Jump to content
Bullzai

CS:GO Prižiūrėtojai ir info kandidatam

Recommended Posts

Sveiki man 19 metu cs losiu nuo cs 1.5 laiku noreciau tapti surf + public wc3 serverio priziuretoju nes serveryje jau buvo pastebetas cyteris o aktyvaus admino ar priziuretojo nebuvo. Turiu nauju ideju, reklamos saltiniu ir taip pat noriu suteikti siam serveriui galimybe iskilti i populiariausius! Esu grieztas, bet kartu ir turiu gera humoro jausma, megstu lygybe, rasti kompromisa visada imanoma:) (atsiprasau uz iskraipytus zodzius, rasiau is telefono ir truputi skubejau:))

Steamname: Neutralas

Skype: Aleksas687

Gmail: justpunkypie@gmail.com 

Redaguota Neutralas

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Rašykite visi mieli Vimo.lt žaidėjai savo nuomones apie kandidatus, tai tik padės priimti galutinį verdikta! Laukiam nuomonių! 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Aš esu Matas man yra 21 metai. Aš noriu tapti priziuretoju Vimo.lt Surf Training Serverije, o noriu tapti priziuretoju nes man labai nepatinka kaip tenais rekauja zmones kuriem maziau neigu 15 metu, arba leidzia muzika be vote, sound effects. As visa laika jiem sakau kad mic-n15 jie nekreipia demesio kas labai man nepatinka. Tai kad man tai sutvarkyt as tureciau jiem kaskoki ispejima duoti ar netgi mute, as to negaliu padaryti nes jokiu privilegiju neturiu, as ir pirkau Spec'Admin betai man jo neuzdejo. Cs 1.6 losiau 3 metus.Va cia buvo mano pasiaiskinimas/charakteris.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 http://csgo-stats.com/76561198355307961/                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ^STEAM^                                                            

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki , mano vardas Marius ir kandidatuoju į prižiurėtojus Classic surf serveryje.

Kandidatuoju antrą kartą , bet pasitares su Bulzajum , rašau antrą kartą. Vimo serveryje žaidžiu jau gana ilgai , penki mėnesiai jau turėjo sueiti. CS:GO taip pat žaidžiu ilgai , jau 3 metus ( su 1.3K valandų ). Esu buves adminu 2 kartus , žinau visas komandas ir taisykles , niekas stipriai nesiskundė mano darbu. Manau didžiausia problema tai yra , kad aš niekad nekalbu , dėl daug priežaščių.

Esu labai aktyvus , tiek darbo dienomis tiek ir savaitgaliais , prie kompiuterio prabūnu nuo 4 iki 7-8 valandų. Esu griežtas , bet ir tuo pačiu draugiškas. Man negaila taisyklių pažeidėjų , jeigu jie nekreipia dėmesio į mano įspejimus , esu be galo savimi pasitikintis.

 

Manau galėčiau padėti šiam serveriui augti ( dar nuo to momento kai buvo įvestas !ws , žaidėjų padaugėjo ) ir tikiuosi , kad surasim geriausius prižiurėtojus ;)

 

Susisiekti galima mąne per Steamą , https://steamcommunity.com/id/maniakaas/

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Maniakas_ said:

Sveiki , mano vardas Marius ir kandidatuoju į prižiurėtojus Classic surf serveryje.

Kandidatuoju antrą kartą , bet pasitares su Bulzajum , rašau antrą kartą. Vimo serveryje žaidžiu jau gana ilgai , penki mėnesiai jau turėjo sueiti. CS:GO taip pat žaidžiu ilgai , jau 3 metus ( su 1.3K valandų ). Esu buves adminu 2 kartus , žinau visas komandas ir taisykles , niekas stipriai nesiskundė mano darbu. Manau didžiausia problema tai yra , kad aš niekad nekalbu , dėl daug priežaščių.

