Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Dabar, domY said:

Neįsakė, pasakysiu tiesiai šviesiai, nesiruošiu žemintis kad kazka mum įsakė, išreiškiu tik savo nuomone.

Išreiški savo nuomonę, kartu su Zexs, nes kai spamminote forume ir aš jus atėjau į serverį įspėti, jis jus palaikė? žemaaaaaaaaaa...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, domY said:

Neįsakė, pasakysiu tiesiai šviesiai, nesiruošiu žemintis kad kazka mum įsakė, išreiškiu tik savo nuomone.

Su melu ateina ir gėda. Taip pat su tavo durna galva ateina ir priklausomybė nuo Halasight'o.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Benzelinas said:

Man tiesiog kyla klausimas kodėl, kai kiti prižiūrėtojai (pvz. Sparta) neturėjo tokios palaikymo komandos kaip tu? Sparta žymiai geresnis, bet kažkodėl jis nieko nesakydamas serveryje ir negauna tokios paramos. Tu kaip visad išsipasakoji serveriui kas tau trukdo ir jie kaip padlaižiai tave palaiko. Nesakyk, kad tu nieko jiems nebuvai įsakęs, jog tau pritartų, nes dauguma susikūrė paskyras vien, kad tai padarytų. Šansai, kad visi pradėjo tau pritart su šviežiom paskyrom yra mažesni, nei tavo pasekėjų. ;)

Kaip ir sakiau, aik įžeidinėti žmones. Dauguma susikūrė vimo paskyras, kad gautų v.i.p ir aš su šituom nebuvau susijęs, tiesiog taip atsitiko, kad serveryje buvau tuo metu ir draugiskai elgiaus su jais, todėl jie dabar mane palaiko. Dėl Spartos tai, net neįsivaizduoju kodėl jį čia prikišai. Ir todėl, kad mes nesutariam dėl to, tu įžeidinėji kitus, tai nereiškia, jog tu turėtum išgalvoti savo visiškai nerealistiškas teorijas ir skleisti jas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

Išreiški savo nuomonę, kartu su Zexs, nes kai spamminote forume ir aš jus atėjau į serverį įspėti, jis jus palaikė? žemaaaaaaaaaa...

Žemas tai tik tu, peiki žmonės dėl jų amžiaus to nežinantis, banini už spamą? Ką? Ignni, siūlau baikti tau šitas nesamonęs ir duoti bulzajui nuspresti viską, aš tik pasakiau pliusus, iki.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, halasight said:

Dauguma susikūrė vimo paskyras, kad gautų v.i.p ir aš su šituom nebuvau susijęs, tiesiog taip atsitiko, kad serveryje buvau tuo metu ir draugiskai elgiaus su jais, todėl jie dabar mane palaiko.

Tai taip gaunasi, jog tu laukei tinkamo momentu, jog nepilnai subrendusius asmenys išnaudoti ir prisitraukti į savo pusę? Vis labiau tu man keli įtarimus su savo elgesiu

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, domY said:

Žemas tai tik tu, peiki žmonės dėl jų amžiaus to nežinantis, banini už spamą? Ką? Ignni, siūlau baikti tau šitas nesamonęs ir duoti bulzajui nuspresti viską, aš tik pasakiau pliusus, iki.

Nu sorry, bet šioje situacijoje tau tik patylėti. W1lf piktybiškai spamino chatą su place komanda, buvo net neįmanoma rašyti į chat, tuo metu ir halasight buvo, kuris galėtų paliudyti. 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

8 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Būtent, jog šiandien žaidžiau per antrą steam vartotoją, ir girdėjau tavo veiksmus, kažkas pasakė jog paspaus -rep, ir tu iškart pradėjai vos ne dejuoti, jog to nedarytų, argi negraudu?

Matyt užsisvajojai ar pataikei į ne tą serverį, nes taip niekad nebuvo.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, halasight said:

Matyt užsisvajojai ar pataikei į ne tą serverį, nes taip niekad nebuvo.

Ar tikrai? tuo metu buvo surf_bkmmcs map'as. Tu grįžai iš spectate ir visiems garsiai pranešei „Užpildžiau į prižiūrėtoją, nepamirškit paspaust širdutės“ ir kažkas pasakė iš principo, jog paspaus -rep, tai tu pradėjai vos ne žemę graibyti, jog tai neatsitiktų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute prieš, halasight said:

Matyt užsisvajojai ar pataikei į ne tą serverį, nes taip niekad nebuvo.

