Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

19 minutes prieš, halasight said:

Sveiki, esu Ugnius man 17 metų, gyvenu Šiauliuose. Žaidžiu vimo classic serveryje apie 6 mėnesius. Nusprendžiau tapti prižiūrėtoju, nes serveryje truksta tvarkos. Deja serveryje tarp žmonių atsiranda nesutarimų, norėčiau šiuos nesutarimus sutvarkyti,o prižiūrėtojo pareigos man tikrai padėtų pasiekti tikslą. Serveryje su visais sutariu puikiai bei suprantu jų humora. Esu linksmas, draugiškas, mandagus, suprantantis, aktyvus, be to galiu būti rimtas.

Visiems linkiu sekmės pretenduojant į prižiūrėtojus.

Pagarbiai halasight.

Gmail- ugnius.k90@gmail.com   skype- ugnius.k    Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/

Kandidatais gali būti tik 19+ metų turintys asmenys. taipogi serveryje tvarka yra palaikoma, nereikia juodinti kitų, norint įgauti sau reputacijos.

 

16 minutes prieš, W1LF said:

ez credits

 

11 minutes prieš, ZexS said:

Jeigu yra mažiau negu 19

 

11 minutes prieš, ZexS said:

Prižiūrėtoju but ne gali? 

@Bullzai o iš šitų tai kreditus atimk ir dar įspėjimų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

kas tas switchinlanes? ateina i classica sako kad is wc3, sptdvj koks ignis sedi uz ekrano, su tapacia fotke ir t.t

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, IGNN1S 弐 said:

Kandidatais gali būti tik 19+ metų turintys asmenys. taipogi serveryje tvarka yra palaikoma, nereikia juodinti kitų, norint įgauti sau reputacijos.

 

 

 

@Bullzai o iš šitų tai kreditus atimk ir dar įspėjimų.

Ne Tau mielasis šiuos žodžius quote'int. Beto, Halasight vienas iš dviejų tinkamiausių kandidatų pareigoms.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 valandą prieš , WolfPack said:

Ne Tau mielasis šiuos žodžius quote'int. Beto, Halasight vienas iš dviejų tinkamiausių kandidatų pareigoms.

ne tau gilintis į šitą visą situaciją

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

 

1 hour ago, IGNN1S 弐 said:

ne tau gilintis į šitą visą situaciją

Gilintis turiu teisę į viską, forumas tam kad savo nuomonę reiškti ir yra skirtas. Neužsipulk kitų už punktus kurių pats neatintinki. Pagarbos kitiems pagaliau galėtum paradot. Hala nuostabiai tinka pareigoms, net geriau už daugelį dabartinių pareigas užemančių asmenų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

16 minutes prieš, WolfPack said:

 

Gilintis turiu teisę į viską, forumas tam kad savo nuomonę reiškti ir yra skirtas. Neužsipulk kitų už punktus kurių pats neatintinki. Pagarbos kitiems pagaliau galėtum paradot. Hala nuostabiai tinka pareigoms, net geriau už daugelį dabartinių pareigas užemančių asmenų.

Taip, tu turi teisę. Tačiau neturi teisės daryti to teisėtai, ką darai dažnai. Turiu omenyje atmutinti savo draugus su priežastimi: Jis mano draugas. Manau kas čia toks vardinti net nereikia ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Just now, halasight said:

Sveiki, esu Ugnius man 17 metų, gyvenu Šiauliuose. Žaidžiu vimo classic serveryje apie 6 mėnesius. Nusprendžiau tapti prižiūrėtoju, nes serveryje truksta tvarkos. Deja serveryje tarp žmonių atsiranda nesutarimų, norėčiau šiuos nesutarimus sutvarkyti,o prižiūrėtojo pareigos man tikrai padėtų pasiekti tikslą. Serveryje su visais sutariu puikiai bei suprantu jų humora. Esu linksmas, draugiškas, mandagus, suprantantis, aktyvus, be to galiu būti rimtas.

Visiems linkiu sekmės pretenduojant į prižiūrėtojus.

Pagarbiai halasight.

Gmail- ugnius.k90@gmail.com   skype- ugnius.k    Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/

Mldc pacanas tiktu ;D

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Jau aiškiai matosi Halasightas naudojasi vaikais, kad jam pritartų ir jį garbintų lyg kokį dievą. Šita visa vaikų gvardija buvo švelniai priversta parašyt visus šitus komentarus. Absurdas paima, kai pamatai kokie šiti vaikai yra beviltiški ir koks pats Halasight yra beviltiškas. 


Beje, Wolf Packai, jei manai, jog visas šitas reikalas yra "OK", tai pamastyk kodėl visi kiti prižiūrėtojai ir net pats TU neturėjai tokio priimtinumo iš gausos vaikų.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, Benzelinas said:

Jau aiškiai matosi Halasightas naudojasi vaikais, kad jam pritartų ir jį garbintų lyg kokį dievą. Šita visa vaikų gvardija buvo švelniai priversta parašyt visus šitus komentarus. Absurdas paima, kai pamatai kokie šiti vaikai yra beviltiški ir koks pats Halasight yra beviltiškas. 


