Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Sveiki, man yra 20 metų ir norėčiau tapti prižiūrėtoju. Aš žaidžiu šį serverį praktiškai nuo jo atsiradimo ir man čia labai patinka, tik kartais tvarkos trūksta. Esu buves šiame serveryje adminas, ir man gerai sekesi palaikyti tvarka. Aš gan griežtas, bet teisingas. Mėgstu pajuokauti ir suprantu juokelius. Visi mano akyse yra lygūs. Aš beveik kasdien prisijungiu į šitą serverį.

Gmail: karatesairon@gmail.com

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

12 minutes prieš, Niutronas said:

Sveiki, man yra 20 metų ir norėčiau tapti prižiūrėtoju. Aš žaidžiu šį serverį praktiškai nuo jo atsiradimo ir man čia labai patinka, tik kartais tvarkos trūksta. Esu buves šiame serveryje adminas, ir man gerai sekesi palaikyti tvarka. Aš gan griežtas, bet teisingas. Mėgstu pajuokauti ir suprantu juokelius. Visi mano akyse yra lygūs. Aš beveik kasdien prisijungiu į šitą serverį.

Gmail: karatesairon@gmail.com

Kažkada sakei, kad tau 16

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 valandas prieš , Niutronas said:

 Aš gan griežtas, bet teisingas. Mėgstu pajuokauti ir suprantu juokelius. Visi mano akyse yra lygūs. Aš beveik kasdien prisijungiu į šitą serverį.

:DDDDDDDD ties tuo ir uzbaikim.

toks jausmas jog is daugumos anketu surinkai pora fraziu ir sudejai i saviske, tavo elgesys serveriuose irgi nera toleruojamas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

hi. esu cikiliovas mane visi zino kaip agressiv daug nieko nepasakosiu nes visi ir taip viska zino. esu pakankamai senas zaidejas serveri. priziuretojo kriterijus visus atitinku. esu pakankamai grieztas bet teisus. pagal mane serverio istatymams nera apstatymu. pasitares su  wolfpack nusprendem kad laikas man butu pakeisti jo vieta, kadangi jis senei atsistatydines is pareigu (gmail. valera.ltu@gmail.com

Redaguota AGGRESSIVE
  • Kek 3
  • Sniff Sniff 1
  • Nepatinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, halasight said:

Sveiki, noreciau kandidatuoti i priziuretojus vimo minigames serveryje. Man 19 metu, serveryje lankausi daznai, puikiai su visais sutariu.

Gmail- ugnius.k90@gmail.com   skype- ugnius.k  tlf.nr-865480447  Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/

pagarbiai HALA.:)

Kaip ten sako darbo pokalbyje, mes tau paskambinsim (vis delto kazkodel nusprendei nr palikt) :D.

Maciau halasight daznai zaidzia Minigames serveryje, nera toxic kaip kiti goblin boys tad duodu savo rekomendacija

Jo aktyvumas 

Total Connection Time: 0d 16:55:03h

 servas isleistas kiek, savaite max? Tai cia iseina kad zmogutis i diena praleidzia apytiksliai 2.5h kas yra not bad. Jeigu islaikys bent 2h aktyvuma, tikrai vertas admino.

@Bullzai

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, DCRE said:

Tau 19? XDD nuo kada? XDD

Net jei ir nera 19, tikrai in late-teen years jis 16+ plius neatrodo nesubrendes kaip kiti jo amziaus nevykeliai kurios diena maciau serve. Pabandyt manau galima suteikt priziuretoja o nepasisekus, visad rastume kita ;) simple. 

 

tigre ur still as hot as ever :*

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@halasight Welcome aboard. Such Trial, No fail, Much fun.

Reikia aktyvių prižiūrėtojų ir į SpeedRun serverį. Plius visi ką žinot man apie tą m1sc parašot, galit net jo CV atsiųst man ir draugės numerį bei nuotrauką, visokią info priimsiu.