Ir aš buvau. Tas asmuo buvo W1lf, jis pasakė, kad tau užmes -rep ir tu tikrai prašei, kad nemestų. Kam tie atmazai?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 minutes ago, halasight said:

Kaip ir sakiau, aik įžeidinėti žmones. Dauguma susikūrė vimo paskyras, kad gautų v.i.p ir aš su šituom nebuvau susijęs, tiesiog taip atsitiko, kad serveryje buvau tuo metu ir draugiskai elgiaus su jais, todėl jie dabar mane palaiko. Dėl Spartos tai, net neįsivaizduoju kodėl jį čia prikišai. Ir todėl, kad mes nesutariam dėl to, tu įžeidinėji kitus, tai nereiškia, jog tu turėtum išgalvoti savo visiškai nerealistiškas teorijas ir skleisti jas.

Prikišau Sparta vien dėl pavyzdžio. Tas mūsų nesutarimas turi tik mažą prisidėjimą prie šios temos. Aš perpratau, jog tu viską išpasakodamas ir pakreipdamas situaciją į sau geresnę pusę perplauni vaikams galvas ir jie seka tavo smirdančiom pėdom. Jau dapiso čia maltis su žmogum, kuris net nespranta ką jis pats daro.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Tai taip gaunasi, jog tu laukei tinkamo momentu, jog nepilnai subrendusius asmenys išnaudoti ir prisitraukti į savo pusę? Vis labiau tu man keli įtarimus su savo elgesiu

Kaip ir sakiau tu tiesiog perdedi ir nesuprantu , kodėl tu prie manęs kabinejes? Nieko aš nešnaudoju. Vėlgi tiesiog buvau draugiškams jiems kaip ir visados. Ir jokio momento nelaukiau, juk neturėjau būti įžulus žmonės tuo momentu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, DCRE said:

Nu sorry, bet šioje situacijoje tau tik patylėti. W1lf piktybiškai spamino chatą su place komanda, buvo net neįmanoma rašyti į chat, tuo metu ir halasight buvo, kuris galėtų paliudyti. 

Okey, aš paminėjau tik vieną atvėjį, bet pažiūrėjus į jo pačio elgesį kaip prižiūrėtojo kuris necenzūruotai šneka per voice chat'ą, oh boi. Nu ok, tarkim nesikišu nes man nėra tolko, dar karta sakau, neužsipulkit halos, nieko jis jums nepadare, žmogus nori išbandyti prižiūrėtojo pareigas, chill Ignni.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

4 minutes ago, halasight said:

Matyt užsisvajojai ar pataikei į ne tą serverį, nes taip niekad nebuvo.

Kurva neužpisk su tokiom nesamonėm. Jei pavyksta pist vaikams prota, tai nereiškia, kad mes tam pasiduosim.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Benzelinas said:

Prikišau Sparta vien dėl pavyzdžio. Tas mūsų nesutarimas turi tik mažą prisidėjimą prie šios temos. Aš perpratau, jog tu viską išpasakodamas ir pakreipdamas situaciją į sau geresnę pusę perplauni vaikams galvas ir jie seka tavo smirdančiom pėdom. Jau dapiso čia maltis su žmogum, kuris net nespranta ką jis pats daro.

Tavo žodžiai kaip tik rodo, jog turi nepykanta man. Baik įžeidinėti žmones bei baik nusikalbėti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, domY said:

Okey, aš paminėjau tik vieną atvėjį, bet pažiūrėjus į jo pačio elgesį kaip prižiūrėtojo kuris necenzūruotai šneka per voice chat'ą, oh boi. Nu ok, tarkim nesikišu nes man nėra tolko, dar karta sakau, neužsipulkit halos, nieko jis jums nepadare, žmogus nori išbandyti prižiūrėtojo pareigas, chill Ignni.

Duok man, mielasis, pavyzdį, kai IGNIS kalbėjo?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Benzelinas said:

Kurva neužpisk su tokiom nesamonėm. Jei pavyksta pist vaikams prota, tai nereiškia, kad mes tam pasiduosim.

oho koks iškalbingas. Gražus tas tavo žodynėlis.

Redaguota domY

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, Benzelinas said:

Kurva neužpisk su tokiom nesamonėm. Jei pavyksta pist vaikams prota, tai nereiškia, kad mes tam pasiduosim.

Kam pasiduosit? Tiesiog pretenduoju į prižiūrėtojus. Niekam proto nemalu.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes prieš, domY said:

Okey, aš paminėjau tik vieną atvėjį, bet pažiūrėjus į jo pačio elgesį kaip prižiūrėtojo kuris necenzūruotai šneka per voice chat'ą, oh boi. Nu ok, tarkim nesikišu nes man nėra tolko, dar karta sakau, neužsipulkit halos, nieko jis jums nepadare, žmogus nori išbandyti prižiūrėtojo pareigas, chill Ignni.

Sudegei seniuk, visiškai nekalbu per voice-chat

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, halasight said:

Kam pasiduosit? Tiesiog pretenduoju į prižiūrėtojus. Niekam proto nemalu.