Beje, Wolf Packai, jei manai, jog visas šitas reikalas yra "OK", tai pamastyk kodėl visi kiti prižiūrėtojai ir net pats TU neturėjai tokio priimtinumo iš gausos vaikų.

Vaikais aš nesinaudoju, net neisivaizduoju iš kur ištraukei bei nieko čia neverčiau daryti, o savo beviltiškumą su blogą charizmą gali pasilikti sau ir neįžeidineti kitų.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

7 hours ago, halasight said:

Sveiki, esu Ugnius man 17 metų, gyvenu Šiauliuose. Žaidžiu vimo classic serveryje apie 6 mėnesius. Nusprendžiau tapti prižiūrėtoju, nes serveryje truksta tvarkos. Deja serveryje tarp žmonių atsiranda nesutarimų, norėčiau šiuos nesutarimus sutvarkyti,o prižiūrėtojo pareigos man tikrai padėtų pasiekti tikslą. Serveryje su visais sutariu puikiai bei suprantu jų humora. Esu linksmas, draugiškas, mandagus, suprantantis, aktyvus, be to galiu būti rimtas.

Visiems linkiu sekmės pretenduojant į prižiūrėtojus.

Pagarbiai halasight.

Gmail- ugnius.k90@gmail.com   skype- ugnius.k    Steam- https://steamcommunity.com/profiles/76561198262652722/

Realiai prižiūrėtojas būtų vienas iš geresnių, rašau tai ne dėl to kad mes su juo sutariame, vien tik dėl jo aktyvumo, draugiškumo ir EGO. Mačiau ignnio quote. Ignni, kas tau neblogai, jei tu su kažkuo nesutari, nereikia peikti, kas tau darbo? Meduzai 17? Tu gal iš medžio iškritęs? Vis dėl to pats nesuauges esi :) manau reiktu atsižvelgti į save truptį, peace.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Taipogi ir medūzai nėra 19 metų, jam 17.

Galiu patvirtinti, jog medūzai yra 23 metai, bei jis pats gali tai įrodyti.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Ojojojojojoj, kokia drama užvirė. Taip gaunasi, jog aš esu blogis, o jus, Meduza, Halasightai ir vaikų armija esate teisingumo pusėje?

Gerai, jis galės įrodyt, bet prašau Bullzai, tikrink atsakingai, nemanau jog esi ant tiek naivus, jog patikėsi vien pažymėjimo parodymu, manau apie asmenybę reikia sužinoti daug daugiau nei įprastai, jei jis pildo į priž.

Taipogi, hala, tavoji šutvė, kuri užspammino visą forumą, tau tik įvaizdį gadina, negano to, - tu neatitinki taisyklių.

O dėl Meduzos, jeigu jis tikrai gaus prižiūrėtoją, pateiksiu nepaginčijamus įrodymus jog jam nėra tiek metų, tačiau dabar viso to nedarysiu, dėl vieno žmogaus.

  • Lovin' it 1
  • Patinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

42 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Taip, tu turi teisę. Tačiau neturi teisės daryti to teisėtai, ką darai dažnai. Turiu omenyje atmutinti savo draugus su priežastimi: Jis mano draugas. Manau kas čia toks vardinti net nereikia ;)

Nustosi baust perdėtomis bausmėmis, nustosiu kištis ir nuimti jas nubaustiesiems. 

 

19 minutes ago, Benzelinas said:

Jau aiškiai matosi Halasightas naudojasi vaikais, kad jam pritartų ir jį garbintų lyg kokį dievą. Šita visa vaikų gvardija buvo švelniai priversta parašyt visus šitus komentarus. Absurdas paima, kai pamatai kokie šiti vaikai yra beviltiški ir koks pats Halasight yra beviltiškas. 


Beje, Wolf Packai, jei manai, jog visas šitas reikalas yra "OK", tai pamastyk kodėl visi kiti prižiūrėtojai ir net pats TU neturėjai tokio priimtinumo iš gausos vaikų.

Nesvarbu kiek žmonių palaikė mane ar kitus, visi tie Tavo "vaikai" ir yra didžioji serverio dalis. Prižiūrėtojus jūs matot,dėl man nesuprantamos priežasties, ne kaip aktyvius ir kompetetingus asmenis kurie padeda palaikyti serverio gerą atmosferą ir tvarką,o kaip baudėjus kurie privalo griežtai baust visus iš eilsės be gailesčio

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Dabar, WolfPack said:

Nesvarbu kiek žmonių palaikė mane ar kitus, visi tie Tavo "vaikai" ir yra didžioji serverio dalis. Prižiūrėtojus jūs matot,dėl man nesuprantamos priežasties, ne kaip aktyvius ir kompetetingus asmenis kurie padeda palaikyti serverio gerą atmosferą ir tvarką,o kaip baudėjus kurie privalo griežtai baust visus iš eilsės be gailesčio

Jeigu tie vaikai būtų benzelino pusėje, jie ir gintų jį, o ne kąstu gerkles dėl halos ir medūzos. Neįsivaizduoju kokiais saldainiais šiuos vaikus papirko, bet jie poveikį ir drąsos įduoda nemažos.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prie ko čia papirkinėjimas ir kitos jūsų nesąmonės? Buvo ne kartą serveryje kalbėta apie rinkimus, Hala kaip ir aš buvo skatinamas kitų. Nustokit šmeižti mus ir kitus "papirktus" vaikus.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

28 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Taipogi ir medūzai nėra 19 metų, jam 17.

