garbingas žmogus(žaidėjas), kartais esu per daug užsispyręs kažką padaryti, kad pamirštu kitus..Tad tiek kolkas. Manau pakankamas mano charakterio apibūdinimas, daugiau nelabai ką galiu ir pasakyti,bet tikrai bruožų atsiras. 

Konktaktai

email - karolis1019@gmail.com

skype - aiva1478

 

Steam

graphic.png

 

@Bullzai Laukiam sprendimo!

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@Karolis Geras, atėjęs į serverį pradėjai klausinėti ar yra šansų tapti prižiūrėtoju jei tau 16 metų, pradėjai ginčus, ploninti balsą ir dainuoti nesąmones. O dabar rašai jog tau 19. Apsispręsk. PRIEŠ.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Vimo komandai trūksta kompetetingos administracijos ir priežiūros serveriuose. Dėkui už nuomonę, bet apie kiekvieną narį aš pats asmeniškai dar pasidomiu prieš priimant verdiktą, tačiau visuomet džiugu sulaukti ir kitų žaidėjų atsiliepimus. O kol kas - kantrybės Draugai.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...