Esu labai aktyvus , tiek darbo dienomis tiek ir savaitgaliais , prie kompiuterio prabūnu nuo 4 iki 7-8 valandų. Esu griežtas , bet ir tuo pačiu draugiškas. Man negaila taisyklių pažeidėjų , jeigu jie nekreipia dėmesio į mano įspejimus , esu be galo savimi pasitikintis.

 

Manau galėčiau padėti šiam serveriui augti ( dar nuo to momento kai buvo įvestas !ws , žaidėjų padaugėjo ) ir tikiuosi , kad surasim geriausius prižiurėtojus ;)

 

Susisiekti galima mąne per Steamą , https://steamcommunity.com/id/maniakaas/

Anketa ir Tavo suteikta info tikrai nebloga, tačiau paminėjai, kad esi aktyvus ir pretenduoji į Classic Surf prižiūrėtojus, o Tave, atvirai pasakius, net neprisimenu, kad išvis būčiau ten matęs. Negaliu palaikyt asmens apie kurį nieko nežinau. tiesiog keista, kad Tavo minėtas aktyvumas nėra pastebėtas ne tik mano, bet ir kitų, klausiau kelių žaidėjų, jie apie Tave taip pat nieko negirdėjo. Jei yra kas palaikys, manau tikrai verta atsižvelgti į šią kandidatūrą, tačiau iš savo pusės gero žodžio negaliu užtart. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

13 valandas prieš , Maniakas_ said:

Sveiki , mano vardas Marius ir kandidatuoju į prižiurėtojus Classic surf serveryje.

Kandidatuoju antrą kartą , bet pasitares su Bulzajum , rašau antrą kartą. Vimo serveryje žaidžiu jau gana ilgai , penki mėnesiai jau turėjo sueiti. CS:GO taip pat žaidžiu ilgai , jau 3 metus ( su 1.3K valandų ). Esu buves adminu 2 kartus , žinau visas komandas ir taisykles , niekas stipriai nesiskundė mano darbu. Manau didžiausia problema tai yra , kad aš niekad nekalbu , dėl daug priežaščių.

Esu labai aktyvus , tiek darbo dienomis tiek ir savaitgaliais , prie kompiuterio prabūnu nuo 4 iki 7-8 valandų. Esu griežtas , bet ir tuo pačiu draugiškas. Man negaila taisyklių pažeidėjų , jeigu jie nekreipia dėmesio į mano įspejimus , esu be galo savimi pasitikintis.

 

Manau galėčiau padėti šiam serveriui augti ( dar nuo to momento kai buvo įvestas !ws , žaidėjų padaugėjo ) ir tikiuosi , kad surasim geriausius prižiurėtojus ;)

 

Susisiekti galima mąne per Steamą , https://steamcommunity.com/id/maniakaas/

 Kandidatuoji ir pilstai iš tuščio į kiaurą "Nekalbu, dėl daug priežasčių", "Manau galėčiau padėti šiam serveriui augti", jeigu taip rašai, kodėl savo pilnų įdėjų neparašai anketoje?

Nieko prieš tave neturiu, bet įtariu melavimą. Per penkis mėnesius pražaidei tik 10 valandų? Aš per penkis mėnėsius pražaidžiau 2 dienas, 18 valandų :D.

 

Nei už, nei prieš. Neutralu. Metai taip pat neparašyti.

 

 

x.PNG

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

Sveiki , nezinau ar laiku ar nelabai , bet noreciau pretenduoti i classic surf priziuretojus...

 

Nu kagi noreciau prisistatyti mano vardas Karolis , zaidime (Cocumber) . Man yra 18 metu . Serveryje mane galite daznai matyti , nes patinka surfinti. Siaip zaidziau 

Counter-Strike 1.6 apytiksliai 7-8metus , o CS:GO jau zaidziu daugiau kaip 2 metus ,o prazaides esu 2286 hrs.. Taisykles visas zinau , ka galima daryti , ko ne. Esu dalivaves

turnyre uz vimo.lt projekta. O siaip laisvalaikiu mokausi web kurima ir viskas kas su jais susija . Siaip esu saziningas , bet grieztas ,bei bendraujantis. Cia trumpai apie viska.