Mielasis Ignuti, ar pačiam 19 būtų? Kam tas melas ir šmeižtas? Nei tu žinai jo amžių nei ką, btw, kišasi visi į šią košią ir tu tapai pajuokos objektas, cya.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

9 minutes ago, IGNN1S 弐 said:

Ojojojojojoj, kokia drama užvirė. Taip gaunasi, jog aš esu blogis, o jus, Meduza, Halasightai ir vaikų armija esate teisingumo pusėje?

Gerai, jis galės įrodyt, bet prašau Bullzai, tikrink atsakingai, nemanau jog esi ant tiek naivus, jog patikėsi vien pažymėjimo parodymu, manau apie asmenybę reikia sužinoti daug daugiau nei įprastai, jei jis pildo į priž.

Taipogi, hala, tavoji šutvė, kuri užspammino visą forumą, tau tik įvaizdį gadina, negano to, - tu neatitinki taisyklių.

O dėl Meduzos, jeigu jis tikrai gaus prižiūrėtoją, pateiksiu nepaginčijamus įrodymus jog jam nėra tiek metų, tačiau dabar viso to nedarysiu, dėl vieno žmogaus.

Dramu tikrai Ignai čia niekas nenori. Bei tikrai nesi joks čia blogis ir jokios čia armijos ar šutvės neturiu. Tiesiog manau, jog tu truputį perdedi šioje situacijoje.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

1 minute ago, halasight said:

Dramu tikrai Ignai čia niekas nenori. Bei tikrai nesi joks čia blogis ir jokios čia armijos ar šutvės neturiu. Tiesiog manau, jog tu truputį perdedi šioje situacijoje.

Man tiesiog kyla klausimas kodėl, kai kiti prižiūrėtojai (pvz. Sparta) neturėjo tokios palaikymo komandos kaip tu? Sparta žymiai geresnis, bet kažkodėl jis nieko nesakydamas serveryje ir negauna tokios paramos. Tu kaip visad išsipasakoji serveriui kas tau trukdo ir jie kaip padlaižiai tave palaiko. Nesakyk, kad tu nieko jiems nebuvai įsakęs, jog tau pritartų, nes dauguma susikūrė paskyras vien, kad tai padarytų. Šansai, kad visi pradėjo tau pritart su šviežiom paskyrom yra mažesni, nei tavo pasekėjų. ;)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Atleiskit, bet turiu įsikišti. Halasightą skatina būti prižiūrėtojumi, nes jis nieko nedaro serveryje. Duodu konkretu pavyzdį save: aš turėdama admin mutinau tikrai ne vieną žmogų ir turėjau priešų tikrai daugiau nei tų, kurie mane palaiko, tad abejoju ar kas mane būtų siūlę į prižiūrėtojus. Tas pats su halasight tik priešingai, jis niekam netrukdo, niekada nėra įspėjęs nusižengiančių žaidėjų, todėl visi galvoja, kad dabar paskatinę jį į prižiūrėtojus turės užnugarį.

P.S. Halasightai serveryje kiekvieną kartą prašai, kad nueitų kažkas ir užmestų tau širdutę ant anketos, tai čia nėra prašymas?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Būtent, jog šiandien žaidžiau per antrą steam vartotoją, ir girdėjau tavo veiksmus, kažkas pasakė jog paspaus -rep, ir tu iškart pradėjai vos ne dejuoti, jog to nedarytų, argi negraudu?

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

5 minutes ago, Benzelinas said:

Man tiesiog kyla klausimas kodėl, kai kiti prižiūrėtojai (pvz. Sparta) neturėjo tokios palaikymo komandos kaip tu? Sparta žymiai geresnis, bet kažkodėl jis nieko nesakydamas serveryje ir negauna tokios paramos. Tu kaip visad išsipasakoji serveriui kas tau trukdo ir jie kaip padlaižiai tave palaiko. Nesakyk, kad tu nieko jiems nebuvai įsakęs, jog tau pritartų, nes dauguma susikūrė paskyras vien, kad tai padarytų. Šansai, kad visi pradėjo tau pritart su šviežiom paskyrom yra mažesni, nei tavo pasekėjų. ;)

Neįsakė, pasakysiu tiesiai šviesiai, nesiruošiu žemintis kad kazka mum įsakė, išreiškiu tik savo nuomone.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...