 

Smagaus žaidimo,
Dėdė Bullzai.
Tiesa, pakeičiau biški webą. Čiučiuką. Truputuką.

  • Lovin' it 3
  • Kek 1
  • Patinka 3

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 valandas prieš , halasight said:

Sveiki, noreciau kandidatuoti i priziuretojus vimo minigames serveryje. Man 19 metu, serveryje lankausi daznai, puikiai su visais sutariu.

Gmail- ugnius.k90@gmail.com   skype- ugnius.k  tlf.nr-865480447  Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/

pagarbiai HALA.:)

turejai vimo dj, nors ir pagrinde admina naudojai savo naudai, bet neuzmirsai ir pareigu atlikti kaip pridera vimo dj, pilnai sutinku, del tavo kandidatavimo, bet nereikia meluoti del amziaus.

 

p.s kelk rageli kai skambinu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

On 2019-01-15 at 23:48, Bullzai said:

Plius visi ką žinot man apie tą m1sc parašot, galit net jo CV atsiųst man ir draugės numerį bei nuotrauką, visokią info priimsiu.
 

Nežinau kokios tau tiksliai informacijos reikia bet jeigu CV sueitų tai: 
Turiu pagrindinį išsilavinimą, greit turėsiu ir vidurinį. Metus dirbu vadyboj vienoj Panevėžio įmonei. Lietuvių kalba gimtoji, taip pat, su anglų kalba sunumų neturiu. Šitam keistam žaidime esu padėjęs 4400+ valandų. Serverį žaidžiu, tikriausiai, nuo 2017. Per artimiausią mėnesį žaidimą jungiuos kiek įmanoma rečiau, nes kolkas dirbu ganėtinai daug, bet su laiku darbų vis mažės ir laiko turėsiu vis daugiau. Kingspawnui detaliau parašiau. Jeigu reikia mano kontakinių duomenų, parašyk man į privačią žinutę. Nes asmeninių dalykų neplanuoju atskleist forume.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@karu. Man į PM detalesnę info apie save, jeigu norėtum būtų Training serverio Prižiūrėtojas.
Ką žinot apie šitą veikėją? Įdomios visų nuomonės.

@Dziga Man į PM detalesnę info apie save, jeigu norėtum būtų Wc3 serverio Prižiūrėtojas.
Ką žinot apie šitą veikėją? Įdomios visų nuomonės.

@Hukas Man į PM detalesnę info apie save, jeigu norėtum būtų Fun/Minigame serverio Prižiūrėtojas.
Ką žinot apie šitą veikėją? Įdomios visų nuomonės.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

pasirodo visi nepilnamečiai...

Tuomet SIŪLYKIT man geriausius kandidatus į prižiūrėtojus į Wc3, Training ir Fun serverius.

  • Kek 2
  • Sniff Sniff 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

sw pastebejau reik prižiuretojo "FUN" serve.. esu Mandarinčikas, turiu beveik dvaca amžiaus, lankaus dažnai , moku žaisti cs visai neblogai "3.5kH" , šitoje bendruomeneje gyvuoju daugiau, nei du metus.. P.S sakėt trumpai..

STEAM > https://steamcommunity.com/id/mandarincikas/

DISCORD > Mandarinčikas#7536

 

Šitos galimybes laukiau pusantu metu>>>>v

image.thumb.png.513afca2f6408346c06316258dc6ac80.png

 

INFO TRUPUTI >>v

FUN SERVERIO>

image.thumb.png.d6c4f2c6ce1881335c8db71fc6e45e12.png

CLASSIC SERVERYJE ESU NEMAZAI PRALEIDES IRGI 😮

image.png.11f0081983d8726c2d40e2e71041d00a.png

Redaguota ¡Cocumber
  • Lovin' it 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

@¡Cocumber Šitas žmogus tikrai nusipelno šių privilegijų,labai ramus ir stengiasi palaikyti tvarką. Nė kart nėra pasakęs blogų žodžių serveryje