 

STEAM : http://steamcommunity.com/id/Cocumber

GMAIL : karoliuzaszz15@gmail.com

SKYPE : jei reikes atsiusiu i privata

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveikas. Arba tu tik užvakar pirma karta Kažką serve parašei, arba apskritai prisijungei prie projekto tik užvakar. Valandų 8 matau praleidęs serve esi, per dieną praktiškai laisva tiek pririnkti įmanoma. Plius aš praktiškai retokai užeinu į servas, ir tai daugiau taškų turiu nei tu.. 

Klausimas toks, kada pradėjai žaisti mūsų projekte? 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki. Esu visiem puikiai žinomas kaip  Mr.Alpha. Man yra 20 metų, mokausi Vilniuje, Socialinių mokslų kolegijoje, tad po paskaitų turiu gan nemažai laiko ir dažniausiai mėgstu savo laisvalaikį praleisti šiame Surf Classic serveryje. Manau, kad apie save daug rašyti nereikės, nes serveryje esu jau gan senas "Vilkas" ir dauguma šio serverio žaidėju mane puikiai pažįsta. Su šiuo serveriu draugauju beveik 3 metus, tad beveik kiekvieną žaidėją pažįstu puikiai. Šiek tiek apie mano charakterį - esu gan draugiškas, bendraujantis  ir mėgstantis pajuokauti, nemėgstu netvarkos ir esu griežtokas, bet linkęs apgalvoti ir įvertinti situacija,nemėgstu nelygybės su naujais žaidėjais, tad serveryje naujokus visada priimu šiltai. Kodėl norėčiau tapti šio serverio prižiūrėtoju ? Nes noriu į serverį atnešti šiek tiek tvarkos, lygybes ir teisingumo.

Kontaktai

Steam profilis: https://steamcommunity.com/id/zagruska

E-mail: zagruska1@gmail.com

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

14 minutes ago, Mr.Alpha said:

Sveiki. Esu visiem puikiai žinomas kaip  Mr.Alpha. Man yra 20 metų, mokausi Vilniuje, Socialinių mokslų kolegijoje, tad po paskaitų turiu gan nemažai laiko ir dažniausiai mėgstu savo laisvalaikį praleisti šiame Surf Classic serveryje. Manau, kad apie save daug rašyti nereikės, nes serveryje esu jau gan senas "Vilkas" ir dauguma šio serverio žaidėju mane puikiai pažįsta. Su šiuo serveriu draugauju beveik 3 metus, tad beveik kiekvieną žaidėją pažįstu puikiai. Šiek tiek apie mano charakterį - esu gan draugiškas, bendraujantis  ir mėgstantis pajuokauti, nemėgstu netvarkos ir esu griežtokas, bet linkęs apgalvoti ir įvertinti situacija,nemėgstu nelygybės su naujais žaidėjais, tad serveryje naujokus visada priimu šiltai. Kodėl norėčiau tapti šio serverio prižiūrėtoju ? Nes noriu į serverį atnešti šiek tiek tvarkos, lygybes ir teisingumo.

Kontaktai

Steam profilis: https://steamcommunity.com/id/zagruska

E-mail: zagruska1@gmail.com

Labai dažnas Vimo Classic lankytojas, jokių nuobaudų per visą savo praleistą serveryje laiką prie mano akių neturėjęs. Pagrindinis ir didžiausias pliusas - serverio lankytojų pripažinimas ir palaikymas, kas ir mane paskatino pretenduoti. Kadangi pilietis gerai žinomas, lengva surinkti informaciją iš kitų apie jį. Iš mano pusės - didžiulis pliusas už aktyvumą ir sąžiningumą, tikrai vertas kandidatas į šias pareigas. Didžiausios sėkmės rinkimuose. :)

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Guest

as nezinau bet seniau ilgai zaidziau bet poto ilga laika nezaidziau tai turbut buvo koks rr , tai grizes jau be nieko esu

 

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
On 9/13/2017 at 1:27 AM, Bullzai said:

Sveikas. Arba tu tik užvakar pirma karta Kažką serve parašei, arba apskritai prisijungei prie projekto tik užvakar. Valandų 8 matau praleidęs serve esi, per dieną praktiškai laisva tiek pririnkti įmanoma. Plius aš praktiškai retokai užeinu į servas, ir tai daugiau taškų turiu nei tu.. 