Tiesiog noriu pasakyt kad tau bunant savim yra įžeidimas.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, Benzelinas said:

Tiesiog noriu pasakyt kad tau bunant savim yra įžeidimas.

Aš matau, kad tu bandai atrodyti čia protingas ir bandai kažką įrodyti, bet tiesiog liaukis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Savo elgesiu tik parodot, kad patys kaip administratoriai/prižiūrėtojai esate netinkami savo pareigoms. Turi pareigas ar ne, nekeičia fakto, kad turi tinkamai elgtis ir bendrauti serveryje. Hala kaip ir aš nuo pat pradžių buvo puikus žaidėjas ir malonus pašnekovas. Ne tik su manimi, bet ir su kitais. Kažkodėl jūs su tuo nesutinkate ir šmeižiate jį? Okay, gal jis jum kuo nors nusikalto, bet kodėl žmogų kaltinat viso serverio lankytojų smegenų plovimu? Net norint to nebūtų įmanoma padaryt, nes didžioji dauguma brandžiau elgiasi ir šneka nei jūs. Bent pagarbos oficialiai galėtumėte parodyti, nes tikrai žema taip šnekėti, kad ir ką jis jums padarė. Nustokit rietis ir leiskit savininkui pačiam susirinkti info, viskas kas pasakyta matysis loguose, chatuose ir kitų žaidėjų apklausime jei to prireiks. Visi mėgėjai mes dramų, bet davai šį kartą neužkraukim daugiau temos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Savo elgesiu tik parodot, kad patys kaip administratoriai/prižiūrėtojai esate netinkami savo pareigoms. Turi pareigas ar ne, nekeičia fakto, kad turi tinkamai elgtis ir bendrauti serveryje. Hala kaip ir aš nuo pat pradžių buvo puikus žaidėjas ir malonus pašnekovas. Ne tik su manimi, bet ir su kitais. Kažkodėl jūs su tuo nesutinkate ir šmeižiate jį? Okay, gal jis jum kuo nors nusikalto, bet kodėl žmogų kaltinat viso serverio lankytojų smegenų plovimu? Net norint to nebūtų įmanoma padaryt, nes didžioji dauguma brandžiau elgiasi ir šneka nei jūs. Bent pagarbos oficialiai galėtumėte parodyti, nes tikrai žema taip šnekėti, kad ir ką jis jums padarė. Nustokit rietis ir leiskit savininkui pačiam susirinkti info, viskas kas pasakyta matysis loguose, chatuose ir kitų žaidėjų apklausime jei to prireiks. Visi mėgėjai mes dramų, bet davai šį kartą neužkraukim daugiau temos.

Negalima palikti to, kai halasighto palikuoniai šmeižia mane, jog aš dažnai įžeidinėju per voice-chat, kai aplamai nekalbu. )

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, IGNN1S 弐 said:

Negalima palikti to, kai halasighto palikuoniai šmeižia mane, jog aš dažnai įžeidinėju per voice-chat, kai aplamai nekalbu. )

Pats mėgsti šmeižti kitus nebūtais dalykais, kabinėtis prie aspektų kurių pats neatitinki ir t.t., jei esi teisus - negaus pareigų, jei neteisus - gaus. Tuo ir pabaikime.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Pats mėgsti šmeižti kitus nebūtais dalykais, kabinėtis prie aspektų kurių pats neatitinki ir t.t., jei esi teisus - negaus pareigų, jei neteisus - gaus. Tuo ir pabaikime.

Dėl mano amžiaus tu negali teikti man kritikos, nes nežinai pilnos situacijos, jeigu labai ji domina, parašyk paaiškinsiu.

 

Taipogi jei labai įdomi mano asmenybė ir mano veiksmai, nerašyk kitiems į messangerį, parašyk man, paaiškinsiu detaliau, nei kitiems su užuominomis.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, IGNN1S 弐 said:

Dėl mano amžiaus tu negali teikti man kritikos, nes nežinai pilnos situacijos, jeigu labai ji domina, parašyk paaiškinsiu.

 

Taipogi jei labai įdomi mano asmenybė ir mano veiksmai, nerašyk kitiems į messangerį, parašyk man, paaiškinsiu detaliau, nei kitiems su užuominomis.

Man Tavo asmenybė nėra itin įdomi, nes abejoju ar turėsiu kontakto su Tavimi realiame gyvenime, puikiai ne kartą sakiau, gal Tu ir nuostabus žmogus ištiesų, bet visa mano nuomonė apie Tave reiškiama dėl Tavo elgiasio kaip pareigas užemančio asmens. Nieko įžeist nenoriu, tiesiog sakau ką matau ir galvoju.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...