  • Kek 4
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Esu senas zaidejas senai zaidziu jau apie 2 su puse metu vimo serveriuose labiausiai rasiu surf serve, bet ir ne tik, tad noreciau butu priziuretojas, nes labai atsibosta vaikai ir rusai kurie nesamones kalba arba hackeriai kurie pro sienas saudo, o adminu nera ir nera kam to sutvarkyti, paskutini menesi turejau daug reikalu tad nlb zaidziau bet jau si menesi rosiuosi su gryzti i serva. Ir beto ant csgo turiu 988valandas prazaistas.

steam account:https://steamcommunity.com/profiles/76561198373610553/

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

34 minutes ago, coolmeskis said:

Esu senas zaidejas senai zaidziu jau apie 2 su puse metu vimo serveriuose labiausiai rasiu surf serve, bet ir ne tik, tad noreciau butu priziuretojas, nes labai atsibosta vaikai ir rusai kurie nesamones kalba arba hackeriai kurie pro sienas saudo, o adminu nera ir nera kam to sutvarkyti, paskutini menesi turejau daug reikalu tad nlb zaidziau bet jau si menesi rosiuosi su gryzti i serva. Ir beto ant csgo turiu 988valandas prazaistas.

steam account:https://steamcommunity.com/profiles/76561198373610553/

 

Isvis pirma syk tave matau 😄

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 valandas prieš , coolmeskis said:

Esu senas zaidejas senai zaidziu jau apie 2 su puse metu vimo serveriuose labiausiai rasiu surf serve, bet ir ne tik, tad noreciau butu priziuretojas, nes labai atsibosta vaikai ir rusai kurie nesamones kalba arba hackeriai kurie pro sienas saudo, o adminu nera ir nera kam to sutvarkyti, paskutini menesi turejau daug reikalu tad nlb zaidziau bet jau si menesi rosiuosi su gryzti i serva. Ir beto ant csgo turiu 988valandas prazaistas.

steam account:https://steamcommunity.com/profiles/76561198373610553/

 

Kandidatais gali būti tik 19+ metų turintys asmenys.

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Heyyo! Vardu: Edgaras 20 metų, serveryje žinomas kaip nickname: -ValcoNN. Lankausi projekte jau kelis nepilnus metus ( tarp metų buvo daryta nemaža pertrauka ). Dažniausiai praleidžiamas laikas yra Wc3 serveryje, kartais lankausi ir MiniGame serveryje. Pildau šią anketa norėdamas pretenduoti į Wc3 serverio Prižiūrėtojus Ir padėti atlikti šias pareigas. Wc3 tipo serverius  žaidžiu gana ne mažą laiką, nuo css laikų tad apie patį serverio tipą nusimanau ne mažai. Prižiūrėtojo pareigose esu buves kitame CSS populiariame serveryje ( Projekto pavadinimo nemynėsim dėl reklamos , nebent šio projekto Administratorius paklaus.) Priežastis kodėl nebesu  ten Prižiūrėtojas yra tokia jog po CS:GO išleidimo wc3 serveris tapo nebepopuliarus ir tiesiog buvo uždarytas.  Mano Vimo Wc3 Serverio reputacija nemanau, kad yra prasta, kadangi serverio žaidėjų kolektyvas nėra blogas. Wc3 serveryje esu ne kartą pretendavęs į TOP 3 bei laimėjas privilegijas kaip VIP bei ADMIN. Mano tikslas tampant Wc3 Prižiūrėtoju yra palaikyti serverio tvarka, bei padėti jam plėstis, kad šiam serveriui  neatsitiktu taip, kaip atsitiko to projekto  CSS Wc3 serveriui.

Skype: edgaras8421  ( Labai retai naudojamas )

Discord: RampaGe ( 1682# )

El.Paštas: edgaras842@gmail.com

Steam profile  link: https://steamcommunity.com/id/ValcoNNz

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...