Klausimas toks, kada pradėjai žaisti mūsų projekte? 

Sveikas , as esu sukures pirma forumo account 2017 m. balandžio 14 d , bet pradejas zaist dar anksciau , zaidziau ilgokai , su zaidejais sutariu , tasku jau turiu nemazai . Beto gali but , kad buvo restartas ar kazkas panasaus bet praleides tikrai daugiau turetu but . As tau steame rasau , bet niekad neatrasai.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki, esu 18 metu zaidejas nick karkeris. Noreciau tapti surf war3 priziuretoju. Vimo losiu jau seniai, dar pries nuosmuki buvau aktyvus zaidejas pora kart baiges top3.

Priziuretoju noreciau tapti nes nesu mates nei vieno priziuretojo prisijungusiu o ir tik viena admina kuris i savo "pareigas" labai atsainiai ziuri, banina ir mutina tik tada jeigu konkreciai ant jo pavarai o taip nieko nedaro.

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Na kagi sveiki , bandysiu pretenduoti i priziuretojus , noreciau prisitatyt kas dar manes nezino esu Karolis arba gan zinomas kaip Cocumber. Man yra 18 metu , bet kiek paskaicius galima matyt , kad problema yra metuose , nes reikalavimuose reikia 19 metu. Siaip Counter Strike zaidziu labai ilgai , cs 1.6 zaides apie 7 metus , o cs:go jau daugiau nei 2-3 metus . turiu 2456 valandas csgo . Siaip turiu patirties , buti priziuretojas , nes esu buves daugeliu projektu , ir ant 1.6 ir ant cs:go . Taisykles yra aiskios ir suprantamos. Esu labai uzsispyres , megstu rizikuot , bet galiu greitai ivertinti situacija bei priimti reikiama sprendima ir siaip draugiskas esu. Siaip padedu siam projektui .

Redaguota ¡Cocumber
  • Lovin' it 1
  • Nepatinka 1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, ¡Cocumber said:

Na kagi sveiki , bandysiu pretenduoti i priziuretojus , noreciau prisitatyt kas dar manes nezino esu Karolis arba gan zinomas kaip Cocumber. Man yra 18 metu , bet kiek paskaicius galima matyt , kad problema yra metuose , nes reikalavimuose reikia 19 metu. Siaip Counter Strike zaidziu labai ilgai , cs 1.6 zaides apie 7 metus , o cs:go jau daugiau nei 2-3 metus . turiu 2456 valandas csgo . Siaip turiu patirties , buti priziuretojas , nes esu buves daugeliu projektu , ir ant 1.6 ir ant cs:go . Taisykles yra aiskios ir suprantamos. Esu labai uzsispyres , megstu rizikuot , bet galiu greitai ivertinti situacija bei priimti reikiama sprendima ir siaip draugiskas esu. Siaip padedu siam projektui .

Karolis bent jau žaistu ir būtų aktyvus serveryje, netaip kaip kiti prižiūrėtojai...

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki Vimo.LT Administracija,

  Man yra 17 metų, cs'e patirties turiu apie 6 metus. Žaidime esu žinomas kaip Ka$haras. Esu buvęs prižiūrėtoju tik 1.6 Cs'e, bet žaidžiu serveryje nemažai laiko taigi turiu susidaręs nuomonę apie tinkamos elgsenos prižiūrėtojus. CSGO žaidžiu jau daugiau kaip 2 metus. Noriu tapti Vimo.LT surf serverių prižiūretojas, nes esu skatintas aplinkinių žaidėjų, taip pat ir pats manau, jog galėčiau padėti "nešti"šį, milžinišką Lietuvos mastu Vimo.LT surf serverį į dar šviesesnę ateitį. Manau aš tikrai praversčiau, nes esu be galo aktyvus CSGO žaidėjas, praleidžiu maždaug 3-4 h per dieną žaidime (bent jau 1-2 h Vimo serveryje). Mano aktyvumą galite pamatyti čia: http: //vimo.lt/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=106903. Taip pat ir steam: http://steamcommunity.com/id/Kasharas/. Taigi, antrą kartą nerašiau anketos, tik ją papildžiau, nes kaip ir niekas nepasikeitė. Bandysiu prisijungti prie prižiūrėtojų ir šį kart.

Su pagarba,

Aleksas.

Gmail: aleksaslimonadas@gmail.com

Redaguota Ka$haras

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Kas aš?
Esu, Entonis man yra 16 metų esu iš Vilniaus.
Kodėl būtent aš?
Nes, aš esu atsakingas, nesiveliu į beviltiškus konfliktus, laikausi visų taisyklių, ko tikrai nedaro dabartinei prižiūrėtojai pvz: Vakar apie ~1 valandą nakties, du asmenis neturintis 15 metų(Patis tai pripažino) nebuvo užtildyti nors mikrafonas yra nuo 15, prižiūrėtojo vardo neminėsiu. Su manim tokio "šudo" nebus, kadangi tikrai atsakingai žiūriu į savo darbą ir nesiruošiu čia daryti nesamoniu. Stengiuosi palaikyti serveryje tvarka,kad nebūtų jokiu nesamoniu. Stengiuosi padėti žaidėjams įvaireis serverio klausimai.

KONTAKTAI
STEAM: http://steamcommunity.com/id/foteliukas/
SKYPE: entonisk
GMAIL: entonisk@gmail.com

PRETENDUOJU Į SURF TRAINING SERVERIO PRIŽIŪRĖTOJA.
SUPRANTU,KAD PRIŽIŪRĖTOJAS TIK NUO 19+, BET MANAU PADARYSIT IŠIMTI.

Redaguota ✪ Entonis

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

skaitau ir galvoju, koke laki daugumos vaizduotė. Prisistatote lyg labai žinomi žaidėjai vimo projekte. Daugumos iš čia kurie siūlosi į prižiūrėtojus net neesu matęs serverį, o jau rašo kokie jie žinomi ir t.t. Siūlyčiau daugiau laiko in game surfinant praleisti, kad bent pora žmonių žinotu apie jus, apie jūsų charakterį (draugiškumą, bei bendravimą su kitais žaidėjais), o kai jau būsit pasiruošę ir bent šiek tiek žinomi ir turintys gerą reputaciją būtent serverį, tada galėsit ir patys siūlytis į prižiūrėtojus. Rašau tai nieko nenorėdamas įžeisti.✌🏻

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sveiki visi, esu Armandas man yra 16metų, ne už everesto kalno jau ir 17. Šiame serveryje žaidžiu nelabai ilgą laiko tarpą bet ir ne trumpą kažkur 3mėnesius. Esu paprastas daug neprašantis žmogus, nesiveliantis į konfliktus ir jų nekeliantis, mėgstu pasijuokti iš savo klaidų, gerbiu kiekvieną žmogų. Na bet koks žmogus be minusų.. Vienintelis minusas kuris man pakiša koja beveik visad tai mano nedrasumas, esu uždaras žmogus bet jei susibendrauju ir pradedu pažinti žmogų iškart pasikeičiu ir pasidarau tikrai smagus ir juokingas asmuo. Beveik kiekvienos dienos apie 3h užima CS:GO žaidimas ir dažniausiai 2h būna Surf Training serveryje kadangi ten aš galiu atsipūsti ir smagiai pažaisti su žaidėjais. Na bet nepamirštant savo privelegijų tai yra ADMIN prižiūriu serverį ir stengiuosi atlikti savo pareigą pilnai. Noriu tapti prižiūrėtoju dėl to kad aš jaučiu kad turiu savyje tą gyslelę prižiūrėti serverį ir panašiai. Dar noriu prisidėti prie komandos kaip aktyvus ir motyvuotas žmogus. Tai manau viskas tikiuos mano metai nebus ta priežastis dėl ko nepateksiu į prižiūrėtoją.

 

Skype - spycka-gabriele

Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198414111460

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Prieš 1 Valandą, wokeN said:

Sveiki visi, esu Armandas man yra 16metų, ne už everesto kalno jau ir 17. Šiame serveryje žaidžiu nelabai ilgą laiko tarpą bet ir ne trumpą kažkur 3mėnesius. Esu paprastas daug neprašantis žmogus, nesiveliantis į konfliktus ir jų nekeliantis, mėgstu pasijuokti iš savo klaidų, gerbiu kiekvieną žmogų. Na bet koks žmogus be minusų.. Vienintelis minusas kuris man pakiša koja beveik visad tai mano nedrasumas, esu uždaras žmogus bet jei susibendrauju ir pradedu pažinti žmogų iškart pasikeičiu ir pasidarau tikrai smagus ir juokingas asmuo. Beveik kiekvienos dienos apie 3h užima CS:GO žaidimas ir dažniausiai 2h būna Surf Training serveryje kadangi ten aš galiu atsipūsti ir smagiai pažaisti su žaidėjais. Na bet nepamirštant savo privelegijų tai yra ADMIN prižiūriu serverį ir stengiuosi atlikti savo pareigą pilnai. Noriu tapti prižiūrėtoju dėl to kad aš jaučiu kad turiu savyje tą gyslelę prižiūrėti serverį ir panašiai. Dar noriu prisidėti prie komandos kaip aktyvus ir motyvuotas žmogus. Tai manau viskas tikiuos mano metai nebus ta priežastis dėl ko nepateksiu į prižiūrėtoją.

 

Skype - spycka-gabriele

Steam - http://steamcommunity.com/profiles/76561198414111460

Dėkui už anketa, tačiau kandidatais gali būt tik 19+ metų turintys asmenys

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Nu sveiki visi. Man 24 metai, esu labai geras priziuretojas, nes dirbu apsauginiu ARGUS. Mano vardas Klaidas. Esu labai draugiskas, fainas ir visa kita. Noreciau tapti priziuretoju, nes man patinka priziureti. Esu teisingas bei nekorumpuotas kaip daugelis kitu priziuretoju, nebandau ginti draugu, jeigu jie yra konflikto sukelimo salininkai ir t.t. Zodziu, esu geriausias pretendentas i administracijos posta, atsizvelgiant i va visus situs, kurie uzpilde anketas, virsum manes.  9 Klasej dalyvavau matematikos olimpiadoj ir uzemiau I vieta, kas parodo, jog esu mastantis zmogus. Gaunu 350euru alga i rankas ir dziaugiuosi... nes ne piniguose laime. Kontroliuoti visokius chmoshnikus, kurie prasizengineja serveryje, galeciau savo ofise, kuriam dazniausiai ir sedziu darbe, vopshem 24/7 kontroliuoju surf classic serveri, nu ta kur be respawn.

Esu labai gerbiamas visam savo mieste.

Jeigu negausiu pareigu, busiu labai piktas, bet nieko nedarysiu, nes as moku tvardyt save.

Skype: Klaida.error

Facebook: Klaidas Dainauskas

Telefonas: 86258344*

 

stymas: http://steamcommunity.com/profiles/76561198152098871/

Redaguota ZasukasAsilas
asd
  • Lovin' it 2
  • Nepatinka 2

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Atsakyti

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...